Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej mamuski u mnie też pewnie z kilogramikami na plusie zobaczymy w sobote bo się zawsze waże.ale świeta udane byliśmy sami bez gości i naprawde sobie wypoczeliśmy:):):) Brakowalo nam oczywiście rodzinki ale taki już nas los.. Dzisiaj sobie uświadomiłam że taka mała istotka w brzuszku a przynosi tyle radości całej rodzinie.Nie ma jej jeszcze na świecie a każdy już ją kocha 😍😍😍 Ale miałam dzisiaj koszmar śnilo mi się że mała przebiła mi skure na brzuchu i próbowała wyjść ale jako mały kościotrupek prubowalam ja wsadzic spowrotem a ona zaczynała gubic kostki i chodziłam i zbieralam je żeby zabrac ze soba do szpitala żeby ją złożyli.Płakałam mężowi że juz ją straciliśmy a on na to że wszystko bedzie dobrze i się obudziłam koszmar.Ale wyczytałam że takie sny to normalka w czasie ciąży....... mala_mi to faktycznie masz z tą teściowa ubaw w innym sęsie oczywiście.może ona chce dla was dobrze i wam pomóc ale faktycznie przegieła na całej lini no i mialas racje że jej wszystko wykrzyczałas bo nie wiadomo do czego mogła by się pózniej posunąć:):):) Dobra kochaniutkie ide okrzątnąć chalpke potem zrobie sobie kawke i wróce mam nadzieje że bedzie z kim pogadac to buzka😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Hej! Ale szybko mi minęły te swieta... a było tak miło :) Jutro ide do pracy, a dzis jeszcze mam wolne :) Swieta spedziłam tradycyjnie w rodzinnym gronie moim i od strony mojego męża. Czytałam na forum, że niektóre myslą o cesarskim cięciu. Ja tez o tym myślę szczerze to bym własnie tak chciała urodzić. Co prawda n8ie rozmawiłam jeszcze o porodzie z lekarzem. Jak na razie dzidzus jest ułozony pośladkowo czyli mogłabym mieć CC, ale przeciez do czerwca to jeszcze pewnie sie kilka razy zmieni ułozenie. Mam pytanko czy można poprosić o CC lekarza prowdzącego ciażę? Zeby mogł wpisac do karty jakies zalecie zeby tak własnie odbył się poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, podziwiam was. Ja sie strasznie boje wszelakich zabiegów medycznych, zastrzyki przeżywam gorzej jak dzieci. Nie wyobrażam sobie bym mogła się świadomie zdecydować na CC, jeżeli będzie taka konieczność i trzeba będzie to cóż, nie będę protestować. Ale żeby dać sie pokroić. O, juz mi słabo, fobia jakaś, czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki dzis mam ciezki dzien moja mamusia lezy nie przytomna po operacji ale ponoc jest wszystko ok dopiero wpuszcza mnie do niej za 2 godz .PO SWIETACH MAM CHYBA Z 5 KG NA PLUSIE MAŁA SIE RUSZA I ROZPYCHA ALE NA OGOL JEST GRZECZNA ,DZIEWCZYNKI POTEM SIE ODEZWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to nie obrażając nikogo trochę niepoważne. To jest przecież operacja. Na własne życzenie się tak okaleczyć? Ja po urodzeniu dziecka już po 2 godzinach normalnie funkcjonowałam.A dziewczyny po cesarce leżały plackiem przez kilkanaście godzin. Nie zawsze goi się dobrze.Często zostają brzydkie blizny. I następna ciąża jest już zagrożona bo zszyta macica jest już mnie wytrzymała. Owszem jeśli byłaby taka potrzeba to nie ma sprawy ale na własne życzenie nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP.... . TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...31...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...30......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...30...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....28.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......28. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..29..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....28...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów..............córka...... 16.06......28.......x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....28..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....27...