Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Milka fotki wyslane.Dzieki martusia:)))ja tez ogladalam wozek graco i firmy titi bardzo oryginalny wozek.ale jeszcze sie nie zdecydowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba mnie tez ten wozek meczy jak cholera. Najpierw bylam przeciwna tym wkladom, teraz uwazam ze to bardzo praktyczna rzecz, i tak w kolko jakies ale mam. napewno che zeby na stelarzu mozna bylo fotelik zamontowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ja nie potrafie zamknac sie w pokoju i ryczec, jak mnie ktos wkurzy to od razu daje kontre, ale mnie to tez nerwy kosztuje i potem odchorowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka ja na głowe dostane z tym wózkiem.a na allegro jest tgo za dużo moja szwagierka teraz kupiła firmy babyctiv pewnie tego breakera nie widziałam ale jest zadowolon z niego .a kiedy kupujecie wózki? mi jeszcze brakuje troche przewijak wanienka itd.a kiedy kupić kosmwtyki i pampersy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisalam im potem tam wskocze zobaczyć czy odpowiedzały.A napiszcie jak tam wasi faceci znosza ciąże!!!! Bo mi się czasem wydaje że to moj kochany jest w ciąży a nie ja wcina za dwoje naokrąglo coś go kuje w pachwinie ma chumoryno i przytyl sobie mówie wam szok.A może to spowodowane brakiem sexu hi hi hi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejj tak czytam Was i za głowe sie lape:))ja jeszcze nic nie kupilam oprócz kilku ciuszkow.wózek bede kupowala pewnie pod koniec maja a inne rzeczy w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma teraz taki brzuch jak ja przytył chyba ok.10 kg ale przestał palić też od nowego roku ja rzuciłam w pażdzierniku kilka dni po tescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, z tymi nerwami to mamy tak samo, w zyciu taka nerwowa i płaczliwa nie byłam jak teraz, aż się boje myśleć jak te nerwy wpłynęły na dziecko. A ja się ostatnio wzruszyłam jak widziałam reportaż o nauce pływania dla niemowląt. No odbija mi normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ma juz mam przewijak razem z wanięka na takim stolarzu z półkami udalo mi się kupic za14 funtów w sklepie z urzywanym towarem.kupilam go jak bylam w 3 miesiącu ciąży ale naprawde byla okazja.Kosmetyki dostalam wczoraj paczke z polski i juz z bambino bo najbardziej ta firme lubie.Mój Kubus jak się urodził to byl uczulony na jonsona i inne a na ta nie więc na początek bede z tej firmy używać.powoli moja lista zakupów się skraca bo staram kupowac rzeczy sobie raz w tygodniu chociaz po kilka żeby na koniec nie zostalo mi wiele.no i widze że dla kieszeni to nie jest zle bo tak potrochu kasiurka znika a nie ogromna suma odrazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet to teraz wygląda jakby był w ciąży a nie ja :) A humory ma jeszcze gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze hemoroid mi sie zrobil:( ma to ktoras z was? Leki pomagaja? Nigdy nie mialam a tu nagle pach. Goba chyba najlepiej jechac do sklepu i kupic to co ci sie akurat podoba, Ja kosmetyki kupie jak juz Zoska bedzie w domu, bede miala spirytus gaziki do pepka, pampersy i wszystko co niezbedne. Moj facet tez co chwile narzeka ze to go boli, tam go koli, tylko w przeciwienstwie do twojego Martusia ja tyje on chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja jeszcze też nic nie mam no poza jednym dresikiem który kupiłam i kocykiem który dostałam od teściowej, kupie wszystko w połowie kwietnia albo na początku maja, teraz w sklepach jest wszystko wystarczy pojechać i zrobić zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha pewnie kochana mu podjadasz i biedny nie ma co (żart) widocznie za malo blonnika wcinasz.Ja