Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

wkoncu sie dodzwoniłam do lekarza.termin na 6 maja do tego czasu mam test powtorzyc.:) śpiąca jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek chiał mój mąż mieć bogatą żone to teraz musi zaiwaniać :D:D:D:D:D dziewczyny a Wy myślicie ,ze ja bym do pracy nie poszła???? pewnie,ze bym poszła ale kto mi miał z dzieckiem siedziec???? ani jedna babcia ani druga nie rwie sie,żeby do dziecka przyjechać a co dopiero posiedzieć z dzieckiem a druga sprawa to taka ze nie każda praca by wchodziła w gre ponieważ nie miałby mi kto małej odbierać z przedszkola. w tym momencie o pracy mogę zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug:D:D:D:D:D święta prawda.Ty też nie możesz narzekać prawda? żono mojego męża aaaa zapomniałam Ci napisać ze wczoraj Twój mąż M.dostał opierdziel za to ,że nie wpadł na pomysł z gratulacjamii dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie czemu trzeba chodzic do pracy, najpierw tyle lat szkoły, studiów a potem robota...to nie fair. Kiedy odpoczniemy? jak będę miała siwe włosy...przy brazylijskich serialach ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa koug czy mogłabyś zapytać mojego męza co mi zpłodził??? chodzi o płeć??? i kiedy???? bo tego sexiku było sporo i nie wiem kiedy doszło do zapłodnienia.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulka taki los nasz i naszych dzieci.moje dziecko niestety już się załapie na pierwszą klase w wieku 6 lat potem kolejna szkoła i kolejna a potem praca praca i praca i tak do 65 lat a potem odrazu drewniany śpiwor. ahhh to jest smutne.wiecie co czasami myśle ,że ten bin laden nam by sie przydał.niech by chłop rzucił bombke na ten nasz "biały dom" zrobiłby porządek z tym cyrkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brazylijskie seriale to jakaś ściema.Niedługo będą tam grać polscy aktorzy bo plus wykupi ich wszystkich -zobaczycie jak na Szyca bedą wołać paniczu Borysello :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rany, jak mi się ziewaaaaa.... kto pije ze mną Inkę? bo ja kawkę zwykła tylko od święta... a wogóle to jakie macie plany na długi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia planów jako takich nie mamy ale jak bedzie ładna pogoda to nie wykluczam grillllaaaaa no i mam w planach duuuuzo km jazdy autem bez celu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug co ja bym bez Ciebie zrobiła powiedz???? chłopa swojego mi oddałaś.eliksir od Ciebie zadziałał.fluidki ciążowe przesłałaś prosto na mnie. gdyby nie fakt,że mieszkasz daleko to bym była wstanie podejżewać ,że mi siknęłaś na test dziewczynki ale mam lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plany na majowke to ja mialam ale niestety moj ślubny idzie 2 maja do roboty i nici z wyjazdu za to spotykam sie z Validoskiem:) i planuje grila moze jakas przejazdzke ze znajomymi ... ma byc brzydka pogoda mam nadzieje,ze chmury wywieje w sina dal:) Avi dziekuje za focie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia jak masz jeździć bez celu to przyjedź do nas:)Tu też grilla możemy zrobić P.S. Jacek napisał że spłodził syna-nie zapytałam tylko kiedy i której z nas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Wpadłam sie tylko przywitać i wracam do pracy. Już bym chciała do domku!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie zaczełam sie martwic:( w piatek miałam ow a do niedzieli rano brałam antybiotyk na zatoki:( mam nadzieje ze nic sie nie podziało:( i bedzie wszysko dobrze!!! ale wiecie jak jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak zleciał kolejny dzień. Zabiegany i zarobiony. Wiec tylko mówię do widzenia i uciekam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem jeszcze co będę robić w weekend, napewno jakieś grilowanie, albo wyjazd spontaniczny gdzieś w Polske. Kurde dzięki za zdjątko, bardzo ładnie wyglądasz z brzusiem. A reszta dziewczyn to wysle mi jakies zdjęcia? katcebula@orange.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr, nie dość że ledwo siedzę to jeszcze tyle mi się skasowało!!! 😠 W skrócie: Padam. A na przyszły tydzień oddam co najmniej dwójkę dzieci w dobre ręce. Ktora chce?? Mania, Basiunia, Agi, Robur, Malwina czy ja mogę prosić Wasze fotki na maila? Odwdzięczę się tym samym, obiecuję 🌻 Miłego dnia, i pomyślcie czasem kochane o zakopanej w kartonach i workach koleżance ;) pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj minęły 3 miesiące odkąd jestem z Wami i się udzielam ( bo już wczesniej Was podglądałam :P ) I zobaczcie co znalazłam ostatnio :D Fisia to Twoje dzieło, ale już Ci się nie przyda :) ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../........\ .../............\ ../...............\ ./..................\ |....................| |..___________..| |.|................|.| |.|..WÓDKA.....|.| |.|..CZYSTA.....|.| |.|___________|.| |......................| |......................| |......................| |_______________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to w nocy obudzilam sie z bolem pecherza mam zapalenie wiec wzielam recepte na furaginum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke Aniu kochana gdzieś Ty znalazła tą flachę??? ja się jej tyle naszukałam a tu masz........ teraz pić nie będę bo nie mogę ale mam nadzieję ze okazji do świętowania będzie ,że hoho. no to co dziewczyny z tym sylwestrem?????piszecie się na spędzenie go ze mną na porodówce????hihi kreacji nie trzeba będzie kupować. spadam z małą na dwór jeszcze pobrykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale dzis napisałyscie :) dzieki koug za wyjasnienie, nie jestem dobrze zorientowana w tych badaniach, a lekarza nie zawsze zapamietam sie spytac. tak samo oststnio zapomniałam wziac recepty na ten duphaston i dzis musiałm dmuchac tam do szpitala, ale tylko na jedno opakowanie my wystawili, wiec za 10 dni znow bede sie martwic skad wziac lek, a wizyta 23 maja, a włanie mam pytanko nie orientujecie sie czy np internista moze przepisac duphaston??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×