Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Izuniu, bardzo sie ciesze, ze synek ma sie coraz lepiej :D:D:D I jakbym bardzo chciala juz przytulic moja Ninke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..35..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...33...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......32...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC Hej kobietki!!! Wpadłam dosłownie na chwilkę,gości mam do czwartku także nie mam czasu,uaktualniam tylko tabelkę bo dziś nareszcie 33 tydzień:) Jutro jedziemy po komode i w końcu popiorę ciuszki dla mojego maluszka,jeszcze muszę zamówic wózek na allegro i spakowac torbę i czekac...:)A właśnie napiszcie mi dziewczynki co dokładnie pakujecie do torby do szpitala bo ja dokładnie nie wiem a nie chcę o niczym zapomniec.Pozdrawiam was wszystkie,Ize i dzieciaczka także dobrze że już powoli wszystko idzie ku lepszemu:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia no to super że mały rośnie.oby tak dalej.całysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co tak pusto tyle godzin???? Mój mężuś musiał nagle pilnie wyjechać i do jutra jesteśmy z Kajunią same buuuuuuuuu więc pewnie wieczór spędzę miałam nadzieję, na kafeterii ale coś nikogo nie ma. Chyba, że teście mnie do czegoś zaabsorbują, ale jakoś nie wiem czy im się to uda. Chyba, że zaproponują jakieś gry w karty, albo na kartkach :p żebym się nie nudziła. Surfitka ból tego spojenia zaczął się od tego, że przy chodzeniu, przekręcaniu, wstawaniu itd.. bolała mnie kość w cipce, czyli właśnie spojenie łonowe. W tej chwili boli mnie tylko wtedy jak naciskam na tą kość, więc łatwo sprawdzić, czy boli czy nie. Wystarczy ręką szybko i mocno nacisnąć, proponuję w kilku miejscach dla upewnienia się, że wszystko ok. Powiedziałam to mojemu ginkowi i jak leżałam na fotelu to on to sprawdził, to znaczy też ponaciskał, że prawie wyłam z bólu i dlatego kazał mi z tym iść do ortopedy. Teraz tak jak pisałam boli przy dotyku, ale też jak się dużo nachodzę, albo jestem zmęczona porządkami jak wczoraj to wtedy boli niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi dzięki za te rady, rozmawiałam z mężem, w takim razie nawet nie jedziemy oglądać tego szpitala. A już miałam tam dzwonić w poniedziałek i wstępnie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja sie znow melduje. Iza--ciesze sie, ze wszystko z malym ok:) Mi zostalo 19dni do cc!!!!! Szybko minie napewno:) Powiem wam tylko, ze wczoraj byla katastrofa, moja tesciowka sobie wypila troche za duzo i moj maz chcial ja w zartach podniesc a ona mu sie doslownie!! uczepila okrakiem na biodrach!! zaczela calowac po glowie :o a potem moj pod ciezarej jej ciezkiej dupy ja puscil a jej sie bluzka podwinela i stanik bylo widac to mowi do niego:a teraz popraw mi cycki :o... potraficie w to uwierzyc?? a maz rzucil we mnie korkiem wczesniej od coli w zartach a ona mowi: nie bij cos, co bedzie karmic mojego wnuka :O:O:O:O:O:O:O:O:O ..wiecie co.. zygac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie syn dopuścił mnie do kąputera u nas pomału leci dzionek jutro z mężęm bierzemy się za porządki w ogrodzie bo nie długo w buszu będe mieszkać.. Kirysek witaj ciesze się że wszystko u ciebie dobrze.Ale napisz co się działoże w szpitalu byłas bo już nie pamiętam... Ja do szpitala biore: dla siebie: -2 koszule -2 ręczniki -podpaski -stanik do karmienia+wkładki laktacyjne -kosmetyki -wode niegazowaną+kubek ze słomką do łatwiejszego picia w czasie skurczy -ubranie na wyjście dla dziecka: -osobno w reklamówce odrazu do ubrania po urodzeniu(becik,body pełne,ochraniacze na rączki,czapeczke,pampersa) -kaplecik na wyjście -2 pary bodów krutkich (jak by bylo gorąco) -2 pary skarpetuszek -1 body długie -1 czapeczka -kocyk -pampersy -oliwka -husteczki nawilżane -2 pieluszki tetrowe to chyba wszystko mam nadzieje