Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

jotka czemu olaly? slaby ruch na forum niech juz sie skonczy ten dlugi weekend aby kobitki wroca do klikania :-) ja ci odpisalam ze karty ruchow nie dostalam wiec ani nie wiem czym sie to je ale jak masz duzo ruchow to chyba ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jotki79
Ja taką kartę otrzymałam jak byłam w szpitalu na obserwacji. Też liczyłam ruchy przez godzinę i też poinformowano mnie że jeżeli jest 10 i więcej to jest dobrze. Wystarczyło że policzyłam 10 ruchów i nawet jeśli nie minęła godzina to odpuszczałam i nie liczyłam dłużej. Bo nie chodzi o dokładną liczbe tylko o to żeby było więcej niż 10. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć melduje się nie chce mi się ostatnio pisać. jotka ja nie mam karty ruchów,a mój mały czasami przez godzine nie ruszy się 10 razy-może śpi albo ja nie zwracam uwagi?grunt że go czuje w ponie,mam wizyte to się dowiem a u nas ciepło niby ale wiatr. pozdro malinka trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!!!!!! ja dosta;am taka karte ruchow od mojego gina, kazal mi liczyc od 9 rano 10 ruchow i zapisywac np jesli 10 ruchow bylo do godziny 11 to zapisuje 10 przy godzinie 11, a liczy sie do godziny 21 jakby co.... czytalam wasze posciki i widze ze Wam rowniez stawiaja sie brzuszki, a wiecie co ja na noc biore sobie magnez...mam coraz silniejsze klucia ktore przechodza przez pochwe i ten cholerny ucisk na pecherz... czy w pijecie moze miete w ciazy? ja tez juz chce tak bardzo czerwiec, a ja mam termin az na koniec...... az mi sie myslec nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pononie.Wczoraj pisalam ze wyszlam ze szpitala a tu cisza, nikt nie zauwazyl:((. Ale to nic, przywitam sie jeszcze raz. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witaj kirysek :-P ja nawet sie nie zastanawialam czy moj maly rusza sie odpowiednio czesto chyba tez policze tak mniej wiecej ile jest tych ruchow ale sa takie moemnty ze pare godzin nic nie czuje i wydaje mi sie ze on spi a moze ja nie zwracam uwagi na te ruchy i zajeta czym innym ani nie czuje ze sie jednak rusza co 2 tyg mam teraz ktg i na tym ktg musze naciskac taki przycisk ktory liczy ruchy moze to wystarcza lekarzowi chociaz po ostatnim razie stwierdzil ze maly chyba spal bo malo ich bylo u nas pogoda super + 22 ani sie nie chce w domu siedziec ja ciagle na balkonie zaleguje z ksiazka :-) a jutro wybieramy sie na jakis dluuuzyszy spacer po wiesbaden postaram sie zrobic swieze fotki i posle na interie a gdzie reszta? powyjezdzaly na dluuugi weekend cy cus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!Kirysek witaj mam nadzieje ,ze teraz pójdziesz do szpitala urodzićdzidziusia!W pierwszej ciąży to lądowałam 6 razy od początku ciąży koszmar!!!!!!!!! U nas nic ciekawego mąż w pracy i jutro tez pracuje od 10rano do 12w nocy w restauracji-jak dzwonił co u nas to mówił,ze kupe ludzi się szwęda po starówce i mają co robic.Ladna pogoda ludzie jedzą na dworzu super!!!!!!!! Dziś przeglądałam swoje letnie ciuchy i co szok,koszmar,Masakra?! W zadne spodnie nie wejde na pewno a spódniczki mini,bluzki na krótki siegają do połowy brzucha.....Ech schudne to wejde.....Najwaznijsze to zeby nasza Kingusia była zdrowa reszte mam w d..... TEraz ide robić łózka i kąpać się i na TV poglądac.A jutro jade z Krystianem do moich rodziów co bede siedzieć w chałupie.....PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :)! melduje sie krotko, bo mam gosci nie proszonych oczywiscie w postaci moich tesciow.. :o dzis super pogoda, juz drugi dzien wcinam arbuzka pyycha, nawet jesc mi sie tak nie chce, dzis zjadlam o 15 :00 precla, potem bulke z szynka, cos slodkiego ale nie extremalnie, duuuzo arbuzka i tak podjadam sobie teraz co nie co.. :) nie wiem dlaczego mam strasznie pelny zoladek, czuje sie ciagle najedzona a jak cos zjem to jestem jak baniak, mimo wszystko waga leci do gory :O:O juz