Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Ja mam dwa zdjęcia z brzuszkiem ale szczerze mówiąc nie wiem jak je umieścic np. na fotosiku!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milko niestety nie mam wózka upatrzonego teraz wcale,chciałam graco ale nie można przekłada,ć rączki,a ten smart podobno nie bardzo sprzedawca z jednego sklepu mi odradzał. jeśli chodzi o zdjecia to narazie niemam aktualnych.ale mi możecie przesłać iza mój meil to goba1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole wszystkie dziewczyny wygladacie slicznie, pomimo dodatkowych kg, ciaza dodaje kobiecie uroku. Martusia ale nanjakiej zasadzie mniej wiecej to wspolne konto dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi! Zarejestrowałam się na fotosiku. Wieczorkiem postaram się umieścić tam jakieś zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masterek ja dzisiaj wieczorem bede wklejac to napisze ci instrukcje, tylko zainstaluj sobie fotosika jak jeszcze nie masz Goba ja teraz mysle o Quinny freestyle 3 xl, ale tam gondolka jest takiej samej wielkosci jak w x landerze, a x lander wydaje mi sie wygodniejszy dla dziecka, juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez prosze o zdjecia na mojego mejla powyżej .Ja wozeczek juz sobie upatrzyłam i na nastepna sobote jedziemy po niego jest to z graco ale jaki model nie mam pojecia jak kupie to wyśle wam zdjecia.Ja proferowala w jasnych wózkach ale jek zobaczyłam ten bardzo mi sie spodobal jest naprawde wielo funkcyjny i w koloże jasnej czekolady z dodatkami malym kremu.Fajny jest bo możesz do niego dołożyć siedzenie smochodowe ale i jest wkładka dla niemowląt i dzidzius leży normalnie taka gondolka.Spacerówka jest super bo z ocieplaczem na zime idealnie bo akurat na pół roku tak wyjdzie.WiEc mi sie podoba i cena nawet nie zawyżona bo 220 funtów. Więc jak ktoś wie jak to konto zalożyc to nie zwlekac i do roboty bo ja nie mam zielonego pojecia.Wiem jak zrobić to na googlach ale do tego tżeba mieć program picasso...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka ja tego x landera nie kupie bo gondoli nie chce a sama spacerówka jest super ale duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja niestety nie mam żadnych zdjęć z brzuchem :( Cyfrówki nie mam, skaneru również nie posiadam, a telefon stary bez aparatu. Średniowiecze :) Moge Wam tylko powiedzieć, że w końcu urósł mi brzuch i go widać. I odnosze wrażenie, że urósł mi na płucach, czy wam tez sie ciężko oddycha? Będę musiała kupić jakąś nawet najprostszą cyfrówkę, bo nie wyobrażam sobie, żeby nie uwiecznić mojej małej dla potomności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia to napewno ten quattro graco co ja chciałam.wejdz na allegro to beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem jak to zrobic chyba zaraz wejde na forum marcuweczek i się dowiem bo one i mejle tam pisza z opisami porodów i zdjecia dodaja chyba zaraz do nich skrobne żeby podpowiedziały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii nie martw sie ja tez bez cyfrówki a z telefonu nie umiem wysłać na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba to ten tylko ja go juz oglądałam w sklepie toys na żywo babeczka mi zrobiła super prezentacje i mnie oczarował chociaż nie planowałam ciemnego koloru.bo reszta tych angielskich wózków to albo czarn albo szara taka do kitu a jak juz jakis ładny kolor i wózek stosowny to cena w kosmos od 400 funtów w góre a ja nie taka bogata żeby na taki sobie pozwolic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia a nie przeszkadza ci że raczka sie nie przekłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia tez mozesz zajrzec na poczte:))niebawem zrobie zdjecie z brzuszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii postaraj sie z tym aparatem, jak sie mala urodzi to bedziesz chciala kazda chwile uwieczniac, dzieci robia takie cudne minki, a nie wspomne o 1 usmiechu:) Az mi sie plakac chce jak sobie pomysle o mojej malej jak ja juz bede miala:) Ale sie rozklejam to chyba tez hormony, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zamówic na ybeju z niemiec nowy wozek ale mam obawy bo jak by się popsół to z reklamacja problem bo by trzeba bylo go odsyłać i dugo czekac jak spowrotem by przyszedl.A ja wózek musze miec na miejscu bo malego do szkoly odprowadzac musze .a wtym sklepie mowiła babeczka że jak by sie popsoł to odrazu dostaje zastepczy wiec mi to odpowiada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia ja tez mam toysa to musze pojechac, pewnie wybor maja duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milknie martw sie ja jak ostatnio szlam do szkoly po malego to sobie myślałam jak to bedzie jak ja pierwszy raz zobacze i jak mój synek zreaguje bo on bardzo sie wzrusza ma to po mamie i na pewno bedzie plakal.no wiec po drodze sie tak poryczalam ze zwruszenia ze potm pod szkoła się mnie pytają czy wszystko w pożądku bo taka rozmazana zaszlam hi hi hi Wogóle jak moj maly dowiedzial się że jestem w ciąży to beczal z radości tak bardzo chcial być starszym bratem no i jak dowiedzal się że dziewczynka będzie to zapowiedzał że bedzie jeszcze kolejne dziecko bo on musi mieć koniecznie brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózków spory troche gorzej z łóżeczkami ale dodatki dla maluchów do pielegnacji zabawki ciuszki super sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia popatrz ja takie male brzdace jak Kubus reaguja na rodzenstwo szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co a ja jak rycze masaka nawet jak mnie tesciowa troche wkurzy to ide do siebie i bek albo jak córcia coś przykrego powie a jak pomuśole o małtm to wogóle jest szok ,jak wczoraj na youtube oglądałam w łonie matki i tą piosekne cud to yeż wyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz się wkurzyłam bo nie mam wybranego wózka i jest gn.. normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra uciekam do marcuweczek dowiedzieć się jak zalożyć to konto na nasze zdjecia zara wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mebelki z lozeczkiem mam juz na szescie, kupilam chyba z poltora roku temu. Lozeczko z wyciaganymi szczebelkami, a potem lozko moge zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×