Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej!ja zabrałam sie za pranie ciuszków dla Kingusi jak na nie patrze to kurcze juz bym chciała ja mieć no le u mnie to jeszcze 11tyg.Przyszła mamuśko ja tez sie boje bólu i tez bym chciała znieczulenie.Ale lekarz mi powiedział,ze jak urodze po terminie 1-2tyg,to cesarka na 100 procent ,miałam juz cesarke z Krystianem.Gadał,że po 1 cesarce jak miałam to jak za długo beda czekac to jakieś zrosty które robią sie po cięciu mogą być przeszkodą w naturalnym porodzie.A tak dokładnie to się go wypytam na wizycie mam 15 kwietnia.A juz ciuszki mam poprasowane i ułożone w szafce i przykryte pieluszkami yetrowymi zeby sie nie zakurzyły.A wózek chcemy firmy CONECO podoba nam sie ten typ.Nowy w sklepie kosztuje 1000-1200zł a jak patrzylismy na allegro i w komisach to 450-500zl nowy na allegro.Jeszcze sie zastanawuamy gdzie kupić.A dziś u nas w Toruniu cudowna pogoda, po przedszkolu jade z małym do biblioteki cos wypożyczyć dla sibie bo ile można na telewizo sie gapić,a i mały bedzue sie cieszył ma juz nawet swoją karte w bibliotece.Troche poczytam bo pożniej to nawet nie bede miała czasu chyba gazety poczytać!A teraz ide sprzątać,na obiad dziś mam fasolke po bretońsku ze słoika!!!! a na kolacje zjem jogurt z ziarnami naturalny mały i jabłko i marchewke!Jak juzWam sie żaliłam dostałam opieprz od lekarza ze jestem zbyt wielka 21 kg utyłam a już z nerwów 2 kg mniej w ogóle nie jem słodyczy choć ciągnie.Może to głupie ale wyciągnęłam moje super jeansy i ekstra bielizne jak chce mi sie cos słodkiego to jak mam siegnąć do barku to jak sobie popatrze na te rzeczy to nie jem.Na mnie to działa!!!!!!!wiem ,ze to nie powazne noale......Ale wczoraj pozwoliłam sobie na małe co nieco byliśmy w Mc,Donaldzie i wyoiłam tylkon szejka waniliowego(w pobliżu nie było mojego odstraszacza hi,hi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach kochane babeczki mam prośbę wpiszcie mi w tabelce imię córci Kinga bo to nie wiem jak to sie robi.Z góry dziękuję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....TC.. ..IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...32...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...31......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...31..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...31...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 ....28.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......30. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..31..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....28...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....28....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....29..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....29...Julin ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.................córcia.......... . .21.06......Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....28...Vanesa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg ........córeczka.....23.06......27....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......27...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....27..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......24....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....TC.. ..IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...32...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...31......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...31..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...31...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 ....28.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......30. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..31..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....28...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....28....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....29..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....29...Julin ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.................córcia.......... . .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....28...Vanesa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......27...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....27..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......24....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamska
czesc Dziewczyny, widze , ze jestescie przygotowane, ja ciuszki bede prac w tym tygodniu, kupilam proszki dla niemowlakow, lozeczko chyba w srode, jestem w niebowzieta :D to moj mail ms-dudek@o2.pl dzis sie znow nie wyspalam, bo maz wstawal o 5 do roboty, pogoda piekna-! jade zaraz z tatem po zakupy, bo lodowka pusta, potem ok 16 ciezka sprawa bo tesciowa wpada z kontrola co kupilam :/! nawet jesc mi sie nie chce zbytnio, jadlam dzis mala kromke chleba z serem zoltym, wypije meliske i uciekam, czeka mnie duzo pracy i jeszcze obiadek..obiecany krupniczek i jakas rybka moze. pyycha moj tesciu wymyslil sobie, ze jak maly sie urodzi to on tydzien po leci do Kanady, bedzie ja zwiedzal.. wroci po ok 1-1,5 mca..wiecie co, nie wiem czy to dobrze, bo wtedy stara bedzie do mnie przylazic, plakac i dupe truc.. bo on z nia nie chce juz na zadne wakacje leciec i tez sie jej