Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Croo ja nie wiem nic na ten temat... mysle ze warto skonsultowac sie z innym lekarzem jesli leki nie pomagają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie nie znam na skurczach lepiej na zimne dmuchac wiem tylko ze moja ciotka tez od ok 4 miesiaca miala skurcze, twardnienie brzucha itp zalecili jej duze ilosci magnezu i powiedzieli ze z tymi skurczami to raczej porod przedwczesny ja czeka....teraz ciotka 6 dni po terminie a dzieciaczek sie dalej na ten swiat nie spieszy :-) a skurcze najprawdopodobniej byly od stresow wieeeelu ja tez wyskocze do mainz na zakupy ale poki co ma plan napiety i nie mam kiedy ale jak takie przeceny to musze sie jeszcze w tym tyg wybrac :-) jeszcze nic nie kupilam sama ale mam pare ciuszkow co dostalam w rozmiarze 50-62....te 50 to nawet nie wiem czy uda sie zalozyc :-O moj syn jak sie urodzil mial 53 cm i rosl w oczach ja chyba zaczne kupowac od 62.... a tak wogole to mialam sen ..dziwny :-/ snilo mi sie ze juz urodzilam, fajny zdrowy bobas i duuuzy...a co najgorsze wcale nie chcial pic mleka ani z piersi ani z flachy :-( i sie darl jak opetany...i moj mauzon poczestowal go pizza :-) :-) maly tak sie najadl ze sie uspokoil i spal :-)...wogole jakis duzy byl ten dzieciak bo zaraz po porodzie siadal i pare dni po zaczol chodzic :-) rany skad mi sie takie dziwne sny biora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki! Po pierwsze to bardzo dziękuję Surfitko za zdjęcia. Faktycznie ładniutka jesteś!:) I śliczny brzusio masz! Jeśli chodzi o mój mail to: masterek28@interia.pl. Ja dziś muszę przyznać troszkę pobuszowałam po sklepach, bo zaczęły się obniżki i kupiłam sobie kolejną parę spodenek. Jakby któraś z Was była zainteresowana to całkiem niedrogie od 69 do 149 zl, są spodenki w C&A. I wybór też nienajgorszy. Szkoda tylko, że nie widzialam tam żadnej spódnisi bo mój mężuś już zaczyna narzekać że ciągle chodzę w galotkach. W sumie to sama się już stęskniłam za czymś bardziej kobiecym.Poza spodenkami kupiłam też bluzę-bo nie mam już w czym ćwiczyć, a nawet najbardziej rozciągliwy materiał bluz sprzed ciąży ma swoją wytrzymałość i koszulkę na allegro. Więc w sumie się obłowiłam. Po pracy i zakupach wybrałam się z koleżanką do kina na babski filmik \"Jeszcze raz\" z uwielbianą przeze mnie Danusią Stenką w jednej z głównych ról. Jak zwykle na Danusi się nie zawiodłam, natomiast aktorzy młodszego pokolenie-czy ja wiem?-chyba mnie nie zachwycili. Mimo wszystko film oceniam jako sympatyczny i w sam raz do obejrzenia w babskim gronie (całe szczęście że nie wyciągnęłam na niego mężusia bo by pewnie cały wieczór marudził że na takie głupstwa karze mu chodzić). Aha!Przymierzając ciuszki ciążowe w jednym ze sklepów spotkałam dziewczynę, która miała dokładnie taki sam termin porodu jak ja czyli 18ty czerwca!Od razu zrobiło mi się raźniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooja wlasnie wcinam kanapki bom glodna, film masakra, usmialam sie jak nie wiem, ale co mnie wkurzylo to to ze braklo popcornu slonego :/ eh... a slodki cos mi nie wchodzil hm... wiecie co,mam tak okropnego lenia, kotlety mi sie zepsuly bo nie chcialo mi sie ich odgrzac :/ cos takiego... od jutra szkola a ja ni w zab nie umiem..zagocie mnie albo pojedzcie po ambicjach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! widze ze niezła pogawedka na forum a mnie tak dawno nie było. Mam dzis stresa , nie spie po nocach,czasami mam takie napday, wy tez to macie ze az was sciska? tłumacze sobie ze nie powinnam ale to jakies podswiadome. Pozdrawiam zyczac miłęgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Czyżby większość jeszcze spała? Surferku!Osobiście nie mam podobnych stanów lękowych choć jak każdej z nas zdarzają mi się gorsze i lepsze dni. Zwykle jak mam doła to jestem bardziej podenerwowana ciążą i całą nową sytuacją i taki stan rzeczy trwa nawet do 3 dni, ale zdarzyło mi się to zaledwie 3-4 razy.Jeśli sytuacja bardzo Cię martwi, może wybierz się do lekarza aby potwierdzić, że wszystko jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamuśko! Gdzie się uczysz?Mam nadzięję, że znajdziesz dosyć samozaparcia, żeby zabrać się do nauki. Pomyśl, że maleństwo na pewno wolałoby mieć wykształconych rodziców! A jeśli będzie trzeba to możemy "krzyczeć na Ciebie" jeśli tylko będziesz przesiadywała na forum za dużo zamiast zabrać się do nauki!