Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

A ja Wojtusia już mam. Ale się pierdyknełam:-) Teraz myslimy o Franiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja też niezdrowa, wyrzyna mi sie ząb \"mądrośći\";P Czyli ósemka. Cholernie mnie bolało, ten piernik nie chciał się przebić i dostałam zapalenie. Teraz jestem na antybiotyku, ale nadal czuje całe dziąsła, w związku z tym antybiotykiem znowu w tym miesiącu się nie staramu. Kacpoi tez chory, dostał antybiotyk ZNOWU, chyba zmienie lekarza, bo choć ten pediatra miły, ale ja juz się na te antybiotyki patrzeć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Gwiazdy:-) dziękuje za miłe komentarze co do mojej osoby ale nie przesadzajcie ząb czasu robi swoje :-) Ciasteczka gotowe, dziś serwuje wafelki w czekoladzie z orzeszkami. smacznego!!! tylko bez pretensji, że komus w boczki poszło:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka-nikt tu pretensji mieć nie będzie :D -toż każda z nas ma juz "SWEGO" chłopa :P P.S. Fisiu,co tam u mojego męża ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to samo chciaslam napisac Kacpi:) ja juz imionka mam zarezerwowane dla potencjalnej dzidzi:) i na mode sie nie patrze cebulko poprosze ciacho:P Koug herbatka owocowa podana:) Kassika witaj🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ja dziś późno się witam, roboty ciut było ;) Więc hello kochane 🌼 Humorki dopisują :) Yenny - nie dołuj się ! psujesz nam średnią ;) ale ja też mam tak często, że mi się nazbiera i to takich dupereli zwykle i ryczę jak bóbr... Co do ślubu to naszego cywila musieliżmy forsować siłą... wspominam całość sympatycznie, ale osobiście dużo nerw mnie to kosztowało, fuj, oby nigdy więcej! a kościelnego w ogóle bym nie przeżyła, zawał murowany... Bobo wierzga codziennie! zwłaszcza rano i jak siedzę w pracy... wieczorkiem się uspokaja i go nie \"czuć\". Kręgosłup się uspokoił, miednica też :) co mnie baaardzo cieszy, bo mogę się ruszać ! Kurde -- statystyka bombowa! a ja chciałam Aleksandrę..... Cebulka -- :D kocham Cię! najpierw pizza, dziś wafelki.... mniam !!! dla mnie 3 szt. Kasiku, Koug -- 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny..lamie sie na USG genetyczne..ale boje sie jak fix wyniku.. co radzicie? isc nie isc? gapie sie w telefon jak sroka w gnat, i nie wiem czy tyrknąc czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no -- Masz na myśli 3D/4D czy jeszcze coś bardziej szczegółowego? Powiem Ci szczerze, że jak byłam w ciąży z Weronisią to zdecydowaliśmy się na USG 3D. W sumie nie było jakiś wskazań ale tak dla \"świętego spokoju\" no i wrażenia wiualne są suuuuper, czasami oglądam sobie nagranie z tego USG... Ja polecam pomimo iż to dodatkowy koszt. Tylko jedna uwaga: idź do sprawdzonego gina bo zdażają sie oszuści niestety. Mówią, że mają 3D a robią normalne (oczywiście kasują jak za to lepsze)! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z Hubertem:) malenstwo słodko spi a ciocia ma wolne:) haha ale macie skróty od imion Kacuś:) nio nio mi sie podoba imię Blanka:) ale hmmmm innym nie:) Kasika:) z zebami madrosc swoje tez przeszłam:( miałam 2 tyg bez otwierania buzi szeroko!! jedła jogurty i inne zupki:( współczuje:( cebulko ciasteczka mnie tak roztuczyły ze w sponie nie właże:) koniec dieta:) Koug z Fisią macie jednego męża:);) kurde no ja chyba bym posżła na takie USG!!! ale mówie chyba:) oki ide zbierac zabawiki:) a mój Hubercik słodko wyglada jak spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 3D to chyba za wczesnie jeszcze. Myslalam o tym NT czyli tym co wykryje wady genetyczne.. wiecie co? zapisze sie, najwyzej stchorze i nie