Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej, spadam niedlugo spac, mam jakas miksture usypiajaca, wiec jak jutro nie napisze tzn ze zasnelam na dobre..heh.. poza tym teciowa mnie dobila, bo inaczej by sie dzien nie mogl zakonczyc, poplakalam sie z nerwow, z mezem sie poklocilam przez to i to wszystko zrobila w ciagu 7min spotkania, guiness dla niej heh w rywalizacji: szybkie wykanczanie ludzi. no to do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany...ty to przyszla mamusko masz tesciowa :-( musisz koniecznie jej wyprobowac ten przysmak tesciowej :-P ja na dzisiaj juz mam koniec pracy hehe fajnie tak nie...2 godz pracy i luzik przy kompie :-) pije kawusie i kombinuje co by tu dzisiaj ugotowac rzuccie jakiegos pomysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM tesciowa to musisz troche olac, jak zaczyna cie wkurzac swoimi gadkami to przepros i wyjdz z pokoju, bo np brzuch cie boli, albo nie rozmawiaj przez tel bo akurat nie masz czasu. Poprostu znikaj jej z oczu teraz, podczas ciazy, zebys tak sie nie denerwowala. Mi pomogla takie wycofanie sie, a ta druga osoba jeszcze bardziej przez to wpadala w furie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanko czy zdarza się wam tak że czasami maleństwo staje się mniej aktywne?? tzn czuję ruchy od ok 2 tygodni , takie bardzo delikatne ale od 2 dni maluch rzadko daje o sobie znać, poważnie zastanawiam się nad wizytą u lekarza ale nie chcę panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja wlśnie wcinam śniadanko dzidzia juz sie obudziła i sie wierci od wczoraj czuje ja juz bardziej🌻🌻🌻 Gosia to maz dobrze poleniuchujesz sobie ja dzisiaj na obiadek czerwony barszczyk pichce i jutro obiad z glowy bo zupke mam zawsze na dwa dni.Zrobie jeszcze krokieciki z miesem.. PM ja bym na twoim miejscu po prostu ja zlewała totalnie ale tak żeby to zauważyła.Ona po tobie jeżdzi bo widzi że przejmujesz sie kazda pierdoła co ci powie i ma pewnie z tego satysfakcje.Jak zaczniesz ja olewać to ona zacznie sie pewnie wkurzać że nie może ci dogryz wyprubowany sposób na mojej teściowj i pomógl życze ci tego samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie to jeszcze maluszek jak by sie tak dzialo ok 25 tc to wtedy skonsultowac sie lepiej z lekarzem ale na razie nie masz powodu do zmartwień.Ale żeby uspokoić swoje sumienie to zadzwon do położnej ona ci powie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki! Demiluno!Ja też mam tak często że parę dni mały buszuje jak najęty a póżniej cisza. Lekarz powiedział mi, że to zupełnie normalne. Takie objawy mogą być niepokojące dopiero po 28 tygodniu!Więc nie ma się czym martwić! Kobitki!Podziwiam was za to codzienne gotowanie. Ja od czasu do czasu coś upichce ale najczęściej gotuje mężuś albo jemy cos na mieście. Ale chyba powinnam brać z Was przykład i też zacząć coś gotować jak na dobrą żonkę przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Cała noc pobolewało mnie podbrzusze,ale teraz juz jest lepiej.Dzidziuś się wiercił w nocy i nad ranem:)))także spałam i budziłam się.Ja dzis na obiad robie zapiekanke z ryzu,sera,pieczarek i szynki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Cześć dzieczyny! Mnie tez męczą bóle brzucha. Nie często ale co pare dni. Dziś w nocy to był koszmar, a tu jeszcze do pracy musiałam rano iść. Zażyłam nospę, jak kazał lekarz. Jeszcze jestem w pracy, na szczęście jest już OK:) Brzuch nie boli. Lekarz mi tłumaczył, ze to normalne, że boli brzuch, byle po nospie przestał goleć to jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika82, lekarz też mi tak powiedział, że jeżeli po nospie bóle ustaja to wszystko jest o.k. Ja przez ostatnie dwa dni też mało czuje moją kruszynkę, chciałam nawet dziś zapisać się do lekarza, ale mój mąż mi to wyperswadował i zrezygnowałam z tego zamiaru. mam nadzieję, że jest wszystko o.