Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Opiszcie prosze jak dokladnie odczuwacie skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka, jak mam skurcz to w sumie podobnie jak przy @..z tym ze jest silniejszy, trwa dluzej i obejmuje wiecej brzucha. Dzis w nocy byly na tyle silne ze mnie obudzily i trwaly tak ze 20 sekund. Brzuch wtedy robi mi sie twardy jak kamien. Nie wiem jaki to skurcz ( braxton, przepowiadajacy czy jeszcze jakis inny :o ) , bo dopiero we wtorek porozmawiam z ginem na ten temat. Najwazniejsze ze skurcze te sa kompletnie nieregularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dopada najczesciej jak stoje, i rozmawiam w tym czasie. Brzuch robi sie twardy i jest to niebolesne, ale dosyc nieprzyjemne doznanie, klade sie wtedy i przechodzi. Inne skurcze mnie dopadaja jak sie bardzo zdenerwuje, boli wtedy mnie dol brzucha, jak na okres, i wiem ze to jest niebezpieczny bol, do tej pory pare razy tak mialam, i bralam na to nospe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, a to mnie nastraszylas..bo mnie wlasnie w nocy bardziej dol brzucha bolal :o A slyszalam, ze nospy teraz pod koniec juz nie wolno. Ech ile ludzi tyle opini..poczekam do wtorku, moze sie sytuacja nie powtorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy wtedy caly brzuch Wam twardnieje? Bo mi tu pod persiami nie, typare cm nad pepkiem i w dol. I czy jest u Was wtedy zdeformowany czy okroglutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Nospy, jak lezalam w szpitalu na nerke w styczniu to przy wizycie lekarka powiedziala, ze ma na stale brac nospe po 1 tabletce trzy razy dziennie, a ja wyczytalam , ze jednak nospa szkodzi, i moj lekarz tez powiedzial, ze nie ma sensu zebym brala i sama sobie ja wycofalam powoli i teraz tylko jak mnie cos tam bardziej zakuje czy podejrzewam ze moze sie zaczyna apalanie to biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie bardziej dol..a czy jest zdeformowany to nie wiem..u mnie czesto bo mala sie napina ;) a nie z powodu skurczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..35..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.......34.............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......32...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka ja nospe juz wycofalam, ale jak od czasu do czasu zazyjesz to nic sie nie stanie, a w nocy tez skurcze mnie lapia i to podejrzewam jest od tego, ze co chwile siku mi sie chce, trzymam przez sen i wtedy wszystkie miesnie sie napinaja druga sprawa drecza nas teraz rozne sny i to tez moze powodowac skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak bedziemy rodzic, to pomimo tego ze mamy ogromne brzuchy, to bolec bedzie tylko dol i okoloca krzyzowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczyna nam ciaza ciazyc :-P dobrze ze juz coraz blizej no ale ta koncowka ciazy chyba sie najbardziej ciagnie :-/ juz bym chciala czerwiec i urodzic i zaczac wracac do formy i z malym pojezdzic na spacerki no ale coz jeszcze troche musze poczekac :-) poki co ja nie puchne i spojenie lonowe mnie nie boli, czop tez nie odchodzi ale to chyba nie u kazdej da sie zauwazyc, przy pierwszej ciazy tez mi czop nie odcodzil wczesniej i rozwarcie zrobilo sie same nawet nie czulam ze cos sie dzieje dopiero gin na kontrolnej wizycie mnie poinfotrmowal ze juz jestem gotowa do porodu bo glowka byla odpowiednio wstawiona i rozwarcie na tydzien przed porodem na 3 palce :-)...ehh moglo by teraz tez tak byc :-) przyszla ty to masz urwanie d...z ta rodzinka...podziwiam cie ze dajesz rade bo ja bym chyba juz kontakty zerwala calkowicie :-O milka nie przejmuj sie ze schudlas, maluszek i tak co tydzien przybiera ok 200 g i ciagnie to z twoich zapasow wiec wszystko ok polecam stronke ( po niemiecku) jest fajnie opisane ile