Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

:) Okres lodowy to ja mam bez ciazy ;) A teraz musze ich unikac bo mnie gardlo ciagle poboluje od czasu tego przeziebienia. I katar ciazowy ciagle mam :( A na paczkowy jakos mnie nie bierze jeszcze..chocicaz slodycze, mniam, mniam ;) A co do powrotu do pracy..no niestety, tutaj przysluguje tylko 12 tygodni po porodzie i to jeszcze nie platnych :( Ja mam prace z pelnymi ubezpieczeniami wiec musze wrocic. A kto zostanie z mala?...albo maz, albo moze moja mama nam pomoze. Ja w sumie moge pracowac w pozniejszych godzinach, maz rano wiec mama moze zostanie z mala pare godzin w czasie poludnia..a jak nie to maz zwolni sie z pracy i znajdzie jakas weekendowa, albo nie nachodzaca godzinami z moja. Jakos bedziemy musieli sobie poradzic. :) Ale tylko do przyszlej wiosny, bo wracamy do Polski i wtedy ja bede z Michasia w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Milka myślę że restauracja to dobry pomysł:)))Właśnie a propo gotowania to zaraz się wybieram do kuchni gotowac obiadek bo mąż zaraz z pracy wróci,zresztą ja i moja dzidzia też już głodni:) A co do zachcianek to pączki ,lody,ogórki zwłaszcza konserwowe,dobre ciacha itp mogłabym jeśc ciągle tylko ta waga mnie przeraża coraz bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka napewno jakos dacie rade, w sumie dobrze ze mame tam masz. Ja bede z mala w domu, nie wiem jak dlugo pewnie az do przedszkola pojdzie:O Tutaj zadnej rodziny nie mam, jedynie moge kogos na pare godzin wynajac w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, to jesteśmy umówione :) A już na dziś kończę, miłej reszty dzionka, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka pewnie gdybym miala tutaj dobra prace to tez szybko wrocilabym do pracy, chociaz zaraz tutaj przez rok placa 70% wyplaty plus dodatek na dziecko. Takze w niemczech mialabys rok platnego macierzynskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki jak już otworzycie knajpke to wpraszam sie na coś pysznego. Ja po urodzeniu malutkiej zostaje 16 tyg. macieżyńskiego potem jeszcze 4 tyg. urlopu i wracam do pracki. Nie wiem jeszcze co będzie z malutką czy niania, babcia czy żłobek zastanowimy sie z mężem jak już córunia będzie na świecie. Dziś byłam u siebie w pracy odwiedzić współpracowników i jakoś zatęskniłam :) zobacze czy mi się to nie odmieni kiedy przyjdzie czas zeby małą zostawić samą ale to sie okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Milka ja podobnie jak ty nie mam tutaj nikogo,także też będe siedziec w domu z maluszkiem pewnie aż pójdzie do przedszkola.Z jednej strony się ciesze bo będe widziała jak się rozwija mój maluch a z drugiej wiem że będzie mi strasznie nudno "samej" w domu,tak jak teraz.Prace straciłam już w czasie ciąży także i tak nie mam do czego wracac... Tymczasem uciekam już bo czas jeszcze poleniuchowac przed powrotem męża:)))papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,wlasnie wrocilam, maly zdrowiutki, nastepna wizyta 10kwietnia, bo jade na urlop, maly wazy 1380g!!!!!!!!! ma ok 35cm :) ale tego nie jest w stanie powiedziec dokladnie, poza tym nadal ma glowke na gorze,nie obraca sie. Ale wiecie co mi lekarz powiedzial, ze jak dam zabawke grajaca miedzy nogi to on sie obruci bo bedzie \"szedl\" za dzwiekiem, mowi ze 9 na 10 sie obraca :) co do restauracji to ja sie zglaszam na wspolpracownika i Alkatraz!! nie braknie tam paczkow :) lodow tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Wielkie gratulacje przyszła mamusiu!!!Ja będe mogła co nieco napisac po sobotnim badaniu usg:)))Mam nadzieje że będe tak samo szczęśliwa jak ty:)Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁA MAMUSKO ALE JUZ DUZY CHŁOPIEC TEZ BYM CHCIAŁA WIEDZIEC ILE WAZY TERAZ MOJA julcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narobiłyscie mi ochoty na lody wiec moj arturek poszedł mi do sklepu po duza algide i juz zjadłam było pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dziewczynki weszłam na allegro iogladam posciele i kocyki dla maluszkow mowie wam jakie sa słodkie normalnie piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sobie z tad dziewczynki bo nie ma zadnej z was rano sie odezwe milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie wiem, jak sie wszystkie dosiadziemy :P:P:P:P:P to moze i braknie.....ale coz zrobimy nowe :D:D:D Super PM ze dzidzia rosnie i wszystko dobrze. :) Buziaczki dla was i dobrej nocy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się dołączam do spólki.PM ale mały duzy chłop-gratulacje.cieszę się że wszystko dobrze. co do powotu to ja pewnie wróce jak mały do przedszkola pójdzie. właśnie posegregowałam 4 wory ciuchów po córci i innych dzieciach z rodziny.z 4 zrobiło się dla kuby 2.ale jeszcze są pochowane więc na jutro.a potem pranko i segregacja według wieku. kuba śpi.a ja wzięłąm