Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Validosku mnie tez tej malusini brakuje do szczescia...ale wiem ze przyjdzie kiedys do mnie i powie....no bobla ziositane juuusi z s tobom... a ja ukocham ja najmocniej na swiecie jak tylko potrafie, i zacaluje do utraty tchu, takie bililil bilili gu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz miejmy nadzieje ze szczecie nas nie opusci:) a wrecz zawita nowe małe piekne szczescie:) i uz pozostanie z nami do konca naszego zycie:) moje małe Huberciątko spi słodko:) po 10 mi na raty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titka wynajmiemy brygade budowlaną, taką wiesz w fajnych ogrodniczkach z pełnym uzębieniem i bez kaca no bo to oddech ważna sprawa ....i nam gładź położą wszędzie tam gdzie trzeba:-) :-) a teraz serio: nigdy nie jest wazne kto jak wygląda...ważne że jest szczęsliwy i tym szczęsciem zaraża innych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młode mówi, ze do domku pora! caly dzien sie wiercil... Pa kochane! nie przesadzajcie z liftingem ;) jak w tej reklamie co chindus wyklepał z jakiegos trabanta peugota 206 bodajze :P Do juterka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak tez skarpety i barchany na noc hahaha maz nie jest zadowolony ale co zrobic? ma pecha;) oj z ta mowa maluszkow to jest taki msiech na sali,ze hohoho chrzesniaczka zaczyna duzo juz gadac i zabija mnie czasem swoimi słowkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko z ta ekipa budowlana fajna sprawa, ale gdzie ty Ci kochana takich bez kaca i z pelnym uzebieniem znajdziesz... proponuje zabawe na nasze pierwsze wspolne spotkanko ogrodniczki dla kazdej, dla blogoslawionych kolekcja jak znalazl :-) i sobie jak u fryzjerek tych zza oceanu klubik stworzymy, jadna szpachelka, druga pedzelkiem a jak dobrze nam wyjdzie to nie peugeota206 sworzymy tylko roleksa, wiecie taki safety wozek dla naszych pociech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz tak kochane oblukalam sobie kogo fotek jeszcze niemam ,wiec tak: Sylwia Margerita Harbatka Dafodilek Wiktoria80 Avinion Basiunia Agi37 Schering Yennyfer jesli ktoras z was posiada zdjecia wyzej wymienionych osobek to bardzo poprosze na mailika! madzienka69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titka to fakt z tą ekipą może być problem;-) a pomysł na nasze szpachlowanko super:-) a do tego będziemy śpiewać całym chórem:-) lalalalalalalallaala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja uciekam na chwileczke ide dzwonic do rodzicow bo juz prawie 2tyg do nich nie dzwonilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko ale pamietaj ze my spiewamy refren ok bo serio bede miala problem jak mi z czyms innym wyskoczycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff zdjecia do Ciebie poszly Cebulko mam uszkodzony kabelek od neta tuz przy wejsciu do komputera i musze trzymac go bo mi sie net rozlacza, wiesz jakie to poswiecenie... az kabelek i wtyczka mi sie odcisnela na paluchach -, normalnie linie papilarne jest trudno odczytac, wiesz jak to wyglada, jak po torbach po zakupach, takie pregi...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo niedlugo nadziejdzie Fisia...u was tam juz po 16, powinna juz z pracy wrocic... Haaaalllo Fisia wracaj tu do obowiazkow! preciutko! hoop hooop...cisza...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titka mam nadzieję, że jestes w kaloszach:-) no chodzi o uziemienie w razie czego, bo wiesz z prądem nie ma żartów:-) a Ty mi tu kabelki jakieś w łapy bierzesz:-) nooooooo kochana te zdjęcia to na pierwszą stronke sexolatki:-) Jestes bardzo ładną kobietą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no eeeeeeeeeetam czy ja wiem...normalna a kalosze pozycze od meza...HIHi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam do domku!!!!! hurararararara!!! odezwie się wieczorkiem z łózia w skarpetkach wełnianych i barhankach:-) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy się tu grzejecie a ja z dzieciakami zadania domowe odrabiam.... też poleżałabym w łóżeczku... no to kiedy mam się stawić z tym aparatem ?? kiedy koncert?? ja też oczekuję na zdjęcia: 🌻 Agi37 🌻 🌻 Basiunia* 🌻 🌻 Dafodilek 🌻 🌻 Demiluna 🌻 🌻 Harbatka 🌻 🌻 Kasika1 🌻 🌻 Majek123 🌻 🌻 Mar--gerita 🌻 🌻 Michelle 🌻 🌻 Sylwia 🌻 🌻 Wiktoria1980 🌻 mam nadzieję, że kiedyś Was wszystkie zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o 19 ide cwiczyc ale jakos nie mam dzis ani humoru ani weny:O Titowa Fisia nie pracuje:) ona zajmuje sie Martusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek -- jak można się dostać na ten twój "Nasz" blog?? w stopce mam gg więc instrukcje możesz