Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

myśle że 2.5 tyś. wystarczy i jeszcze Ci zostanie chyba że chsesz zrobić zapas w większe rozmiary ( co polecam) A do Wrocławia mam zadaleko i niestety nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze juz tez cos na zapas kupie, mam teraz okazje :) ale w tym musze kupic na pewno fotelik do samochodu maxi cosi lub römer, wolalabym römer, ponoc bezpieczniejsze. Wiec to juz ok 700zl,jak nie wiecej. Nie wiem jakie ceny sa w Polsce, mam tylko nadzieje, ze nizsze jak tutaj. Posciel to tez ok 200-250zl. eh jak braknie to dokupie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkatraz-.--ja juz ubranka mam, nawet na 62 i 68 tez juz pare kupilam:)chodzi mi o inne rzeczy dla Malego. A Wy co kupujecie jeszcze procz podstawowych rzeczy? Moze jakis pomysl co by sie moglo przydac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide spac :) jutro ide rano do lekarza bo moj maz sobie wymysla choroby , potem chcemy pojechac losie pokarmic do parku :p zrobie zdjecia to Wam przesle :D a potem do szkoly.. oooo kurcze ale mam po tym ciescie rewolucje w brzuch hehe ale pycha takie serowe i fuuzo bitej smietany mniam :p a mialam nie jesc od dzis :p dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów//
Temat: Termin czerwiec 2008 12:55 ilse_el Witam Mamy już topik o dziewczynach planujących ciążę na czerwiec/lipiec przyszłego roku, a czy są tutaj jakieś przyszłe mamy, które już wiedzą, że są w ciąży? 13:15 bilikoni http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3593953 13:27 martusia 82 No witam ja już wiem byłam u lekarza w piątek i moja fasolka ma ok 0,41 cm teraz do lekarza ide 9 listopada. ńasza ciąża była oczekiwana od 9 miesięcy i wkońcu się udało z mężem mamy nadzieje że teraz będzie dziewczynka bo mamy juz chlopca 6 letniego pozdrawiam waga w kąt bo za 8 miesiecy dzidzusia będe miała huraaaa 23:47 karolina-londyn (carola211@wp.eu) hej 13 tydzien. samopoczucie nadal okropne zmeczona jestem zaraz po wyjsciu z lozka,i marze tylko zeby moc tam wrocic. usg mialam tydzien temu -5.6 cm w 11 tyg+6 dni 20:52 AnetkaG28 Spotkała mnie dzisaj kochane koleżanki miła niespodzianka, otóż otrzymałam telefon z mojej poradni ginekologicznej z zaproszeniem na "testowe badanie sprzętu USG 3D", ponieważ jestem w 20tyg ustalono, że jestem odpowiednią przyszłą mamusią do eksperymentu, zatem jak grzeczna dziewczynka poszłam i co zobaczyłam!?! JULIĘ moją cudowną rozbrykaną upragnioną córeczkę. A teraz moje drogie Panie wybaczcie, ale musze ucałować mojego mężusia, który właśnie wchodzi do domku. Buziaki 21:10 mycha11 Halo Kobietki Kochane mam termin na 21 czerwca'2008, i szczerze mówiąc chwilami jestem zeschizowana nową rolą, która mnie czeka. Tym bardziej, że w listopadzie skończyłam studia i bardzo chciałam rozpocząć karierę zawodową. A tu Kinder niespodzianka no nie powiem, że się nie cieszę, ale obawiam się potęnie tego co mnie czeka, i tego że będę uziemiona do jakiegoś etapu samodzielności mojego Skarba. Czy któraś z kobietek może mi udzielić jakiegoś wsparcia, dobrej rady?? Serdecznie Pozdrawiam wszystkie sexy mamuśki 17:39 marysia-25 hej Mycha11- dokładnie Cię rozumiem, ja też skończyłam studia pod koniec października i póki co nici z kariery zawodowej, termin 13 czerwca 2008. Mimo iż bardzo cieszę się z mojego