mam 12kg na plusie. Bede chciala przelozyc sobie termin na cc, chcialabym wczesniej, bo juz mnie tylek nawet boli, nie wiem dlaczego.. , brzuch mi ciagnie na dol, skurcze bleee... mam termin we wtorek do lekarza wiec sie zapytam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,zaraz wysle na interie zdjecie Bartusia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow iza ale slodki maluch z niego :-) mam nadzieje ze z kazdym dniem czuje sie coraz lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale słodziutka dzidzia. Iza mam nadzieję że wszystko jest jak najlepiej. Jak wam minął długi weekend? Mi się nawet pomyliły dni i dzisiaj rano byłam pewna że jest poniedziałek. U nas w mieście były 3 dni zabaw. Występy i inne atrakcje. Drogie jak diabli ale dzieciaków nie dało się trzymać z daleka od tego. Trochę pospacerowaliśmy. Bardzo szybko się męczę. I jak połażę to od razy boli mnie krzyż i krocze. Teraz mam wizyty u gina co 3 tygodnie. Tętno sprawdza przez USG i jeszcze nie kazał mi chodzić na ktg. Chociaż pewnie bym musiała płacić w szpitalu bo chodzę prywatnie. U mnie za 3 dni zaczyna się 31 tydzień. Książeczkę z ruchami dostałam. Jak na razie moja mała mieści się w normie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na spokojnie w sumie ani nie bylo czuc ze dluugi weekned, moj maz w piatek i wczoraj byl w pracy dzisiaj wybieramy sie pochodzic po parku ale tez nie za duzo bo ja nie umiem za duzo chodzic brzuch mi sie napina i pobolewa :-O i chyba zrobily mi sie rozstepy, tzn nie jetem pewna bo po 1 ciazy juz ich mialam sporo na brzuchu a teraz albo mi sie powiekszyly albo co bo jakos tak ich jakby wiecej mimo ze codzien sie smaruje juz od 4 miesiaca :-O i wogole czuje sie jak na poczatku ciazy, mdli mnie slabo mi i cycki zas zaczynaja bolec bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Przed chwila na rekach wyskoczylo mi troszeczke krosteczek lekko swedzacych i drobniutkich - po kapieli. Czy mam sie tym przejmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka ale słodki bobasek.ucałuj go. jotka niestety ale nie wiem jak to jest-może masz uczulenie na coś w czym sie kapałaś.zadzwoń do szpitala na izbe i zapytaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale juz mi to przeszlo. Czasami mialam tak po kapieli. Mysle, ze jak zniknelo to chyba nie ma co sie przejmowac. Jak myslicie? Teraz nie ma sladu po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka z wodami to jest tak,ze kazda kobieta odczuwa to inaczej. Jednej wody odchodza skapo a inna ma wrazenie, ze leci jak z kranu. Ja osobiscie porownalabym to do pierwszego, drugiego dnia okresu, takiego dosc obfitego. przy kazdej zmianie pozycji czuje jak ze mnie leci. a juz jak wstane to tak konkretnie. I tak samo jak dzidzius sie mocno rusza. Wiec jesli o mnie chodzi nikt nie mial co do tego watpliwosci, ze to sa wody. Slyszalam, ze w polsce sa takie wkladki, ktore zabarwiaja sie na niebiesko jesli odchodza wody, ale trzeba chwile odczekac czy kolor sie utrzyma dluzej. Jesli tak tzn, ze wody sie sacza. 3 takie wkladki ponoc ok 50 zl kosztuja. Ale nigdy tego nie sprawdzalam. Jednak mozesz sprobowac i albo sie uspokoisz albo powiesz lekarzowi zeby przestal Cie w tym temacie bagatelizowac, jesli oczywisci beda to wody. Pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Iza malutki przeslodziutki, jeszcze troszke i napewno wyjdzie ze szpitala :) U mnie ok, goscie juz jutro jada, ja wole sie nie wypowiadac co w domu. Jakos mi sie nie chce. Wczoraj wieczorem lecial mi taki sluz rozowy, bolal krzyz okropnie i caly tylek jakby mi ktos skopal, podejrzewam, ze to czop ale nie wiem dokladnie jak to wyglada. Poczekam do wt mam wizyte u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Wy sie wszystkie podziewacie? aaaaaaaa dzis niedziela, hehe cieplutko, wszyscy wybyli..fajnie ja mam 17dni do cc.Waga mi wzrosla okropnie i tyje wiecej choc jem mniej.. juz mam 12kg na plusie, oby