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello !! Ja nie spie od 6.30 :-( niestety nadal mam problemy z wczesnym wstawaniem, jeszcze po swiętach się nie przestawiłam... Surferek zdecydowanie powiedz o tym lekarzowi - takie przewlekłe stany mogą być nawet poczatkiem jakiejs depresji albo nerwicy... a masz jakies powody do zmartwień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamusko a juz do lekcji!! :-P ja wlasnie wrocilam z pracy i niedlugo wybieram sie do nastepnej :-/ taka mam gupia robote ze latam co 2 godz gdzies indziej no ale dobrze aby w miedzy czasie mam czas na kawke i komp i troche relaksu :-) jeszcze troche musze sie pomeczyc gdzies do kwietnia moze...a potem juz luzik i spacerki z wozkiem :-) wcinam wlasnie kanapki pyyyszota chyba w piatek wyskocze na jakies zakupy ciuchowe o ile mi samopoczucie pozwoli bo od wczoraj cos mi sie slabo robi :-( zaczelo sie wczoraj w pracy a dzisiaj tez mnie dopadlo jak stalam w sklepie w kolejce :-/... no pieknie mialam nadzieje ze mnie to ominie ale chyba nic z tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe bo juz troche mnie zagonilyscie to dobrze, hehe ja robie certyfikat z jezyka, no i studiuje w Polsce, zastanawiam sie czy sobie nie odpuscic tego, mam termin na maj a wtedy sa egzminy.. hmm.. ale mam lenia ostatnio i nic sie nie ucze,musze sie zabrac :) surferek-moj maz plywa jak se popije :p hehe za burta ej glowa do gory, bo cos u Was smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny mam troche zmartwien, i ogólnych jak bedzie w przyszłosci ,czy dziecko bedzie zdrowe bo kiedy nie wiedziałam jeszcze o ciązy to łykałam tabsy na odchudzanie z dawka wieksza niz wskazane,nie oszczedzałam sie paliłam, popijałam (niby 3 tydzien nie ma takiego wpływu jeszzce na płód ale...)Zadaje sobie pytanie czy bedziemy dobrymi rodzicami,czy dam sobie rade, kiedy nie bedzie mojej połowki bo pływa, a do tego jeszcze dupe nam truje jego poprzednia dziewczyna która go zostawiła pare lat temu. Wydzwania w dzien i w nocy, wygaduje głupoty na moj temat, grozi , mam dosc!i niepotrzebnie sie stresuje.chociaz wiem ze nie mam czym:( . mowiłam lekarzowi ze mam takie leki kazał pic melise.. wiec ciągne na niej. Trzymajcie sie , dzieki ze jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surferek - nie martw sie za bardzo - ja tez piłam alkohol jak już byłam w pierwszych tygodniach ciąży... i to nie byle jak bo zaliczyłam wesele i poprawiny... ale wierzę że organizm był silny i nie miało to wpływu, w tych początkowych tygodniach... a byłą dziewczyną to wogóle sie nie przyjmuj - ma kobieta problem, niech idzie do lekarza a nie zadrecza ciężarną >:-/ pij meliske i zostaw zmartwienia poza sobą !! nie warto na zapas zamartwiać sie, szczególnie w naszym stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczeta gotuje obiadek krupniczek z tartymi warzywkami a na drugie bitki . tez mam dola bo nieraz wydaje mi sie ze mam ruchy a potem nic a do tego jeden lekarz mowi ze to 16 tydz a drugi ze juz 18 i pare dni byłam tydzien temu u lekarza i serduszko tak ladnie bije mam nadzieje ze nic złego sie nie dzieje za tydzien w srode rano mam wizyte i mysle ze bedzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Melania masz racje ale to wsyztsko jest podswiadome. Kasiu ja tez czuje jednego dnia ruchy bardziej a drugiego wcale, po swietach nie czułam ruchów chyba ze 3 dni, zaczynałam sie martwic, ale to tylko złudzenie bo nie czujemy jeszcze tak dokładnie gdy dziecko pląsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, organizm kobiety jest tak skonstruowany, ze dopoki dzdzia nie da o sobie znac, tzn praktycznie kilka dni po zatrzymaniu @ zarodek jest bezpieczny. Wiec jesli pilyscie w pierwszych tygodniach ciazy napewno dzidzia jest zdrowa i alkohol jej nie zaszkodzil. Ja tez czasem czuje ruchy mocniej, czasem slabiej. Wczoraj tylko poczulam 3 razy i sie juz zaczelam zastanawiac, czy aby na pewno wszystko dobrze...zwlaszcza, ze zaaplikowalam sobie w sobote ta globulke od gina ( jakis antybiotyk) i do wczoraj wieczora resztki tej masci wychodza ze mnie :O I jeszcze wszystko tam zaczelo mnie swedziec...Chyba jakas reakcja uczuleniowa na ten lek. Juz wiecej go nie zaaplikuje. 