że nie za dużo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) U mnie ok, weekend majowy spokojny, zec moznaby stagnacja. Maz dalej kuchnie robi i jeszcze duuuzo pracy wykonczeniowej go czeka;( Surfitka pytalas czy zaczniemy juz w maju sie sypac- mysle ze tak, ja sama czuje jak moj organizm szykuje sie do porodu: miednica boli,chyba kosci sie juz ukladaja inaczej zreszta przy takim obciazeniu to nic dziwnego, , dol brzucha tez czasami pobolewa, na szczescie nie zauwazylam jakies podbarwionej lub zwiekszonej wydzieliny tzn ze czop jeszcze nie odchodzi. Prawde mowiac chcialabym juz rodzic, no alemala musi jeszcze parenascie dni wysiedziec. Dziewczyny w zwiazku z powyzszym postanowilam w przyszlym tygodniu spakowac torbe do szpitala:) A ch i mam wrazenie jakby mi sie mala obrocila, wczesniej miala pupke i plecki po lewej stronie, a teraz czuje te zgrubienia po prawej. Jest tomozliwe w 34 tygodniu??? Elmirka to masz twardy orzech z tymi szpitalami:( PM no poprostu brak slow, ta tesciowa przelala cala milosc na syna, musicie sie w jakis sposob od niej odciac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....34...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..35..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...33...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......32...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam spać bo jutro sprzatanko mnie czeka i porządek w moim buszu.... Ciekawe co u malinki a może już dzidzie ma jestem bardzo ciekawa może nie długo się odezwie... To do jutra lasęcie buzka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Milka, jak ten szpital we Wrocku, o którym myślę, będzie kiepski, to chyba urodzę w domku :P:P:P tu najlepsza opieka i warunki hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia tylko ty mi sie tam nie przemeczaj;) Elmirka co by nie bylo, gdzies urodzic musisz:), byleby nie w drodze do szpitala. Ja dalej sie kuruje czosnkiem i cebula zrobilam syrop z tego i czuje sie lepiej tyle ze katar mam okrutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, ja tez sie wzielam ostro za przygotowania..popralam swoje pizamy i szlafrok w proszku dla malej, poprasowalam, poskladalam i juz czekaja. Kupilam kosmetyki, podpaski chlonne..w sumie biore to samo co Martusia, bo u mnie w szpitalu wszystko daja. Nawet nie musze brac recznikow i pizam..ale ja jakos wole swoje. Dla dzidzia tylko bierze sie rzeczy na wyjscie ze szpitala..wiec przygotuje torbe, a maz ja przywiezie jak przyjedzie po nas :) Co do przekrecania sie to raczej na 99% ( tak mi powiedziala ostatnio doktorka na usg) pozycji pionowej nie zmieni tzn. glowka w dol juz raczej bedzie. Tak samo niestety ma sie sprawa w druga strone jak np. u mamuski. Ale jesli chodzi o obroty wokol osi jak najbardziej..sama widzialam jak w czasie usg Ninka miala nozki i buzie skierowana na lewa strone i wlasnie podczas ogladania ja na 4D uciekla. I lekarka mowi, ze wlasnie sie przekrecila buzia do moich plecow. A ja nawet specjalnie jakos mocno tego nie czulam. Lekarka mowi, ze pieknie sie kreci :) A szkoda, ze nie widziala co ona potrafi czasem zrobic z moim brzuchem :o Ale wedlug niej podobno Ninka ma moj profil :D Mamuska, to mialas imprezke :D:D:D Elmirka,pytalam o te bole, ale na szczescie kosci mnie nie bola..tylko dol brzucha jak wstaje i to moze dziwnie zabrzmiec - miesnie w kroczu. Ale to pewnie jak Milka pieknie ujela, wszystko szykuje sie do porodu, macica cwiczy, brzuszek zjechal troszke na dol i to dlatego. Pozdrawiam i zycze udanej dalszej czesci dlugiego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka jezeli myslisz o wystroju nie licz na wiele, te szpitale wszystkie biedne. Wazne jest czy maja dobrych lekarzy i stacje intensywnej tarapii dla noworodkow, bo to roznie bywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka mówiąc czy mi się spodoba, miałam