zeszlo wszystko. Zreszta jakos mi to tez obojetne, odchudze sie jakos.Na nogach mam zylaki , naczynka popekane, musze sobie cos kupic na to, moze ten krem avon anew clinical? jest ponoc taki jak laser..moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła m ja mam na plusie z 2o dobrych kg bardzo boli mnie lewa łopatka juz normalnie nie moge siedziec najwygodniej mi sie lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jestem tylko na chwilke nawet nie czytałam o czym pisałyśscie bo musiała bym przeczytać z 80 stron. Jestem jakiś miesiąc bez necika bo najpierw opiekowałam sie psem rodziców jak wyjechali i sie do nich wyprowadziłam a teraz zaczął mi sie remoncik w domku u mnie. Kurcze mam nadzieje ze jak wszystko sie skonczy o ponadrabiam zaległości w lekturze :) Ja czuje sie dobrze i moja malutka też chociaż lekarz powiedział ze juz wybiera sie na świat ale on na to jej nie pozwoli i urodzi sie normalnie. Pozdrawiam i całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Alkatraz, milo cie widziec ;) moze jutro bedzie wiekszy ruch hehe ja sie odezwe pewnie ok 10 rano jak pojada. 2 dni temu mialam tez wypadek, w autobus nasz auto przywalilo, dobrze, ze minute wczesniej chlopak mi miejsce ustapil i usiadlam, inaczej bym sie wywalila jak reszta :o Kupilam juz mamie prezent na urodziny ale nic specjalnego bo z kasa cienko, mala perfume dior jadore, kupie jakies czekoladki do tego i jest ok ;) Malemu mojemu tez dokupilam ciuszki :) na lato sliczne, skompletowalam sobie no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ze jestem, PM zawsze siadaj w autobusie, kiedys taka rade gdzies wyczytalam i ja zawsze siadam jak gdzies jade. Zazdroszcze ze dopiero 12 kg na plusie jestes , u mnie juz 19;( A ten pdbarwiony sluz to chyba czop, tak na 2 tyg przed porodem sie pojawia. Alkatraz milo ze sie odezwalas:), moze zauwazylas ze mamy juz jednego dzieciaczka? Iza urodzila troche przed terminem, a maly jest slodziutki. Kasia trzymaj sie, a bierzesz caly czas te tablety okropne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac dziewuchy koniec spania i leniuchowania :-P witam alkatraz ponownie po przerwie :-D przyszla toto rozowe to pewnie czop chociaz sama nie wiem jak to ma wygladac hehe ja kosmetykow awon nie uzywam no bo nie wiem gdzie je kupic chyba tylko w pl dostepne? ale za to kupuje rozne w yves rocher, albo z katalogu wyslykowego albo u nich w sklepie ( w mainz ) niektore sa calkiem fajne rzeczy a niektore mi nie podchodza :-O no ale to normalka jak i w kazdej innej firmie wczoraj pogoda suuper byla zaraz wam posle foty na interie z wypadu na spacerek :-) ...oczywiscie restauracje i obiad tez zaliczylismy ...i lody tez...ja nie wiem no...ze tez kazde nasze wyjscie gdzies musi sie laczyc z zarciem :-O zaraz musze syna obuidzic i do szkoly wykopac a ja moze sie przejde do piekarni po swieze buly :-) chce ktoras? to kupie wiecej :-P pozniej chyba wybiore sie do deichmanna bo musze jakeis wygodne letnie buty se kupic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS DZIEWCZYNY. JA WSTALAM DZIS SZYBCIUTKO PRZED 6, W SZPITALU NAS PRZYZWYCZAILI.Budzili na mierzenie cisnienia, na KTG, na mierzenie temp o 5 rano. A pozniej juz nie moglam zasnac.Wczoraj mialam taki skurcz, ze az wrzasnelam \"ratunku rodzeee\", tak sie przestraszylam ze cala sie trzeslam, bol niesamowity, jej co to bedzie przy porodzie.Wiem ze musze wytrzymac ,dla kruszynki... Ten tydzien szykuje sie pracowicie i zabieganie;), musze nadrobic zaleglosci\\,chyba przejde sie do okulisty bo cos od tej pracy przy komputerze wzrok mi sie psuje, no i dentysta sie klania zaleczyc zabek, no i jutro do gina dzis sie umowie. Dzien piekny, wczoraj kupilismy grilla i krzeselka ciekawe tylko kiedy uda nam sie gdzies wypasc.;)Moze latkiem na jeden wieczor.Z dzidziusiem ehh.... rozmarzylam sie. A co u was, jak dzionek sie zaczal, jak malenstwa.? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×