maleństwa, boję się jak dam sobie radę pogodzić rolę matki, kiedy nadarzy się okazja pójścia do pracy. Z drugiej strony nie chcę oszaleć od siedzenia w domu. Myślę że, nie pozostaje nam nic jak cieszyć się, że będziemy mamusiami . Wiem jak wiele jest kobiet, które walczą codziennie o to by być na naszym miejscu Pozdrawiam 18:50 natchnienie Hej,też mam termin na 21 czerwca tak jak mycha.Też myślałam o karierze załozeniu firmy itp.I teraz się cieszę że najpierw dzieci a potem się rozkręce.Już mam zamiar wykorzystać czas ciąży i pierwszych miesięcy na pracę nad reklamą i badaniem rynku.Jak dzidziuś będzie miał rok to zaczne działać.Później trudno by było podjąć decyzję o dziecku,mówię wam.Żałuje że wcześniej nie postarałam się o dziecko bo latka lecą,teraz już pewnie coś bym robiła a dzieci edukowałyby się w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja już po śniadanku. Małego wysłałam do przedszkola i chyba zaraz troszkę się położę spać. Moja córcia to taki nocny marek i nie daje pospać mamusi. Obkopuje mnie równo. Co macie na zgagę? Mi ciepłe mleko wcale nie pomaga. Herbatka z melisy też. Czekam na zwrot z podatku i doprowadza mnie do szału opieszałość skarbówki. PM do jakiej szkoły chodzisz? Ja zaczynam od września. W Polsce takie zmiany że mój synek w przyszłym roku zamiast do zerówki idzie do szkoły. Ale w innych krajach to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juą po śniadanku,Wicia w przedszkolu,mały śpi. na śniadanie miałam bułke z serkiem smażonym i herbatka. biore się dzisiaj za okna bo jest tak pięknie że trzeba to wykorzystać.słonko świci pięknie-rano było 13 stopni (od wschodu). a co do rzeczy to prócz podstawowych to niewiem co jeszcze:wiadomo potrzeba:wózek,fotelik,łóżeczko,pościele,ciuszki,kosmetyki itd.więc co jeszcze? a mój mąż wczoraj grzeczny-ale głupio pyta o co ja jestem zła(jakby nie wiedział).a wy wstawajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewijak, wanienka. Dobrym rozwiązaniem jest też stojak do wanienki. Ja mam problemy z kręgosłupem więc schylanie się u mnie nie wchodzi w grę a taki stojaczek to fajna rzecz. No wiadomo cążki do paznokci. Chcę kupić inhalator bo z doświadczenia wiem że się przydaje. Wkładki laktacyjne. Leżaczek. Z biegiem czasu będzie potrzebne krzesełko do karmienia.Kocyk. Chyba muszę zrobić spis tego co potrzebuje. Matko jedyna tyle tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piękny dzień! U mnie spokój, mała kopie umiarkowanie - pewnie dlatego, że mama w końcu przestała się denerwować - hormony chyba w końcu przestały szaleć :) A im większe były moje nerwy, tym wieksze były kopniaki. A ja już wyprawkę mam skompletowaną, brakuje mi tylko pieluch. A co do ciuchów ciążowych, to akurat u nas nie ma wyboru, nawet w sklepach firmowych. A jak już coś jest fajnego, to w dużych rozmiarach. Ale nie narzekam, bo uszyłam sobie pare fajnych sukienek i jak tylko zrobi sie ciepło, będę miała w czym chodzić. A fajne ciuszki są na allegro i chyba wkrótce zrobię małe zakupy :) PM, poproszę przepis na ciasto z serem! Narobiłaś mi smaka, a ostatnio jem dużo słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi masz wykroje na sukienki ciążowe w dużym rozmiarze? Tak 44/46? Przesłałabyś mi? Bo jak będzie ciepło to ja nie mam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przyznam sie wam