Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Gość
dziubassek ma rację śpij póki możesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,jak często macie problemy z zapaleniami pochwy,grzybicami itp.,bo ja czasem nie mam siły.Ostatnio znów mi się coś przypałętało,takie podrażnienie,lekkie pieczenie.Wzięłam sobie Gyno-Femidazol i dopiero mnie teraz piecze,nie wiem,podobno ma prawo bo pochwa się goi,jak to gdzieś wyczytałalm.Ale nie jest to przyjemne.A możue mam po prostu uczulenie na ten lek,nie wiem.Poradżcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur niestety ja od 4 lat przwlekle sie lecze na stany zapalne i nie potrafie ci pomoc bo nie znalazlam jeszcze zlotego srodka:( polecam topik na fprum ogolnym\"sposob na grzybice pochwy\" naczytalam sie sporo i mozna sie duzo nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam,że tak powiem,towarzyszek niedolo.Jakoś milej się człowiekowi robi,gdy wie,że nie on sam ma takie problemy.Wiem,że pewnie mi nic konkretnego nie poradzicie,ale chciałam się dowiedzieć,czy po Gyno-Femidazolu też się tak nieszczególnie czułyście.Kiedyś używałam ten lek i nie pamiętam,aby mnie tak szczypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bobry... Ja ledwo przezylam dzien w pracy, zatoki naiwaniaja jak nie wiem, zgodnie z radami Ani nie bralam za duzo lekow, smarowlam sie WICKiem, ze moj m. ledwo od mentolu w nocy nie umarl ! :D Yennus 🌻 no nareszcie! dobrze ze z nami jestes, ja tu dziewczynki muminki rysuje... testy z aptek tacham... wiesz, ze za Toba tesknilysmy i ogromnie sie ciesze, ze zaczynacie staranka! 😘 Dziubuss nie smutaj sie! narysuj sobie tego muminka ( NO WLASNIE KOUG DLACZEGO MUMINKA?????????? :p) czyzby skojarzenia dziwne? :D :D ja to cos czuje, ze musisz walnac ta robote i znalezc cos bardziej przyjaznego. Buziaczki! Validosku a wiec sluchaj skromnisio! :) jak sie czujesz? Koug czy masz cos do muminkow???????? :D :D :D Fisia wiesz ja Ci zawsze kibicowalam, ale musze przyznac ze fasolka Twoja mnie naprawde zaskoczyla! :) nie przejmuj sie ja tez nadal jestem w szoku! 😘 😘 ucalowania dla reszty! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a moja Sasiadeczka to sie chyba w pudelku gdzies schowala........ Ania wylaz no! wolam i wolam a Ty nie przychodzisz.... 🌻 Cebulka no wlasnie co TY na diecie???? gdzie te nasze slodkosci, ciasta, paczki, jableczniczki???? dawaj dawaj bom glodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ale jestem zmęczona! Czuję każdy mięsień w moim ciele... a gdzie tam koniec... narazie tylko komp działa nie wyobrażam sobie inaczej, bo jak miałabym z Wami kontakt :D a bez Was to ja żyć już nie mogę ❤️ Witam nowe koleżanki, które chcą się przyłączyć i życzę powodzenia w starankach :) 😘 dla naszej Yenny - fajnie, że wróciłaś do nas. Dziewczyny, wklejam tabelkę a ze względu na to, że ostatnio mam mały zamęt proszę o ewentualne uwagi i zmiany. Dziękuję ;) P.S. Dziubassek, nic nie chę sugerować ale najwyżej teraz TY jesteś więc uważaj bo możesz szybko spaść z tej góry ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................0 cykl....13.04 🌻Maliwina29....30.....Warszawa............................2 cykl....03.04 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*......29......śląsk.............Szymon 4 lata....2 cykl....29.03 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......4 cykl....13.04 🌻Cebulka30.....30.....Piotrków Try....Nadia 6lat..........2 cykl....04.04 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................3 cykl....04.03 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................0 cykl....28.01 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................3 cykl....25.03 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................1 cykl....09.04 🌻Ania.K_81......26....Dublin..........Weronisia 2lata.....2 cykl....02.04 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........1 cykl....07.04 🌻Robur...........30....Zach.pom........Daniel 8 lat.........2 cykl....19.04 🌻Kołderka*.......24....