Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witam Wszystkich w Wielka Sobote. Spokojnych,radosnych Swiat Wielkiej Nocy,cieplej wody w poniedzialek i sprobujmy sie nie przejesc. W DNIU WIELKANOCY, ZYCZE WAM MOCY, ZERO ZMECZENIA, DUZO NADCHNIENIA, SERCA SZCZEREGO, DOMU CIEPLEGO, NIECH TO BEDZIE CZAS UROCZY, ZYCZE WSZYSTKIM MILEJ NOCY, WESOLYCH SWIAT DLA CALYCH RODZINEK,I TYCH MALUSZKOW W NASZYCH BRZUSIACH.CALUJE WAS GORACO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebulka
witam ja nie jestem jeszcze mamusia ale gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Zycze Wam Zdrowych, Radosnych, Kolorowych Swiat Spedzonych W Milej Atmosferze Z Najblizszymi. NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP.... . TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...31...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...30......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...29...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....28.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......28. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..29..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....28...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....28..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....27...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......26...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....26...Juli a ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......23....Hania Alkatraz/28............Elbląg..........córeczka.....23.0 6......26.....Hania katrin0408/30........Irlandia........córeczka?.....21.06 ....27....Vanessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam zyce: baranka i kacki, mokrej polewacki, kiełbasek, spyrecek, krzonu i kisecek, wybornych bazicek, pisanych jojecek, Zmartwychwstania w dusy i miłości po usy:)! ale slaby ruch na forum hihi wczoraj pewnie wszystkie spedzily na przygotowaniach a dzisiaj juz swietowanie :-) ja wyladowalam w szpitalu na dyzurze z synem bo dostal silnej goraczki i jedno oko cale czerwone sie zrobilo i go bolalo ale okazalo sie ze to wirus i nic dostal nic jedynie paracetamol na goraczke i krople do oczu i w sumie dzisiaj juz jest lepiej :-) przyszla mamusko zycze udanych zakupow i pozadnego odpoczynku w pl i tesciami sie nie przejmuj nie wolno ci sie denerwowac :-) i uciekam szykowac sniadanko wielkanocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP.... . TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...31...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...30......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...29...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....28.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......28. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..29..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....28...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....28..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....27...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......26...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....26...Juli a ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......24....Hania Alkatraz/28............Elbląg..........córeczka.....23.0 6......26.....Hania katrin0408/30........Irlandia........córeczka?.....21.06 ....27....Vanessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie ja tylko na chwilke w przerwie gotowania obiadku u nas ok mała ostatnio warjuje jak by gimnastyczką była.Dzisiaj rano u nas ful śniegu że chłopaki po śniadanku poszli bałwana lepić.Odezwie się po świętach czyli we wtorek rano dzisiaj jestem tak padnięta że oczy juz mi się lepią chyba słabe ciśnienie jakąś słaba kawke musze sobie szczelić. Mamuska ciesze się że szczęliwie dojechałas ty z tymi teściami to masz przeboje ale nie martw sie i nie dawaj... Melania bidulko to się nacierpiałas teraz uważaj na siebie żeby kontuzja nie wróciła buzka... To dziewczynki trzymajcie sie cieplutko i wasze dzidziulki też pa😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki powiedzcie jakie znacie sposoby na wkurzenie dziecka, żeby mnie kopnęła, bo ostatni raz czułam ruchy wczoraj wieczorem. Próbowałam najeść się słodkiego i poleżeć, naciskać brzuch, a ona w ogóle nie reaguje. A ja już dostaję szału, jak do jutra mi nie przywali to jadę do lekarza :( Tym bardziej, że wcześniej jej się nie zdarzały takie przerwy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Jak swieta? U mnie juz po swietach ..juz siedze w pracy i nudze sie jak mops :) Elmirka, ja to nie bardzo ci pomoge, moja czuje co chwile, a jak dluzej spi, wystarczy ze cos zjem slodkiego i poloze sie na plecach, to zaraz wyprawia harce. Zauwazylam tez, ze jak puszczam jej muzyke to zaczyna skakac. Wczoraj myslalam, ze sie w Kosciele poplacze jak zaczela tanczyc do organow. Mysle, ze u ciebie mala po prostu spi, jednakze troche dlugo ja juz nie czujesz...moze warto byloby wybrac sie juz do lekarza? W sumie w naszym okresie ciazy powinnysmy czuc dzieci juz codziennie. Ostroznosci w ciazy nigdy nie za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, najchętniej poszłabym już dzisiaj, ale jak pisałam wcześniej, jeżdżę do prywatnej kliniki do Wrocławia, a tam dzisiaj zamknięte.W Brzegu w szpitalu moim zdaniem nie ma żadnego dobrego ginekologa, więc nie wiem czy jest sens. Już raz mi przy martwej ciąży bliźniaczej postawili diagnozę jednego zdrowego dziecka, a przy plamieniu, nie robili usg, tylko kazali leżeć. Więc sama rozumiesz, chyba byłaby to strata czasu, bo każda ich diagnoza, jest dla mnie bardzo mało wiarygodna. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to biedulko swoje przeszlas :(:(:( Ale na jakich konowalow trafialas ???? Wola o pomste do nieba. Teraz wszystko bedzie dobrze, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą jakbym miała wrażenie jakiś motyl mi przefrunął w brzuchu. Specjalnie siedzę przed kompem niewygodnie, żeby się poruszyła, ale pewna nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, to pewnie malenstwo..a ze jest z niej leniuszek to dlatego tak slabo ja czujesz. A mnie strasznie bola mnie krzyze od jakis dwoch godzin, spacerowalam, ale to niewiele pomaga...mam pozycje pollezaca i tez nie bardzo ... siedze i nadal boli. Chyba sie kosci rozlaza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz polecił mi na to jedno ćwiczenie. Wykonuję je kilka razy dziennie i na prawdę pomaga. Stań sobie przy stole, alb przy wysokim krześle, przy czymś takim. Oprzyj się rękami i głowę połóż na ręce, tak żeby tułów tworzył kont prosty. Wtedy brzuszek wisi, na początku troszkę ciągnie, ale już się przyzwyczaiłam. Mówił że wtedy miednica odciąża cały kręgosłup i trzyma się na mięśniach i skórze na brzuchu. W tym czasie kołysz się biodrami jak do muzyki. Spróbuj, może ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, sprobowalam, dziala :) Ale sie w pracy na mnie dziwnie patrza jak ja im takie cwiczenia odstawiam :D:D:D:D:D Mam nadzieje, ze bol nie wroci zbyt predko....chociaz naprawde bole krzyzowe sa uciazliwe. Zaczynam sie zastanwaiac jak ja wytrzymam do konca ciazy w pracy :O Chyba wezme wczesniej urlop, albo zaloze sobie maly pokoik relaksacyjny do cwiczen w biurze :P No i jak? Mala sie obudzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się cieszę, że pomogło. Tylko tak się zastanawiam gdzie ty jesteś i która u Ciebie godzina, bo dzisiaj Święta i to już po 19? ;) A Ty w pracy.. A Mała niestety nadal nic, właśnie zjadłam kolację, zaraz idę się położyć, może jej przyjdzie ochota na pobrykanie :P A tak na marginesie, to i tak nie wiem jak wytrzymujesz w pracy z tymi bólami. Ja siedzę w domu i z moimi dolegliwościami ledwo żyję, szczególnie jeśli chodzi o krzyż i to spojenie łonowe, o którym pisałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, jestem w Nowym Jorku, u nas 14.20 i tutaj sie nie obchodzi II dnia Swiat Wielkanocnych. Mialam za to piatek wolny. A co do boli to dzis pierwszy raz w sumie mnie zlapalo..pewnie odzwyczailam sie przez 3 dni od siedzenia ;) No to malej trzeba cos slodkiego zaaplikowac i puscic moze muzyke prosto do brzuszka to sie obudzi ;) A z tymi bolami biedulko masz nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak przed chwilą spojrzałam w tabelkę to też tak pomyślałam, że musisz być w zupełnie innej strefie czasowej ;) Chyba ze dwa razy znów ją poczułam. Ale kurcze normalnie uznałabym to za zwyczajne ruchy, ale teraz wydają mi się jakieś słabiutkie i niemalże wymuszone, bo naciskam na nią, aż czuję jak ją przesuwam pod skórą :p Dobrze, że mój mąż jest cierpliwy i tylko grzecznie masuje mi plecki, i powtarza, że też się martwi, ale ona na pewno śpi. Właśnie szukamy jakiś stron, gdzie byłyby zdjęcia po cięciu cesarskim, ze względu na to, że mogę mieć na to skierowanie. Jak gdzieś może widziałaś takie stronki to proszę daj linka, bo i tak już mam blizny na brzuchu po dwóch operacjach i zastanawiamy się jak to będzie wyglądało, jeśli już będę musiała - a zapowiada się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pewno corunia sie rusza leniwie :) A zaraz ci popatrze za jakimis stronkami..sama jestem ciekawa, bo nie wiadomo jak to bedzie i u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki widze że pogawetke sobie tu pod koniec świat urządzacie no a unas ok mała sie rozpycha no i w te swieta obrzarlam się jak niewiem w sobote ważenie i zobaczymy ile tam w gore poszlo. Sufitka spólczuje z tymi bolami i jeszcze w dodatku w pracy nie wiem czy dala bym rade:):):) el-mir-ka moze za duza zjadłas ja tak mam jak zaduzo sie objem to mała robi się leniwa a może ma kiepski dzień bo moja kruszynka tez ostatnio prawie dwa dni nie dawala znaków a teraz fika jak szalona.Więc sie nie martw na zapas chyba że do jutra połódnia by sie tak ciąglo zadzwon do lekarza a on ci na pewno powie czy masz przyjechać.Będzie na pewno dobrze.Co do cesareki ja miałam 7 lat temu i mam tak piękne szycie że prawie nic nie widać żebym przeszła cesarke może dla tego że szył mnie student i chciał zrobic dobre wrażenie przed przelozonym.Jak by cie interesowało jak to wyglada to daj znac zrobie ci zdjęcie tego szycia i ci wysle na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP.... . TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...31...