ze dopiero wstałam, córeczkatak smacznie spała że nie miałam serca ją budzić i w konsekwencji zaspałyśmy i do przedszkola nie zdążyłyśmy. Ale co tak posiedzimy sobie w domku a koło południa pójdziemy na spacer poskakać po kałużach. U nas w nocy wichura z ulewnym deszczem była, tak wiało że się spać nie dało. Jak sobie pomysę ile rzeczy trzeba kupić to aż mi portfel zawału dostaje, ale listę faktycznie trzeba zrobić, acha i męża przekonałam do kołyski, ale jeszcze zobaczymy co kupimy. Z pościelą (tzn kołdrą i poduszką ) się wstrzymuję bo z doświadczenia wiem że i tak nie są użyteczne na początku zważywszy że maluszek urodzi się latem. Prześcieradła i cieniutki kocyk wystarczą. Moja córeczka urodziła się w maju i prawie całe lato spała przykryta tylko pieluszką flanelową bo tak było ciepło.Chcę kupić jeszcze ochraniacz na szczebelki i baldachim, żeby w razie czego maluszka zasłonić od światła, a do tego oczywiście wózek, fotelik samochodowy, wanienka , przewijak, komoda ręcznki kosmetyki i inne przybory. Mój maluszek ostatni daje mi pospać, chyba zmienił ułożenie bo kopie w innym miejscu i nie jest to bolesne. A snu mi teraz ciągle brakuje, śpię całą noc (ok 10 godzin) a potem w dzień też chętnie bym się położyła spać. Ok dziewczyny uciekam zrobić sobie kawusię z mleczkiem (jedyny mój nałóg na który sobie teraz pozwalam, choć i tak tylko jedną słabą rozpuszczalną z mlekiem a nie jak kiedyś 3. Przed ciążą jeszcze paliłam, ale na szczęście dałam sobie z tym radę, choć nie powiem czasem mnie strasznie ciągnie, szczególnie jak mój m wychodzi na papieroska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze rozne flaszki male i wieksze nawet jak dziecko jest na piersi to jednak bez butelek se nie wyobrazam :-/ do tego przydatny jest tez podgrzewacz...sa takie fajne na butelke i na jedzonko ze sloika...2 w jednym i maja jeszcze jeden fajny bajer...podlaczenie nawet do zapalniczki w samochodzie czyli mozna dzieciaka bez problemu nakarmic gdzies na wyjezdzie no i jeszcze potrzebny termos na butelke jak sie gdzie idzie...hmm co jeszcze...moze sterylizator bo na poczatku to niezle jest tego wyparzania butelek smoczkow itp wanienka tez obowiazkowa...a widzialyscie ten nowy wynalazek wiadro do kapania? hehe ponoc dzieci w tym sie super klapie bo one nie placza ani nci z tych rzeczy...wygalda to tak http://www.lapetit.pl/higiena-wanny-wiaderko-do-kapieli-o_l_39_1662.html ja jednak kupilam juz komode z przewijakiem szufladkami i wanienka w jednym :-) ja nie wiem jeszcze co z posciela do lozeczka...ponoc taki maly dzieciak powinien spac na plaskim a nie na poduszcze...ewentualnie pod glowe jakas pieluszka, mam kolderke po swoim synu ale i tak od koldry piezyny wole najzwyklejszy spiwor a teraz sa takie super kolorowe, beciki i roszki nie lubie i nie kupuje a tak to nie wiem co jeszcze by trzebabylo miec na poczatek procz tego co juz wymienilyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi, ja przerobiłam wykroje z Burdy. Uszyłam sobie sukienki odcinane pod biustem - czyli góra, normalny wykrój z sukienki, lub bluzki, z zaszewkami na biuście, a do tego marszczony dół, przód jest nieco dłuższy. Bo specjalnych wykrojów ciążowych niestety nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam liste która sobie wydrukuje i zakupy bede robiła znią. Tak jak pislam wcześniej