Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dzieki kochane za fluidki, mam nadzieje ze wszystkie zlapalam i zaden mi nie uciekl !!! Teraz tylko wytrzymac 3 tygodnie i biore sie z mezem do roboty. Mam nadzieje ze na efekty nie bede musiala dlugo czekac -skoro przeslalyscie mi tyle fluidkow :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tituś takie eski to Ty mi śliiiiij :D:D:D Tyllkaaa moje ogromne ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️ Kochana dbaj teraz o siebie, twój m. niech cię rozpieszcza a Maleństwo zdrowo rośnie pod Twym sercem no i przede wszystkim bądź dobrej mysli :) i uśmiechaj się duuużo. No to teraz czekam z Tobą niecierpliwie na gin i na hasło \"wpisz mnie w tabelkę zaciążonych\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to napewno:) zobacz jak fluidki na mnie podziałały i nie musiałam wcale długo czekac heh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Della
Witajcie, mam nadzieje, że mogę do Was dołączyć. Przychodzę tutaj z topicu Ciąża obumarła. jakiś czas temu pojawiło się tam zaproszenie. Przez jakiś czas Was tylko podczytywałam, ale przyszedł chyba czas żeby przyłączyć się do Was. Przez to podczytywanie już Was troszkę poznałam i Tyllka bardzo gratuluję dobrych wieści. Nam lekarz dal zielone światło na staranka i mam nadzieje, że niedługo i ja zobaczę na teście dwie kreseczki. Pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylka wiesz my tu juz bylysmy u skraju sytuacji podbramkowej, zanim sie tu Wy wszystkie nowicjuszki nie pojawilyscie :) Topik z ...ciazowe staranka... zmieniono by z pewnoscia na ...mamusie poobsrywanych pieluszek... albo... laktacja :P :D Wiesz male kilkumiesieczne pociechy raczej nie daja szansy na ponowne zafasolkowanie, zwlaszcza jak masz juz wiecej niz jedno starszych pociech, czesc swiezo upieczonych mamus o tym nie mysli, choc mamy tu taka jedna fajniusia staraczke z duzym sercem - jest to 🌻 Dafi 🌻 co zaczela staranka na nowo :) To z WASZYCH dwoch kreseczek cieszymy sie bardzo! na nowo przychodzi nam przezywac poczatki, mdlosci, zachcianki, kopniaczki :) Ciesze sie bardzo z tego Twojego tesciku 😘 A ostatnio tu stekalam ze tak wieje mi po plecach heheheh teraz juz jestem szczelnie zakryta! trzema nowymi przyszlymi mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Della witaj 🖐️ Jasne że możesz dołączyć i bardzo się cieszymy z każdej nowej koleżanki. Jesli możesz to opowiedz coś o sobie żebyśmy trochę Cię poznały, skąd jesteś, ile masz latek i czy masz już jakieś dzieci, bardzo mile widziane zdjęcia na maila przesłane lub zaproszenie na NK, kiedy zna się buzię łatwiej i przyjemniej się pisze. Mogę również wpisać Cię do naszej tabelki jeśli tylko chcesz. No ale przede wszystkim będziemy Cię prosić tak jak wszystkie dziewczyny o zaczernienie nicku: http://f.kafeteria.pl/preferencje.php To tak na wszelki wypadek by nikt pod Ciebie się nie podszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mam nadzieje, że mogę do Was dołączyć. Przychodzę tutaj z topicu Ciąża obumarła. jakiś czas temu pojawiło się tam zaproszenie. Przez jakiś czas Was tylko podczytywałam, ale przyszedł chyba czas żeby przyłączyć się do Was. Przez to podczytywanie już Was troszkę poznałam i Tyllka bardzo gratuluję dobrych wieści. Nam lekarz dal zielone światło na staranka i mam nadzieje, że niedługo i ja zobaczę na teście dwie kreseczki. Pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Della Witaj! zaczernij sie tylko bys nie byla pomaranczowa :) Dobry krok! tu bedzie Ci o wiele lepiej! Dziewczyny zachodza w wiatropylnym tempie :P :P :P Napisz cos o sobie, ile masz lat, skad jestes, podpatrz nasza tabelke bys miala porownanie, i szybciutko zycze upragnionych dwoch kreseczek :) Asik chowaj chowaj te fluidki!!! po kieszeniach, w rajtochy tez mozesz upchnac, byle wiecej i wiecej! :D :D :D Anus no tak sie ucieszylam ze postanowilam wyslac Ci smska! