Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość kochane mamusie...i
przyszle mamusie.... zwracam sie z prosba o odpowiedz na moje pytanie... mam okresu co 28 dni zawsze....bardzo bym chciala miec dzidziusia,staramy sie z mezem od 3 miesiecy..kochalismy sie w 14 15 i 16 dniu cyklu....dzisiaj jest 29 dzien cyklu ...nie mam jeszcze okresu...czy moge byc w ciazy.... nie mam zadnych objawow,,,nie wiem co o tym myslec.... boje sie zrobic test.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piegi zawsze mam wiec juz sie przyzwyczailam, a wszystkim sie to odziwo podoba:o kupie jakies witaminy i zobaczymy a szamponu z czarnej rzepy nie moge uzywac, zaraz bede miala lupiez :o Herbatek nie pije na laktacje, a moze juz powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczy kochana ja ci nie stety nie pomoge bo nigdy nie liczyłam zadnego cyklu moze któraś inna z dziewczyn ci pomoże.. A ja mam pytanie do dziewczyn co maja juz dzieci powiedzcie mi jak u waszych pociech z piciem.Bo z moim katastrofa jak bym go nie zmusiła to cały dzień by picia nie tknoł.Dosłownie katastrofa musze za nim chodzic z kubkiem i się prosic żeby pil mam nadzieje że mu to przejdzie bo mnie juz cholera bierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zrób test ciążowy, albo idź do ginekologa, bo tak to możemy zgadywać. Ja dziewczynki uciekam bo mam dzisiaj znów korepetycje, tylko kurcze skurczy dostaję, ale jak oddycham to na szczęście przechodzi. Pewnie zajrzę wieczorkiem. Miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wieczora emirka :) Martusia--ja nie wiem, bo to moje pierwsze bedzie do pomaranczy--ja tez niestety nie pomoge, zrob test, ja tez sie balam zrobic, zwlekalam 3 miechy a juz w ciazy bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM nie ma potrzeby bo jak urodzisz to na poczatku o ile pamietam jest nawał pokarmu a dopiero pózniej sie normuje i wtedy jak wydaje ci się że masz go zbyt malo to mozesz sobie pić.Chyba że od poczatku bedziesz go miała bardzo malo to wtedy.Ale najlepiej pic dużo samej wody i wtedy też jest go sporo...Chociaz to tez zależy od kobiety bo ja np.. nie pilam żadnych herbatek a do 3 miesiąca to bym z trójke dzieciaczków wykarmiła, a nie jedno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rosolek gotowy jak by co to zapraszam...a sosik juz dochodzi... Więc obiadek prawie gotowy. Popołudniu wybieramy sie do znajomych na kawe ale to sami chlopacy to pewnie nie będe zbytnio w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam malo pokarmu i bardzo slaby , dzieciak byl ciagle glodny mimo ze dluugo i czesto ssal :-/ karmilam 3 tyg i przeszlam na flache martusia ja nie mam problemow z piciem u mlodego pije duzo i rozne rzeczy ani nie musze tego pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie tylko, ze po cc nie bede mogla karmic, ale wszystko wyjdzie w praniu;) dzieki za ptasie mleczko :) kurcze moj stary zaraz wraca z roboty, pozarlam buleczke jeszcze z szynka mniam jutro do gina, nie moge sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze dziewuszki powiedzcie czy kupilyscie laktator, czy to moze dopiero po porodzie? Mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo was a jak ja wchodze to pustki. kubuś waży 2,5kg,wszystko ok,mam zrobić badanie na hbs. może za miesiąc urodze.mały ma położenie głowkowe poprzeczne?jakoś mi gadał ale w każdym bądź razie normalnie,poród siłam natury się szykuje pokazał mi język na usg i pił wody płodowe widziałam.mam 34tc i 4dni i mały 2,5kg więc w nomie.a ja mam 73,4 przez ostatni miesiąc 2,5 kg na plusie a razem 11,4kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...36..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...36...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....36...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....34...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..35..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.....łodz...........córunia.......1 9.06....30 4...........Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....34.............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......33...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....33..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka a dla porównania ile zosia wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka a dla porównania ile wazy zosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba super że wszystko dobrze no i maluszek juz sporawy 🌼 Pm ja po cesarce malego karmiłam 5 godzin pózniej i mały nie był wczesniej dokarmiany czyli nie masz sie co martwic a cesarke miałam w 37 tygodniu ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia mówie ci co ja sie namecze z tym moim znojdkiem juz kupuje przeróżne cudeńka soczki ,napoje i wogóle no ale gdy bym mu pozwoliła to kole albo pepsi to by w mig wypil całą butle... milka ja kupiłam bo po pierwszej ciąży no nocami musiałam ściagac miałam taki nadmiar..Ale z tego co wiem zobacz może najpierw jak u ciebie bedzie bo może nie bedzie ci wcale potrzebny i strata pieniędzy.Jak by co to mąż ci skoczy do apteki i kupi... ok uciekam nakladac zupe bo chłopaki juz głodne odezwie sie potem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mamusie...i Dlaczego sie boisz? zrób test i będziesz wiedziała dokładnie czy jesteś czy nie.Ja np. zrobiłam test w 28dc i mi wyszedł pozytywny. Jest duża nadzieja,że mozesz byc w ciazy,ale gdyby nie udało sie tym razem to w nastepnym cyklu kochajcie sie co drugi dzien. Trzymam kciuki i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko dziewczynki. Od ponad miesiaca moja waga stoi w miejscu. Jednoczesnie od miesiaca jestem na diecie cukrzycowej. Myslicie, ze to jest przyczyna zastoju wagi? Czy ktoras tez tak ma? Ja od poczatku ciazy przytylam do obecnej chwili jakies 7 kg. W ogole to wszyscy mowia, ze nic nie przytylam, tylko mam z przodu doklejona pileczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba nie wiem ile zosia wazy, bo juz mi jej lekarz nie mierzy. W czwartek jade na wizyte to zobaczymy czy zrobi pomiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka ja nie jestem na diecie, ale mysle, ze radykalne ograniczenie weglowodanow przyczynia sie do tego ze waga stoi, a mozesz nawet nieco schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu pomaranczowka....