na myśli to co odpowiedzą na moje pytania, jaki mają sprzęt, jak personel jest nastawiony itd... a ściany moga byc pomalowane nawet na brązowo jest mi wszystko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam do spania, bo oczy mi się same zamykają. No a Kajunia już chyba tak za tatą tęskni, że nie może spokojnie usiedzieć. Aż mnie wszystko boli od tego jej kręcenia się. Dobranoc Mamom i Dzidziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze cos do PM na 2 raz jak sie impra bedzie szykowala to wez kamerke, warto uwieczniac takie scenki. Moga sie kiedys przydac. Surfitka wlasnie moja przekrecila sie chyba dookola wlasnej osi, poza tym jakas mniej ruchliwa jest, pewnie miejsca ma mniej. A reczniki do szpitala tez wezme, Goba jakims gronkowcem mnie wystraszyla:( Elmirka , no nie wiem jakich odpowiedzi oczekujesz, za takie marne pensje to chyba nawet gadac sie nie chce (pielegniarki, polozne) a lekarze to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, a moze akurat kopie w lozysko :) Ale fakt, te ruchy sa inne niz byly 5 tygodni temu, dzidzia jest coraz bardziej poskrecana i ma mniej miejsca :) Na tydzien przybywa jej okolo 200 gr, wiec rosnie szybciutko. Moja strasznie sie napina i prezy..i czesto czuje ja rowno na dole i u gory :D A co lekarzy to nie wiem czy oni tacy biedni :o Wiecie kazdy kto idzie na jakis zabieg daje im w lape..czy nie lepiej by bylo gdyby byly jakies wspolplatnosci pacjenta do kasy szpitala, a nie tak tylko do kieszeni lekarza? Ale ludzie chyba nigdy tego nie zrozumieja..burza sie na pomysl, taki jak w czechach na doplate 5 zl do wizyty u lekarza, a kazda babcia daje 10 czy 20 lekarzowi zeby "lepiej" traktowal :o Ech szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mialam wczoraj kolejne ktg - lekarz powiedzial ze w normie. Kamien spadl mi z serca, ale ja tez czuje, ze dzidzius sie pcha na swiat a jeszcze tyle czasu do 21 czerwca !!! Mam wiecej skurczy. To znaczy nie wiem na pewno czy to skurcze bo tak twardnieje mi brzuch ale tu pod piersiami jest normalny i wtedy tez zmienia ksztalt tak jakby dzidzius z jednej strony wypial glowke a z drugiej plecki. Wdze, ze juz pranie robicie? Ja cyba tez bede musiala to wreszcie zrobic :) pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze czesc lekarzy pracujacych w szpitalach maja swoje prywatne gabinety. Surfitka myslisz ze az tak duzo przybieraja na wadze? Ja przez to przeziebienie schudlam 1 kg mam nadzieje ze na mala to nie ma wplywu, wszak ma z czego ciagnac (19 kg na plusie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, no w kazdym kalendarzu ciazy tak pisze..ze w ostatnim miesiacu dziecko moze przybrac nawet kilogram. Wiec tak to mniej wiecej wychodzi. Jotka, dotrwamy jakos do czerwca..a wtedy niech sie dzieje wola nieba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nie martw sie waga..ja tez sie martwilam, bo jak przeszlam na diete cukrzycowa schudlam prawie 2 kg..a mala wazy prawidlowo. Ja mialam nadwage przed ciaza to miala z czego pociagnac ;) Twoja mala tez napewno ma sie dobrze, nie martw sie o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy dotrwac do 36 tygodnia, a potem niech sie dzieje wola nieba Surfitka kilo na miesiac powiadasz?? To z moich obliczen wynika ze moja bedzie okolo 4 kg wazyc:), moze byc- byleby mamusi nie przeskoczyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, ale mowie o ostatnim miesiacu..no ale w sumie srednie dziecko wazy 3,5 kg :) Wiec wszystko po kontrola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i faktem jest ze tez przestalam tyle slodyczy jesc, za to jablak pochlaniam, i wszystko co lekkostrawne. Trzeba formy do porodu nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zalapalam teraz ze o ostatni miesiac chodzi, inaczej nasze kruszynki wazylyby po 10 kilo:D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×