Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

ależ prociem bardzo http://ulubiency.wp.pl/gid,9630353,kat,1012383,title,Tak-brzydkie-ze-az-slodkie,galeriazdjecie.html Gooosha pokomentuj troche te imiona bo może ja tylko dziwna tu jestem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym Myszonie myślałam, jak wołać na takie dziecko. Jaka krzywda, a potem w szkole, nawet nie myśle co to muszą być za ludzie co dali takie imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah z tymi imionami to szał.,mnie się podobają takie tradycyjne imiona nie żaden Roger czy Żaklina.kiedyś tak sobie myślałam ze chciałabym dać synowi na imię MIchał po moim pra dziadziusiu ale u mojego m. w rodzinie same Michały są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam link a nie wiem dlaczego nie da się na niego kliknąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, ten pies jest przerażający. Zauważyłaś, że pazury ma na całej długości łady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź na www.ulubiency.wp.pl i tam poszukaj "tak brzydkie,że aż słodkie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wychodzi jakiś dziwny no właśnie tak zrobiłam bleee, kocham pieski ale ten jest obrzybliwy. Co do tych imion to dla dziewczynki Wisenna?????????? Jak to zdrobnić i wogóle, beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wiedze,że znalazłaś.ja nie wiem jak takiego psa można nazwać ślicznym.przecież jak bym miała takiego psa chyba w nocy nie zasnęła z obawy ze mi gardło podgryzie o fuuuuuuuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no albo daj dziewczynce na imie Mercedes.. to chłopcu chyba Trabant:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pinkole albo ŻYRAF dla chłopca.chyba by mnie zabiło moje dziecko za takie imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torkil???????????????? Kto te imiona wymyśla, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.K_81 dziękuję za zdjęcia(prawdę powiedziawszy dopiero dzisiaj weszłam na pocztę), swoje zdjęcia Ci właśnie wysłałam więc daj znać czy doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezzzzzzzzzdem a mnie kto zdjęcia wyśle co????? Gooosha proszę mi wysłac fotosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo jest tu kto????? a Koug to dzisiaj światła nie gasi????? strajkuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooosha oki.czekam.spać nie ide bo z kawe przedawkowałam dzisiaj:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doba ja lecę spać, najpierw troche poczytam, mam tych gazet stos i musze je odnieść niedługo spowrotem do sklepu. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio nie ma zdjęć????????? Kurcze, jutro sie tym zajmę, obiecuję. Dziś jestem juz zmęczona i oczy mnie bolą. Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papapapapapa dobrej nocki Gooosha ja poczekam na koug jak wpadnie pstryknąc światełko a jak nie to zastąpie kożelanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gasze światło za Koug PSTRYYYYYYYYYYYYYYYYK. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooosha zdjecia dotarły:) Vanilka80 poprosze o focie na mailika madzienka69@wp.pl a tak w ogole DZIEN DOBEREK:) jak milo,ze dzisiaj PIATECZEK huuuuuuuuuraaaaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. dziś lepiej, Titowa, jak sie obrobieto odpowiem na \"emilka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Yennyfer czy moge poprosic o twoja focie na maila madzienka69@wp.pl była bym wdzieczna:) wstawac śpiochy!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam wczoraj na tych badaniach genetyczntch. Krew podbali, coz, wynik (najbardziej sie go boje) dopiero w poniedzialek. a co do USG..no wychodzi wszystko w normie. lekarz to mlody facet, mowil nawet ze zna mnie skąś.Ja go nie ale fajny facet. Same mlode laski do nuego w kolejce;) i te smiechy z gabinetu..;) moja dzidzia jest sliczna i duza ;) pomiary glowki, ciala nie wykazuja jakis zmian, nerki tez pracuja. Jedyne co mnie martwi ze glowka wyglada na 15 tygodni, a cialko na 14. Ale lekarz mowi ze to w normie, termin mam na 01.08.2008 poprosil go nawet aby do mamuni pomachal rączką, ja zobaczylam te maluska rączusie i 5 paluszkow to az mi sie plakac zachcialo..a potem paluszek ssal sobie. mam zdjecia z USG, jak beda w kompie to wam przesle. Bozie, jak ja marze o zielonym (dobrym) wyniku tego badania krwi..i jak marze aby go przytulic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, dlugo mnie nie było, ale tak jakos wyszlo, u mnie tak sobie, przeszłam zapalenie jajnika, ale wszystko jest juz dobrze, ale o starankach mam zapomnieć na jakieś 2 miesiąće, ten cykl i tak jest na straty, prawdopodobnie cykl bezowulacyjny przez to zapalenie, była wczoraj na usg i ne ma jajeczka, powiedziala że albo cykl się przesunął albo bedzie bezowulacyjny, staranka mamy odlozyc na 2 miesiące, powiedzila że moze się to skońćzyć ciążą pozamaciczną, :(((, no coz lekarza trzeba sluchać, musze was poczytac i zobaczyc ktora jeszcze zawasolkowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×