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x katrin0408/30........Irlandia........córeczka?.....21.06 ....27....Vanessa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg..........córeczka.....23.0 6......26.....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......26...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....27..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......06.07.......24....Hania Hello Brzuchatki !! U mnie tez po swietach pare kilo na plusie... Okaze sie we czwartek na wizycie ile dokladnie... Ale taki juz urok swiat no i naszego błogosławionego stanu :-) Surfitko, współczuje z pleckami bo przed swietami bylam na chorobowym z tego wlasnie powodu - tak mnie zgieło że przez dwa dni sie ruszyc nie mogłam... Teraz juz jest dobrze, ale tez mam prace siedzącą to może wracać... Musze na basen chodzić i ćwiczyć w domu - tobie też polecam... Co do cesarki to wolałabym jej uniknąć - miałam operacje dokladnie rok temu, blizna mniej wiecej taka jak po CC, wprawdzie ładnie zszyta ale samo dochodzenie do siebie po zabiegu było bardzo meczące i długie... Tak że ja osobiscie wole SN urodzic i mam nadzieje ze sie tak uda... Mikołaj teraz kopie bardzo mocno, czasem w żebro czasem dołem go czuje - tak więc kreci sie cały czas... Mam czasem takie kłucia z lewej strony podbrzusza... Tak jakby mi na jakis nerw uciskał - tak ze na noge mi pulsuje - ma ta któraś z was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Melania, ja tez tak czasem mam ze cos w nodze rwie..i podobno wlasnie mala naciska na jakis nerw i tak to sie objawia. Ja wczoraj wyciaglam meza na dlugi spacer, wczesnie sie polozylam i jak na razie jest lepiej..chyba plecy odzwyczaily sie w swieta od siedzenia ;) Ale zobaczymy co bedzie do konca dnia. Co do CC tez swiadomie bym sie nie zdecydowala za skarby swiata. Ale wydaje mi sie ze zadna z nas nie napsiala jak dotad ze chce to zrobic swiadomie, tylko ze moze tak sie stac, ze bedzie CC. Nie da sie zalozyc z gory jak potoczy sie porod i trzeba byc psychicznie przygotowanym tez i na taki final. Grunt by dzidzia byla zdrowa. mala mi, wspolczuje tesciowej :o Ja mojej tez za wiele nie moge powiedziec, bo wszystko chce kupic...a mi sie jej gust nie bardzo widzi i np. nie toleruje ciemnogranatowych spiochow, a ona takie mi przyslala. Ostatnio cos wspominala o rozku, a ja jej ze mi siostra juz kupuje to nie byla usatysfakcjonowana :o Dlatego juz powiedzialam, ze mam wszystko :) No bo jaki sens by ona kupowala w Polsce dwa razy drozej, wysylala tutaj i ja jeszcze tego nie uzywala ? Niech zbiera kase, kupi cos malej jak juz ja bedzie widziec :P Pozdrawaim was serdecznie i poglaskajcie brzuszki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz po sprzatanku wcinam wlaśnie makowca i kapucinko popijam jak ktos chętny to się z chęcią podziele:):):) Co do cesarki to odradzam przeszłam jedną i nie chciała bym tego powtórzyć.Nie bylo zle czułam sie po niej super juz po 5 godzinach wstalam jak mi znieczulenie zeszło i rana pieknie i szybko mi się zagoiła ale do tej pory przy zmianie pogody czy przy okresie odczuwam w tym miejscu ból chociaz minelo 7 latek.niewiem czy lekarz się zdecyduje na cesarke jeżeli nie ma wskazania bo u mnie to było miednicowe ulożenie malego ale może w jakies prywatnej klinice.CC to wkońcu operacja a każda operacja to w końcu jakies ryzyko i powiem wam szczerze to brakowalo mi tego że nie przezyłam porodu naturalnego i nie moglam poczuć dzidziusia na brzuszku i nie mogłam go odrazu przytulić a to na prawde wspaniałe przezycie co tam ból przeciez jak wyskoczy bobasek to juz sie o wszystkim zapomina że bolało.Mam nadzieje że będzie mi dane teraz urodzic normalnie zobaczymy jak to się wszystko uloży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki :) No dzisiaj Kajunia rusza się jak zwykle, więc obawy minęły - na szczęście. Podobnie jak Surfitka ja również nie zauważyłam, żeby któraś z nas chciała się temu zabiegowi poddać dla kaprysu. Wczoraj rozmawiałyśmy o tym, ale ja mam się czemu zastanawiać ze względu na rozchodzeni się spojenia łonowego. No i oczywiste jest, że wolałabym urodzić SN, razem z mężem, żeby wszystko się odbyło tak jak sobie wymarzyliśmy. No Mała Mi ja bym chyba teściowej też nie popuściła, jakby zaczęła na nas takie plotki rozpowiadać. Co innego jakby z dobrej woli chciała Wam coś załtawić, ale żby takie rzeczy obcym ludziom wciskać - masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP.... . TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...31...