nie lubie chodzić po sklepach więc kupie wszystko za jednym razem. Pojedziemy z męzem do hurtowni i za jednym razem wszystko. Pieniążki na to odkladam już jakiś czas bo to będzie niemały wydatek. tu moja lista • 5 sztuk body (niektorzy preferuja zapinane na zatrzaski z boku ) • 4 bawełniane pajacyki • 2 cieplejsze pajacyki • 5 par śpioszków ( ja kupiłam półśpiochy, sprawdziły się idealnie w połączeniu z body na długi rękaw) • 3 - 4 pary skarpetek bawełnianych • 2 ciepłe bluzy lub sweterki zapinane z przodu • 2 cienkie czapeczki bawełniane zawiązywane pod brodą - najbardziej sprawdziły sie czapeczki nie wiązane typu krasnal Kosmetyki i artykuły higieniczne • mydło lub płyn do kąpieli • myjka • oliwka pielęgnacyjna - juz lepiej ciekła parafina • krem na odparzenia (np. Sudocrem do pupy i tłusty obojętny, Linomag) • Krem do pupy - np maść Alantan • miękka szczoteczka do włosków • nożyczki do obcinania paznokci z zaokrąglonymi końcami • płatki kosmetyczne (przydatne do obmywania twarzy dziecka i okolic oczu) • miseczka na wodę do obmywania twarzy malucha • patyczki do uszu (specjalne dla dzieci) - • malutka gumowa gruszka do oczyszczania noska, polecam zamiast gruszki Fridę bezapelacyjnie • proszek do prania przeznaczony dla niemowląt • chusteczki pielęgnacyjne nawilżone • zestaw do przemywania pępka (70% spirytus lub Gencjana, gaziki, patyczki jednorazowe) • sól fizjologiczna do przemywania oczu lub czyszczenia noska • termometr do mierzenia temperatury dziecka • rękawiczki na rączki maluszka • wkładki laktacyjne dla mamy i kilka biustonoszy o numer większych niż teraz (polecam wkładki avent wielorazowego użytku, pierzesz i używasz wielokrotnie 6 szt. w opakowaniu wystraczy na cały okres laktacji - ja mam jeszcze po Mikołaju) Inne • 2 ręczniki kąpielowe • wanienka (bardzo wygodna jest wanienka ze stelażem - nie polecam profilowanych bo służą 3-4 miesiące, dziecko z nich szybko wyrasta, już lepiej kupic tzw. foczkę, no chyba, że zakładamy, że dziecko wcześnie będziemy kapać w dużej wannie ) • termometr do sprawdzania temperatury wody • pieluchy tetrowe (ilość zależna od tego, jakich pieluch będziesz używać do przewijania malucha, jeśli zdecydujesz się na tetrę, to kup ok. 40 sztuk, jesli nie będziesz używac do przewijania tetry wystarczy 10 szt.) • pieluszki jednorazowe • 2-3 pieluchy flanelowe • wózek (pamiętaj o folii przeciwdeszczowej, parasolce i osłonce z siateczki przeciwko owadom – szczególnie przydatna latem). Nie zapomnij również o torbie podręcznej, w którą zapakujesz rzeczy potrzebne poza domem. • fotelik samochodowy • łóżeczko, deska do przewijania • materacyk • kołderka, poduszka (wybierz takie, które można prać w pralce) - • 2-3 zmiany bawełnianej pościeli i 3-4 prześcieradła (ewentualnie ceratka do podłożenia pod prześcieradło) , prześcieradło z gumką • kocyk, rożek • 1-2 butelki i smoczki w razie konieczności wprowadzenia mleka modyfikowanego • 3-4 śliniaczki • podgrzewacz do butelek (nie trzeba kupować od razu, gdyż nie wiadomo, czy będzie potrzebny) • termos do butelek - jw. - u nas się nie przydał, gdyz w torbie mielismy termokieszeń, która trzymała tak samo temperaturę jak termos)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam liste która sobie wydrukuje i zakupy bede robiła znią. Tak jak pislam wcześniej nie lubie chodzić po sklepach więc