Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Goba ja tez moskitiere kupie tylko do tej pory widzialam tylko do spacerowek a do glebokich ni hu hu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Znowu musialam nadrqbiac wasze opisy;) WLasnie jem kolacje druga juz dzisiaj;) Kanapeczki z serkiem zoltym mniaam,dzis mam jakis taki denny dzien senna jestem jakas taka ospala, pic mi sie ciagle chce a co za tym idzie siusiam bez przerwy heh;)Szkoda ze nie umiem wejsc w ta interie i opjecia zielonego o tym nie mam, zobaczylabym Was i wasze brzdaczki:( a tak dziala tylko wyobraznia;)Maluszki musza byc przesliczne.Zmykam dzis pobudka o 3:)Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek podaj meila swojego to ci prześlemy ja właśnie jem śniadanie,pochmurno u nas strasznie ogólnie to do d... .a u was?pm jak eliasek?malinka izka a wasze brzdace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie strasznie parno,ma byc burza. Wlasnie ide robic sniadanie n\placki z maki z dzemem truskawkowym;)zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba dziekuje , juz mam tylko gdzie to na interii wpisac,zielona jestem, a gdzie na nk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w googlach jak wpiszesz interia i ci wyskakuje wszystko to w interii musisz kliknąć na poczte i wtedy wpisywać to co ci podałam a na nk szukaj ze swojego profilu i wyślij zaproszenie albo podaj mi imie i nazwisko to ja ci prześle zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:)) Wlasnie za jakies 3 godz.bede u synka:)))))))takze wieczorem zdam relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz kawe zaliczylam i na sniadanie nalesniki z dzemem :-P i nic mi sie nie chce pogoda taka se, zachmurzone i ogolmnie do doopy i chyba zaraz wroce do lozka i ide spac nie mam sily na nic ostatnio i tylko bym spala :-O przyszla jak tam pierwsza nocka z malym w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj sobie pospałam druga połówka zajeła się synem to sobie mogłam pozwolić... U nas chłodnawo zobaczymy może niedługo pzyjda spowrotem upały.Ja czuje się ja narazie niezle tylko podobnie jak was bola mnie pachwiny i jak mała się rusza to kuje mnie od sirodka jak by sobie tunel kopała do wyjścia hi hi hi Iza czekam na wiadomość jak tam u małego... No i pisze się na te przepyszne placuszki ochoty mi odrana narobiłyście... Ja dzisiaj nygusuje tylko popołudniu jedziemy z małym na urodziny do kolegi z klasy odbędą się w jakimś klubie to z dwie godziny posiedzimy przy kawce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia zapraszam. Dzis czuje sie jakos dziwnie skurcze mam takie lekkie jak przed okresem ale trzymaja od rana i na wymioty mnie cos ciaga, glowa tez nie daje o sobie zapomniec.niewiem co to jest:( Wiem jedynie ze jakos kiepsko sie czuje:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem padnięta. Całą noc nie spałam. Co chwile miałam bóle takie jak na okres. A teraz boli mnie kość łonowa i cała miednica. Mam nadzieję że mała jeszcze posiedzi. Jutro idę do lekarza na wizytę ciekawa jestem co na to powie. Mamuśka jak tam po nocy z małym Eliaskiem. Jest prześliczny. Malinka twoja maleńka jest samą słodkością. Taka malusieńka. Śliczniutka maleńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek dzieki... A mi się dzisiaj tak nudzi że szok...Wysłałam na poczte zdjęcia mojego synka jak się urodził sa z deka nie wyrazne bo robione podwójnie, ciekawe czy Julia bedzie do niego podobna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta fajny mały ale duży się wydaje. kirysek i jak doszlś już do tego:?interia i nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba nie urodzil się za duzy wazył 3200 i miezył 52 cm ale pewnie jak by dotrwał do 40tc to z 4kg by miał bo urodziłam go w 37tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! Wczoraj byłam na usg i dowiedziałam się że maluszek jest zdrowiutki co nas strasznie ucieszyło i lekarz mi powiedział że będzie duże dziecko bo już w tej chwili waży 3 kg!!!Nic dziwnego że mi tak ciężko:)Także ze 4 kg będzie ważył mój szkrabek,już się boję jak ja urodzę.Zrobione mamy tez 3d także już widziałam buzkę,wyślę wam na interię,mały pyzul z naszego dzieciaczka:)No niestety płci nie poznaliśmy bo już się odwrócił że nic nie było widac i do tego już za duży jest,także likwiduje w tabelce płec bo niestety będzie niespodzianka,no cóż...Tak się cieszę że zdrowa nasza kluseczka,tak je teraz nazywam:) Malinka i przyszła śliczne te wasze niunie!!!! Współczuję tylko przyszłej takiego porodu,masakra!!! Musiałam zmienic troszkę swój pseudo z katrin na katrinę bo moje stare hasło mi nie chciało wejśc nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...38..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..38.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...38...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....38...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........37. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....35....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....36..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...35.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......35...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....34..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 34.....Oliwia NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Gratuluje slicznych,zdrowych pociech :) PM wspolczuje,najwazniejsze ze juz jest po wszystkim,i masz swoj skarbek przy sobie-super :) Pozdrawiam goraco.Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...38..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..38.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...38...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....38...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........37. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....35....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....36..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...35.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......35...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....34..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 34.....Oliwia NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina, ale duża ta twoja dzidzia, moja mała w 35 tyg ważyła 2,5 kg. Może to jednak chłopak, bo podobo chłopcy są więksi, ale najważniejsze, że zdrowe. Ja już chce tulić moja kruszynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też myślę że to jednak chłopak będzie,lekarz właśnie powiedział że patrząc na buzkę to chyba chłopak ale pewności nie mamy,czekamy...A z tą wielkością to różnie bywa,2 miesiące temu żona mojego kumpla urodziła dziewczynkę która miała 4300 czyli niezła laska z niej była;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!jestem leniwa i mam lenia jak nie wiem co!Mała rusza sie cały dzien prawie .Ja zmałym w domciu sama kwitne troche leze,troche czytam,troche tv oglądam.Nic sie nie chce z małym pograłam w gry planszowe,budowałam klocki,jakoś ta niedziela zleci. Widzałam na interi zdjęcia dzieciaczków sa słodkie!!!!!!!!!!!!!!!!!Łezka mi sie zakręciła jak oglądałam Malinki córke ja mam ten sam termin co ona miała-pomyslec ze mam tam w brzuchu taką księżniczke!!!!!!!!Super!A Eliasek to ma włosów burze i ekstra bransoletke!!!!!!!!!!!!Ale mi sie dłuzy ta końcówka ciąży szok!!!!!!!!! GOBba-mam prosbe wyslij mi zaproszenie na nasza klase ta z kafetri bo juz wykasowałam haslo i sie nie dopisałam.Masz moje dane w swojej prywatnej naszej klasie. u nas cały dzien prawie pada i nudy jak nie wiem co............................Niektóre z Was piszą ze mają bóle jak na okres-ja takich nie mam zresztą nigdy jak miałam dostac okres to nie miałam szłam do kibelka i na majtach krew i wiedziałam ze dostałąm.Zadnych bóli,napięcia w piesiach.nic.A niektóre to wiem ze jak mają dostac to boli brzuch i prawie cały czas na tabletkach zwsze im współczułam.No cóz taki nasz los. A Wasi mężowie bądz partnerzy biorą urlopy jak urodzicie,lub jakies wolne z pracy? Mój jak wyjdziemy ze szpitala to bierze 2tyg.bedzie załatwiał w urzędzie,latał po ubezpieczeniach itd.no i oczywiscie pomagał.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tez dzis zle spalam, nie moglam usnac, a jak usnelam budzilam sie :( Dobrze, ze mala sobie grzecznie spi w nocy a w dzien harcuje :) Od rana robie pranie, znowu sznurki mi sie skonczyly ...uroki mieszkania w miescie w malym mieszkaniu bez balkonu :o Martusia, synek byl do ciebie chyba bardzo podobny jak byl maly :) Urocze :) Katrin, no puchatek z twojego dzidzia. Ale ja bym sie nie sugerowala ani twarza ani waga co do plci dziecka. Jak sie urodzi dziewczynka i jej to powiesz ze wygladala na chlopczyka bedzie ci miala za zle :P Beja, moj maz bierze tydzien wolnego. Na szczescie tutaj nie musze biegac po urzedach, papiery juz wypelnilam, oprocz dat i imion dziecka, w szpitalu zostawiam je, oni dopisuja dane na temat dziecka i po 2 tyg dostaje numer jakby NIPU i akt urodzenia - wszystko przychodzi poczta. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...38..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..38.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...38...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....38...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........37. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..37..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....35....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....36..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...35.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......35...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....34..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 34.....Oliwia NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ta brozoletke zakladaja w szpitalu. Ja dzis chodze do tylu, znow noc nie przespana , w dodatku maz byl na nocce, wiec mialam ptytki sen, maly narobil 8razy w pampersa.. hehe to ma po tacie. Poza tym piersi troche lepiej, byla przed chwila u nas polozna i pomogla mi duzo, dala pare trikow.Jutro musimy na zakupy jechac, mam za malo ciuszkow, dzis go juz 3razy przebieralam, wszysko jest z mleka, w dodatku nie moge tego odplamic :o, macie jakies triki jak sprac mleko?? wszystko jest zolte, a on ssie tylko przez ta nakladke, i ciagle wszystko wylewa sie bokiem, staniki juz mam nie doprane, ciuszki jego,wszystko :o HILLFEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska, sa specjalne odplamiacze dla niemowlat. Niestety na poczatek trzeba miec duzo zmian ciuszkow i prac codzinnie :O I prasowac potem...niezla gonitwa nas czeka :) Nie wiem jakie odplamiacze sa dostepne w niemczech czy w Polsce. Tutaj ja kupilam odplamiacz tej samej firmy co proszek a ze dostalam troche ubranek i tez odrobine poplamionych sprawdxizlam i dosc dobrze sie spisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×