Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

dziubasku tym razem focia doszła :) cebulko i aniu.k wysłałm wam moja foteczke czekam teraz na wasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze duzu u nas dzis spiących królewien, ja tez bym najchetniej spac poszła ale mężulek sobie na dzis kino wymyslił, a niech tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie witojcie! Fisia Twoje teksty mnie rozwalaja, Dziewczyno skad Ty je bierzesz? :D Mowisz ze eliksir Koug sie wacha, myslisz tu o owym zacnym zaklinaczu? jeszcze go nie odebralam od Ani no i jak Anus se zacznie je naraz wachac to te dwie paczki od bocka beda jej! :p A co do tesciku to mialam go robionego nawet dzisiaj u lekarza, ale byla to 14, i sikanie nie z ranca, negatyw wyszedl... :( Obawialam sie wziac ten antybiotyk, bo wiecie jak to jest, lepiej nie brac takich wynalazkow podczas ciazy. 🌻 Validosku, wszystko bedzie dobrze, mysle ze nie powinno sie nic dzidzi stac, ale ja wiem... mam ta sama schize, od razu czarne scenariusze, bosze skad to sie bierze??? A ja nabawilam sie zapalenia oskrzeli i zatok, mam antybiotyk i zwolnienie do soboty, ale tu w poniedzialek jest dzien wolny od pracy, no to bedzie zwolnionko z lekka wydluzone! YOOOOPY!!!! Jeszcze tak dlugiego weekendu majowego to ja jeszcze nie mialam jak zyje! Tak wiec Dziubassku ja Ci potowarzysze o porankach bo az do poniedzilaku mam w o l n e!!!!!!!!!!! A do pracy nikt nie lubi chodzic, kto to wymysll w ogole????!!!! Masakra!!!! ojjjjjj M A S A K R Z Y S K O!!!! Zawsze zadaje sobie to nurtujace mnie pytanie kazdego poranka! To szorowanie zubow, zropialych luoczow, zakladanie tyl na przod majtow z tego zamieszania... aaaaaa a w totka wygrac nie mozna! Dziubuss ciesz sie kochanie lato Wam nadchodzi! A my tu z Ania mozemy o tym tylko pomarzyc, bo zawsze wieje i leje, dzis jest wyjatkowo ladnie. Basiunia i Robur prosze o fotki! titowa@op.pl Cebulcia ach nie ma to jak zaangazowanie! ja jednej niedzieli dawno dawno temu, wstalam z wyrka i zaczynam sie ubierac, a moj slubny (jak to pisze Dziubassek) na to: gdzie sie wybierasz? a ja: do pracy! przeciez dzis niedziela, jutro poniedzialek... no to sie rozebralam i wrocilam do lozka! ale zakrecona bylam ze no nie wiem, myslalam, ze robi mnie w balona!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁOJEJ! ile tego wyszlo!!!! przepraszam! Fisia bo mi sie przypomnialo... co do tej Twojej kreacji Sylwestrowej, bedziesz miala bialy fartuch taki z dziura na tylku, no z zakladka znaczy sie no nie? sluchaj, zeby łun Ci taki blady i bialy nie byl, przyjdziemy z dziewczynami i Ci go sprayem walniemy, kwiotki kwioteczki zygzaki grochy, co bedziesz tylko chciala :D tzw new design Ci strzelimy :) a kupilam sobie dzis krem anty celulajtowy i bede sobie dupsko kremowa, mam tez rekawice sizalowa, no bo do tego sylwka i swiat mikolajow musze sie przecie doprowadzic, bo jak wejde na porodowke, zamiast na Was, na mnie beda sie glapic... i mowic : patrz a ta to ma dopiero grudy na nogach! :) :) :) ❤️ wiem kofane jestescie i tak przeczytacie co napisalam.... :p to tylko mala notatniusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manius internista tzn pierwszego kontaktu? tak moze, mi babeczka tu tez wypisala recepte a jest lekarzem rodzinnym u nas w przychodni. Powiadasz kino tomino? fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiadeczko ja uwielbiam czytać Twoje wywody!!! A skoro taka wolna jesteś i bezrobotna to wpadaj do mnie, ja znajdę Ci zajęcie :P A powiem Ci, że taka dobra ze mnie koleżanka, że nawet nie odkręciłam eliksirków - czekam na ciebie, razem sobie powąchamy :P to i może razem zaciążymy... ❤️ ja narazie czekam na @ powinna zjawić się lada dzień, bo nawet cykle mam w miarę regularne +/- 3 dni więc nie jest tak źle. No dobra bo sobie tą przerwę w pracy trochę przedłużyłam... trzeba zmykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus a co bys powiedzial za ten czwartek badz piatek? pomoglabym Ci z tych pudel powyjmowac, albo podloge umyc... albo dziecmi sie zajac? :) no i w przerwiw sobie powachamy co? :D Herbatke badz Kawcie wypily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mi ten post wyszedl... mialo byc... co bys powiedziala na... a pozniej w przerwie... przekrecam chyba po tym syropie z nutka alkoholu, podobno Ci taki dobry, ze na oczy pada i moze wywolywac zaburzenia wzroku... dobrze ze prawka i tak nie mam, wiec zero zagrozenia... Wasze ...uuffff... slyszalam, nie macie sie co bac, Titek na jazde sie nigdzie nie wybiera! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gud afternun;-) Titek posikałam się z tych grudek na kulosach:-) :-) :-) :-) nie martw się ja też mam i też się smaruje jakimiś specyfikami, a juz mam to w nosie..kiedyś nawet zrobiłam sobie peeling z kawy. Tarłam tarłam i prawie skóre zdarłam, M. wszedł do łazienki i kogo zastał...? Murzynkę z blond włosami, taka czarną małą byłam:-) :-) :-) A tak a propos kreacji na sylwestra to wiesz nasze stroje muszą być wyjatkowe bo wyjątkowe Muminki będą rodzić:-) jakieś białe kitelki do samej ziemi wycięte dekoldy, plecki, a co...!!! no i cos na głowę może białe kapelusze...piuropusze, no i oczywiście petardy, szampan, trąbki itd. Już ni mogę się doczekać:-):-) idę robić mojej Niuni kolacje bo m jak miłość będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem już 26 dzień cyklu a mnie tylko piersi bardzo bolą, nie boli mnie brzuch no troszeczkę, bardziej bolal mnie w czasie owulacji teraz tyci tyci.....wczoraj jajnik od czasu do czasu zakłuł ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolacji mi się nie chce robić i nie chce mi się sprzątać, niesttey zostawiam to na weekend majowy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,wyślę Wam zdjęcia w najbliższym czasie,ale dziś nie mam już siły.Od 8.20 w pracy,dopiero przyszłam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika...
Hej mam takie pytanko.. kochałam sie z moim facetem w dni płodne bez zabezpieczenia.wiem ze na kalendarzyku nie mozna zbytnio polegac...ale obsrwowałam siebie i mialam sluz jak w dni przed owulacja taki sam jak w owulacje tylko troszke mniej go bylo..wytrysk mial we mnie.... od stosunku minelo juz 14dni... do spodziewanej @ zostało mi jeszcze 8dni... prosze powiedzcie mi czy moge byc teraz w ciązy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne to to, że trzeba czekać na @ kiedy się spóxni należy zrobić test wtedy będziesz miala 100% pewność....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To indywidualna sprawa.....też sama chcę to wiedziec ja mam planowany termin za 5-6 dni@ - mam nadzieję że nie dostanę.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulka no to Twoj M. mial murzynka bambo! a mialas jakas opaske na wlosach? pewnie tak by ich nie zapaskudzic kawka, no to trza dodac jeszcze ze mial murzynka bambo vel rambo! A co do kitelkow... Ty jak sie rozbujalas z tymi dekoltami cieciami dlugimi sukniami... to uwazaj, zeby nam z tego jakis kukuks klan nie wyszedl! :D a wracajac do grudek, to wiesz ... naogladam sie tych reklam typu Nivea jak te babki golymi kulosami miasto przemierzaja... czujesz w M I A S T O!!!! Z G O L Y M I N Ó G A M I!!!!! to pozniej morale mi siada i lecem kupic mazidlo, azeby tak pozniej samemu do centruma wyskoczyc, a ze z wlochatymi to po woskowe plastry takie jak plytka chodnikowa 50cm/50cm bo powierzchnia spora! no i nastepna reklama...moze brauna a ciort z tym! :) Malwina co u Ciebie? co Ty tu monologii piszesz? opowiadaj jak bylo? mieszkanie sprzatniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w długi weekend zabieram się za kontynuację .....chociaż już prawie.....Nie chce mi się bo dopiero z pracy wrócilam.... a tak czasami lubie sama do siebie pogadać.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×