Żyrardów..............................1 cykl....03.04 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....4 cykl....20.04 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................0 cykl....15.04 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Demiluna .......26....Anglia ............Wiki 3 lata....ciąża.....21.06.08 🌻Mar--gerita.....26 ...Warszawa.........................ciąża.....30.06.08 🌻Sylwia ..........29 ...Trójmiasto .......................ciąża.....30.06.08 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa.........................ciąża......26.12.08 🌻Fisia .............29.....śląskie........Marta 3lata......ciąża......31.12.08 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Muminki:-) dopiero wróciłam do domu, ale mnie kulosy bolą:-) tylko dziwne bo cały dzień w aucie spędziłam;-) dziewczynki zaniedbuje Was w słodycze bo aktualnie żywię Was zdrowymi rzeczami jak warzywka i owoce co byscie anemii nie miały tak jak ja. Jutro właśnie idę na morfologie to zobaczymy czy to cholerne żelaztwo wzrosło;-) idę robic kolacjone, jajeczka gotuje bo męża nie ma to musze pocieszyć się innymi:-) Fisia ile tych jajec jadłaś że zaszłaś tak szybko?;-) do wieczorka hej Yenny pamiętaj nie jesteś sama, ja doskonale wiem co czujesz...{kwiatek] Titek widzisz co te dziewczyny wyprawiają, jak my odbiezremy tyle porodów na raz, jeszcze pod wpływem bąbelków od szampana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje dojdę do siebie w 3 miesiące więc nie bój nic-wspomogę Ciebie i Titka w odbieraniu porodów. Wy lepiej zdecydujcie którą porodówkę wynająć. Mi się wydaje że Święta w Warszawie a Sylwester na śląsku :D ewentualnie pomyślimy jak sie podzielić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulcia no jakos bedziemy musialy dac sobie rade! kto wie moze i do tego czasu i my z brzuchami bedziemy asystowac! a co do zelaza, to wiesz ja tez za silnej krwi nie mama, lekarz powiedziala ze no jeszcze nie anemia, ale za dobrze to tez nie jest. Coz z tego ze czerwonek mam ponad dobre 4miliony. Koug to sie zapowiada busy koniec roku! Na jakis kurs poloznictwa trza bedzie sie zapisac, bo jak zaczna dziewczyny malenstwami wystrzeliwac z Cebulcia nie damy rady ich lapac! :p A Fisiaczku termin powiadasz na 31grudnia! to urodziny mojego brata, moja mamcia miala ten sam problem, urodzila go pare minut po 17! a wiec zycze powodzonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero włączyłam, komputer, dziubasku zaraz wysle focie, ale od Ciebie nic nie dostałam :( dziewczyny mam pytanie czy progesteron trzeba na czczo badac, czy mozna cos zjesc i czy moge rano przed badakiem wziac duphaston???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola foteczka doszła, dziekuje słońce :) fisia nie posiadam Twojej a chetnie wrzuciłabym do kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manius progesteron nie trzeba na czczo tylko w przypadku cialek zoltych trzeba sie zaglodzic przed badankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titku a nie wiesz jak z tym duphastonem?? jutro ide i musze wiedziec jak sie przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole nie wiem czemu mi gin progesteron zalecił, a nie bete na przykład, ja tez tam bede miała wynik odpowiedni dla tygodnia ciazy, czy ogolny?? czego moge sie spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu-progesteron dlatego Ci zapisał a nie kolejny test bHCG bo co do ciąży nie ma wątpliwości,natomiast ze względu na Twój przypadek z przed paru miesięcy stara się zapobiec ponownemu poronieniu w początkowym etapie ciąży. Ja też brałam progesteron w 8 i 9 tygodniu w postaci luteiny co 6 godzin. Bądź spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koug, dzieki za odpowiedz, tylko ja