Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

MANIA jak już wysyłasz foteczki to ja tez poprosze o jakąś!!!! angela1-31@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki idę się położyć i odespać noe przespaną nocke bo jestem jakaś nie do pieszczona .... życze słodkich sn,ów do jutra papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola, koug, titek poszły foteczki :) do pozostałych kolezanek maila nie mam, wiec prosze mi podac :) ja podaje swojego mania.23@onet.eu i czekam na focie pozostałych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece zrobic myju myju i potem pa lulu :) ale jeszcze moze przed snem zajrze na moment aha i cały czas na zdjecia czekam dziewuszki :) maila podałam wiec nie ma mi tu wykretów ze nie macie haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah muminek piekny:) dziewczynki dziekuje za zyczonka:) bardzo miło poczytac jak ludzie mi życzą tyle miłosci i szcescia:) DZIEKUJE:) Fisiu:) a Ty gdzie???????? chłoniesz malenka czy niedowierzasz:) moja kreseczka tez byla bledziutka:) wiec uwierz udało sie:) zmykam spac słoneczka:) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug hahahah :D :D :D wyczaczam! wiesz gdybys mi nie zwrocila uwagi nawet bym sie nie zorientowala! heheh Dziekuje za maile ide je czytnac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecałam ze wpadne przed snem to jestem na chwile :) dzis cycochy znów bolą :) szczególnie prawy po boku, i porobiły mi sie jakies gródki w piersiach takie powiekszone gruczoły :) dobrze zrobił mi dzis ten wypad nad wode, odpoczełam i odstresowałam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry gwiazdeczki.dziękuje za wszystkie miłe słowa i gratulacje do mnie jeszcze nie dociera.od wczoraj wieczór taaaak mnie cycki bolą ze szok a i jajniczki czuje.mam takie uczucie jakby @ miała się pojawić lada chwila.bojku jak ja się boję ,ze ten test się pomylił i @ przylezie pod koniec tygodnia testuje się raz jeszcze.wtedy będę pewna na 10000% i spokojniejsza puki co dziewczynki mogę mieszkać na dole tabelki. przesyłam fluidki.mam nadzieję ,że ciązowe*******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************sru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek kochaniuśka przytulam Cię mocccccnooooooo.Nie stresuj się serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Fisiu wszyscy maja juz mnie dosc i mojego zachowania mam nadzieje,ze sie nikt nie kapnie,ze siedze i becze bo w tedy beda sie smiali i beda mileli powod zeby sie mnie pozbyc bo kto chcial by pracownika co siedzi i sie marze:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej nieobecności. Proszę o zmiane w tabelce - 4 cykl starań. Nie było dwóch kreseczek - test robiłam tydzień temu w sobotę. Cóż, i tak planowałam staranka odłozyć, mamy dosć stersowy okres w życiu. Ale specjalnie jakosnie uwazamy - tekni mi się za maluszkiem. Pozatym u mnie znośnie, w pracy zmiany,ale na razie mnie bezpośrednio nie dotyczą. Pozatym gratulacje dla wszystkich zaciazonych, naprawdę ten topik cuda sprawia. :-) Oby tak dalej. Mama nadzieję, że do lipca i ja zaciazę. Buziaki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku kochana co się z Tobą dzieje prosze nie płacz i nie pozwól by smutek cie przygnebjał zacznamy myślec pozytywnie wiem że czasami cieżko lecz wszystkim na złość pokaż ze z usmiechem łatwiej żyć i pokonywać trudnosci nawet jak byś miała smiac sie przez łzy sciskam Cięęęęę bardzo mocno głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku głowa,do góry zobacz jaki piekny dzionek, słoneczko cieplutko :) mam nadzieje ze u Ciebie tez a słuchaj ta stronka nie chce mi sie wyswietlic, jakis bład wyskakuje :( wiec prosze przeslij link jeszcze raz. ja wieczorem Ci foteczke wysle bo do pracki musze spadać fisiu --- ja tez sie bałam ze @ przyjdzie bo jeszcze przed jej spodziewanym dniem testowałam (juz 26dnia cyklu), i kreseczka tez była słabiutka. co do bóli takich jak na @ to normalne, w piatek byłam u ginka i pytałam sie, bo sie nimi tez niepokoilam, mozesz zawsze no spe wziac, ona jet bezpieczna, miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj yenny--- super ze znów z nami jesteś, teskniłysmy za Toba, nie martw sie kochana z nami szybciutko Ci sie u da :) u nas totalne baby boom :) wiola, wysłałam Ci foteczka i prosze o Twoja no ja juz naprawde do pracy spadam...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola, do mnie focia tez nie doszła, jeszcze raz mi przeslij, podaje znów maila mania.23@onet.eu moze tam sie cos pomyliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Maniu zaraz ci wysle jeszcze raz linka Wiolus dziekuje poprostu poltora roku lecze sie na depresje w pracy wywalili osobe mi baaardzo bliska jak druga mama poznalam falszywosc tych ludzi zczelam sie bac wracac do tego miejsca jest mi zawsze strasznie ciezko po wolnym wracac troche sie uspokoilam ciesze sie,ze mam was ,ze ktos o mnie pomysli:( Yenny witaj kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Znalazłam was nie dawno poczytałam i pomyślałam ze może i mnie przyjmiecie na wasz szczęśliwy topik.Ja też staram się o dzidziusia juz ponad 1.5 roku i nadal nic.Mam juz jednego syna ,ma 14 lat. Robiłam badania w tym HSG i niby mam prolaktynemie czynnościową ,bo moja prolaktyna po obciążeniu jest za wysoka,ale zdaniem lekarza nie ma przeciwwskazań.Nie jestem najmłodsza ,bo w tym roku stuknie mi 37 lat. Ale bardzo podnosi mnie na duchu jak widzę takie cudne wieści. Ja czekam ,tzn chciałabym juz nie czekać,na @ 30 ale czuje ze będzie jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia fotka poszła !!!! wielkie dzia za twą foteczke fiśka jakie watpliwości????? kobieto Ty nie wierzysz w możliwości swego mężusia chłopina sie sprawdził a ona ma tu watpliwości ;-);-);-) jeszcze raz GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×