Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

aha to juz wiem o co chodzi, lekarz powiedzial, ze od nastepnej wizyty podlacza mnie pod to. Ja juz dodalam szczawiu, zabielilam smietana, moze wrzuce jkeszcze to jajko surowe jedno? zawsze tak robie do zurku. jajeczka obowiazkowo juz sie gotuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jedno wystarczy, przecież nie gotujesz w kotle dla pułku wojska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja sie szykuje pomalu do wyjscia, musze cos zalatwic, a potem jedziemy z moim omowic szczegoly co do kuchni bo sami wszystko mierzylismy, i rozrysowalam teraz z gotowym planem do sklepu. W piatek przychodzi do nas hydraulik, ale bedzie zadyma, az sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała mieć teraz remont w domu to chyba bym dostała szału i się wyprowadziła. Nie nawidzę remontów, a co dopiero teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie cierpie ale niestety trzeba, mam nadzieje, ze przezyje to jakos. Najgorzej z wierceniem musze zaszywac sie w pokoju, bo mala reaguje na halasy i bardzo sie rusza jak cos uslyszy glosnego. Wedlug mnie ona ma stres, a ja musze jakos to lagodzic. No ale nie jest tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączaj jej wtedy muzykę. Ja znalazłam kiedyś fajne radio tylko dla dzieci. I często swojej Niuni puszczam - skoro już słyszy. Wejdź w www.google.pl i wpisz w wyszukiwarce babyradio. Wejdź w pierwszą stronę jaka Ci się wyświetli na liście. Tam znajdziesz plik do ściągnięcia i gotowe. Włączasz przez dowolny odtwarzacz i masz radio prosto z internetu. Ale chyba każdemu dziecku się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka--wspolczuje remontu :( elmirka--ja tez poszukam tego radia, a teraz siedze juz ponad 2h nad ksiazkami, dzis znow szkola, wiem nie chce dac plamy, zaraz mezus wroci, ciekawe czy szczawiowa mu posmakuje, troche kwaskowata ale taka ma chyba byc. Drugiego dania nie robie bo podejrzewam, e zje te pol gara zupy i nie wejdzie mu wiecej :p zrobilam sobie herbatke z miodkiem mniam, na dworze zimno wiec sie nie wychylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mniammm ale bym szczawiowej zjadla a najlepiej z takiego swiezego sczawiu normalnie sie uslinilam :-P i z jajkiem obowiazkowo :-) ostatnio zeswirowalam na punkcie jaj codzien za mna chodza...kurcze chyba nie mozna ich za duzo wciagac? ja bym mogla codzien kilka ale ograniczam sie...wlasnie przed chwila 2 jaja sadzone wciaglam z kartoflami i maslanka...kurde jak mi to podchodzi ostatnio, do tego duuzo szczypiorku mniam :-), miesa to mi jakos smierdza ostatnio :-( gotuje ale nie tykam wciskam mezowi i synowi bo jak to faceci...miesozerni sa # ehh tak sie najadlam ze az mnie cisnie :-) ide sie polozyc i troche ksiazke poczytam milego dnia dziopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka nie jesteś sama mnie też czeka remont ale generalny- jesteśmy z mężem w trakcie adaptacji strychu i prawdopodobnie za jakis tydzień dwa zacznie sie. Ja to wyprowadze się chyba do rodziców tak będzie lepiej dla mnie i dla małej. A dziś miałam podły dzień załatwiałam milion spraw na mieście i niedawno wróciłam jestem strasznie zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tak boli łeb, że chyba zaraz umrę. Nawet jakoś jak patrzę w kompa to mi się wyjątkowo nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZE DZIEWCZYNKI U MNIE TEZ NIE DŁUGO ZACZNIE SIE REMONT ZEBY NASZA JULECZKA PRZYBYŁA DO LADNIE ODSWIEZONEGO MIESZKANKA ...W NOC SPAC NIE MOGE PRAWIE WCALE TAK MNIE TO MECZY I JESZCZE ZGAGA OKROPIENSTWO... MOJA JULCIA DZIS BARDZO SPOKOJNA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze troche i juz bed z nami nasze maluszki juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest ciągle prawie spokojny.rano troche kopał po śniadaniu potem pare azy i spokój narazi.zaraz się położ to się obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zazwyczaj jest aktywna nocą wtedy kiedy ja chce spac :) ale w dzień moge sobie odpocząć i pospać więc nie jest źle jednak gdy nasze maleństwa przyjdą na świat to o regularnym śnie na pewien czas będziemy mogły zapomieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze wasze maluszki szaleja, moj tak jakby dzis spokojnieszy co mnie cieszy, bo przez ostatnie dni to nie moglam sobie pozycji znalesc tak sie rzucal :p ja juz po szkole, ide niedlugo spac, jutro moze wyskocze na jakies zakupy do miasta sie odchamic, bo siedze tylko w domu i zamulam sie sama, a tak to pozamulam sie na zakupach :/ wyszlabym gdzies, mam juz dosyc tego siedzenia w domu samej, mialam dzis jechac do jakies znajomej meza do knajpy oddac jakies papiery, wiec myslalam, ze gdzies wyjde, ale na koniec przyjechal po mnie z kolega i bratem podpity i powiedzial, ze on juz tam byl z nimi..rozweseleni i zadowoleni, myslalam, ze mnie trafi,ale zadne slowa krytyki nie trafiaja wiec ide spac.. nie bede dyskutowac. Zjadlam sobie knoperssa i pije herbatke z miodkiem,ale cos mnie ssie jeszcze..heh glodna jestem. gosia-.-------wpadaj na szczawiowa :D, ja tez mam ochote na jaja,ale nie tak ja Ty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj PM o jakich ty jajkach myślisz?! muszę się wam z rana pochwalić że mój kubuś wczoraj tak buszował ze to szok,a w nocy jak się przebudziłam to też szalał. i rano przed 6 mąż szedł do pracy i tak mi dał że w szoku byłam.tak sobie w związku z tym myśle że może on w nocy buszuje ale ja śpie i nie czuje mocno(prócz dzisiejszej nocki).bo w ciągu dnia jak wiecie to kiepsko. co dzisiaj na obiad robicie bo ja nie mam pojęcia. wiki w przedszkolu,ja po śniadanku,teraz herbatka. miałam sobie zrobić badania i zapomniałam i zjadłam. co prawda lekarz nie kazał ale ja chciałam do uspokojenia.pytałam go ale mówił że teraz nie.a wy jak czę sto robicie badania?i jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kombinuje co? chciałam się nauczyć buziek. a co z surfitką?nie zagląda do nas a już do pracy wróciła zdrowa. no koleżanko rusz się troche-wiem że teraz śpisz ale michalinka tęskni za ciociami.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D ja mysle tylko o 2 jajkach: kurzych i tych czekoladowych wielkanocnych :D.. inne mi jakos nie podchodza :p moj maluch tez kopie w nocy, wazne ze czujesz ruchy, nie wazne jak czesto i jak intensywnie :) ja na obiad mam jeszcze szczawiowa i chyba nic wiecej nie robie , bo jestem na fochu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pm ja nie mam focha a zrobić coś musze.jak ty robisz te buzki różne?a mój mały teraz też kopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×