Dzieki dziewczynki... Do Marghi...boje sie zrobic test bo nie chce byc zawiedziona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Ale się rozgadałyście od samego rana!Fiu fiu:) Ja coś dziś marudna jestem więc wolę się nawet nie udzielać specjalnie na forum żeby Wam się to przypadkiem nie udzieliło!Czekam z niecierpliwością na jutrzejszą wizytę u gina i już nie moge się doczekać kiedy zobaczę moją kruszynkę!To ważna wizyta bo w sumie jeśli mały nie obrócił się to na 99% czeka mnie cesarka. To co prawde dopiero koniec 34 tygodnia ale dzidziołek jest bardzo duży i nie będzie już praktycznie miał szans na prawidłowe ułożenie się! Jotka!Jeśli chodzi o wagę to ja mam podobną sytuację jak i Ty!w sumie od 1 do 6 m-ca ciązy tyłam w zastraszającym tempie. Przez 6 m-cy przytyłam 20kg!Faktycznie rzuciłam się na jedzenie, tym bardziej, że rzuciłam z dnia na dzień palenie. Za to przez ostatnie 2 m-ce niedość że nic nie przybrałam na wadze, to jeszcze schudłam 2 kg. U mnie lekarz mówił że wszystko jest w porzadku i dzidzia rośnie bardzo szybko (w 21 tyg ważył 2500g) więc absolutnie nie ma się czym martwić. Z resztą jem sporo. Wydaje mi się zatem że nie masz się czym martwiś ale jeśli bardzo Cie to niepokoi, to może porozmawiaj ze swoim lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Masterek:) A co sie stalo ze nie w "sosie " jestes? Posiedz tutaj z nami chwile i zaraz humorek wroci. PM zamierzam kupic Aventa z 3 buteleczkami do tego, ale kosztuje sporo i dlatego zastanawiam sie czy kupic przed, czy po porodzie. I chyba kupie po porodzie, nawal jest przewaznie 3 dnia po porodzie, a wtedy jeszcze bede w szpitalu, takze jakas sobie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka-mi polozna mowila, zeby nie kupowac przed bo moze sie nie przydac czesc Masterek-- co sie dzieje? chyba Ci sie pomylilo cos z waga malego w 21tc 2,5kg?? Ja juz chyba nie bede sie nawet wazyc, jem bo mam apetyt, obojetne mi to ile jeszcze przybedzie i tak juz koncowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Napisalam posta i mi wcielo 😠😠😠 Izuniu, Bartus przeslodki. Gosia, fajnie tam u was :) Martusia, no domyslam sie ze chlopaki zadowolone :D Milka, tez mam plamy wokol nosa plus przyszcze gratis na plecach, twarzy i dekolcie :o I jeszcze nos mi urosl na domiar zlego. Jotka, ja schudlam na diecie cukrzycowej 2 kg i jakos od 5 tygodni waga ani drgnie w gore. W sumie mam 6 kg na plusie od poczatku ciazy. Ale mala juz 2 tyg temu wazyla 2 kg wiec wszystko dobrze :) Jestem na diecie cukrzycowej. Goba, no to synus fajniuki juz jest :) I wszystko dobrze...tak trzymac. I tak jak wy chce urodzic !!!! Chodze obolala, poskrecana, nieproporcjonalna..a tu jeszcze 5 tygodni 😭😭😭😭😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no sama nie wiem. Pogoda od rana pod psem i chyba to mnie jakoś dołuje, bo poza tym wszystko w najlepszym porządku. Ale teraz na chwilkę słoneczko się pokazało i za poł godzinki juz wychodzę z pracy więc jakoś mi lepiej ale bardzo dziękuję za troskę! Co do laktatora to ja juz kupiłam. Kupiłam firmy tomme tippee-laktatorek ręczny i do tego dostałam gratis dwie buteleczki ze smoczkami o wolnym przepływie. Dwie moje koleżanki mają juz ten laktator i polecają go bardzo. Ma anatomiczny kształt i smoczek imitujący kobiecy sutek. Co prawda sama nie póowałam ale tak mi te koleżanki zachwalały, że w końcu od razu sobie go sprawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×