Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Koug, gratulacje i szczęścia i spokoju i tego co tylko sobie życzysz. Chyba z 10 razy czytałam zanim dotarło do mnie o czym czytam. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek ja sama siebie nie rozumiem:D to efekt szoku i zawału. czego nie rozumiesz???? to Ci wyjaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku i jak bedziesz tabeleczkę poprawiała, to ja poproszę wiek mi zmienić na 29 :D Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny-to miłe z waszej strony.Szczerze powiem że nie spodziewałam sie takiego poruszenia.mam jednak bardzo sceptyczne podejście do całej tej sytuacji. Mówiłam Wam ze jesteście kochane? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia nie kumam tej twojej gwary:P Harbatka oki wszystko bedzie :), jak przyczołgam sie do domu to wezme sie za tabeleczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek gwarą pisze???? oj chyba nie:) Koug - mów nam częsciej :D:D:D:D:D My Ciebie też kofffamy bardzo.ale kopniaka w kostke dostaniesz.myślałam ze się wykoncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez KOUG wykonczyła!!! wrr cóz wpisuje sie do ochrony:) KOUG a ja moge Twojego meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a tam ŚCIEPE trzeba na oblewanie zrobić.Miarke dam Koug swoją ps.ja nic tylko o tym piciu pisze jeszcze pomyślą ze KIRAM" CO TO KIRAM I ŚCIEPE:P Koug kochana nio opowiedz jak przezycia itp... ja zaraz spadam na miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia teraz to on jest taki zakręcony ze nawet jakby cud miód blondyna przed nim naga stanęła to by się zapytał czy nie potrzebuje jakis ciuchów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug - jestem w szoku! Nie jarzyłam na początku, dlaczego tak nagle chcesz odejść... Witamy po drugiej stronie tabelki:) Ty ściemniaczu kochany:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek zrobić ściepe czyli składkę na flaszkę.a kiram tzn że piję(ostro) wszystko jasne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasek, dawaj tabelkę, i to juz!!! I przy okazji zmień u mnie wiek i termin porodu, no bo skoro wszystkie podajecie wg usg, to u mnie będzie 30.06:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka - no to u nas brzusie nieco inaczej rosną. Mi wszystko\" idzie\" od dołu, z każdym tygodniem troszkę wyżej, jednak do pępka jeszcze mam kawałek, stąd w talii mam mniej niż w najszerszej części brzuszka. Póki co wyglądam tak, jakbym miała mega wzdęcie, a u góry - poza piersiami - mniej więcej wszystko po staremu. Jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczy dzieje sie tu dzieje, jestem na biezaco poczytuje was codziennie jakos sil mi brakuje na odpisanie i ten moj apetyt witam wszystkie nowe dziewuchy :) KOUG - gratulacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja tu słyszę??? Koug!!!! Gratulacje!!!!!!! :):):) no popatrz, popatrz... ochrona! coś podobnego... ;) Dziewczyny, a ja byłam u gina i zrobiłmi USG, widziałam moją kropeczkę, fasolinkę... :D:D:D:D:D:D niby szósty tydzień :) Zadzwoniliśmy do rodziców, jednych i drugich. Swoim powiedziałam, że w związku ze zbliżającym się dniem babci i dziadka chciałam im złożyć najlepsze życzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle nieźle z tym dniem babci i dziadka :D Moi to się chyba nie nadają na takie newsy Postanowiłam poczekać do Wielkanocy-może mi się uda :P Na kiedy masz przypuszczalny termin Dafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wczoraj wróciliśmy do domku i ciągle jeszcze wszystkiego nie rozpakowałam. Muszę nadrobić czytanie bo nie miałam kiedy zaglądać ale z ostatniej strony wiem o nowinie KOUG GRATULACJE Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio mówiłam,ze tabele wkleje jak wróce do domku... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...6 cykl...04.01 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....27.12 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................4 cykl...02.01 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.3 cykl...27.12 🌻Agi37...........37....Warszawa.................3 cykl...20.12 🌻Millenia........25.....Katowice..................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28.....Warszawa.................1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27....Rzeszów...................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35....Wrocław....................2 cykl....02.01 🌻Basiunia*......28.....śląsk......Szymon 4 lata............30.12 🌻Yennyfer.......31...Lublin.....Wojtek 12lat..1 cykl....01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Try.Nadia 6lat..1 cykl...14.01 🌻Gooosha........24...Ballymena...................1 cykl....03.01 🌻Kasika1........23...Rzeszów..Kacper 21m-cy..3 cykl...29.12 🌻Majek123.......22 ...Zakopane...................1 cykl...23.12 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Vichy .........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ....ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata....ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....30.06.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Melusia80.....28................................ciąża....20.07.08 🌻Agital..........26.....Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Madziulek81..26.....Gdańsk..................ciąża....22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek .....27....Wrocław..................ciąża.... 🌻Koug..........34...Opole..Michał 11,Ola 7...ciąża... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale narozrabiałyście:D:D Koug 🌼 GRATULACJEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!:) Dziubassek, super tableka:D chciałabym juz w tej drugiej części..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewynki ta tabelka mi sie nie podoba:( najdłuzej sie staram!!!!!!:(:(: ale cóz KOUG na pewno mnie zaprosi:) zjadłam pyszne nalesniczki z owocami!! a wieczór przed TV z bratem i mezem:) ale dzien pełen wrazen!!!!! ja tez chce na dół!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):) jak widac kasda tu z nas zachodzi:) pieknych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka Yennyfer Gooosha Majek Kasika dodałam was do naszego bloga(zamiescilam kilka informacji o was) www.dziubassek.bloog.pl mam link rowniez w stopce, zagladajcie na stronke jesli chcecie sie troszke dowiedziec o pozostalych kolezankach:) na blogu sa rozne zawkladki oprocz ciazowych staranek, cz.2, jest te male conieco oraz info. i ploteczki oraz kilka przydatnych linkow do roznych stronek np. obliczenie cyklu, @, porodu, i wszystkie kobiece sprawy milego wieczorku a takze weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Basiunia nawet Fisia tu zawał zaliczyła. Z jakiego Ty miasta jestes dokładnie?Będę niedługo na śląsku,więc jakby Fisi nie było to chociaż Tobie osobiście fluidki przekaże :D Mój po kilku dniach zaczął w końcu normalnie rozmawiać.Zapytał co potrzebuję z apteki nie tylko na swoje przeziębienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny po całym dniu. Czy wy wogóle pracjecie chociaż troszkę ;) tyle się rozpisałyście od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×