kupie wszystko za jednym razem. Pojedziemy z męzem do hurtowni i za jednym razem wszystko. Pieniążki na to odkladam już jakiś czas bo to będzie niemały wydatek. tu moja lista • 5 sztuk body (niektorzy preferuja zapinane na zatrzaski z boku ) • 4 bawełniane pajacyki • 2 cieplejsze pajacyki • 5 par śpioszków ( ja kupiłam półśpiochy, sprawdziły się idealnie w połączeniu z body na długi rękaw) • 3 - 4 pary skarpetek bawełnianych • 2 ciepłe bluzy lub sweterki zapinane z przodu • 2 cienkie czapeczki bawełniane zawiązywane pod brodą - najbardziej sprawdziły sie czapeczki nie wiązane typu krasnal Kosmetyki i artykuły higieniczne • mydło lub płyn do kąpieli • myjka • oliwka pielęgnacyjna - juz lepiej ciekła parafina • krem na odparzenia (np. Sudocrem do pupy i tłusty obojętny, Linomag) • Krem do pupy - np maść Alantan • miękka szczoteczka do włosków • nożyczki do obcinania paznokci z zaokrąglonymi końcami • płatki kosmetyczne (przydatne do obmywania twarzy dziecka i okolic oczu) • miseczka na wodę do obmywania twarzy malucha • patyczki do uszu (specjalne dla dzieci) - • malutka gumowa gruszka do oczyszczania noska, polecam zamiast gruszki Fridę bezapelacyjnie • proszek do prania przeznaczony dla niemowląt • chusteczki pielęgnacyjne nawilżone • zestaw do przemywania pępka (70% spirytus lub Gencjana, gaziki, patyczki jednorazowe) • sól fizjologiczna do przemywania oczu lub czyszczenia noska • termometr do mierzenia temperatury dziecka • rękawiczki na rączki maluszka • wkładki laktacyjne dla mamy i kilka biustonoszy o numer większych niż teraz (polecam wkładki avent wielorazowego użytku, pierzesz i używasz wielokrotnie 6 szt. w opakowaniu wystraczy na cały okres laktacji - ja mam jeszcze po Mikołaju) Inne • 2 ręczniki kąpielowe • wanienka (bardzo wygodna jest wanienka ze stelażem - nie polecam profilowanych bo służą 3-4 miesiące, dziecko z nich szybko wyrasta, już lepiej kupic tzw. foczkę, no chyba, że zakładamy, że dziecko wcześnie będziemy kapać w dużej wannie ) • termometr do sprawdzania temperatury wody • pieluchy tetrowe (ilość zależna od tego, jakich pieluch będziesz używać do przewijania malucha, jeśli zdecydujesz się na tetrę, to kup ok. 40 sztuk, jesli nie będziesz używac do przewijania tetry wystarczy 10 szt.) • pieluszki jednorazowe • 2-3 pieluchy flanelowe • wózek (pamiętaj o folii przeciwdeszczowej, parasolce i osłonce z siateczki przeciwko owadom – szczególnie przydatna latem). Nie zapomnij również o torbie podręcznej, w którą zapakujesz rzeczy potrzebne poza domem. • fotelik samochodowy • łóżeczko, deska do przewijania • materacyk • kołderka, poduszka (wybierz takie, które można prać w pralce) - • 2-3 zmiany bawełnianej pościeli i 3-4 prześcieradła (ewentualnie ceratka do podłożenia pod prześcieradło) , prześcieradło z gumką • kocyk, rożek • 1-2 butelki i smoczki w razie konieczności wprowadzenia mleka modyfikowanego • 3-4 śliniaczki • podgrzewacz do butelek (nie trzeba kupować od razu, gdyż nie wiadomo, czy będzie potrzebny) • termos do butelek - jw. - u nas się nie przydał, gdyz w torbie mielismy termokieszeń, która trzymała tak samo temperaturę jak termos)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie dla takiego co umie siedziec a dla takiego maluszka ponoc w takim wiaderku czuje sie jak w brzuchu matki i sie uspokaja i zasypia a tu filmik