o zgode nie pyta. fajny uklad w malzenstwie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki !! U mnie tez piekna, slonecza pogoda - az chce sie zyc i nawet do pracy przyjsc, mimo zmiany czasu... Na szczescie dzis mialam na 9 to nie odczulam tak bardzo zmiany...Jedynym niemilym akcentem dnia jest fakt, że zobaczyłam dziś moje pierwsze rozstępy - na piersiach :-( nic kremy nie pomogły... Martusiu, dzieki za komplement - fotografami jestesmy tylko z zamiłowania, niestety nie z zawodu :-( Surfitka, trzymam kciuki za dobre wyniki !! Elmirka, gratuluje zdanego egzaminu !! ja też mam problemy z oczami, juz od dawna wzrok mi sie zamazał - ale czytałam, ze to wina ciśnienia i po porodzie powinno wszystko wrócić do normy, tak ze nie martw sie... Malinko fajnie że jesteś znów z nami !! Życzę dużo zdrówka tobie i dzidzi... Goba, też życzę zdrowia !! Mam nadzieję że to nic poważnego... PM fajnie że jesteś z powrotem !! Zazdroszczę zakupów, ja już nie mogę się doczekać... Dobry sposób na słodycze Beja :-)) Musze spróbować :-) tylko coś ekstra pasowałoby kupić żeby mieć dobrą motywacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka-- masuj piersi np recznikiem z frotty i oliwka, pomoze, a na juz powstale rozstepy na pewno tez cos poradzisz, bo pewnie sa czerwone? zapytaj moze w aptece? a na gorze czy na dole sa? bo jak pod piersiami to nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane a ja dzisiaj nie mam zbyt dobrego humoru.Wczoraj nawet spacer nie wypalił bo pokuciłam się z tym moim ale kurcze tak to juz jest z tym facetami.Stwierdzilam że nie odpuszcze nawet jak by mnie z kwiatami przepraszał może za tydzień niech pocierpi. U mnie pogoda ładna ale wczoraj bylo przecudownie. Jeszcze nadodatek nocke mialam przekichana bo zgaga mnie dopadla znowu ogromniasta jak z tąd do polski ale to moja wina bo za pózno zjadłam kolacje i to dość ciężką... a ja mam inny problem jak kłade sie spac to mam cos na zasadzie dretwienia palców od nó i rąk czasem jak by mi mrówki chodziły ale troche slabiej ale tez wam opisałam ,z oczami tez czasami tak mam jak wy podobnie.Mała w nocy tak szalała ale pewnie przez te moje nerwy wcześniej... U nas zaczoł się 7miesiąc więc jeszcze troch.ja wezme się za pranie ciuszkow jak kupimy małej komode żeby je gdzieś poukladac narazie wszystko leży w dwóch ogromniastych reklamówach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....TC.. ..IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...32...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...31......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...31..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...31...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 ....28.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......30. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..31..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....28...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....28....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....29..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....26.....Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....29...Julin ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.................córcia.......... . .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....28...Vanesa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......27...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....28..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......24....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rade PM... mam pod piersiami tak że mniejsze zło :-P Martusia, ja też weekend mialam w połowie popsuty przez mężusia... w sobote niby poszedł na kosza, a wrócił wesolutki po paru piwkach... ja tam mu nie bronie - tylko niech otwarcie mi mówi gdzie idzie a nie jakieś podchody dziecinne urządza :-( ale spacerek wczoraj zaliczylismy no bo mu wybaczyłam sobotnie grzechy... eh z tymi facetami :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po lekarzu mam antybiotyk bo mam chore gardło amoksycyline podobno niegrozna dla dzidzi.wezme przez 5 dni 2 razy dziennie a przepisane mam 7 dni 3 ray dziennie ale bez przesady to tylko gardło.ja już wstawiłam pranie z malutkimi rzeczami. a co do spacerku to byliśmy wczoraj z mała na rowerze ponad godzinke i dzisiaj też już bo by ła zemną u lekarza i w aptece więc znowu godzina zleciała.a teraz rosół na gazie a znowu sprzątam.PM pamiętaj podaj nazwe wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rozstępy ja mam na piersiach sprzed poprzedniej ciąży tak że już się przyzwyczaiłam a na brzuchu mam 2 małe narazie. na piersiach niestety całych mam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie byłam na naszej klasie i nie wiem niestety która to która i jest z nami jakaś ola która ma 11 lat o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
Goba1: ja to karolina hanszke w n-k poza tym bylam dzis u gina z wynikami i nie jest za fajnie bo mi wyszla krew w moczu a ja przeciez nie mam zadnego plamienia.wiec mam brac leki, lezec i obserwowac czy nie pojawia sie krew na wkladce, bo jak tak to do szpitala:( dzieciw przedszkolu wiec ide polezec, na obiad mam jeszcze z wczoraj lazanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