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze sie powtarzam :P :P Andzia mnie wyprzedzila hahahah! i tu potwierdza sie przypadlosc ciazowatych heheh gadaja w kolko i bez sensu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam chyba mi komputer nawala, bo nie wyswietlilo mi, ze wstawilo juz moja wypowiedz a teraz jest dwa razy. Juz jestem czarna bo wiem, że nie lubicie pomaranczy. Jesli chodzi o mnie to nie mam jeszcze dzieci, ostatnia ciaza byla wyczekiwana i upragniona ale zakonczyla sie w 29 tygodniu. Doszlam juz psychicznie do siebie i zaczelismy starania. Jestem z Opola ale aktualnie na emigracji. I bede wdzieczna za wpisanie do tabelki. Ostatnia @ 26.03 :( i teraz bedzie 2 cykl. To na razie tyle informacji o mnie. Link an NK wysle, ale chyba uzupelnic galerie bo u mnie skromnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tyllkaaa gratulacje --- magia okrągłej strony, cos niesamowitego ale działa. Mam nadzieję że nie będziemy czekac do kolejnej okrągłej strony na dobre wieści A u nas nocki cięzkie, mały się buntuje i nie chce spać w łóżeczku, ale za to mamy nowe osiągnięcia - mały siada z leżenia na plecach. Niestety trochę się o niego martwię bo mimoże niedługo kończy 9 miesięcy to nadal nie gaworzy- ze słuchem w porządku więc nie wiem co jest. Lekarz powiedział żeby zgłosić się jesli do roku nie będzie nadal gaworzyć. W czerwcu będziemy jeszcze z nim na badaniu słuchu, takie zalecenie po naszym pobycie w szpitalu. ok uciekam bo mały się budzi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i o wieku zapomnialam, ale to takie kobiece... Za 3 miesiace bedzie 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Della bardzo mi przykro :( az mnie przeleklo to co napisalas ja w pon rozpoczne 25tydz... Piszesz ze jestes na emigracji a mozna wiedziec gdzie? Ja jak kilkoro z nas tez poza terenami ojczystego kraju... Ja i Ania siedzimy w Irlandii Demi Anglia Kamilka Niemcy z Opola jest min Koug i Jadziunia to macie blisko na spotkanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titowa prosze nie stresuj sie, teraz mam wyrzuty ze to napisalam, wiem ze wszystko bedzie dobrze:) A ja jestem w Anglii w okolicach Bristolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,Della, Demiluna DZIEKUJE:) Ausiu mam nadzieje ze we wtorek poproszę Cie ładnie o wpisanie do tabeleczki:):) Tituś nawiet nie wiesz jak ja sięcieszę :):):) no no aale ładnie sie otoczyłas ciężąróweczkami hehe :-P Della witamy serdecznie w naszej przyjaznej rodzince:):) Denilunia no widzisz racja że to jakieś szczęście przyniesie:):) I sie sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Właśnie wróciłam z jazd i strasznie mi nie wychodziło, zdenerwowałam sie a teraz boli mnie brzuch więc przybywam tu w nadzieji na ukojenie:) troszke sie zdenerwowałam bo jakaś dziewczyna napisała na forum dot. poronien ze poroniła bedac w drugiej ciązy, a zaszła w nią po 2 miesiacach od zabiegu-to tak jak ja-boje się. czas na miłe chwile: Tylkaaa gratuluje. Ciesze sie razem z Wami. To cudowne:)Cudowne chwile i piekne dni przed Tobą. Załuje ze nie widzę Cie teraz w realu bo pewnie Twoj uśmich byłby zaraźliwy:) a to dla Asi--------------------->------------------------------>----------------------->---------------------------------->--------------------->---------------------> oby wszystkie trafiły w samo sedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> ~~> Skopiowałam