Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Jade teraz w srode na wizyte, i tez bede miala robione USG z pomiarami, waga dzidziusia itd w 2 D. Zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka ma 3,5 roku, też jej tłumaczyłam i ona niby rozumie ale są sytuacje kiedy naprawdę nie ma wyjścia. Teoretycznie lekarze są zdania że maksymalny ciężar jaki w ciąży można podnieść to 5 kg - teoria teorią a życie zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają, ale żeby takie badanie zostało wykonane bezpłatnie trzeba mieć skierowanie od lekarza, a żeby je dostać, należy spełnić 5 warunków, np mieć ukończone 35 lat, choroby genetyczne w rodzinie, pozostałych nie pamiętam, są nie do powtórzenia. A reszta kobiet, to ma po prostu fanaberię i tyle. Ech, szkoda gadać. Można by elaborat na ten temat napisać - czyli na temat naszej służby zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...24...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..20.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..20..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......19..x abii/32..............Chorzów.................X....... . .16.06.....19.córka masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x goba1/ 26............. Poznań............ synek....... 13.06......22. Kubuś melania-uwazaj na siebie, dobrze, ze sie nic nie stalo gosia-w segmüller :/ zaraz jedziemy jeszcze raz, zamowimy tylko jak tym razem nam odmowia to bedzie IIIwojna siwatowa :p a ja wczoraj upieklam rogaliki drozdzowe..mniam, z marmolada truskawkowa i jablkami pycha :) mialam do kawci rano, a dzis zrobilam paste rybna z makreli bo sobie maz zazyczyl bleee.., no i zurek ale taki kwasny.. robilam 1 raz i musze isc do spowiedzi bo sie naklnelam jak glupia przy tym hehe :p oki to do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...22...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..20.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..20..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......19..x abii/32..............Chorzów.................córka....... . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....18..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x goba1/ 26............. Poznań............ synek....... 13.06......22. Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abii to swiadczy tylko o tym, ze to 3 D to tylko dla kobiet z grupy ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja go zrozumiałam, że 3 D to tylko po to by sobie buźkę dziecka zobaczyć, a wady, nieprawidłowości można wykryć bez problemu na 2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy to nie jest naciąganie?bo niektórzy lekarze przesadzają.kiedyś za zwykłe usg też kasowali grube pieniądze tak jak teraz za 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że naciąganie. To samo zobaczyłabym w przychodni, za darmo. Ale trudno, tak jak pisałam wcześniej, upewniłam się, że dziecko jest zdrowe, mam dowód na piśmie i nagranie na cd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje dziewczyny, za nowosci i przyjemnosci trzeba placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na zwykłym też widać że maluszek zdrowy.ja się chyba nie zdecyduje.dzisiajmój Kubuś spokojny-wczoraj wariował,co za zmienne nastroje ma.a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pamiatka na CD z zycia plodowego dziecka to naprawde super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie piję kawe capucino-dziewczyny REWELACJA tak mnie naszło,że musiałam iść do sklepu i kupić.polecam.ciążowe zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje jest aktywne zazwyczaj wieczorem i rano, ale teraz tez czuje jak sie rozpycha. Pare dni temu bedac w kuchni moj maz robil cos z odkurzaczem, chyba czyscil, i jak wlaczyl to narobil tyle huku, ze az dzidzius sie obudzil, mam nadzieje, ze mu to nie zaszkodzilo. Nasze dzieciaczki slysza juz dzwieki i glosy, a co dopiero taki halas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego.mój mały najbardziej aktywny jest ok.23.w ciągu dnia trochę-dzisiaj leń w niego wstąpił ale raz po raz daje o sobie znać.jak kawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pychaa, co prawda nie kapucino, ale z mleczkiem. A dzidzius mnie kopie mocniej jak np.zjem cos slodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zachorowalam na x landera, a teraz weszla jeszcze nowa kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam graco delux-Qatro.a ten twój jest na allegro?obejże sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najchętniej już bym kupiła i rzeczy poprała i poszykowała ale chyba jeszcze wcześnie co na ciuszki?a kupiłaś już coś dla malca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy na allegro, ale wpisz w wyszukiwarce x lander xa 2008 wozki dzieciece Z ciuszkow mam tylko pare spioszkow i nic poza tym, ale mam juz takie cisnienie na zakupy ze szok poprostu. Wstrzymym sie jeszcze pare tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za wcześnie :) Ja sie już rozglądam, siedzę od rana na allegro :) W zeszłym tygodniu przeczytałam, że ma wzrosnąć vat na ubrania i buty dla dzieci z 7 na 22 %. Nie napisali kiedy, ale może warto już zacząć kupować? A mnie moja mała budzi czasem w nocy, np o 3, kopniakami :) Jak jej kiedyś zwróciłam uwagę, że mama idzie spać, proszę przestać szaleć, to zostałam obkopana jeszcze bardziej! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...22...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..20.......x Merana/25 .............Zielona Góra ....... x............ 05.06...19..... x *Melania*/27.................Jasło.......synuś......05.0 6.....23...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31................Bremen.............x........... .12.06.........20...x Demiluna..27..........Anglia...............x............ ..12.06.........22..x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..20..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......19..x abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....21..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz.....................x...... .....19.06....18.....x świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29..................Mainz...................X...... ...20.06......17....X ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...13 ... x martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......15....x goba1/ 26............. Poznań............ synek....... 13.06......22. Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupujcie dziewczynki puki ten vat jeszcze nie podskoczyl. I to jest ta polityka prorodzinna cholender.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ladny wozeczek wybralas, ja teraz nie wiem co z moim bo chce kupic w Polsce, a jak ten vat podskoczy, chyba ze na wozki jest juz 22%, abi jestes zorientowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka podobny do toledo-coneko na allegro za 759zł też mi wpadł w oko.ładny.a co do vatu-ciekawe kiedy wzrosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, wszystko po to by rodzinom było lepiej, czyli drożyzna wszędzie, likwidacja żłobków i przedszkoli, problemy w pracy po powrocie, itd, lista może byc długa. Kurcze, ale mnie wzieło tak z poniedziałku na marudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten graco też dla noworodka bo ma nosidło sztywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×