Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

właśnie oglądałam w necie wózki Inglesina i podoba mi sie model Ottuto,wielofunkcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen, lekkiego porodu i duzo zdrowia. No i za 10 lat, jesli takie twoje marzenie jeszcze jednego skarba :D:D:D Co do wozkow to ja raczej nie zmienie zdania i bedzie trojkolkowiec, latwiej sie prowadzi i jest lzejszy :) Pozdrawiam serdecznie i zycze udanego weekendu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe... bylam w sklepie, jakas polka, grube babsko zaczelo tak sie drzec do swojego dziecka :o szarpac nim i mowi: zaraz cie jebne, przypierdolic ci?? itd dziecko placze , ludzie sie gapia..co za wstyd , ze to Polka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo maly jak to 2 letnie dziecko chodzil sobie a ona kazala mu stac w miejscu, wiec ten wzial wozek taki dla dzieci i trzymal, ona nim rzucila..co za franca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska, niektore kobiety nie wiedza jakim skarbem jest macierzynstwo i dziecko, niestety :( Znalazalm ciekawa stronke, na ktorej sa podane statystyki nadawania imion w Warszawie od 2004 roku do teraz. Mozna sprawdzic jak popularne jest imie ktore nam sie podoba , albo moze znalezc takie jakie chcileibysmy nadac swojemu dziecku :) Oczywiscie kroluje Julka i Kubus :D http://www.gorny.najlepsze.pl/imiona/index.php?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wam dziewczynki rosna szybciej,lub wolniej wlosy jak przed ciaza?Dziwne zadaje pytanie,ale slyszalam o tym,ze jak sie chodzi z chlopczykiem w ciazy to owlosienie szybciej rosnie,a jezeli z dziewczynka to jest odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wlosy na wolniej rosna i paznokcie tez :) Do tego cera fatalna - strasznie duzo wypryskow :( Ma byc dziewczynka :) Mamuska, Elias to chyba nie jest polskie imie a to statystyki tylko z Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM ja Eryka znalazlam, ale troche dalej.A Twoj Eliasek bedzie jeden niepowtarzalny na swiecie.:) Dziewczynki czy wam duzo centymetrow przybylo w pasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moj to juz jest the best :D ja nie wiem ile w pasie mi przybylo, wiem ile na wadze :p a glod przez ostatnie pare dni nie do opanowania!!!!!!!!!!!!!!! dzis chyba z 15 ciastek, kinder bueno, rosol, 2 kromki chleba, troche warzyw, teraz pomarancza ..no i kulke loda truskawkowego aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam miec chlopczyka,no i w sumie to nie wiem bo cera okropna,no a wlosy normalnie rosna.To chyba jakas pierdola,kolejny przesad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska, no dokladnie..wybralas oryginalne imie korego nikt od 2004 nie dal dziecku w Warszawie :) Dlatego mysle, ze link jest ciekawy bo mozna sprawdzic popularnosc imienia..tam nie ma wszystkich imion i wiele brakuje..tam sa po prostu imiona nadawane ostatnio dzieciom :) Ewka, wlasnie sie zmierzylam mam na plusie 22 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mysle ze przesad :P Wiec sie nie przejmuj..na nogach jakos tam nie chce mi przestac rosnac ..mowia, ze chlopcy dodaja urody mamom a dziewczynki zabieraja, brzuchy szpicaste to cos tam..okragle to cos tam..a ja tam nie wierze..bedzie co ma byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam wiekszy apetyt jak wczesniej.9 na plusie,no i 92cm w pasie.Masakra a tu jeszcze 2,5 miecha.No ale sie pocieszam bo z pierwszym synkiem mialam 25 na plusie,no i szybciutko kg mi spadly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokladnie nie wiem ile mialam przed ciaza tak ok.70 a teraz mam 92cm, no a waga przed 43 a teraz 52kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja przed ciaza w pasie 82 a teraz 104 cm. Co do wagi przytylam z 5-6 kg. I jestem w 28 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem niziutka mam tylko 160.PM raczej pici nie pomorze,malutki dostal czkawki bo pewnie sie opil wod plodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska, czkawka to normalna rzecz u plodu :) Cwiczy przepone, wiec w zaden sposob mu nie pomozesz. Moja tez czasem ma ;) A chuderlaki to wy obie jestescie..ja przed ciaza 78-79 a teraz ok 84-85 kg. :( Ale to wina faszerwoania sie hormonami i zlej przemiany materii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska, jaka ty niska jestes??? Ja mam 1,7 m i uwazam ze wcale niska nie jestem, a nawet dosc wysoka :D A ty zaledwie 2 cm nizsza :P A pomysly masz niezle..ale skoro nam woda na czkawke pomaga to niby czemu nie Eliaskowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie :p napilam sie i mu przeszlo :p hehe :D hehe moj maz to krociak :p przez to, ze zaczal za szybko cwiczyc wzrost mu sie zatrzymal, jego brat jej wysoki jak nie wiem, a on maly haha ale szeroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mnie dzisiaj przy pachwinach boli,jak nigdy,az sie boie bo pierwszy raz tak mam.Moze dlatego ze troche od wczoraj sie nabiegalam,no i brzuch mam taki twardy.I maly Erys tak sie kreci,wierci az wszystko w srodku mnie uciska oddychac nie moge,jak stoje lub leze jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×