Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

na tipsie, dzis bylam u cioteczki zeby dopelnila mi malego paluszka bo chcialam walnac meza i pekl mi w polowie... swietne maile mozna sie posmiac ale nic nie przebije ruskich lodow hahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety, musiało boleć..no to delikatnie mówiąc pokarało Cię:P ja ostatnio tak przydzwoniłam w mojego,że wybiłam sobie najmniejszego paluszka...az siny był:( a mój chciał mi go nastawić, ale nie pozwoliłam:D stwierdziłam,że aż tak mnie nie boli:D:D Cieszę się,że maile się spodobały:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tylko na chwilke ale zauważyłam ,że mamy nową koleżanke Titowa1 Witam Cie serdecznie❤️obiecuję że przeczytam Twoje posty tylko,że teraz nie mam możliwości bo są u nas znajomi i nie pasuje siedzieć na kompie ale nie mogłam się powstrzymać ,żeby tu nie kuknąć. dziewczyny jesteście koffane i musimy kiedyś koniecznie się spotkać na \"lajfie\" :D:D:D spadam bo już mnie wołają skurczydranie kisski dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Majek Dwa słowa do titka : pojadę rutyną trochę ale pozostało we mnie odrobinę security zaczernij proszę ten nick-lepiej niech nikt się nigdy pod Ciebie nie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia:( nie robię jutro testu:( już nie mam po co:( mam straszny apetyt, zwykle niewiele jem a dzisiaj pochlonęlam takie ilości,że szok. Rano kawałek sernika na zimno, później zupka kalafiorowa i schaboszczaka z kapustą zasmażaną, później kromeczkę z pasztetem z indyka a teraz taki duuuży kawałek sernika na zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek nie bolalo ale wolalam usztywnic paznokiec zeby mi nie zlamal sie... moj maz tez kiedys mietolił mojego paluszka i go niechcacy "wyłączył" bo zrobil sie biały i przestała w nim krew płynac musialam go reanimowac(palca:) ) i gniotłam az w koncu zadziałał:P Fisia pogon znajomkow ! tez marze o spotkaniu z wami:) Koug widze,ze tesknisz troche za ochrona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, znowu musze aż dwie strony nadrabiać. Witam nową koleżankę. Zaczełyście z rana troche smutnawo. Nie wiem co to strata dziecka i nawet nie moge sobie tego wyobrazić, chyba bym umarła, więc trzymajcie się, napewno sie poszczęści następnym razem. Gosia ten facet to kawał drania i lej na niego cienką stróżką hihi ;) wiem że boli, przejdzie. Ja na dzisiaj mam plan, zjeść obiadek (rybka dzisiaj) i zaciągnąć moje kochanie do wanny na kąpiel przy blasku świec, potem jakieś przytulanko i może fasolcia pod koniec miesiąca już bedzie ;) Tak się nakręcam, że pewnie nic z tego tak szybko nie bedzie. Podobno im bardziej się chce tym bardziej nie wychodzi. Pozdrawiam was laseczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooosha postaraj sie nie nastawiac na zajscie tylko skup sie na przyjemnosci:P:P:P ide na film buziaki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku na film to ciężarówki mogą chodzić staraczki to bardziej do kina :D Tak notabene to ostatnio się uśmiałam na polskim filmie kontynuacji filmu "U Pana Boga za piecem"-druga część filmu jest o niebo lepsza,dzieje się w czasach obecnych a tytuł? - "U Pana Boga w ogródku" W kwestii filmów zawsze byłam patriotką,no może ostatnio z wyjątkiem Prison Break

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku wiem. Przyjemność, przyjemnością ale ten mój tak długo się nie chciał zgodzić na dziecko, bo jeszcze nie gotowy i takie tam, że teraz chcę jak najszybciej bo nie daj boże zmieni zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za wsparcie. Jestescie kochane naprawde. Nie chce wiecej poruszać tematu tego drania. Chce zapomniec. Dziubassku wrzuc mnie do tabelki jesli mozna nie staram sie juz ale bede zaglądać i trzymać kciuki. Nie wiem jeszcze pod jakim statusem ale cos sie wymyśli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassku to ładnie musiałaś go grzmotnąć jak paluszek ucierpial:D agresywna jesteś:D:D No moje drogie, pora iść spać:) życzę wszystkim staraczkom pracowitej owocnej nocy:) a całej reszcie słodkich snów:) do juterka (futerka):D paaaaaa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę... ja tu zawsze byłam od gaszenia światła :D 🌼 Majek - a teraz śmigaj do swojego gazdy i grzej się maleńka. Czas na plan B...ale o tym jutro Cmoki, smoki i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug co to to nie! Plan A nadal aktualny:) Gosiu a moge wpisac Twoje Prawdziwe dane czy zyczysz sobie takie jak miałas na poczatku? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana w koncu przeczytałam co naskrobałyście wczoraj :D:D:D jutro od rana jestem z Wami.dzisiaj za bardzo nie mam jak .zaraz się zbieramy i jedziemy do sklepu po prezenty dla babci i dziadka .później do mamy mojej na obiad bo nas zaprosiła.po drodzę zaliczyć cmentarze itp więc nam zejdzie. miłej niedzieli Wam życze i smacznego rosołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śpiochy !! Co to za spanie??? Aż takie hulanki były? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłop mi sie wczopraj ochlał:) wiecorem wrócilizmy od znajomych !! a malenstwo 20 tc kopało ciocie i przesyyłało fluidki:) meza mi upili :) i bidy miał ochote juz na seksik jak zesmy wychodzili !! a ja ze @@ siły mu opadły i usnoł po drodze!! Nowe dziewczynki prosze o jakies fotki na maila !obiecuje swoje wysłac w zamian:) zmykam przed TV miłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D:D chyba pójdę do 2 tabelki:D:D 2 krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko,że ta jedna to taka blada jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Dziubassku wpisz 22 lata, Lancut. Ostatnia @ 29.12.07 Wystarczy. Dzis niedziela dzien w tygodniu którego najbardziej nie lubie ale to chociaz jeden dzien wolny od pracy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam z rana u mnie 10:35 na zegarku. Majka cieszę się, gratuluję. Ja miałam dzisiaj propoczy (mama nadzieję) sen. Miałam malutkiego synka Alanka. Był śliczny, ale się obudziłam, a okok mnie zamiast Alanka był wielki chrapiący niedźwiedź ;) Miłego dnia dziewczynki, idę na śniadanie i do pracy na 1.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek!!!!!!!!!!!!:):):) gratulacje:) dwie w jednym tygodniu ale pedzicie!!! super:):) normalnie bosko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam Dziewczyny 🌼 :D jednak mój sen był proroczy:D:D z jednej strony bardzo się cieszę,że tak szybko się udało a z drugiej strony boję się,że i tym razem się nie uda:( popadam z jednej skrajności w drugą:( Koug zapomniałam podziękować za maila:D:D na tym topiku rzeczywiście szybko się fasolkuje:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko ❤️ Widzę że dotrzymujesz mi kroku :D. Test zatrzymaj-kreseczki się pojawią wyraźne już niedługo Bardzo się cieszę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam Majeczko takie obawy,ale wolę się cieszyc każdym dniem i nie mysleć o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×