mialam kiedys musisz iść do apteki albo do lekarza żeby ci maść przepisal prawie odrazu przynosi ulge i pilnuj sie żebys zaparc nie miala bo moga bardzo szybko wrócic.kurcze nie pamietam nazwy ale w aptece ci napewno cos doradza i idz jak najszybciej bo to cholernie uciążliwe i wiem cos na ten temat fuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetykow dla dzidzi najlepiej jak najmniej, a najlepsze te naturalne, ale tez kosztuja sporo. W szkole rodzenia dziewczyny pytaly czy penaten jet dobry, bo na naturalnych skladnikach, nr 1 w testach i wogole super, a polozna powiedziala ze penaten od kiedy wszedl na rynek zawsze byl najlepszy i nr 1, a tak naprawde to sama chemia, zawiera oleje mineralne ktore zatykaja pory w skorze, krem do pupci jest jak klej trudno to zmyc potem. Polecala naturalne kosmetyki, jak najprostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochaniutkie ja zmykam cos na zupke wstawic dzisiaj zrobie grochuweczke.Musze sie troche polożyc bo u mnie znowu odzywa się niedokrwistość w nogach identycznie mialam przy pierwszejciąży .Towyciągne kulasy do góry to przejdzie.Odezwie się jak wroce z malym ze szkoly po obiadku to do uslyszenia buziaki😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia okropne to jest, a wizyte mam dopiero po 10 kwietnia, spytam sie jeszcze poloznej w poniedzialek o jakis specyfik, bo jak zaniedbam to tak juuz zostanie???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka wejdz do apteki bedzie szybciej tam ci dadza coś dla kobiet w ciąży po co się dlugo męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie zostanie czasem samo się goi ale wtedy po prostu dużej i bardzo boleśnie.Ja tez wtedy zaniedbalam zalatwialam się z krwia aż mi krzepy lecialy mówie ci fuj...Nawet siedziec dobrze nie moglam a jak szybciej zaczniesz leczyc to się tak nie rozwinie i nie będzie tak bolec.Najlepiej od pierwszych obiawów. Ok to ja zmykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ladne zdjatka. Moze tez cos wam powysylam ze slubu ale na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja też poprosze o zdjecia !! Martusia, dobry pomysl z tą stronką - dowiedz sie co i jak i bedziemy wklejać !! Ja z zakupami tez jeszcze jestem w lesie - jedynie wózek mam kupiony, ale na razie go nie mam - bo paczka idzie 5 tygodni z USA a niedawno zostala wyslana... zobaczymy co przyjdzie... A reszte planuje zaczac kupowac w polowie kwietnia - łóżeczko, komode, ubranka bede miec czesciowo od siostry... No i reszte jakos po drodze sie kupi... Ostatnio sie skusilam na skarpetki, bo takie slodziutkie były z owieczkami - a ja mam bzika na pukcie owieczek :-) Milka - ja tez niestety mam problem z hemoroidami - i mi ginek powiedzial ze tego sie w ciąży nie leczy, jedynie mozna zlagodzic przykre objawy... Dopiero po ciąży można coś z tym zrobić... Kazał mi pić dużo wody i soków, jeść owoce i warzywa, nie jesc bialego pieczywa tylko pełnoziarniste, jak najmniej siedzieć ( co w moim przypadku jest awykonalne :-) ) no i ćwiczenia, ruch... Ja niczym nie smaruje, tylko stosuje sie do zaleceń i powiem ci że objawy ustąpiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Witam wszystkie dziewczynki:) Dawno się nie odzywałam bo jakoś chęci nie było,po tych świętach to człowiek się taki leniwy zrobił że szok. Moja dzidzia buszuje w brzuszku non stop,mam wrażenie że w ogóle nie śpi:)Ale to dobrze bo wiem że wszystko oki. Pisałyście o wadze no ja też sporo przytyłam ale staram się nie przejmowac bo dla mnie najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa,a sobą zajmę się pózniej,lekarz mi nic nie mówił o wadze także ja też o tym nie myśle.A mój mąż też ma brzuszek podobny do mojego,wszyscy się pytają czy