sobie swoje 10tyg. fluidki które porozsyłałam dziewczynom rok temu .Same sprawdźcie na ile były skuteczne i ile dzieciaczków przyszło na świat w grudniu :D Donna witaj 🌻 Tituś muszę przewertować internet bo te podwójne boćki to chyba w pracy mam na kompie ;)-ale znajdę i wyślę Monice i każdej której się marzą bliźniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku nie przejmuj sie:) wszystko bedzie ok...Ja też zaszłam w 2 mies. po zabiegu. Oj a co do uśmiechu owszem jes ogromny i zarażliwy:) Juz koleżanke zaraziłam heh i DZIEKUJE za miłe słowa:):) ja też bede jak wszystko bedzie dobrz miała termin na listopad tylko gdzieś tak 28:) A i poprawiam maila bo mi kropeczke wcieło patrycja.lukow@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka troche mnie nie bylo ale teraz mam mame i siostre u siebie wiec jest co robic:) korzystam puki sa bo zadko sie widujemy:( trzymam kciuki za staraczki:) polecam eliksirek ala Koug:D na mnie podzialal;) ostatnio jestem troche przemeczona choc nie powiem bo siostra mi duzo pomaga przy malym, mama tez sie nim zajmuje... przesylam buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i pochwale sie ,ze moj mały konczy dzis miesiac:) jak ten czas szybko leci, nie dawno jechalam rodzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wiećier babiniec Tyylka Ty cholernico GRATULUJE🌼🌼🌼🌼🌼 ja to czułam,żeś Ty zaplodniona. Della Witaj 🌼 rozgośc się i czuj sie jak u siebie Tituś Ty mi nie każ oglądać tych łazienek bo oszaleje.co jedna to piekniejsza>moja łaźnia jest tak wielka ,że chyba umywalka by sie tylko zmiescila z tych rzeczy jakie przesłałaś:D:D:D:D Demi nic sie nie martwNapewno niebawem Julianek się rozgada.Co On tam będzie sobie głowe gaworzeniem zawracał jak puści litanie to odrazu zdaniami.Ja jestem dobrej myśli Dziubassku nie dawaj mamie Kusbusia rozpieszczac oj nie dawaj bo wiesz jakie babcie są.przyjadą rozbawią pojadą a Ty sobie palcem nie trafisz hihi Motylku Ty nie czytaj żadnych innych topikow bo sama widzisz czym to grozi.Mały motyleczek sobie fruwa w brzusiu i bedzie sobie tak fruwał i fruwał do samego porodu wiec proszę się tu nie zamartwiac Innej opcji NIEMA Koug Ty tymi fluidami strzelaj w górną częsc tabelki kochana i cobys nie celowała we mnie:D:D Mó synek sobie ubzdurał,że Będzie siedział SAM.Nomalnie wscieku dupnego dostaje a jak juz go posadze to siedzi i sie chichra jak nakręcony.Nie dziwi mnie to bo z mlodą był to samo.siedziała jak miała 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Della rozumiem, wiesz takie newsy zawsze pobudzaja moja wyobraznie, ale ok, jestem pozytywnej mysli ak i w swoim jak i Twoim przypadku :) No to jestes blizej nas niz dziewczeta w kraju :) Koug bo ja wlasnie skasowalam ta fotke :( jakbym wiedziala ze ktoras bedzie chetna na trojpak to bym zachowala fote do dzis :) a kopiowanie fluidkow bardzo mi sie spodobalo! Wlasnie kot mi chodzi po klawiaturze, choooooooolerka! i domaga sie pieszczot! :D ja tu do Was pisze a ta mi szturcha glowa reke i nie moge porzadnie pisac :) no usiadla mi na kolanach jest wiec szansa! Dziubalku no widzialam na NK FOTKI z siostra, wcale nie jestescie podobne, naciesz sie tymi chwilami spedz je jak najlepiej sie da, sama wiem co to znaczy jak widzi sie rodzine bardzo sporadycznie... ooo i teraz maluszkowa zaczela mnie kopac! ale jestem oblegana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah Koug takie przeinaczenia nicku to jeszcze nie czytalam :P Della na Donna hihi! Fisiaczku no nie mow ze Bartolini siedzi sam! 4mce! ja cie! tos Ty mega bystre dzieci rodzisz! to nie byle jaki bociek je podeslal, jakis champion! suuuuuuper! oj jakbym