Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

macie racjie to spanie jest bardzo meczace ja tez spie na boku ale przed ciazo spałam na brzuszku a teraz katastrofa boki mnie teZ strasznie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Witam Was kochane mamusie.Oj dzieje sie tu dzieje, nie bylo mnie tu ze 3 dni, no coz praca....;)Fajnie ze u Was wszystko w porzadku, ja tez nie narzekam:).A co do herbatki to pije najrozniejsze: zieloną, owocowe, zwykla lisciasta z cytrynka i miodkiem mnaaam..czasami wypijam nawet 6 herbatek dziennie.Zmykam do obowiazkow i pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia78 jak umiesz to popraw mi ten suwaczek bo nagrzebałam i nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piękne Panie! Ale ładne zdjęcie!I ładna przyszła mama na nim! Dawno się nie odzywałam i dziwie się bo po przeczytaniu ostatnich stron naszego forum nie widzę naszej tabelki! Ale widzę że objawy ciąży większość z Was ma niemal identyczne do moich i aż mi się jako ś raźniej robi na sercu! Mam tylko pytanko:Bo mnie bardzo często swędzą boczki brzusia i piersi. Czy Wy też macie podobne objawy?Słyszałam, że to od tego, że brzuszek i piersi intensywnie się powiększają ale już sama nie wiem!Tym bardziej że to krępujące się tak ciągle drapać np siedząc w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Ja również moge spać tylko na bokach tak mi najwygodniej.Co do swędzenia brzusia to czasem mam ta dolegliwość ale jest na tyle rzadka,ze daje rade:)a jesli chodzi o piersi to juz troszke bardziej swedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba 1 samej mi sie wszystko pomieszało trzeba skopiowac jeden skrot z pierwszej ramki ten na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba 1 napisz mi termi porodu a zrobie ci suwaczek tylko bedziesz musiała sobie skopiowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Masterek28, mnie też często swędzą boki brzuszka i piersi, choć teraz już troszke mniej. Czytałam, że smarując piersi kremem na rozstępy trzeba koniecznie omijać sutki, bo grozi to skurczami macicy. Moja dzidzia ostatnio mało się odzywa, ale widzę, że to jest normalne. Już nie mogę się doczekać badania usg, mam je 4 lutego. Troszkę się go boję, ale mam nadzieje, że wszystko z dzidzią będzie w porządku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba 1 termin wg ostatniej miesiączki mam na 12 czerwca ale tak jak juz psiałam na każdym usg podają inny termin więc trzymam się tego wg OM(Terminy powyznaczali mi na usg na 26,23 i 17 więc trudno powiedzieć.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia chyba coś zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia chyba coś zrobiłam-tylko nie wiem co.skasowałam wszystko i zrobie od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki juz nadrobiłam cztanko z dwóch dni wesolo tu.Ja dzisiaj mialam wizyte u lekarza ale nie zbadal mnie bo w anglii oczywiscie nie badaja za to polożna pomacala brzuszek zbadala mocz i posłuchalismy sobie serduska.wszystko na szczeście dobrze zobaczymy co dalej lekarz mi powiedzial że moge rodzic naturalnie chyba że dzidzia odwroci sie dupka jak w poprzedniej ciąży ale to malo prawdopodobne.Teraz czekam na usg 11 luty jusz nie moge sie doczekac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 10 lutego usg bo mnie nie badają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciolka juz pojechala, nie moglysmy sie nagadac. Masterek na swedzacy brzuszek czy piersi polecam olejek dla ciezarnych zapobiegajacy rozstepom, powinien byc w polsce \"Bubschen\" badz zwykla oliwka dla niemowlat. Skora swedzi, bo sie rozciaga, ja mam podobne swedzenia, ale smaruje duuzo i pomaga. Mierzejka napisalas o sutkach, ja tez spotkalam sie z opiniami, zeby piersi-brodawki masowac dopiero w okolicy terminu porodu, poniewaz intensywne draznienie moze wywolac akcje porodowa. Uwazajmy lepiej. O spaniu wogole nie bede nic pisac, bo spac poprostu nie moge-katastrofa, a jak zasne, to wstaje na sikanie itd. Przeczytalam, ze najlepsza pozycja do spania dla ciezarnych jest spanie na lewym boku, nie uciska sie zyl, krew dobrze krazy i dzidzia jest tez dobrze dotleniona. Przyszla Mamusia zdjecie mam w stopce. Dziewczyny moze zalogujcie sie w fotosiku, i bedziemy sobie taka galerie ciazowa prowadzic, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jakie ladne zdjecie :) super ;) aha i teraz uwaga bo przemawiam... NIE DRAPAC SIE POD ZADNYM POZOREM PO BRZUCHU I PIERSIACH BO BEDZIECIE MIALY ROZSTEPY!!!!!!!!!!!!!! WZIASC TYLKO OLEJEK DLA CIEZARNYCH LUB TLUSTY KREM I WCIERAC I MASOWAC RECZNIKIEM FROTTE BRZUCH I PIERSI; UDA TEZ; ZAPOBIEGNIE TO ROZSTEPOM ok, ju po przemowie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się z wami dzieje?od wczoraj mało nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje uczciewie ze lenia mam na calego :-P ale skrycie was podczytuje zaraz pedze na zakupy do reala i po farbe bo mojemu mauzonowi sie zachcialo malowac dzisiaj sypialnie...kolor jeszcze nie wybrany wiec tylko probki przywioze a potem sie zobaczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze mi sie cos przypomnialo... a wie ktos moze co sie dzieje z zalozycielka topiku? zmienila nick czy wogole jej juz tu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×