pojde po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o wynik, to na pewno wszystko jest OK, tego Ci życzę. natomiast gdyby jednak coś było nie tak to tym bardziej dobrze jeśli takie badanie wykonasz, bo niektóre problemy mozna rozwiązać jeszcze przed narodzinami dzidziusia a na inne trzeba się po prostu przygotować i np wybrać specjalistyczna klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłł ja tylko na chwilusie bo jade do mamuśki i do teściów:( kurde no pewnie,że się decyduj na te badania.będziesz mogła spokojnie spać. Validos.my z koug mamy wspólnych męzów.hihihihi. dzisiaj poszalałam na jazdach hihi. spadam bo mnie chłopina już pogania. odezwe się wieczorem jak pójdzie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam..mily lekarz..chce abym dzis przyszla, w tym ze na NT juz u mnie za pozno. Mialabym zwykle USG + krwi i to by wykazalo czy jest dobrze wszsytko. A od 18 tygodnia robia takie szczegolowe. Sama nie wiem, musze sie zastanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt na 3D to może być za wcześnie. jednak myslę, że najlepiej zapytać gina jakie badanie można wykonać i w którym tyg ciąży żeby był najlepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde - nie chcę Cię martwić, ale takie genetyczne usg to najlepiej się robi do 14 tc... mówimy o przezierności i uwidacznianiu kości nosowej. Ja poszłam po 14 tc i wartość NT była podwyższona, bo dziecko już podrosło. Natomiast kość nosowa pięknie się zarysowała :) U mnie badanie genetyczne było podczas zwykłego usg. Dodatkowe badania genetyczne nie były koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no -- mam spóźnione rady :( Jesteś szybsza odemnie haha :) Jeśli wszystko OK z Twoją ciążą to ja chyba bym poczekała do 18 tyg ale decyzja należy do Ciebie bo to Twój maluszek i Wasz spokój jest najważniejszy :) 😘 dla Ciebie i maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no co to za pekanie mi tu:) masz iść:) i pochwalic sie zdjeciami:) zrowej pieknej dzidzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie mi dziewczyny Cebulka i Kurde no swoje @ Fisia widze ze mi przeslalas zdjecia Dziubasska ale problem z serwerem nie moge ich odebrac, cos ten onet do diaska w pien wyrzucic Yennyfer sprawdz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a imiona hmmm... mnie tez podoba sie Kacper (Kaci) zdrobniale ale jeszcze bardziej podoba mi sie Konstantyn dziewczynka Oliwia, Weronika, Kaja cholerka w sumie trudno wybrac Aleksandra tez mi sie podoba, no no chyba z corcia to ja bede miala problem hi hi Kurde no lec na usg i nie martw sie wszysciusienko gra i bedzie dobrze Herbatko podziel sie z nami tymi kiksancami by bylo Ci lzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa -- za miesiąc takie ogłoszenie dam: "Kuksańce sprzedam tanio!" narazie to tylko delikatne bulganie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, na przeziernosc za pozno (ale co by to zmienilo?) teraz ide na USG polaczone z badaniem krwi na wady genetyczne. A po 18 tygodniu pojde juz na to szczegolowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa, a jaki masz @? Bo coś wywalił mi komp- wygladało na spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wysylam i wysylam te maile i nic ciagle wysyla i wysyla a ja czekam i czekam i zaraz sie zdenerwuje i rzuce czyms o sciane, nakrzycze na kogos...kurde jestem sama w domu przez najblizsze 3h, ale trudno poczekam...poczekam na meza jak wroci z pracy :-) :-) agresja ekspansja mi wtedy pomoze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz wyslalo ufff Yenny a moj to titowa@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×