a co do naszej klasy to aśka to moja siostra a ola kuzynka, ale nie wiem co one u nas robią chyba im się cos poknociło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mam cukrzyce ciazowa 😭😭😭. Nic wiecej nie wiem, czekam na wizyte w poradni diabetologicznej, moj gin juz cos przebakiwal o cesarce :( Jetem zalamana 😡.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka to jesteśmy już dwie na tym forum ze \"słodką ciążą\". Ja na początku, gdy sie o tym dowiedziałam również byłam tym załamana. Tym bardziej, że wogóle nie brałm tego pod uwagę. U mnie na szczęście wystarczy raczej tylko dietka, bo mierze ju z cukier półtora tygodnia i ani razu nie przekroczył normy a wręcz przeciwnie czasami jest aż za niski. Napewno u Ciebie będzie tak samo. Nie zamartwiaj się tak bardzo, aha i nie czytaj nic w internecie na temat cukrzycy w ciązy! Najważniejsze jest to co Ci powie lekarz w poradni. Nasze córunie napewno będą zdrowe, nie przejmuj się. Jeżeli chodzi o cesarkę to rzeczywiście często jest tak, że kobietom z cukrzycą jest to zalecane, tu chodzi o to, że dzieciaczki są większe, ale oczywiście nie zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, dziekuje 😘 Staram sie nie martwic, ale sama wiesz jak to jest :) Uwazaj z tymi skokami w dol bo to tez nie dobre, niestety. Ja nie wiem jakie mam wartosci po tych obciazeniach...tak czy siak musze poczekac na wizyte w poradni. Gin cos wspominal o diecie i jakis lekach najprawdopodobniej. Ale sie zobaczy. Ja bylam ostrzegana juz na poczatku ciazy o ryzyku cukrzycy, ze wzgledu na pco. Ale i tak jak kubel zimnej wody na glowe. Staralam sie od poczatku trzymac diete i za duzo nie przytyc. Ale co zrobic..:o Dobrze, za mala jest aktywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka napewno bedzie ok. a ja zdycham mam taki katar że masakra.biore ten antybiotyk nazywa się HICONCIL miała któraś może?a brałyście w ciąży antyiotyk bo ja jeszcze nie i obawiem się troche niby lekarz wie co robi ale to różnie i na dodatek sobie wkręcam że mały się nie rusza.wiem może śpi ale ja jestem głupia nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez zbieram sie na to badanie glukozy i nie moge sie wybrac jakos.gabi ja tez teraz biore antybiotyk Duomox.u mnie znow cisnienie nie jest takie jakie powinno byc to drugie powyzej 90 jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia80
Hej dziewczyny, ja też mam termin na czerwiec, ale od ok. 2 tygodni bardzo się boję i denerwuję. Nie mogę spać, nie wiem jak to będzie jak już się zacznie, cały czas o tym myślę i panikuję. Nie wiem co robić, czy tylko mi się tak dzieje, czy zwariowałam? Wydaje mi się że urodzić to zadanie dla mnie niewykonalne, nie wiem co mi się stało i co zrobić żeby się uspokoić, żeby nie szkodzić sobie i Małemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgoniu nie martw się na zapas.to przeżycie które trudno opisać bo masz w sobie w tym momencie tyle energii że nie wiesz co z nią zrobić i jak już zobvaczysz małego to wtedy odpływasz i rozczulasz si,ę nad małą istotką.i śpij spokojnie bo do porodu 2 miesiące a ty się nerwicy nabawisz a po co ci to?dbaj o siebie i małego. a moja wiki w przedszkolu więc luz.dzisiaj druga tura prania i prasowanie wczorajszych.jestem słaba przez to choróbsko. surfitka kochanie nie zamartwiaj się poczekaj aż pójdziesz do poradni co co powiedzą. izka a ty lepiej do lekarza z tym ciśnieniem.a tak apropo to w tym duomoxie jaka jest substancja czynna?amoksycylina? WSTAWAĆ PIPKI I MELDOWAĆ SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja mam skierowanie do szpitala. Hania jest za mała jak na ten okres ciąży. I muszą mnie wziąć na badania i obserwację. Wiedziałam że coś jest nie tak bo mam malutki brzuszek. Ale oczywiście wszyscy uważali że przesadzam. Muszę jakoś zorganizować opiekę nad małym. Nie będzie mnie w domu około 2 tygodni. To pierwsza taka rozłąka z nim. Boję się jak on to zniesie. Jest bardzo ze mną związany. Boję się o Hanię. Czemu jest za mała, czemu nie rośnie prawidłowo? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Goba tak Duomox zawiera Amoxicillinum.O tym ciśnieniu to lekarz juz wie może zaradzi przy tej wizycie i jakies tabletki da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
surfitka i mierzejka: nie przejmujcie się tak strasznie tą cukrzycą w ciąży, ja tez mialam z pierwszym dzieckiem. i nie wierzcie w to co pisza na necie ze u wiekszosci kobiet ta cukrzyca po ciazy zostaje i przeksztalca sie w ta gorsza (chyba typu B). ja mialam potem powtorzone badanie i nie bylo. a gabryś rzeczywiście był duży bo 4kg wazyl, ale rodzilam go naturalnie, dopiero po 8 godz zrobili mi cesarke ale to nie z powodu cukrzycy, tylko ze względu na to ze maly zaklinowal sie nozkami w moich zebrach i nie dalo rady zeby sam wyszedl.wiec cukrzyca nie zawsze oznacza cesarke, to zalezy od lekarza. ale z wiktoria juz nie mialam cukrzycy i urodzila sie naturalnie.i z tym dzieciatkiem tez poki co mam cukier w normie. takze głowa do góry, jakoś to bedzie:) a u nas dzis 10 stopni i pochmurno.ja siedze na zwolnieniu i poleguje ze wzgledu na te wyniki z moczu (licznie usiane erytrocyty w moczu-czyli krew) no i na twardy brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×