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...30......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...30...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....28.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......28. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..29..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....28...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów..............córka...... 16.06......28.......x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....28..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....27...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x katrin0408/30........Irlandia.......córeczka?.....21.06 ...27....Vanessa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg..........córeczka.....23.0 6.....26.....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......27...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....27..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......06.07... ....24....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za cisza? Pewnie wszyscy odpoczywaja po swietach ;) A zapomnialam wam napisac ze wrzucilam dwie fotki brzuszka do fotosika ;) jak kupie kamere to chyba zaczne krecic ten skaczacy brzuszek. Bedzie slodka pamiatka :D Elmirka, ciesze sie ze mala daje o sobie znac..ale niezle cie straszy lobuziak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pada śnieg. Tak co kilka minut ale od razu topnieje. Dostanę chyba szału. Piszę pracę i komputer nie chce mi zapisać tekstu. Podchodzę do tego już chyba 6 raz i zaraz wywalę kompa przez okno. A muszę skończyć do czerwca, a nie mam nawet połowy jeszcze. WRyyyyyyyyyyyyyyyyy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Ale się dziś narobiłam najpierw musiałam odgruzować mieszkanie po świetach a potem dla relaksu posprzątałam samochód- mam dosyć krzyż mnie boli chyba pierwszy raz odkąd jestem w ciąży ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach. Ja tak za bardzo się nie objadłam, bo jestem na dietce cukrzycowej, cukier mam cały czas w normie, super. Surfitka twoja Michalinka tak samo ruchliwa jak moja Marysia. Czasami też mam ochotę nagrać brzunio jak faluje. SUPER uczucie. El-mir-ka nieźle Cię ta twoja Kajusia straszy, ja gdy nie czuję mojej godzinę to już o niczym innym nie myśę, tylko wsłuchuję sie w brzuszek, ale na szczęście zdarza sie to bardzo rzadko i mam nadzieję, że już tak zostanie do końca ciąży. Martusia82, miałam bardzo bodobny sen do twojego. Też mi Marysia wyszła przez brzuch reszty dobrze juz nie pamiętam, ale chyba było podobnie jak w twoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a my z maluchem po obiadku teraz czekam na męża żęby obiadek mu podgrzać ale to dopiero za godzinke.W czoraj mała się chyba obruciła leżała najpierw dupka do dołu ale wczoraj tak fikneła jak byłam we wannie normalnie szok i teraz czuje jak kopie dość mocno na górze brzucha mam nadzieje że tak juz zostanie bo mój Kubuś własnie od poczatku 7 miesiąca ułożył się miednicowo i juz się nie obrucił mam nadzieje że tez tak będzie tylko w oderotna strone.Za dwa tygodnie jedziemy po wózek juz nie moge się doczekac... Faktycznie El-mir-ka mała ci napędziła strachu ale super że już dobrze🌼 Dzisiaj jak szłam do szkoły po małego to tak sobie myśle że jeszcze troche i z wózeczkiem bede