Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Fisiu juz następne dostałaś:D na dzisiaj daję Ci spokój:D Titowa1 witaj:) miło,że do nas dołączyłaś:) Teraz będzie lepiej:) zobaczysz:) a bajka tez zawsze mi sie podobała:D:D super,że się odważyłaś zrobić następny krok:) ja odkąd go zrobiłam czuję się dużo lepiej:) owszem czasami wszystko wraca, ale na góra 1 dzień..a później znowu zaczynam żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa witaj! mam nadzieje,ze z nami bedzie ci lzej i weselej:) co do bajeczki masz swieta racje, tyle nam za mmlodu nawkladali wyimaginowach historyjek ,ze czlowiek nie jest przygotowany na prawdziwe zycie... Goska dasz rade! ide zciac wloski pozniej bede🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu - wiktoria tez chce smieszne maile please :):):) nie zapominajcie o niej - wczoraj po raz pierwszy wieczorem dobrze sie czula i dzisiaj rabno tez ale w popoludnie znow cos w gardelku stanelo miejmy nadzieje ze przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titowa1
Tak wiec GOSIU glowa do gory! A tekst o tatusiach i wrozby wrozbitki chyba mnie przekonaly! hi hi Nie tak na serio, cos w tym musi byc... Chyba musze zmienic "reproduktora" meza znaczy sie... ...nie moglas zaciazyc bo Twoj dzidzius nie chcial takiego tatusia!!! Mowila ze dzieci siedza na górze i wybieraja sobie tatusiów. No no mocny cytat. A KOUG gratulacje ode mnie, bardzo sie ciesze z twojego zafasolkowania, jak sie czujesz ? Dziewczyny, co poza dobrym odzywianiem, moze przyczynic sie do wzbogacenia "staranka"? Kwas foliowy... biore 0.4mg (dawka jak podczas ciazy), czy aby to nie za malo? Narazie sie nie staram, bo czekam na pozostale wyniki badan, ale chce wzmocnic swoj organizm juz od teraz, znacie jakies receptury, witaminki, w zasadzie to ja sie dobrze odzywiam, no ale moze ktoras z Was doda cos swojego i sprawdzonego... Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka zaraz coś Ci wyślę:D Titowa ja biorę filik 3 razy dziennie i to wszystko. No jeszcze duphaston na wyregulowanie cyklu i później na podtzrymanie ciąży będę musiała brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titowa1
Dzieki za mile przywitanie Dziubassku i Majek123 Pewnie nie wszystko da sie przeskoczyc, zycie plata nam figle, dzis jestesmy a jutro nas nie ma... Fajnie miec kogos jak tu na forum, niezle z Was krejzolki, czytam poprzednie wpisy, mozna sie posmiac i na przyklad sciagnac karte dan na obiad od innych, sobotnie sprzatania, gotowania kazda ma swoje zycie, ale tak fajnie to brzmi, ja to tamto, ty to tamto, normalnie poczuc mozna jakbysmy byly sasadkami zza sciany, hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powstawiajcie do stopek adresy mailowe. Tata moich cudownych dzieci zrobił formacik i pogubiłam maile. Parę oczywiście odzyskałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa tutaj jest suuuuuuuuuuupeeeeeeeeer:D:D przed chwilą dostałam esa od chłopa z tekstem czy "goście" (@) przyjechali:D ale jest uhahany,że jeszcze nie:D normalnie rozwalają mnie jego esy:D wiecie jaki by był z siebie dumny jakby udało mu sie strzelić za pierwszym razem? pamiętam jaki był szczęśliwy jak usłyszał,że będziemy mieli syna..cały czas twierdził,że chciałby córcie, ale jak lekarz powiedział,że syn to taki dumny,że do każdego szedł i mówił "bedę miał syna":D:D jego tata trafił dopiero za 5 razem na chłopa:D i przez to mój ma 5 sióstr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titowa1
skad sciagnelyscie emotikony te wszystkie buzki i serduszka pomagaja wyrazic emocje a ja musze pisac hi hi , za dlugo mi pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titowa1