potwierdzajacy http://www.youtube.com/watch?v=caYo1mPRjzw&feature=related czego to ludzie nie wymysla :-P dla mnie niestety byloby troche zbyt niepraktycznie nie wiem jak to myc dzieciaka w takim no ale pokazuje wam to jako taka ciekawostka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo, nie zdazylam przeczytac wszystkiego ale obiecuje,. ze nadrobie jak wroce :) bo teraz jade losie karmic, wlasnie zjedlismy sniadanie :p , jajecznica z kabanosami :) szczypiorkiem i cebulka , mniam, do tego kawalek ciacha, odezwe sie jak wroce, buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. a ja dzis na sniadanko zjadlam kotlecika mielonego:)a teraz ide na spacer,moze cos fajnego sobie kupie:)fatalna niedziele mialam,bol glowy ,musialam wziasc apap,ale dzis jest juz lepiej.Jak przyjde to sie odezwe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to wiaderko, ale u nas jeszcze niezbyt rozpowszechnione. Ja wogóle boję się, ze sobie z kąpielą nie poradzę. przecież to będzie taka mała kruszynka. Dziś miałam test na obciążenie glukozą, wypić jakos to wypiłam, ale później troszkę gorzej bo jeszcze teraz mnie mdli po tym, ale co się nie robi dla maluszka. A jak się mała wierciła bo wypiciu takich słodkości, nawet jazda samochodem nie byłą jej w stanie ukołysać. Badanie to miałam w przychodni przyszpitalnej i widziałam obok odziału położniczego dziewczynę, która miała już ogromny brzunio i skakała żeby maleństwo chciało szybciej wyść na świat. Też już tak bym chciała. mala_mi śliczne te ciuszki, cena chyba adekwatna jeżeli chodzi o ilość ubranek i ich jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka napewno sobie poradzisz :) myśle że każda z nas ma obawy, czy sobie poradzi ;) ale pomyś że nie Ty pierwsza i nie ostatnia będziesz musiała się z tym zmierzyc a tyle przed nami kobiet miało już dzieci i jakoś im się udało:) ja sobie wszystko w ten sposób tłumacze i jakos mi łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejko, kiedy piłaś glukozę, w domu, czy zaraz przed badaniem? Bo podczas ostatniej wizyty byłam tak przejęta, że nie zapytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten filmik jest niesamowity. W poprzedniej ciąży to najpierw pobrano mi krew potem była glukoza i po godzinie powtórnie pobrano krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten dzieciacek super z tego filmiku-poprostu niesamowite. a ja dziewczynki dzisiaj umyłam okna-tak pięknie,a teraz troche mnie brzucho ciągnie ale mam nadzieje ze jak się położe to bedzie lepiej.a co do glukozy to ja nie miałam robionej (tylko zwykła z krwi-ale nic nie piłam)w poprzedniej ciąży też nie.a teraz ide poleżeś odezwe się potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis dziewczynki od 7 rano na nogach bylam z cora u lekarza potem powrot na pieszo potem zakupy nastepnie 2 godz w parku z pieskiem i z corka potem moj artek porwal nas na pizze a nastepnie po ciuszki ciazowe do bardzo fajnego sklepu kupil mi spodenki bluzeczke i majteczki ciazowe ,powim wam ze sa tam sliczne ciuszki i w poruwnaniu z nasza lodzka manufuktura sa o polowe tansze i duzo ladniejsze piekne kolory,..teraz wykompalam swoja sunie bo wpadla w parku za kaczkami do stawu i była strasznie brudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mojej JULCI ma tylko pare ciuszkow od siostry ja tez pojade do hurtowni