tam skrobnąć (jeśli chcesz oczywiście :)) albo na maila. Miłych ćwiczonek, oj też bym poćwiczyła ale samej to się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta! Dostałam miesiączkę 5 lutego.... Nie spodziewalam się ciąży, ze względu na tą nadżerkę..... Proszę poprawcie mnie w tabelce ;) Dafidorku jeśli chodzi o książkę którą moglabym polecic to Miłość w czasach zarazy MARQUES, to nie jest takie zwykle rozmansidło.... oprócz tego P.S KOCHAM CIE - Cecylii Ahern - PODOBNO EXTRA.... Dzięki za polecone przez Ciebie książki ;) Cień wiatru Zafona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta z tymi tabletkami to też jest taka sprawa długości brania..... Ja bralam przez jakieś poltora roku, podobno bardzo krótko..... Mialam zachcwiania w 5,6,7 cyklu od zakończenia braniaale do 40 dni tylko... Bralam Harmonet.... Ale nie polecam, zupelny spadek libido....nie wiedzialam co jest grane...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia wróciła od Huberta:) wiecie co z takim dzieckie to cały dzien roboty:) ale cudnie było:) poszukujecie dobrej ekipy:) jak juz wyszpachluja tu i ówdzie niech przyjdą do mnie:) tez ich potrzebuje:) własnie mam zamiar zrobic sobie maseczke:) Herbatko młode niech wypoczywa:) haha barchany:) i skarpetki dobrze znam:) nasza seksi bielizna:) titowa :) poswiecenie pełne:) ale cyz nie warto:) kabelek trzymac:) dziubasku ja cwiczonka dzis miałąm :) na rece:) hahaha malwinko:) teraz bedzie czas staranek:) wyleczona:) pełna enegii, mąż wyposzczony :) bedzie sie działo:) ja ide sie szpachlowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki fisiu wiem coś o jazdach - z tym że ja mam tu możliwość uczenia się pod okiem mojego mężą ale powiem ci nie wiem czy nie wolałabym normalnie z instruktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos cwiczona byly a rece tez mnie bola:P ale nie od tego co myslicie,ze myslicie,ze to to:D mam takie smiechoty na poczcie jak ktoras chce sie posmiac to zglaszac sie i podac mailika to wysle;) buziole moje dziewoje😘 Validosku mowisz,ze nosilas Hubercika:P ale nie Urbanskiego??? hehehe wiem,ze dziecko to niezwykle ciezkie zadanie ale jak miliardy, bilriardy i tryliardy kobiet na calym swiecie dawaly rade to i my damy rade!!! do boju dziewuszki pampuszki;) dzis mialam zły dzien ale na wieczor humorek znow dopisuje:P ide sie wykapac po tych cwiczonkowych wypocinach:O no i mezusia musze zaciagnac na przytulanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane, w domku mam szpital -- maz chory na grype zoladkowa - paskudztwo lata do kibelka b czesto i tak na zmiane - miska - kibelek sluchajcie doskonale rozumie mldlosci :) tylko ja sie boje -- nie chce byc chora - jak na razie wswzystko w porzadku ale wiecie latwo sie zarazic :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki zwieczorka, dopiero wróciłam z pracy. Przeczytałam zaległe stronki. Odpowiem mniej więcej po koleji. U mnie ślub dopiero za conajmniej 3 lata ze względu na pieniądze (chcemy najpierw pospłacać kredyty), różnice religijne (ja katoliczka on protestant, jeszcze niewymyśliliśmy kompromisu) i wogóle jakoś tak się trochę boję. Dziubasku dostałaś juz moje zdjęcia?? Jakby coś to wyślę jeszcze raz. Ja jeszcze dalej niż bliżej do 60, ale ćwierćwiecze się szykuje niedługo. Jejku kiedy to zleciało, niedawno 18-tkę wyprawiałam. Czuję się troszkę staro, juz kremu na zmarszki powinnam zacząć używać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.bry wieczorek lasencje jejku ale ja zabiegana coś jestem.chłop moj na urlopie to ja czasu nie mam ale obiecuje ,że od poniedziałku ostro się wezme za pisanie Titowa ja nie pracuje.siedze w domku z małą ale powiem szczerze ,że niekiedy bym pierdzielnęła tym \"gospodarowaniem\" i poszła do pracy. Mała idzie od września do przedszkola.jak nie zaciąze to bym poszła do pracy gdzieś ale nie miałby mi kto małej z przedszkola odbierac.ehhh.i tak źle i tak nie dobrze Demiluna moj powiedział ze ręki nie przyłoży do moich jazd.cholerka jedna!!!!!!!!! dzisiaj miałam jazdy.instruktor stwierdził,że jestem przekorna.hihihi.cięzką noge mam na gazie .każe mi jechać 40km /godz a ja cisne więcej.dziewczyny to jest takie wkurzające bo szybciej bym chyba przed autem szła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pokukałam na tą liste imion dla dzieci. ja to mam róźne skojażenia więc imie takie jak Manuel odpada bo jakoś z tym smarowaniem kanapek mi się kojazy.no Myszon tez no bo jak tu dziecko wołac "myszko chodź do mamy?"a już imię Elvis to mnie rozbwiło.dla dziewczynki Jeżyna :D:D:D:D:D:D:D:D:D: Jesuuuu kto te imiona wymyślił?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×