A co Majek nie dostajesz @ No to fajno... Macie juz jakies dziciaczki czy staracie sie o pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa witamy:) z nami na pewno Ci i nam wszystkim uda:) dziewczyny sa wspaniałe;) razem pijemy kawe, gotuemy i pracujemy:) ja własnie przypalam placki ziemniaczane piszac do Was;)cóz maz zje jak głodny! wieczorem idziemy do znajomej z brzuszkiem 20 tc ide sie zarazic:) Majek jutro tescik:) czekam na wiesci zaraz rano:) titowa ja sie staram o moje pierwsze dzieciatko! dzis dostałam@:( wrrrrrrr 4 lutego ide do specjalisty bo moje cykle sa feralne i ow chyba nie mam:( całski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titowa zobaczymy czu sie udało. To byłoby nasze 2. Pierwsze zmarło w 30 tygodniu ciąży:( durny lekarz nie wykrył,że mam dwurożną macicę no i dzidzius miał za mało miejsca i krew przestała dopływać...minęły 3 miesiące i zaczeliśmy się starać o następne. To dla mnie jedyne lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos, boje sie tego testowania:P qrcze, tez chce placka:D:D z czym je podajesz?:D:D aaaaaaa:> tylko,zeby nie byl przypalony:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos pewnie Ty też dostaniesz duphaston, on wywołuje owu. Dziewczynki słyszałyście o kapsułkach z wiesiołka? Podobno dzieki nim wytwarza sie więcej śluzu płodnego i łatwiej jest się zaciążyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek palcki ze smietanka:) ok dla Ciebie podam nie przypalone;) co do duphastonu brałam!! teraz luteine....ale wg mojej obserwacji mam za duzo prolaktyne po obciazeniu!!!!! jak jadłam bromergon 2 cykle prawie idealne!!!!! wiec zobaczymy co lekarz na to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos:> tylko bez smietany:D:D ja uwielbiam z gulaszem i startym serem żółtym:D taki zakopiański specjał:D "placki po zbójnicku":D pycha:D musze mojego zgwałcić,żeby mi zrobił:D:D Bromergon brałam na za3manie laktacji. Pewnie dlatego dostałam @ po 28 dniach. A ja się zastnawiałam czemu po porodzie regularnie a później tak dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titowa1
czesc Validos27 no plauszki calkiem przepyszna sprawa, ja malo wymagajaca jestem i poprosze z cukrem :-p co do tej niewymagalnosci to jest roznie, wzgledem domownikow a baaa meza to sprawa calkiem inna he he, pewnie ze bedzie mi latwiej tu z Wami, Ty chociaz cos smazysz a ja siedzie w lozku z komputerem na kolanach, golonka sie od 2h dusi, maz wpitala kanapki a obiadu jak nie ma tak nie ma... bede musiala cos upitrasic.. Majek tak mi przykro, przepraszam za przypomnienie... ja ronilam w 6dzien14tyg ale serduszko malenstwa przestalo bic w 8tyg, bylo to 2mce temu,dostalam potwornego krwotoku, na sygnale zawiezli mnie do szpitala,przezylam to bardzo, jednak staram sie podzwignac, mam 27lat rocznikeim juz 28 o zgrozo! a to chyba czas by miec juz cos swojego ukochanego... I mimo tego powraca mi moj pozytywizm... A przy Waszej pomocy osiagne szczyt swojej formy i witalnosci... Tak czuje, bo samemu ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titowa1
Validos ja przed braniem tabl. antykoncepyjnych mialam cykle jak pieprz z sola, ni to wiecej ni to mniej, czasem byly to 24dni, gdzie indziej 32, a czasem 44,to byla wtedy panika! Fakt robilam sobie m-czna przerwe raz na rok, dla profilaktyki. Od ostatnich 5lat bylam na tab. wtedy jak w zegarku 28dni, w pierwszym cyklu po odstawieniu zafasolkowalam (niby planowane i nieplanowane, no wiesz) iiiii sie nie udalo :( Ale w 2008 chce zrobic podejscie, i znow moc spiewac do mojego malenstwa, bo ja tak lubie sobie pomrukiwac i podspiewywac, pewnie mojemu babelkowi chyba to przeszkadzalo...no nie wiem...bo falszuje strasznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titowa1
