Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej babeczki! Ale pogoda!Uff-nic mi się nie chce jak tak szaro i ponuro za oknem:( PM!Nie mów proszę takich rzeczy bo aż mnie ciarki po plecach przechodzą i robi się słabiej! Nasze dzieciaczki na pewno będą zdrowe, a tym bardziej nic takiego się nie przydarzy!Tak będzie!Zobaczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła a zdjecia nie doszły na interie. cześć masterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam ostatnia wiadomość to jest z wczoraj zdjecia z brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sa zdjecia masterka.masterek a jak ty wejdziesz na poczte naszą to masz zdjecia przysz łej łóżeczka.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny !! Zapracowana jestem ostatnimi dniami, zdąże tylko poczytać ale na pisanie już mi czasu brakuje... Zatem szybko i zwięźle :-) Mierzejka i Surfitak - kobietki nie martwcie się, z pewnością wszystko bedzię dobrze, cieszcie się tylko że wam takie testy zrobiono i możecie ten stan kontrolować !! Jesteście pod dobrą opieką więc bedzie dobrze !! Mała Mi - trzymam za Was kciuki, wierze że wszystko dobrze się skończy!! Ty nie możesz sie zamartwiać - grunt to pozytywne myślenie... Głowa do góry !! Małgonia - witamy na forum, wpisz sie do tabelki :-) NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C.. ..IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...32...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...31......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...31..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...32...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 ....28.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......30. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..31..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....29...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....28....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....29..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....29...Julin ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.................córcia.......... . .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....28...Vanesa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......27...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....28..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......24....Hania Malinka - ja tez miałam infekcje i stosowałam clotrimazol ale w kremie, zewnętrznie - globulki miałam pimafucin chyba...Lekarz mówił, że wyleczyć grzybice w ciąży jest bardzo trudno, ale trzeba, bo nieleczona może zagrozić ciąży... buziaczki dla Was wszystkich !! Miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pm ładny ale już nie dla mnie pewnie szeroki a ja do tramwaju wejsc nie moge wtedy bo jeden taki u mnie jezdzi waski.a ciezki?a łóżeczko słodkie tylko już mogłoby być z wkladem co?dzidzia miałam na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz kawusie dopijam sniadanko wciagam i zaraz lece do sasiadki posprzatac jej chate baba ma lenia gorszego niz ja i nie sprzata u siebie ale spoko ja sie na tyle dobrze czuje ze raz w tyg ide do niej ogarnac oczywiscie nie za darmo :-P przyszla swietny masz wozek! fajne kolory, duze kola no i duzy bagaznik pod nim na zakupy czy jak to nazwac hihi aa i w sumie leciutki jest 13 kg to super ja widzialam takie po 22 kg ...kurcze taki zapakowac do auta to koszmarek :-( przyslij fotke lozeczka plissss :-) co dzisiaj gotujecie bo ja pomyslu nie mam ani smaka na nic chyba mnie maly na zoladek cisnie bo jakos mniej jem i czasami mnie muli :-( no i wogole mi brzuch jakos do gory poszedl az cisnie pod zebrami i cycami :-P ale spoko jeszcze z 10 tyg dam rade :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba--on nie jest szeroki, jest w miare waski, ja sie tez bede musiala tluc autobusami, jest lekki 13kg i latwo sie prowadzi :p demilunia--ladny wozek,ale mi zalezalo na duzych kolach :) gosia--- milo cie \"widziec\" zdjecia wyslalam na interie ;), mnie tez maly cisnie, a dzis w nocy to koszmar, nogi mi dretwialy, ze spac nie moglam :o , ja dzis na sniadanko danonka, banana i kromke chleba z almette, zajezdza mi dieta ..chyba przetrace batonika :D a na obiad ..hmm.. usmaze kotlety z piersi kuraka i salata z ziemniakami do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam od wczoraj karkówke ziemniaki już obrałam i teraz musze jeszcze zjechać odkurzeczem. pm musze pooglądać wózki w hurtowni gołym okiem,zależy mi na wąskim bo ja nie jestem mobilna tak jak mój mąż nawet prawka niemam.więc miejski transport pozostaje.a do lekarza ma 2 przystanki a dojsc musze 15 min na petle tramwajowa bo mieszkam na obzezach niestety. demi a ten wasz tez supe wózek u nas takich nie widziałam prócz tego smarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba najlepiej zobaczyc na zywo jak wyglada, x lander byl mniejszy,ale gondola malusienka, facet mowil, ze nie ma roznicy miedzy nim a polskimi tylko za firme sie placi, a ten moj ma wiecej bajerow i malo reklamacji jest. mi sie te kolka nie podobaja w tym smarciku.. a mobilna to ja tez nie jestem tylko moj mezus :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C.. ..IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............synek...28.05...33...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...31......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...31..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...32...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 ....28.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......30. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..31..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....29...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....28....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....29..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....29...Julin ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.................córcia.......... . .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....28...Vanesa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......27...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....28..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......24....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki. Juz dawno do Was nie pisalam,ale Was czytalam. Naprawde z wyborem wozka jest problem,nie wiadomo ktory wybrac,ja mam problem z wyborem poscieli do lozeczka,nie moge sie zdecydowac nad kolorem i wzorkiem-juz sama ogupialam.Z wozkiem nie mam problemu, iz mam po pierwszym synku,i on jest w idealnym stanie,wiec nie bede kupowac nowego. Problem mam rowniez z wyborem imienia dla malego.Gdy mowie ze bedzie Eryk to prawie kazdy mowi ze nie ladnie,a wy Dziewczyny co sadzicie?Bo ja juz sama nie wiem,moze Alex?Jak Wam sie podoba to imie,ktore wybrac?Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex bardzo ładne a eryk średnie.jaki masz wózek bo ja trace nerwy na allegro.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już po śniadanku mała fika od samego rana koziołki albo raczej dostaje od niej niezłe kopniaki... Mamuśka łóżeczko śliczne.. goba ja tutaj zbyd dużego wyboru nie mialam bo jak któryś naprawde mi wpad w oko to cena w kosmos ale naszczęście znalazlam ładny i nie drogi więc w sobote już go będe mieć.Napewno cos wybierzesz bo ja tak z nienacka weszłam do sklepu i akurat ten mi się spodobal bo jak nic bym nie znalazla to z niemiec miałam sprowadzać.. Ewcia mi osobiście bardziej podoba się Eryczek moja znajoma ma synka o tym imieniu.Ty nie patrz na innych tylko żeby tobie się podobał i drugiej połówce bo to najwarzniejsze.Na pewno dokonasz dobrego wyboru bo ja jak bym miala patrzec co komu sie podoba a co nie to moje dziecko mialo by pewnie z 10 imion i tak pewnie bym komus nie dogodziła.WArzne że tobie się podoba🌼 no i chcialam powiedziec że u mnie przepiekna pogoda jak któras ma brzytka to przesle kilka promyków slonecznych.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ja poprosze bo u nas pada i mam doła przez tą pogode k....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast sprzątać odkurzaczem siedze przed kompem jak debilek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×