Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...37..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...37..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...37...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....38...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....35...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........36. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....35....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....35..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......35....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...34...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....34..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- -----------------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Beja poprawiłam ci te tygodnie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia, jak myslisz, popoprawiac dziewczynom tygodnie czy usunac te ktore sie nie odzywaja i maja ponizej 30-ego tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem baja dzieki za zamartwianie byłam dzisiaj z mała na testach alergicznych rano-tym razem nic nie wykazały,potem ktg,potem obiad i poszłam -poczłapałam do kumpeli-ma bliźniaczki 8 miesieczne i siedziałam do 8. ja z nogą lepiej.antybiotyku nie wziełam pomogła masc z antybiotykiem i sterydem,noga lekko spuchnieta jeszcze,ale już nie zaogniona tylko fioletowa jakbym gangrene w niej miała ale to przejdzie ale bedzie wygladać jak siniak-grunt ze już nie jest taj jak wczoraj bo momentami myślałam ze bede płakać. beja widziałam ze marta ci poprawiła,mi jutro sie kończy 36 tydzień.surfitka aj znać po usg.a przyszła biedulka się meczy,ja już za 2 tyg mogłąbym urodzić,już się nie moge doczekać. ale się rozpisałam.a co u was? aha ja tez spiaca ciagle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, ciesze sie ze z noga dobrze :) Ale z blizniakami to musi byc jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba bardzo się ciesze że u ciebie lepiej z ta nogą🌼 surfitka myśle że usuń a jak się pojawia to poprostu jeszcze raz się wpiszą chyba że wiemy że któras jest w szpitalu to jej można poprawić.... Ja często przed szkołą mojego małego widze duzo blizniaków tutaj w anglii to chyba wysyp ich jest bo naprawde duzo.Nie wiem sama jak te kobietu sobie radzą a oprócz tego maja jeszcze jedno albo dwoje dzieci więcej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama bym zrobiła pożądek ale nie wiem kto jest w szpitalu a kto nie.... zaraz zmykam do łóżeczka bo ocka mi sie kleją buziaki kochane do jutra😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki;) Widze ze pomalu dobijamy do mety, ja tez juz czlapie, a dzisiaj jakies bole w dole brzucha mnie dopadly, i nie wiem czy to po lazankach z kapusta, czy to skorcze, bo tak jak na okres mnie brzuch bolal, ale co tam posadzilam kwiatki w donice, ogarnelam taras, maz juz spi jutro caly dzien go nie bedzie, bo wyjezdza w delegacje a ja sama, i jak mnie te bole znowu zlapia, to nie wiem. Wiecie jak to jest- chlopa nie ma jak jest najbardziej potrzebny:) Jutro kupie termometr, butelke i smoczek dla malej, bo tego jeszcze nie mam, moze pare flanelowych pieluch. Goba no lecz te noge i uwazaj na meszki, a u mnie wyobrazcie sobie w drewnianym domku ogrodowym osy sobie gniazda zaczely budowac:( Maz tam co chwile jakas chemie stosuje w celu wybicia a te dalej swoje. Wole nawet nie myslec ze taka franca mogla by uzrec moja Zosie. Mysle ze moskitiere na wszelki wypadek zakupie. Surfitka ja zostawilabym tabelke w tej wersji jaka jest chociaz czesc dziewczyn przestala sie zupelnie udzielac, ale moze jak urodza to dadza znac jak im poszlo. Martusia-hejka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla Mamusia tak sobie date porodu ustalala, a Eliasek uparl sie na 13 i koniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki widzę, że zostałam usunięta z listy no ładnie. Cały czas Was czytam i gratuluję szczęsliwym mamusiom szcęśliwych rozwiązań. Ja prawie wcale nie piszę bo jakoś nie mam ochoty taki gbur się zrobiłam, że szok. Jutro idę do lekarza to już 35 tyg nie mam jeszcze żadnych bóli ale brzuch juz mam niżej i coraz bardziej zaczynam się bać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nie bede ruszac tabelki :P Raz na jakis czas chociaz mozna wpasc, podpisac sie i tyle. Byloby nam milo :) A u mnie nie jest ciekawie :( Mam malo wod plodowych, lozysko zaczyna sie starzec. Wody najpierw wogole wyszly ponizej normy, ale lekarka mowi, ze poczekamy , bo mala ma pelny pecherz i zoladek, to moze sie zesika. No i na szczescie grzeczne dziecko zrobilo siku i wody wzrosly do normy, ale nadal nisko..i wogole tendencja spadkowa. Mam duzo wypoczywac i duuuzo pic. Przyczyna, albo za duzo jestem w ruchu, albo lozysko zaczyna niewydalac. Zobaczymy za tydzien, mam szczegolna uwage zwracac na ruchy dziecka :o Nastraszyli mnie i tyle. A mala ma to w nosie, dzis dwie rece przy buzi i noga, coby rak bylo malo :P Moze jednak ten porod bedzie wczesniej.... Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu surfika to pilnuj sie teraz kobieto moze ty nastepna do rozpakowania milka znam ten bol z osami..u mnie sa na balkonie znalazly mala dziure w scianie i tam zaczely se przylatwac i cos kombinuja ...chyba nie gniazdo ja im dam :-( ciekawe gdzie reszta ...moze juz jakies malenstwo jest na swiecie a jeszcze nie wiemy :-) ja sie czuje ostatnio taka ociezala i nic mi sie nie chce blee normalnie jak slon tyle ze ja zapadam w sen zimowy :-O poslalam wam fotki na interie przygotowalam kacik dla malego :-) musze dzisiaj do sklepu sie wykopac niedlugo dzien dziecka wiec cos dla syna musze kupic ale co ? szczeniak ma wszystko i nawet jak go pytam to nie wie co by chcial :-P widzialam fajne i niedlogie hulajnogi takie z aluminuim wiec moze to...hmm musze jechac gdzies je poogladac ale taaaak mi sie nie chce :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to ja juz zapomnialam jakie to sa bole jak na okres :-P ...kurcze kiedy to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka to uwazaj na siebie ja też miałam wody w normie z tendencja spadkowa,mówiłam mi ta co byłam prywatnie że mogłoby być wiecej,pije bardzo dużo,mąż czasem pyta a gdzie masz ta wode co rano kupiłam-już wypiłaś ale masz spust hihi no i uważaj na siebie może lepiej już nie pracuj co? ja też miałam w zeszłym tygodniu bóle jak na okres a teraz nic,skurcze nadal ale teraz to już bardziej bolą,jak mam to mi serducho szybciej bije.moja wiki w przedszkolu,kuba odpoczywa,noga wysmarowana a ja się wezme za pranie i obiad chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ślicznotki! Przepraszam, że ostatnio tak rzadko się odzywam ale cały czas chodzę jeszcze do pracy i mam mnóstwo roboty przed macierzyńskim więc nawet nie mam za bardzo czasu do Was napisać! Ale przynajmniej staram się Was czytać. Serdecznie gretuluję naszym trzem pierwszym mausiom-ale Wam zazdroszczę!Mnie dziś się dopiero zaczyna 36 tydzień więc jeszcze troszkę przede mną. Mój Mężuś się ze mnie śmieje, że chodzę i wyglądam już jak Obelix. Urosłam już tak że ho ho ale czuję się dobrze, no może z wyjątkiem bólku kręgosłupa po długim siedzieniu przy biurku w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...37..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...37..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...37...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....38...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....35...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........36. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....35....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....36..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......35....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...34...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....34..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- -----------------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Mamuśka!!! GRATULUJĘ SYNECZKA! eh, nie myślałam że już w maju rozpakują się trzy kobietki! lekki strach mnie ogarnął, mam zarezerwowany pokój na długi weekend 22.05 w kotlinie kłodzkiej i zaczynam się zastanawiać czy jest sens jechać???? brzuszek mam mały, do pracy jeszcze chodzę, raz w tyg (reszta przez net) ale sapię i usiedzieć też ciężko, a dziś w nocy znowu krew z nosa poszła.... któraś z Was tak miała??? jutro na szczęście wizyta u ginki to się dopytam, ale martwi mnie to.... pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki Dzisiaj rozpoczelam 36 tydzien:), juz juz niedlugo Zosia znajdzie sie po mojej stronie;) NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...37..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..36....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..37.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...37..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...37...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....38...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........36. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..36..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....35....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....36..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......35....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...34...Vanessa Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......34...