no ide do kuchni bo mi bagaze za dzwi wystawia :) sama rowniez i tez zglodnialam trzymajcie sie napisze jutro pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa poruszyłyśmy smutny temat:( skończmy go już..Ktoś dawno temu właśnie na ciąży obumarłej napisał dokładnie to co Yennyfer ma w stopce i tego trzeba sie trzymać:) nasze dzieci nie odeszły, zmieniły tylko termin przyjścia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa hehe juz nier przesadzaj,ze fałszujesz:P jak zafasolkujesz to moze puszczaj jakies melodyjki:P podaj mi dane do tabelki to cie wpisze miejscowosc, potomstwo,cykl dstaran, ostatnia @ Majek cos mi sie zle przeczytalo i zamiast \"startym serem\" przeczytałam\" STARYM serem\" i sie dziwie,ze cos takiego lubisz:P p.s. wlasnie wrocilam od kolezanki(fryzjerki) sciela mi wloski do łopatek troche sie dziwnie czuje z tak krotkimi ale mam nadzieje,ze szybciutko odrosna... ciekawe co na to powie maz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez popriosze o śmiechoty na maila:) a oto nasza lista maili ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK....................E-MAIL......... 🌻FISIA29l....... ..steela1@wp.pl 🌻GOSIA*..........m algorzata001@interia.eu 🌻DZIUBASSEK..madzienka69@wp.pl< /a> 🌻VALIDOS27.. ...validos23@interia.pl 🌻MICHE LLE........Michelle_19@buziaczek.pl 🌻VICHY....... ......alibaba80@op.pl 🌻HERBATKA.......cubi s@wp.pl 🌻WIKTORIA80... .vanilka7@yahoo.com 🌻MAŁGOSIA........ Bgosiastepien@wp.pl 🌻AGI37...... ........gusiaa07@go2.pl 🌻SCHERING........b ea_kw@wp.pl 🌻KOUG......... ......anicaop@wp.pl 🌻KOŚĆ.............. .aldona1978@op.pl 🌻JULIK24... .........kiskap@poczta.fm 🌻MAJEK123...........majeczek18@interia.pl ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek:D:D:D:D no wiesz:D:D bleee:D:D hihi:D hmm:> to jakie długie miałaś włoski,że teraz twierdzisz,że są krótkie?:D:D Już ide wysłać coś do Ciebie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nio mialam prawie do pasa a teraz ledwo siegaja lopatek ale byly juz tak popalone(wychodzilam z czarnego),ze nie dawaly sie rozczesac! teraz pozostaje mi tylko czekc az do wakacji odrosna:) oki cxerkam na maila od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj to dłuugie miałaś:) ja to mam do łopatek:D kupiłam sobie farbę dawno temu, bo ostatni raz farbowałam kudełki przed weselem:D w lipcu:D i tak farba czeka i czeka i chyba sie nie doczeka, bo już mam swój naturalny kolor:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zalatwilam tym,ze zachcialo mi sie brazowych wlosow a wyszly czarne i pozniej ciezko mi bylo zejsc z tego koloru przeszlam od zielonego do sraczkowatego i dopiero teraz jakos wygladam z balejazem(jasno-ciemnym) ale kosztem jakos wlosa i musialam zciac kawal kudła zeby bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ładną miałaś tęczę:D nie martw się, włoski odrosną:) moje strasznie szybko rosną. Niedawno byłam u fryzjera zrobić sobie grzywkę po skosie i jeszcze skrócic o jakieś 2 cm i już nie widać,że byłam:| tak samo z pazurami, dzisiaj mam ładnie spiłowane a za tydzień już będą wyglądać w stylu skocz po wino przynieś resztę. Teraz mam ochotę sobie żele położyć,ale jak pomyślę o tym nadlewaniu co tydzień to wolę sobie pomalować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam akryle juz od 5 tyg i ani razu nie dopelnialam bo sobie ladnie spilowalam co tydzien raz maluje bezbawnym i odnawiam ale zaczynam mmiec duze odrosty wiec zafunduje sobie chyba zestawik i sama bede robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo:) pewnie,że sobie kup, bo to żadna filozofia:) a dużo taniej wyjdzie:)tylko w dobrą firmę zainwestuj,żeby ładnie wyglądało:) i żeby się trzymało jakiś czas a nie tydzień i już podejdą pęcherzyki:| masz akryl na tipsie czy szablonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×