Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Co do wagi to nawet nie piszę bo jest masakryczna. Jak dojdę do końca ciąży to chyba ze sto kilo będzie.Niestety sporo przytyłam przed ciążą. Z 70 kg w styczniu rok temu w październiku ważyłam 83. Kupiłam sobie jeansy dla ciężarnych ale na wiosnę to sobie sama uszyję sukienki i spodnie. Te w sklepach są brzydkie i drogie. Tak jakby kobieta w ciąży nie miała prawa wyglądać pięknie i kwitnąco. Wózek podoba mi się tego typu. Jeszcze nie wiem jaki kolor. http://www.bobowozki.pl/product_info.php?cPath=1_104&products_id=965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie bo sie pochlastam zas nie tak :-( juz sie zamotalam i nie wiem jak ale ja jestem ciemna...tzn blondynka moze to przez to :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to zbyt skomplikowane i dalej link nie dziala chyba sie zbecze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W polsce najbliżej ikee mam w poznaniu to ponad 250km. Więc jeżdżę do ikei do berlina. Mój Maksio mam pokoik z mebelkami z ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spoko ze dziala :-) tak sie chcialam tylko ujawnic zeby nie byc anonimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia-my kupowalismy w segmüller czy jak to sie nazywa i manmobila, nasza kuchnia byla nie wymiarowa, wszystko robili extra, kuchnia mala 2X3m i bez lodowki i sprzetow dodatkowym kosztowala 3200euro :/ , wywalilismy kupe kasy na nia, bo lodowka nastepny koszt, jakies mikrowele itd, do tego kafle kladlismy, ale jestem dumna, ze dalismy rade, stol mamy podobny,tzn to samo szklo tylko roskladany automatycznie b.ladny-wymysl mojego meza, a krzesla kupilismy w polsce, jedno za 200zl a tutaj identyczne 190euro!!!! ja nie mam jak zdjec wklejac, nie znam sie na tym,ale moge cos przeslac na maila :) gosia-masz b.ladne mieszkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gosia, zdjecia fajowe :D:D:D I zawsze z forum gazety linki sie kopiuja z pauza. Fajnie wam, ze macie juz dzieci :) mamuska, ja jestem surfitka..a surferek tez z nami pisze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ja baaardzo prosze o fotki :-) na maila pucor@t-online.de i dzieki za komplimenta :-P my mamy troche ikea a troche wlasnie z segmüller, fajny sklep bo spory wybor, moj mauzon stolarz to tak mniej wiecej sam skladal ta kuchnie, mieszkanie w sumie wcale nie jest fajne stare bloki no ale staramy sie je jakos urzadzic zeby wygladalo po ludzku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ciuchow ciazowych zdecydowanie trzeba mierzyc i kupowac swoj rozmiar jaki sie mialo przed ciaza a nawet mniejszy. Ja poki co mam ok 3 kg na plus i waze juz ponad 80 kg :( W pasie wlasnie sie zmierzylam 95 cm a przed ciaza mialam 82..w biodrach 105 a biustu to nawet nie mierze..zabraknie metra :P Kupilam spodnie rozmiaru L i poki co starcza jeszcze na dlugo ..moze nawet do wiosny az sie przerzuce na sukienki i tuniki :D A co do wozkow i lozeczek..wszyscy sie ofiaruja ze kupia lub dadza..ten moj maluszek wyczekany to sie nie dziwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow fajnie dzieki :-) no i mimo poznac cie marto :-) ja to sie nawet przyzwyczailam juz ze ty to przyszla mamuska jakos to pasuje nie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wozki to ja juz ogladalam ale ceny sa kosmiczne niektorych moja ciotka wlasnie kupila se taki pozadny super wozek i dala za niego 700€...my se sami musimy wszystko kupic wiec wydatki czekaja nas ogrooomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe za duzo pisania mowcie mi p.m. :classic_cool: hehe zartuje.. zaraz ci wysle cos, jedno zdjecie z wakacji a jedno ze slubu mojego z grudnia, moze sie okaze , ze znasz mojego meza :p wtedy ani slowa co ja tu pisze bo mi leb urwie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie znam twojego meza bo my tu mamy malo znajomosci mimo ze tyle czasu juz w niemczech spoko czekam na fotki z niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje mozesz zobaczyc w tym linku wyzej podanym zle skopiowanym :-P i chetnie twoje obejze a jak nie umiesz otworzyc to wysle ci na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze że ktos fotki wysyła ja tez chce a jak otwieracie linka ze zdjeciem gosi bo ja za hiny nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia twoje widzialam i ci nawet napisalam ze fajowe na poprzedniej stronce :P Wysle ci zaraz moje na skrzynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×