Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

U nas wszystko dobrze :) Mam isc do dermatologa na te moje pryszcze :O Dostalam kolejny specyfik na uplawy i jak nie podziala, lekarz sie "blizej" temu przygladnie. Jestem 5 kg na plusie :o Mala wazyla 2 tyg temu 285 gr, teraz cos kolo 400 :) Wszytsko z nia dobrze, serduszko miarowo bije i znowu sie przekrecila :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć surfitka cieszę się że z malutką wszystko ok.a co masz z upławami?ja mam obfite jest coś na to?dzisziaj śnił mi się synek(chyba za bardzo o nim myśle)jak go urodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana z kawusia i paczkiem obowiazkowo dzisiaj :-) nie wiem ile mam na plusie bo od 2 tyg sie jeszcze nie wazylam ale prawde powiedziawszy boje sie troche wejsc na wage i czuje sie jak foka hehe trudno jak urodze to sie potem bede martwic dieta ogolnie czuje sie dobrze , oby tak dalej dzisiaj mi sie snilo ze juz urodzilam w 5 miesiacu taki maly wczesniaczek ...i do tego w domu...sama mu pempowine zawiazalam i dzwonilam na pogotowie ale nikt nie odbieral...rany ale gupie mam sny :-/ ale w sumie sen dobry bo dzieciaczek byl zdrowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.paczekdlaciebie.pl/330579 Witajcie dziewczyny... Ja mam 2 pączki już dziś na koncie :-) pyszniutkie, pachnące... eh co tam, masz racje Gosia, bedziemy sie martwic po porodzie, na pewno szybko wrócimy do formy... Surfitko, cieszę się że u Michasi wszystko dobrze, tylko czemu ona taka wstydliwa że odwraca się za każdym razem ?? dziś Mikołajek kończy piąty miesiąc - od jutra leci nam już szósty !! matko jak ten czas leci !!!! pozdrawiam gorąco z białego Jasła !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki zaliczylam tylko jdnego paczka bo nie moge tak tlusto jesc.Dziewczynki czy w naszym stanie mozna pic czarna kawke bo ja sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, mi lekarz powiedział, ze jedna kawa nikomu nie zaszkodzi - zresztą podobno czarna kawa parzona jest nawet wskazana w niedużych ilosciach... jednak wyplukuje niektóre minerały i witaminy to ja sie wstrzymuje i nie pije ani kawy ani herbaty... nawet nie cierpie z tego powodu, nie mam po prostu ochoty... ale na pewno jedna kawa dziennie nie zaszkodzi ani tobie ani dzidziusiowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można wypić bezkofeinową kasiu,ona na pewno niezaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jeszcze nie widziałam synka bużki dlatego,że za każdym razem jest główką w dół i nic nie widać-zastanawiałam się czy to dobrze.surfitka odezwij się.co do kawy to piję 1 dziennie a herbat kilka-a co zamiast herbaty moge?jedynie owocowa zostaje-jestem już nimi przepita a zwykłą lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, ja to w ciągu dnia pije wode mineralną w duzych ilosciach, a do sniadanka czy kolacji kawke zbożową po prostu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja pozwalam sobie dziennie na jedną słabą kawę rozpuszczalną z dużą ilością mleka, za herbatą nie przepadam, a jak już mnie najdzie ochota to też z mlekiem a wyjątkowo z cytryną luib sokiem malinowym|(ale to chyba 2-3 razy w tygodniu bo jednak do herbaty mnie nie ciągnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja herbate lubie i pije tak 2 razy dziennie,za to kawy niezbyt lubie wole cappucino:))albo czekolade na gorąco:))Dziś jeszcze nie jadłam pączka ale po południu ide do babci to po drodze sobie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja herbate pije z cytryną.i bardzo lubie-może cytryna obniża zawartość kofeiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przyszłam sie tylko pochwalic Moją Małą :) BYłam na USG połowkowym Mała zwazona , pomierzone wszytsko co tylko mozna zdrowa i duza bo wazy 445 gr:) a tak strasznie sie balam calekiem niepotrezbnie teraz jestem spokojna , warto isc na to 3/4 D polecam, az sie poryczałam pozdrawiam Was :) i zycze milego słonecznego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super surferku,ciesze sie z Tobą:)) Ja też czekam na badanie (5lutego)nie moge sie doczekać kiedy lekarz powie mi coś więcej o dzidziusiu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki kraglutkie, ale slodko dzis na naszym topiku, jeszcze paczka dzis nie jadlam, ale slinka leci mi na sama mysl. Wogole jezeli chodzi o slodycze to moglabym chlonac pare razy dziennie, troche mnie to martwi bo nigdy przed ciaza az takich ciagat nie mialam. Coz, pozostaje silna wola. Dziewczynki czy zrobicie sobie to badanie z glukoza? Tutaj w niemczech nie jest to obowiazkowe, natomiast zawsze badaja mocz na obecnosc cukru. I tak zastanawiam sie robic-nie robic, ale porozmawiam o tym z lekarzem. Surferek, rosnie twoja krolewna jak na drozdzach, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abii - ja płaciłam 100zł razem z nagraniem na DVD, ale jakosc obrazu nie była pierwszorzędna, sam lekarz to stwierdził i dlatego dał mi rabat 50zł - on twierdził ze to z powodu ułożenia dziecka ale ja tam wiem swoje - ten lekarz to w sumie dopiero uczy się ten sprzęt obsługiwać, niedawno go zakupił i pewnie nie zna wszystkich jego możliwosci... w kazdym razie ja i tak bylam zachwycona :-) Milka - ty z twoim nickiem to powinnaś być amatorką słodyczy nawet nie będąc w ciąży :-) Ja mam wlasnie zlecone te badanie na glukoze, a poziom cukru we krwi tez miałam robiony, wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melanio, no strasznie mnie z tymi slodyczami naszlo, wczesniej byly kwasy, teraz cukier, ech tam. Zrobie sobie ten test, nie zaszkodzi. Moj nick wzial sie oczywiscie stad, ze akurat lezala obok Milka i tak sobie podgryzalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie, drogo. A u nas może byc za darmo, ale trzeba spełnić określone warunki. Tak więc zdrowa, młoda kobieta w ciąży sie nie załapie - trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie podobnie, w klinice robia za darmo, jezeli sa jakies podejrzenia co do zdrowia maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalalam kiedys w Chorzowskim wesolym miasteczku, jako dziecko, pieknie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×