chciala zobaczyc ten widok, smiejacego gawedzacego bobaska! mam przed oczami fotki Bartoliniego i jzu to sobie wyobrazam :) Motylku Ty mi tam na innych topikach tych smutnych sie nie udzielaj i nie czytaj, rob jak Fisia mowi, bo wtedy sie mysli podobnie ze sie nie uda itp, itd a Ty nam tu musisz tryskac energia! by Motylek trzepotal skrzydelkami jak maly koliberek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu Ty mi tu nie fisiyj heh:):) i jaka tam ze mnie cholernica :-P Najważniejsze,ze wygrałam i że to Ślubny sie ugioł :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia bo zapomnialam moja jedna i druga lazienka to tez klitki, 1.5/2 druga ciute wieksza 1.7/2 i tez to takie nieustawne, ale ja jestem za tym ze ogladac jak i marzyc wolno :) tyle naszego! Demi Zobaczysz Julus jeszcze Cie zaskoczy, jak zacznie rozprawiac po swojemu to nie nadazysz sluchac, bedzie dobrze :) oki uciekam, monologu nie bede pisac, a zreszta glupio mi tak do siebie :P :P ide na NK.. DOBRANOC lASECZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPSSS sorki Della nie wiem czemu akurat tak mi się skojarzyło...pisałam z pamięci a jak widać na starość zaczyna szwankować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tabelka specjalnie dla naszej nowej koleżanki :) Della ten wiek zmienimy na 31 jak już miną te 3 miechy ;) nie będziemy się tu postarzać :P ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław................................................ 🌻Majek123......23.....Zakopane.............................................. 🌻Gooosha.......25.....Ballymena............................................. 🌻Anucha26......27.....Śląsk................................................... 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat........................ 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................9 cykl....28.02 🌻Dafodilek ......29.....Wrocław......Karolek 6 m-cy........4 cykl....23.03 🌻Tyllkaaa........19.....Dzierżoniów...........................1 cykl....19.02 🌻Matyysha.......28.....lubelskie...............................6 cykl....21.03 🌻Hanna22........23.....Wrocław...............................1 cykl....25.03 🌻Minia 24........24.....Częstochowa........................................... 🌻Kamila220579..29.....Niemcy................................1 cykl....23.03 🌻Asik79...........30.....Trójmiasto......Kacperek 4 l........................ 🌻Softis............31.....podkarpackie...Weronika 6 l..................28.02 🌻Della............30.....Opole / Anglia........................2 cykl....26.03 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Basiunia*.........29.....śląsk..........Szymon 5 lat......ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia............................ciąża.....20.07.09 🌻MM_Jadziunia...32.....Opole....Jan Pawełek 4 l..........ciąża....30.08.09 🌻Motylek55555...29.....Poznań...............................ciąża....13.11.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Basiunia*...............Miłosz 🌻Titowa..................Laura ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 13,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......27..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 – 3550g 🌻Dziubassek....23..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2530g 47cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że już śpicie no to gaszę światło bo już dawno nikt tego tutaj nie zrobił i nie mam pojęcia co będzie jak nam prąd odetną za te niezpłacone rachunki no bo niby kto zapłaci za zużycie takiej ilości prądu???!!! :P ;) Dobranoc Pstryyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×