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a po ilu tabletkach ustąpil u Was bol po nospie??i po jakim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm,dzwoniłam do mojego gina i powiedział ze bol brzucha jest normalny i dopiero trzeba sie zglosic jak sa plamienia.Powiedział ze nospa niewskazana w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to nasze dzieci sie zmowily chyba...Moja tez sie malo rusza..kilka razy w ciagu dnia i to bardzo delikatnie :( Ale chociaz troszeczke ja czuje, w srode ide do lekarza i sie dopytam czy to normalne ze w jeden dzien bombarduje moj brzuszek, a w drugi prawie kompletna cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nospy to tez slyszalam, ze lepiej jej nie brac..moze spowodowac jakies wady u dzidziusia. Ale co lekarz to inaczej. Ktoras z was napisala ze lekarz polecil goraca kapiel..a w ten sposob mozna wywolac przedwczesny porod :( Kapiel tak, ale krotka i nie goraca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nospy to tez słyszałam że w czasie ciąży lepiej jej nie brać a co do kąpieli to też odradzam gorąca bo cztałam że to może zaszkodzic dziecku no i wywołać przed wczesne skurcze.Najlepiej w czasie ciąży brać prysnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goba1
witam mój maluszek dzisiaj tez kiepsko się ruszał,nawet jak do niego postukałam.zaczęłam się trochę martwić.ale pózniej się obudził i się uspokoiłam.teraz znowu śpi.dziwne to dla mnie bo moja córunia kopała bardzo mocno.ale to było 5 lat temu,może mały będzie spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie zamartwiajcie sie tym ze maluszki malo sie ryszaja przecież to dopiero polowa ciąży i maja prawo sie mniej ruszac a pozatym one duzo spia wiec bez paniki bo to nie zdrowe dla was i bobasków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goba1
jak wy to robicie,że pokazują wam się te dzieciaczki w brzuszkach-byłam w tej tabeli i nie umiem zrobić.jest jakaś mama z poznania na naszej kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny na szczęście maluszek dał wczoraj o sobie znać, pamiętam w poprzedniej ciąży też tak bywało ale to dopiero w późniejszych miesiącach i nigdy nie było tak długiej przerwy. A tak na pocieszenie przeczytałam gdzieś że u kobiet które mają łożysko na przedniej ścianie działa ono jak poduszka która tłumi ruchy maluszka(dlatego np niektóre dziewczyny późno odczuwają ruchy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Witam Was kobietki. Wlasnie zorbilam sobie na obiad placki ziemniaczane z serem zoltym i ketchupem, mezowi robie spagetti, bo on nie przepada za placuszkami:)Dzieciatko daje o sobie znac;)Narazie tylko tyle, bo musaze uciekac do zajec.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja tez chcialam sie przywitac :) Michalinka rowniez kopie :) Rano bywa grzeczna, ale po poludniu to fika ;) Goba, ktorej tabeli???? Jesli chodzi o ta w stopce to daj dokladne dane to ci zrobie :) Ale musisz sie zaczernic i wkleic do stopki by sie wyswietlala pod kazda wypowiedzia :) Ale robicie mi ochote na placki...chyba pojade do sklepu po lepsza tarke, bo ta co mam to palce zetre a nie ziemniaki :P Pozdrawiam i zycze udanej soboty 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Surfitka, mi troche zostalo z obiadu, wiec moge je tobie przeslac;),na szczescie z tarka nie mam problemow, dzwonie do mamy i mowie zeby pozyczyla maszynki do tarkowania ziemnakow i juz hi hi...:):)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirysek w Polsce mam robota co odwala cala \"robote\" ;) Wrzucam obrane ziemniaczki i za 2 min po zawodach..a tutaj nie ma sensu kupowac, zwlaszcza ze wybieram sie z powrotem do kraju za rok :) Dlatego mam tylko zwykla \"reczna\" ale nie ma dobrych oczek na placki ziemniaczane...Ale z checia sie do ciebie wprosze :P:P:P:P:P Uwielbiam placki !!!! A moze zadzwonie do mamy i ja namowie na tarcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo.... ja dzis na obiad tosty jadlam, maz mi zrobil a teraz chyba juz pojde zaraz spac, bo znow mialam noc nie przespana, maly kopie , maz jak zawsze na nocce, ide zrobic sobie herbatke na spanie jeszcze i uciekam, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już coś zrobiłam surfitka.ale dalej nie umiem.a co to ta sopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, skopiuj sobie ode mnie caly link, zmien w tresci imie i date i wklej tam gdzie wkleilas " 20 tydzien ciazy"..albo powiedz mi kiedy masz termin to ja ci przygotuje a ty sobie tylko wkleisz :) I mam nadzieje ze to o to ci chodzi :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×