mniej wiecej maly rosnie i co sie dzieje, te wymiery wagowe co do tyg ciazy sie z tym co mi lekarz mowi pokrywaja w 100% http://www.gyn.de/schwangerschaft/trimenon3.php3 ja juz torbe do szpitala spakowal bo boje sie ze to moze sie zaczac w moment bede panikowac i zapomne co mam zabrac :-(...no i mam tez obawy ze po wizycie u gin lekarz mnie skieruje na jakas obserwacje do szpitala od razu :-( w sumie wiele rzeczy nie biore... -koszule do spania 2 szt -dres , t shirt -koszule taka wielka do porodu t shirt duuzy w sumie :-P -kosmetyki dla siebie -recznik -kapcie -szlafrok -dokumenty a pozniej dla dziecka maz dowiezie ciuszki na wyjscie, kocyk i fotelik samochodowy podpasek itp nie biore bo wiadomo ze beda na miejscu tak jak i rzeczy dla dziecka typu pampersy , oliwki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzień dobry. Ja jeszcze w starym mieszkanku bo niestety przeprowadzka nam się przesunęła o kolejny dzień, już mnie szlak trafia-tak bardzo nie lubię niesłowności ludzi. Do tego w poniedziałek moja królewna ma 4 urodzinki i już dawno obiecałam jej przyjęcie a tu nie będzie warunków żeby zrobić . Jestem strasznie zła. Ja torbę do szpitala spakuję dopiero za jakies 2 tygodnie, jak już dojdę do porządku z wszystkim i będę miała już poprane uranka dla maluszka. Dziewczyny miałam dziwny sen-śniło mi się że robiłam test ciążowy-no wynik oczywiście dodatni-2 grube czerwone kreski. Ale skąd takie sny żey robić test. Sama nie wiem. Teraz uciekam bo śniadanko trzeba zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..35..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....34.............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......32...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj :D:D Ja już poprasowałam wczorajsze pranie i posprzątałam, tylko teściowa mi podłogę umyła, bo tak mnie dół brzucha rozbolał, że myślałam, że nie wytrzymam. Milka -- powiem dosłownie, że gówno mnie obchodzi, czy dostali podwyżki, czy nie i ile zarabiają. Jeśli wybiera się jakiś zawód, to po to, żeby go dobrze wykonywać, a nie olewać, bo mało kasy. W szpitalu w Namysłowie położne były przemiłe, jeśli o to chodzi. Warunki tez bardzo dobre, nowe sprzęty do porodu i ratowania noworodków itd... Ale niestety jak zaczęły strajkować to odeszły od łóżek, w obawie o to, że znów zaczną rezygnuję z usług tego szpitala. Dlaczego kobieta ma być dobrze traktowana tylko w prywatnej klinice???? A ja mam już porównanie, jak już kiedyś pisałam, zafundowałam sobie prywatną operację. No i wiadomo, że nie mam na co liczyć jeśli chodzi o warunki, ale myślę, że opieka powinna być taka sama. Można to porównać choćby do zawodu sprzątaczki, mało zarabia, więc powinna sprzątać na odpierdziel, ale jak źle posprzątane, to ludzie się burzą, że brudno na klatkach i chodnikach. Surfitka -- ostatnio rozmawiałam z położną na temat nospy, bo też bałam się barć już teraz. Powiedziała mi, że jeśli czuję, że zaczyna się coś dziać, jakieś bóle, skurcze, to powinnam brać nospę i nie czekać aż sytuacja się rozwinie, że będę jęczeć z bólu. A jeśli się okaże, że to już poród, to bez obaw, wtedy nospa nie pomoże, nie wyciszy skurczów i po prostu akcja się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..35..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....34.............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......33...