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...30......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...29...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....28.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......28. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..29..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....28...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....28..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....27...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......26...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....27..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......24....Hania Alkatraz/28............Elbląg..........córeczka.....23.0 6......26.....Hania katrin0408/30........Irlandia........córeczka?.....21.06 ....27....Vanessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emirka nie martw się moja mała 3 dni spała troszke sie niepokoiłam ale dziś w nocy się przebudziłam i się okazało że akurat sobie bryka u Ciebie pewnie też tak jest gdy Ty spisz Twoje maleństwo bryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wyszłam z wanny :D nie ma to jak kąpiel we dwoje :P Przedtem chciałam Wam napisać, że kilka razy mocniej poczułam jak się kręci, oczywiście przez celową niewygodną pozycję dla niej, więc się uspokoiłam. Ale niestety coś mi forum nie działało. A teraz znów cisza, ale już jestem dużo spokojniejsza. Surfitka dzięki za linki, za chwilkę będziemy je oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to troszkę się uspokoiłam, jeśli chodzi o bliznę. Teraz tylko trzeba trafić do odpowiedniego szpitala i na odpowiedniego lekarza, żeby tak ładnie pozszywali. Bo w brzeskim szpitalu w tamtym roku wypuścili moją koleżankę po cesarce z ropnym zapaleniem, i tak się w domu biedna leczyła. Powiedzieli jej, że już za długo leży i zajmuje miejsce. Normalnie rzeźnia tu jakaś, ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Witam po świętach, jak samopoczucie? NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP.... . TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...31...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...30......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...29...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....28.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......28. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..29..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....28...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów..............córka...... 16.06......28.......x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....28..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....27...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......26...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....27..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......24....Hania Alkatraz/28............Elbląg..........córeczka.....23.0 6......26.....Hania katrin0408/30........Irlandia........córeczka?.....21.06....27....Vanessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Jak po świętach? Ja objadłam się niesamowicie.Pewnie z 10kg mam na plusie;) Niedawno wstałam i zabieram się zaraz za sprzątanie.Mam masę roboty bo podczas świąt to mi się nie chciało i miałam niespodziewanych gości. Trochę się wkurzyłam w te święta. Moja teściowa lata po wszystkich znajomych i żebrze od nich rzeczy dla małej. Wydębiła już 3 łóżeczka 2 wózki i masę ubranek. Wózki i łóżeczka są w stanie agonalnym,ubranka zresztą też. A najgorsze jest to co ci ludzie wygadują na mój temat. Bo moja teściowa chodzi i żali się że nie stać nas na dziecko i płacze w rękaw tym ludziom żeby pomagali. Zrobiłam jej straszną awanturę. Chora baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_mi współczuje teściowej. A co Twój mąż na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki ;) Milego dzionka Wam zycze i zmykam do pracy w domku,troszke musze ogarnac chalpke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej jak pytała męża to jej powiedział że nic nie chcemy. I uważał że to wystarczy.Ale to jest baba na którą trzeba wrzasnąć żeby dotarło. A on niestety jest do niej zbyt miękki.Więc to ja wyszłam na podłą synową bo w końcu na nią nawrzeszczałam. Mama nadzieję że zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi powiedz jej ze już wszystko maszkupione dla dzieciaczka i nic juz nie potrzebujesz(poza tornistrem do 1 klasy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×