relanium 2 na te skurcze-wolałam wziąść bo boje si,ę żeby szyjka się od tego nie skracała.a małego nie powinno zaszkodzić-inaczej lekarz by nie przepisał.co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkatraz dzięki-ale jednak muszę ci powiedzieć że są różne opinie na ten temat. jak bede miała skurcze to wezme jeszcze relanium a jak nie bedzie to nie wezme-taka umowa z lekarzem-w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twraz zmykam do łóżka.odezwe się rano po 8 jak wiki pójdzie do przedszkola.pa pa DOBRNOC BABOLKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) Wasze pociechy ne pewno tez juz spore :) katrin------------daj znac po badaniu :D kasia-------ja mam konkretne rolady lodowe w zamrazarce jakby mnie zachcianka zlapala :) aklatraz-------------bedziemy piec hurtowo :D goba--------------super masz, ze ciuszki masz i nie musisz kupowac :),a jesli lekarz przepisal Ci relanium tzn ze wie co robi,ja biore naspe jak mnie zlapie :) dziewczyny mam pytanie: czy trzeba prac nowe ciuszki ze sklep?? bo powiedzialam mojej tesciowej to powiedziala, ze sie nie pierze tylko jak ktos je nosil, wiec zglupialam,ale wydaje mi sie ,ze trzeba przeprac. jutro sie odezwe ale nie wiem kiedy,bo rano umowilam sie z kolezanka, bede tak ok 19. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM ja uważam że powinnaś wyprać nigdy nie wiadomo kto ich dotykał, ja jak już kupie dla malutkiej to napewno wypiore - higieny przy maluszku nigdy nie zadużo miłej nocki do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkatraz---masz racje :) tak zrobie ;) kurcze, mialam wstac o 9 i sie szykowac, a nie spie od 4 rano, nie moglam, nie wiem czemu:( jestem zakrecona, na dworze pada, zimno a ja musze o 10 jechac autobusem do kolezanki aaaa alez mi sie nie chce :) jestem ciekawa jak wyglada jej niunia ,ma na imie Samira, bedzie mulatka bo ojciec ro murzyn(kolega z pracy) pewnie sliczna :D Wczoraj wlasnie do mnie dotarlo jak czas szybko leci, nie dawno dowiedzialysmy sie, ze bedziemy w ciazy a teraz juz praktycznie koncowka :) u mnie 30tc to juz nawet za 6tyg moge urodzic, lepiej nie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cos cisnie jakby do dolu moze to przez to ze maly glowa w dol sie gdzies tam usadowil nie jest to bolesne no ale jakoe inaczej teraz to czuje chociaz lekarz mowil ze wszystko jest ok szyjke mi bada co miesiac co wizyta ale tylko paluchami no i robi za kazdym razem tez usg i patrzy czy z malym wszystko ok ja ciuszki bede prac nawet te nowe jedynie nie wiem w czym :-/ slyszalam ze plyny zmiekczajace dodawane do prania dla takeigo malego nie sa za dobre na poczatek bo moga uczulac a proszki tez powinny byc jakeis delikatniejsze no ale jakie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja chyba wypiore w loweli chyba najlepszy a płyn to lenor sensitiv albo silan.PM pierz wszystko i nie słuchaj teściowej bo jest g..... . ja jem śniadanko.dzisiaj porządki dywany odkurzaczem itp. a popołudniu dalszy ciąg ciuszków-jeszcze troche jest tych worków. a co do rlanium to jak bede miała skurcze(dużo albo mocne)to wezme mam małą dawke 2mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...30...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...28......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...28...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....27.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......28. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..27..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....25...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....26..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....25...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......02.0 7.......24...Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......22....Hania Alatraz/28............Elbląg..........córeczka.......... 23.06............26............Hania mi się dzisiaj zaczął 28 tydzień.ale super niby ten czas leci. tabelka do aktualizacji!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na strychu od wieków płonęły trzy świece. Pierwszą świecą była miłość, powiedziała "tyle jest bólu na świecie tyle niesprawiedlwości, ludzie są dla siebie źli, ranią się na wzajem, po co ja wam jestem" po tych słowach zgasła. Drugą świecą była wiara, powiedziała "miłość umarła, świat jest okrutny, ludzie są zagubieni, bez celów, też jestem niepotrzebna" i zgasła w tym momencie na strych weszło malutkie dziecko, zobaczyło co się dzieje i wykrzyknęło przerażone "co wy robicie! nie gaśnijcie, ja się boję ciemności!" wtedy odezwała się trzecia świeca, głos miała, ciepły spokojny: "nie mart się kochanie, dopóki ja płonę, możemy zapalić pozostałe świece, ja jestem NADZIEJA!" przeczytałam to u jakiejś dziewczyny na stópce miała.piękne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×