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Dzisiaj mialam straszny sen.Snilo mi sie ze rodze,no i rodze i urodzic nie moglam,no i w koncu sie obudzilam,bylam cala spocona,mokra. A dziewczynki od ktorego tc jest ciaza donoszona?Bo ja slyszalam ze w 38tc,ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ja slyszalam ze za ciaze donoszona uwaza sie jak dzeicko ma juz 2,5 kg wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,no gosiu nie wiedzialam.a ja nie mam zielonego pojecia ile moj maluszek wazy,usg mialam tylko robione na poczatku ciazy,i w 22tc a teraz nie,jestem badana tylko od srodka i co wizyte badania moczu i krwi i to wszystko.teraz mialam robione badanie na bakterie w pochwie gbs,naszczescie niewyhodowano,bo jesli bym miala te bakterie to brala bym antybiotyk zeby je zlikwidowac,bo dzidzia podczas porodu mogla by sie zarazic.ale co to za bakterie nie mam pojecia.a wy mialyscie to badanie robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ja nie miałam żadnego posiewu robionego. Słyszałam, że ciąża jest donoszona od 38 tc, nic o wadze dziecka. Wiem tylko, że jak się urodzi wcześniak, to szanse na wyjście ze szpitala ma dopiero jak będzie ważyło 2 kg. Ale ja mam usg robione przy każdej wizycie i zawsze lekarz mówi mi ile Kajunia waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o super masz elmirka,co wizyte widzisz Kajunie i to co ona wyprawia :) ja tez bym tak chciala.tak mi sie wydawalo ze donoszona ciaza to 38 tc.moja szwagierka jak urodzila coreczke z waga 1900 w terminie to tez czekali aby Wikusia wazyla 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzewczyny, bardzo sie ciesze, ze u Was wszystko w porzadku :) Dziekuje Wam za cieple slowa, to wbrew pozorom dodaje otuchy :) Ja nadal w domu, jezdze do szpitala na kontrole : ktg, ogole parametry, krew na obecnosc stanu zapalnego-CRP i scan- sprawdzanie ilosci wod. Jutro koncze antybiotyk a od poniedzialku kolejny przez tydzen. I to na tyle antybiotykoerapii przed porodem (jutro koncze 33tydzien). Jesli do 36 tyg nie wystapi akcja porodowa, bede miala indukcje. Chyba, ze rozwinie sie jakis stan zapalny wczesniej no to od razu tez zakonczenie ciazy. Choc lekarka mi powiedziala, ze zdarza sie to bardzo rzadko. Ale ja niestety mam tego GBS (group B strep), wiec pozostaje mi tylko nadzieja, ze zaden stan zapalny sie nie rozwinie. Akurat na to nie mam wplywu... Wod troche przybylo (dzielny babelek radzi sobie jak umie) ale nadal sie ze mnie leje jak z wiadra. Pozdrawiam Was cieplo i do nastepnego... glaskacze dla Waszych Dzidziusiow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka mam nadzieję, e uda Ci się dotrwać do 36 tygodnia, to już będzie całkiem spory ten Twój Bąbelek. Mam małą prośbę. Wytłumacz mi jak zauważyłaś, że wyciekają Ci wody płodowe i jak to teraz masz.. Bo kurcze choć przy każdej wizycie mój gin tłumaczy mi, że choć wydzieliny jest więcej to jest wszystko ok, ale ja się za każdym razem martwię, kiedy zrobi mi się choć odrobinkę wilgotniej. Mam nadzieję, że to nie jest dla Ciebie zbyt intymne pytanie, jak chcesz to napisz może na interii, tylko daj znać, czy napisałaś. Dzięki z góry, buziaki dla Maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67676767676767
Dziewczyny Jestem u Was gosciem nie proszonym,ale prosze pomózcie jezeli mozecie.Jestem w 30tc i mam upławy lekko żółtawe.Nie ma ich duzo,ale sa i koloru blado zółtego.Czy któraś z Was miała coś podobnego?Zaczełam sobie aplikować na własną ręke pimafucin. Druga sprawa to,że męczą mnie od 4 dni hemoroidy,używam maść prosterisan,ale nie widze rzadnej poprawy.Możecie mi doradzić coś?prosze:( Mojej gin.przez najbliższy tydzień nie bedzie i powiem Wam ,że jestem troche zdesperowaną ,bo termin wizyty mam dopiero na 20maja.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67676767676767