i kupimy wszystko za jednym zamachem moj narzeczony juz dawno odkłada na taki powazny zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej goba mój ginekolog jeszcze w poprzedniej ciązy powiedział mi że mycie okien w ciązy to nie jest dory pomysł,tak samo jak wieszanie firanek- wiesz chodzi o podnoszenie rąk itd. Ja osobiście tego typu pracy się nie chwytam, robi to mój mąż. Jedyne co to pranie rozwieszam, ale sznurki mam niezbyt wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Demiluna, no ja tez slyszlaam, ze nie wolno myc w ciazy okien i wieszac firanek i wysoko prania, tak jak i podnosic ciezary. Moze dojsc do odklejenia lozyska. Alkatraz, fajna ta lista z potrzebnymi rzeczami..moze nie do konca uwzgledniona jaest pora roku, bo jednak w lecie dzidzia nie potrzebuje tak duzo par spiochow i faktycznie spi pod sama pieluszka. Ale wiekszosc rzeczy jest przydatna :) Co do tego wiaderka to w szoku jestem, w zyciu bym sie na to nie zdecydowala, brrr..... Ja preferuje zwykla wanienke :) No i jednak zdecydowalam sie na kolyske i kupie sobie :) Lozeczko dostaje od kuzynki. Do tego te wszystkie podgrzewacze, sterylizatory..duzo rzeczy przede mna :) Ale w kwietniu szykuje mi sie duzy bonus, wiec prawie bedzie na wyprawke :D Buziaczki dla was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą liste ściągnęłam z jakiejś stronki i jeszcze jej nie analizowałam, przed zakupami sprawdze co jest przydatne i praktyczne. Uważam że łatwiej jest coś wykreślić z niej jak samej układać i zastanawiać sie co jeszcze powinnam kupić. A o tym wiaderku nie miałam pojęcia ;) ja napewno kupie wanienke chyba jest praktyczniejsza jak maluta podrośnie to będziesie pluskała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!w końcu się odzywam!Jak pisałam wcześniej mój synek Krystian by ł w szpitalu na zapalenie płuc-już jest w domciu od piątku.Jest dobrze -do przedszkola może iść po świętach.Ten jego pobyt w szpitalu trochę się odbił na mnie i malutkiej KINDZE w brzuszku-dostałam delikatnego plamienia w kolorze brązu-bardzo malutko.Spanikowana zadzwoniłam do gina i kazał mi przyjść na następny dzień-dzwoniłam po 20.Na szczęśćie szyjka twarda,wszystko tak jak powinno być.Kamień z serca....Przy okazji zbadał małą i mówił ,że dużo waży jak na ten okres 1200a mam 26 tydz.i na plusie mam ....19kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Koszmar!!!!!!!!!!!!!!Następną wizytę mam po świętach 25.03.kupiłam sobie wagę i codziennie się ważę bo az mi wstyd jak wchodze na wage w gabinecie co wizyta 3-4 kilo jak tak dalej to setkę przekroczę.Odchudzam się naprawdę jem mało ale widocznie tak musi być!!!!!!!!!!Jak któraś z was chce zobaczyc moje zdjęcie w ciaży to zapraszam na nasza.klasa-Beata Maliszewska Toruń .Co do ciuszków to ja nic nie kupuję -tyle tego mam od kuzynek,koleżanek.....Po świętach planuję wielkie pranie ciuszków.Ja dziś zjadłam płatki nna sniadanie zmlekiem,gotowaną nogę z kurczaka-na obiad i kolacja Jogobella malutki jogurcik.I2 litry wody niegazowanej.Na razie ok.Lekarz kazał brać mi 2 razy dziennie magnez do 36tyg n0 i bioę witaminy 1 tabletkę falvitu.Czasem to mi tak cięzko,jak bym miała rodić.Znajomi dają mi 36-38tydzień ciąży taki mam brzuch-mi nie wydaje sie az taki,chociaz moze??????????????? czekam na komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×