mamy blizniaki,tylko u mnie jedno a drugie u niego:) Co do wyprawki to ja też jeszcze w polu jestem,jedynie co mam to łóżeczko i kilka ciuszków,zamierzam się wziąśc za kupowanie od przyszłego tygodnia,tak powoli po kilka rzeczy żeby to nie był taki szok finansowy. Widzę że u was wszystkich ok to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie odebralam wynik z posiewu moczu i mam jakies bakterie ziarniaki Gram,niezbyt wiem co to jest ale we wtorek ide do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania u mnie napewno bledy dietetyczne przyczynily sie do powstania, za duzo czekolady, biale pieczywo, generalnie zaparcia, a skutkiem jest wiadomo co. Nic trzeba teraz wziac sie za siebie, owocki, warzywa, soki,woda, a slodycze,no coz chyba upieke ciasteczka z platkow owsianych z mala zawartoscia cukru, maja duzo blonnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od początku ciąży przytyłam 10 kg ale dla mnie to nic bo teraz waże 58 kg więc wygladam teraz noramalnie tylko z dużym brzuszkiem a co do mojego męża to on nadrobił waży teraz 130 kg. :) córka znajomych która ma 3 latka zapytała czy wujek też będzie miał dzidzie powiedzieliśmy jej ze wujcio w brzuszku ma misia polarnego dlatego taki duży ;) teraz jak ich odwiedzamy to mała się pyta jak czuje sie cioci dzidzia i wujka misio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc gaduly :D Najpierw przez godzinke musialam poczytac co napisalyscie, wchodze na skrzynke i pusto :( Ja tez prosze o zdjecia. A co do wklejania zdjec, na fotosiku tego nie zrobie, bo nie chce by kazdy mogl mnie rozpoznac. Co do wspolnej dla nas stronki jak najbardziej :D Ale nie mam pojecia jak to zrobic. Licze na pomoc marcoweczek :) Ja tez zaczelam tyc, ostatnie 4 tygodnie 3 kg na plus :( W sumie 7-8 kg od poczatku i moja waga osiagnela juz 87 kg :( Ale wiem, ze po porodzie zrzuce, zwlaszcza, ze nie rosne nigdzie indziej jak w brzuchu i piersiach :D Bylam wczoraj na pocieszenie na malych zakupkach, kupilam malutkiej jakies ubranka, dostalam gratis butelke Aventu, husteczki pampersa i pieluszke newborna huggies z wycieciem na pepek :D Jaka ona malenka :) Co do kosmetykow wogole nic jeszcze nie mam, tez mysle o bambino, bo sa bardzo delikatne. Ale w sumie nie ma co kupowac na wyrost, nie kazde dziecko przyjmuje to samo. Moja siostra wychowala synka na penatenie, zero odpazen, a potem corce tez nakupila..a mala nie byla w stanie tego przyjac, i przerzuciala sie na cos innego, chyba zwykle bambino. Po penatenie dostala jeszcze wiekszych odparzen :o Nie mowiac o sudocremie. na pewno nie kupie kosmetykow Johnsona. A z wiekszymi zakupami to nie mam nic, lozeczko mam niby dostac od kumpeli, wozek kupie dopiero w maju z fotelikiem, musze tylko sprawic jej jaks szafke, bo zaczyna sie nie miescic z ubrankami w obecnej :p Na szczescie dolki mi przeszly i dzis czuje sie znacznie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkatraz, :D:D:D:D:D:D:D No wlasnie, nasi mezowie tez zaszli z nami w ciaze :D:D:D Moj tez przytyl, okolo 4 kg i brzusio ma :P A miso z niego, bo wazy 106 kg . Milka, na zaparcia to tak jak piszesz, duzo plynnych pokarmow. a hemoroidy kiedys, ale nie wiem czy w ciazy wolno byly czopki ziolowe na H jakos sie nazywaly. Mi pomogly i odpukac w ciazy nie wraca na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melaniu a ty jaki wózek zamówiłaś z usa? ja kosmetyki kupie bambino i sudokremm używam do dzisiaj do wiki jest super u mnie się sprawdził.pieluchy i chustki pampersa i mysle kupić to na początku maja a wanienki i inne w kwietniu.wózek w maju odkładam co miesiąc 100zł i narazie mam450zł zawsze coś a i odciąży domowy budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×