tak chasać... a jeszcze jedno któras z was pisała że jakas dziewczyna urodzila juz maluszka a miala termin na czerwiec wiadomo co tam słychac u maluszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie tez jestem ciekawa jak mala sie ulozyla..nie potrafie okreslic gdzie ma glowke, a gdzie nozki...ona mnie kopie wszedzie i czasem mam wrazenie ze ma 6 nozek i 4 raczki ;) Wiem ze niby jeszcze jest czas na ulozenie sie glowka w dol..bo ona to pewnie sie ciagle kreci ;) Mierzejka, twoja tez tak ciagle skacze? Jak ja mam godzinke, dwie spokoju to sie dziwie, ze dziecko takie grzeczne i spi :P Dopytam gina kiedy bede miec usg..bo mam nadzieje ze jeszcze jedno chociaz bede miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wiem ze dzidzia może się przekrecic nawet w 37 tygodniu ale mam stracha bo z tym moim pierworodnym bylo inaczej chyba był z niego nie zly leniuszek bo Julia teraz tez bardziej fika niz on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, rozumiem cie. Chcialabym tez zeby moja sie ulozyla juz i tak jej zostalo do konca..jakis spokoj psychiczny. Boje sie cesarki albo nie daj Bog posladkowego porodu :o Ale jak na razie pozostaje tylko czekac. Chociaz wydaje mi sie ze jest glowa w dol od jakiegos czasu, bo przeciez caly brzuch mi chodzi i wiecej kopniakow czuje u gory, a na dole takie gilganie i pchanie jak sie przeciaga..ale nie mam doswiadczenia w tej kwesti i moze to tylko moje marzenia zeby tak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie napisałam a tu wszystko wcielo:(:(:( no to pisałam że to nasze pociechy wybiora sobie drogę jaką chcą przyjść na świat a my mamy juz w tej sprawie nic do powiedzenia hi hi hi a ja mam teraz usg 21 kwietnia i tylko dla tego bo u mnie jest problem z ta pępowinka co pisałam juz kiedys i chca sprawdzic czy mala prawidłowo się rozwija z powodu tego defektu.Tutaj w anglii robia tylko dwa usg w czasie całej ciąży chyba że jest coś nie tak tak jak u mnie to robią cześciej ja ide teraz na trzecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki. U mnie nagły atak zimy.Wszędzie biało. Zaraz muszę iść zawieść małego do przedszkola. Ale mi się strasznie nie chce wychodzić na dwór. Muszę odśnieżyć autko. Jak wasze samopoczucie? Moja Hania dokazywała wczoraj kilka godzin wieczorem.Na razie jeszcze sobie śpi. Jak czytam że wam po zjedzeniu słodkiego maluszki dają często znać to jestem zdziwiona. U mnie ile bym słodkości nie zjadła nie ma żadnego efektu. To na razie, idę walczyć z zaspami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dziewczynki atak zimy a ja juz kozakow nie moge zapiac i ledwo co sie w kurtke zimowa mieszcze wiec niech szybko przyjdzie ta wiosna i to cieplo .Kurcze jest mi coraz ciezej chodzic a jak mi mala na pecherz usiadzie to nie moge sie ruszys .dzis nad ranem miałam pierwszy skurcz w lydce był strasznie bolesny,a myslałam ze tego unikne ,teraz pedze do mamusi do szpitala bo jak wczesniej pisałam jest po operacji ale jest lepiej niz wczoraj ,/.potem sie odezwe zycze wam miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ale miałam znów fatalną noc, boli mnie krzyż, biodra, spojenie, normalnie wszystko. Jeszcze jakiś pies sąsiadów całą noc wył, tragedia. Jak pisałyście o tych snach to przypomniało mi się, że parę dni temu tez miałam taki dziwny. Śniło mi się, że stoimy z mężem w łazience, a tu nagle Kaja tak się przysunęła do skóry brzucha, że normalnie widziałam jej cały zarys, łącznie z rysami buzi. I nagle mój mąż ją bierze i wyciąga. Oczywiście żadnej dziury w brzuchu nie zostawił. I tak ją trzyma a ona taka malutka, że cała mu się mieści w dłoniach. Zaczął ją prysznicem myć, potem bierze mój talk do ciała (taki mocno perfumowany) i chciał jej tym pupę zasypać po myciu. I się obudziłam. Ale była taka śliczna mówię Wam. Nie wyglądała jeszcze zupełnie jak noworodek ale taka dziwna... i łysa hihi. Ale i tak była cudowna.... :):):) U