Dziewczyny Jestem u Was gosciem nie proszonym,ale prosze pomózcie jezeli mozecie.Jestem w 30tc i mam upławy lekko żółtawe.Nie ma ich duzo,ale sa i koloru blado zółtego.Czy któraś z Was miała coś podobnego?Zaczełam sobie aplikować na własną ręke pimafucin. Druga sprawa to,że męczą mnie od 4 dni hemoroidy,używam maść prosterisan,ale nie widze rzadnej poprawy.Możecie mi doradzić coś?prosze:( Mojej gin.przez najbliższy tydzień nie bedzie i powiem Wam ,że jestem troche zdesperowaną ,bo termin wizyty mam dopiero na 20maja.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zartujesz dziewczyno z tym pytaniem !!! Jesli zaniepokoily Cie nagle uplawy oraz ich kolor po prostu jedz na izbe przyjec. Jedyny sposob zebys byla spokojniejsza. Tylkoe lekarz moze ztwierdzic co Ci jest. Nic sobie sama nie aplikuj!!! Jedz i tyle. A do 20 maja jak bedziesz czekac to mozesz juz miec niezla i grozna infekcje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzewczyny! Czy kazda z Was dostala karte ruchow? Bo ja ostatnio jak bylam na ktg to lekarz ze szpitala dal mi taka karte i kazal codziennie liczyc ruchy. To znaczy przez godzine trzy razy dziennie: 8-9, 14-15, 21-22 i zapisywac. Mowil, ze musi byc przynajmniej 10 ruchow na godzine. Ale ja nie wyrabiam z liczeniem, po 50 sie gubie :) I cale szczescie. Dzis u mnie brzydka pogoda. Pada i zimno. Ale mam dobry nastroj. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...36...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....36...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........35. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..35..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....34..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....34.............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......33...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC Witajcie dziewczynki... U was też tak paskudnie jak u nas ?? Od rana pada z malymi przerwami, 10 stopni, wiatr... po prostu załamać sie można... Mimo wszystko staram sie jak naj mniej siedzieć w domu i w miare aktywnie spedzac czas... Co do przygotowan to ja też chyba powoli zaczne sie pakować, chociaz na razie nic nie wskazuje ze mialabym wczesniej urodzić... Ale to juz 36 tydzień wiec lepiej byc przygotowanym... A w waszych szpitalach też jest wymagane ubranie ochronne dla osoby towarzyszącej przy porodzie ?? Bo ja się od siostry dowiedziałam, w szkole rodzenia mi nic nie mówili - a to ubranko to ponoć kosztuje jakies 50zł :-) dla mnie to po prostu smieszne, troche flizeliny i tyle kasy !! Wiec jesli to prawda to jeszcze to dorzuce do mojej listy... Przyszła, brak mi słow - twoja tesciowa to koszmar jakis... moje kondolencje :-P Malinka - dobrze ze sie trzymacie jakos i oby tak dalej, trzymam za was kciuki moooocno !! Iza ucałuj Bartusia !! I powiedz mu że niedlugo bedzie mial wirtualnych kolegó i koleżanki więc jako najstarszy musi być silny i nie dać się przeciwnościom !! Pozdrawiam Was cieplutko z jesiennego podkarpacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam usg na kazdej wizycie robione i dobrze aby jestem spokojniejsza jak se troche maluszka popodgladam :-) karty ruchow nie dostalam a w tym szpitalu gdzie bede rodzic nie ma czegos takiego jak ubranie ochronne bo i po co to, ino jakies chore wyciaganie kasy ja do ubrania tez biore swoje rzeczy co mam a nie bede w ochronkach chodzic hehe o tyle dobrze mam ze nie musze caly dzien lezec w pizamie tyle co w nocy :-) no chyba ze akurat nie bedzie mi sie chcialo ubierac lekarz mowil ze po porodzie moge sie ubrac w co chce byle by mi bylo wygodnie i byly to rzeczy bawelniane i nie uciskaly brzucha z tym donoszeniem to w sumie racja ze 2 tyg przed wyznaczonym terminem porodu jak i 2 tyg po jest ten odpowiedni czas i dziecko jest donoszone..teoretycznie... bo jednak waga ma najwkiesze znaczenie i jak sie urodzi dzieciak w 36 tyg z waga juz 2,5 kg to tez jest uwazany za donoszonego i jak jest wszystko ok to nie musi byc dluzej w szpitalu czy w inkubatorze no ale wiadomo jak to jest teoria swoje a zycie swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67676767676767
No cóż dzięki Wam. Pozdrawiam i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×