😠 Ale dzis rano juz dostalam dwa kopniaki :) A tak wogole jak sie poloze to mam wrazenie ze moj brzuch jest krzywy...z lewej wiekszy. Ciekawe czemu ;) dzis sie dowiedzialam, ze moja kumpela bedzie miec synka :) A termin ma na koniec maja :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wogóle nie czuję ruchów !! jeszcze sie nie martwie bo zaczynam dopiero tydzien 19 ale chciałabym już coś poczuć, tymbardziej że wy tu wszystkie odczuwacie ruchy dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania mi lekarz powedzial, ze bardzo wczesnie czuje ruchy... kolezanka co bedzie rodzic w maju poczula je dopiero w 20 tc. I duzo dziewczyn tak je czuje, a nawet pozniej. Napewno wkrotce poczujesz takie delikatne gilganie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką nadzieje !! póki co uciekam do domku... do jutra, zycze wszystkim milego popołudnia !! A tobie Surfitko miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie wy kobitki sie podziewacie ja wlasnie wsuwam tosty z szynka ananasem i serem :-) nigdy ich nie lubialam a teraz pyszota :-P jak ktoras ma ochote to zapraszam podziele sie :-) zachcialo mi sie pomalowac sypialnie i juz ktorys dzien mysle nad kolorkiem :-/...moze cos doradzicie? mam lozko siwe i 2 sciany czerwone i 2 biale znudziy mi sie :-(mam sporo pomaranczowych dodatkow do wykorzystania firan itp i myslalam ze moze by na zielona ( cos jak kiwi) walnac jedna sciane albo na zolto? sama nie wiem jaki kolor by mi jeszcze do tego pomaranczu pasowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki sorki że sie nie odzywalam ale sie coś zle czuje i nie mam ochoty zasiadać do komputera.Wczoraj byłam na pobraniu krwi i od tamtej pory jestem jakas zamulona.W nocy jak leze na plecach to czuje delikatne skurcze i twardnieje mi brzuch.We wtorem mam wizyte u położnej to z nia pogadam na ten temat.Jak macie nowe zdjecia z\\ brzuszkami to ja z ochota tez obejrze.U mnie dzidzius powoli buszuje,czuje juz go dość mocno a dopiero to 16 tydzień.Denerwuja mnie te bóle glowy,a mam je doslownie codziennie.Odezwe się jutro buzka dla was ogromna pozdrawiam😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...20...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...18......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..18.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.........Jasło......................x...... ... 05.06...19.......x Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....16.....x Surfitka/28...........Krakow/NY...............X......... 14. 06....18....X abii/32..............Chorzów...................X....... . .16.06.....15.....x masterek28/24.....Bielsko=Biała............x........... 18 .06.....17....x kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....17.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy31......Pajęczno.................x.......... ..23.06....9.....x Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB..........X.........29.06.15...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Czesc wszystkim obecnym !! Dzis wyspałam sie za wszystkie czasy... to wpół do ósmej gniłam w łóżku i od razu inaczej człowiek funkcjonuje !! Gosiu - ja tam proponuje jakiś spokojniejszy kolorek do sypialni - co powiesz na pastelowy liliowy ?? pomarańczowe dodatki dodałyby mu ciepła... Martusia, daj znac jak sie czujesz, mam nadzieję że już lepiej... buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni temu dzidzia mnie pierwszy raz pogłaskała, wpaniałe uczucie płakałam z 10 minut a mój mężuniu obcałował cały brzusio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko witamy w gronie czerwcówek i zapraszamy do tabelki !! Ja jeszcze nic nie czuję... buuu !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm liliowy i pomarancz moze i faktycznie by fajnie wygladalo musze chyba jakas wizualizacje w kompie zrobic ale jeszcze nie wiem jak :-P a tak to u mnie ok czuje sie dzisiaj calkiem dobrze dalej mam ciagote na tosty hawajskie i wogole na jakies owocki chyba musze na zakupy wyskoczyc po zaopatrzenie :-) witam nowa czerwcowke :-) powiedz cos o sobie wiecej pozdrawiam wszystkie i ide wstawic tosty :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poczułam tylko raz. Od tamtej pory cisza. Lekarz powiedział, że motylki mogę juz poczuć, ale mocny cios dostanę dopiero pod koniec stycznia. Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×