własnie myslałam ze to badanie bety pozwala okreslic czy ciaza sie dobrze rozwija bo chodzi o te prawidłowe przyrosty. i tak jak validosek np mierzy bete, dlatego mnie to zastanowiło czemu ja mam mierzyc progesteton pozdrawiam lece na badanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć maminki i muminki :) Maniu-validosek robi bete tyle razy ponieważ ona wcześniej brała progesteron w duphastonie-dlatego lekarz chce zobaczyć jak zmienia się przyrost tego hormonu teraz.Agi też była wcześniej na duphastonie i też powtarzała bete a z tego co wiem-Ty wcześniej progesteronu nie brałaś przed ciążą. Yenny słońce kawusie zrobiłam-nie zasypiaj-zaraz zjawi się ciocia cebulka i przyniesie coś słodkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam się przywitać tylko bo kupiłam sobie kwiatki i bede je sadzic przed domkiem by było miło posiedziec przy kawusi ...... życzę udanego i miłego dnia pełnego słoneczka dziubassku glowa do gory kochana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczynki co do mojej bety lekarz mam przewrazliwionego:) haha ale lepszy taki :) niz olewajacy! a Hematokryt mam 36 % a min to 37 % i leukocyty podwyzszone!!!! podobno w ciazy tak bywa:( musze zaczac pic sok z buraczków! bo zawsze miałam tendencje do anemii:( koniec z kawa:( nawet jedna!!!! a jutro nad morze:) a chyba bedzie mieszkanko:) mamy juz upatrzone i staramy sie o kredyt:) bedzie parapatówa:)zapraszam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Duuuużo kawy i coś bardzo słodkiego poproszę!! Dziewczyny dziś już jestem do niczego :( wszystko mnie boli oczy nie chcą się otworzyć... Jak to się wszystko skończy to chyba tydzień będę odsypiać 😴 ups, chyba nie bo w następnym tygodniu szkoła zamknięta i mam dzieciaki po całych dniach :( Kto chętny do pomocy, bo już niewyrabiam?? Dziewczynki moje koffane 😘 dla wszystkich. A tak w ogóle to która kolejna do testowania?? Pozdrawiam i miłego dzionka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobitki ja jakaś chorusia jestem.gardło mnie napierdziela jak diabli i katar mam ale ogólnie czuję się super wczoraj odebrałam prawko więc dzisiaj popołudniu będę jęzdzić po drzewach. hihi:D:D:D:D:D muszę się dodzwonić do lekarza ,żeby ustalić termin wizyty.zrobie tak jak mi radził mój najukochańszy mąż JACUŚ hihi cyce mnie bolą a jajniczki już nie więc jest oki. coś bym zjadła na śniadanko.czyżby jaja??????? Tituś dobra rada.eliksir od Koug należy WĄCHAĆ hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do testowania to Basiunia będzie sie chyba testować Goooosha tez powinna ale się nie odzywa do nas no i Tituś nasz kochany. Titku skarbie Ty zrób raz jeszcze ten teścik bo mnie się wydaje ze ta kreska druga to jest Tylko nas tu ściemniasz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł z rana serwuje kanapeczki z serkiem białym, sałata i pomodorkiem, a dla tych co mają chęc na coś słodkiego to ptasie mleczko. Możet byc? właśnie wróciłam głodna z przychodni do pracy i wcinam az mi sie uszy trzęsą. Ale niestety badania mi nie zrobili bo pomylily mi sie dni:-( i jutro znowu na czczo biegiem na kłucie zył:-( Aniu_k poproszę o zmiane w tabelce, dziś dostałam okresik, ale nie jestem zaskoczona bo staranek narazie nie było ze wzgl. na badania. Ale od przyszłego miesiąca biorę się ostro do roboty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzis dolek lecz troche mniejszy bo jeszcze jutro i wolne 4 dni:) Mania wyslalam ci tym razem fote nie linka! Wiola dziekuje, jestes kochana:* Validosek sie wybiera na wolne wiec nie mam partnerki do porannych pogaduch buuuuu:(:(:( niestety ale moja praca jest nudna i nic nie poradze,ze potrzebuje towarzystwa kogos bo sie zamartwie na smierc! ja wcinam paluszki sezamowe, na dworzu cieple sloneczko, drzewka zielone, kwiatki pieknie pachna a mnie to przybija wszystko:( czemu trzeba pracowac? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×