mnie też nadal zima, już od Świąt, normalnie aż wychodzić domu się nie chce, ale jadę z teściem do urzędu sąsiedniej gminy popytać o jakieś chatki na sprzedaż albo coś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak się macie?nie oddzywałam się przez święta no bo nie było kiedy.kupiliśmy wiki rower na zająca no i trzeba było wypróbować. a wczoraj byłam z nią w szpitalu u lekaki naszej bo ma straszny kaszel więc mam ją w domu do przyszłego tygodnia. mój kubuś wczoraj spał prawie cały dzień więc znowu miałam schize ELMIRKO-te nasze dzieci się zmówiły.dzisiaj od rana troche sie poruszał ale musze wam powiedzieć że jest to zupełnie inne kopanie niż 2 tygodnie temu-może dlatego że jest wiekszy i te ruchy nie sa takie bolące i szybkie. mała-mi ja też miałam sny z małym jeden że wyszedł przez brzuch i miał owłosione plecy i pupe i czekałam na pogotowie zeby go wsadzili z powrotem bo był malutki ,a ddrugi też wyszedł przez brzuch wypchnął sie za mocno głową i przebił skóre i był już większy i też czekałam na pogotowie zeby podjęli decyzje co i jak czy go wsadzą z powrotem czy juz moge go mieć .masakra budze się wtedy z nerwicą.a tak serio to zostało nam tak mało ze ja już chce.pozdrawiem dziewczynki. a tak apropo to u mnie też śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie bardzo ładna pogoda może troszke chłodno ale bardzo slonecznie. Wczoraj też było ładnie i ciepło wieczorkiem wyszliśmy z mężem na krótki spacer a obeszliśmy pół miasta nie było nas 3 h :) ale jak wróciłam to odrazu zasnęłam. Moja mała od paru dni spokojna i mało się rusza ( pewnie rozrabia nocą gdy ja śpie) Jutro ide na test glukozy :( będą kuć i trzeba wypić to okropieństwo-masakra którą większość z was ma już za sobą pozdrawiam i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Widzę, że wszystkie mamy takie dziwne sny, ja sie ostatnio plątałam od szpitala do szpitala i nikt mi nie chciał porodu odebrać. Alkatraz, weź ze sobą cytrynę, można wkropić do glukozy, lepiej smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP.... . TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...31...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...30......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...29...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....28.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......29. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..29..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....28...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....28..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....27...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......26...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....27..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......24....Hania Alkatraz/28............Elbląg..........córeczka.....23.0 6......26.....Hania katrin0408/30........Irlandia........córeczka?.....21.06 ....27....Vanessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, właśnie mi się przypomniało, że miałam jeszcze jedne taki sen. Na samym początku ciąży praktycznie. Urodziłam chłopca, miał całe czarne włosy i w ogóle taką dziwną śniadą skórę. Pielęgniarka, która mi go podawała patrzyła z takim obrzydzeniem na niego, a jak ja spojrzałam w jego oczy - był straszny. Tak przesycony złem, że bałam się go dotknąć. Nie widziałam tak złego dziecka nigdy na oczy. Ale wtedy akurat skończyłam czytać całą Sagę o Ludziach Lodu i tam się rodziły takie dzieci. Stąd pewnie ten koszmar. A teraz wiem, że Kajusia będzie dla mnie najśliczniejszym dzieckiem świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CUD - idealnie nazwane. normalnie aż się wzruszyłam i dwa razy oglądałam. Ciekawe co to za piosenka w tle, bo chętnie bym jej jeszcze kilka razy posłuchała i puszczała Kajuni. Na pewno muzyka jej się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×