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....34..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......32....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- -----------------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Hej, Malinka, a jest już zdjęcie Twojego maleństwa? Bo na interii nie widzę i nadal nic mi się nie otwiera....:( Jakie programy do oglądania zdjęć posiadacie? A, wiecie, wczoraj zdałam prawo jazdy, w końcu, dopiero za 8 razem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Postraszyłyście mnie z tymi ruchami i wodami. Moja gin sie pyta - ruchy są? Są. No i tyle. Ktg jeszcze nie miałam,a usg dopiero pod koniec maja. Uroki państwowej słuzby zdrowia. Dziś mi sie śniło, że miałam bliźniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Z otwieraniem zdjęć już wszystko ok, musiałam je tylko zapisać na pulpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia u mnie osy tez zaczely onwachiwac miejsce a potem juz tam cos wisialo, i ciagle jedna cos tam klecila, wyszla ztego taka malutka kuleczka. Lepiej pryskaj juz teraz czyms, bo widocznie miejsce im odpowiada u Was. Surfitka moze pomysl juz o spakowaniu torby? Nigdy niewiadomo jak wszystko moze sie potoczyc, a jak z lozyskiem cos nie tak to nie czekaja. Ogladalam przed chwila porod naturalny ale sie darla biedna dziewczyna, kurcze, a lekarka tak jej okropnie na brzuch naciskala nie wiem po co- slyszalam ze sie juz tego nie praktykuje, a jednak. Goba a co pichciasz dzisiaj? Ja chyba cos na miescie zjem, albo jajecznice zobacze. Masterek witaj🖐️ Tak spogladam na nasza tabelke, to tez sobie mysle co np z Surferkiem Anetka, Aspira i Bezire sie dzieje? Jest jeszcze Majkaktora zatrzymala sie na 26 i ma w nosie. Perlakrynicy nie nazekaj tylko dopisz sie do tabelki i pisz tutaj z nami zpowrotem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii ale zawsze mozesz sobie prywatnie usg strzelic, tylko jak wszystko ok, to po co. Merana to wkoncu mozesz sobie nas poogladac;) Ide kawke zalac, a potem na zakupy. Jak wam sie spi dziewuszki, bo ja z boku na bok sie obracam, i co chwile toalete zaliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka usmaże mieso od szynki,do tego mlode ziemniaczki i suróweczka,mizeria jest od wczoraj w lodówce-mezowi nie smakowała bo ogórki na tarce starłam a nie w plasterkach.milka na kiedy masz termin?mi si jutro zaczyna 37 a mam termin na 13.06. merana gratuluje madrosci-hihi ja tez długo do tego dochdziłam a zpulpitu jak usuwam zdjecia to mam ich w kosu setki. poprasowałąm i 1 pranie powiesiłam zaraz nastepne bo ostałam od kumpeli siatke mini rzeczy dla kubusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Cześć! U mnie tez dzieczyny niecierpliwe wyczekiwanie, chodz wiem, że dzidzius powinien jak najdłuzej posiedziec w srodku. Katrin nie przejmuj sie ja tez długo nie wiedziałam co sie ukrywa w moim brzuchu:) aż w końcu lekarz stwierdził że córcia i juz rózowe ciuszki od razu kupiłam :) sama radość z tych zakupów! Ja nie mogę spać, męcze sie tylko w nocy, zasaypiam dopiero około 1 w nocy. Brzuch mam mały i oczywiście wszyscy dookoła twierdzą, ze to chłopak będzie, ale ja wiem swoje :) Jak zjem cos słudkiego to mnie mdli, może to dobrze przynahjmniej nie kusi mnie na słodycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Milka, jak bedzie coś nie tak, to nie będe sie zastanawiać, tylko poszukam gdzieś prywatnie. Pytałaś o spanie, ja akurat nie mam z tym problemu - przeciwnie, zasypiam od razu i spałabym po 15 godzin, mam nadzieje że mi to przejdzie, kiedyś wystarczyło 5, żebym była wyspana. A ja ostatnio nic nie robie tylko piorę i prasuję, nazbierało mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii to zazdroszcze, ja od zawsze cos ze snem mialam, a teraz albo siku, albo maz mnie wybudza swoim chrapaniem, albo pozycji nie moge znalezc, i tak sie mecze. Potem bedzie malenstwo i znowu nie przespane noce, ale to juz chyba inna bajka. Goba ja mialam tydzien pozniej jajeczkowanie od Ciebie dlatego mam 36 tydzien, a jak mialabym liczyc termin od ostatniej miesiaczki, to gdzies pod koniec maja moglabym rodzic. U mnie to takie troche pokrecone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy bedziecie dawały herbatke maluszką w upały czy sama pierś?może taka koperkowa co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ja wczoraj o tym myslalam i chyba kupie z samego koperku zeby miec w razie potrzeby, jednak latem dziecko bardzo sie poci w upaly. Jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jwst jeszcze z Hippa ale tam jest chyba wiecej skladnikow i to jest slodzone wiec tego nie kupie, a sama wode tez mozna podac w razie czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×