Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość guska***
dziekuje wam za mile powitanie!a w tabeli to faktycznie sie pomylilam-dolorzylam sobie jeszcze miesiac nie wiem jak bym to wytrzymala z takim brzuchem;)juz poprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guska***
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...38..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..38.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...38...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....38...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........37. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....36.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..37..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....36..Franek kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...35.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......32....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......35...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....35..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 34.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi surfika wiem jaki baby g fajne sa ja jestem zagozalym fanem casio od lat i az mi glupio ze nosze taki malo kobiecy zegarek, juz myslalam ze se kupie dzisiaj jakis taki fajny na branzolecie srebrnej no ale jakos te casio sportowe takie praktyczne :-P bylam dzsiaj w ruskim sklepie i nawiozlam se pronce polo ide zaraz jeden wciagnac :-) moje chlopy pojechali z kotem na szczepienie wiec mam w domu luzik i cisze ide se dupe slodyczami pomascic :-D no i witam nowa kolezanke :-) fajnie ze sie dopisalas do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zawsze na sportowo. Nawet od mamy ostatnio oberwalo mi sie ze w ciazy nawet raz sukienki nie ubralam i co ja temu dziecku przekazuje :P Mowie jej ze bedzie inzynierem i tyle :P A zegarek dokladnie taki sobie sprawilam, ze stoeprem co by skurcze mierzyc ;) http://www.digitalfotoclub.com/sc/from-yahoo.asp?id=964601843&rf=yahoo&dfdate=8_16_2007 :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka zegarek super a ja wlasnie siedze z chlopakami w domu czyli moj syn i jego kolega.Zajeli mi telewizor w salonie i graja na playstation juz na glowe dostaje od tych okrzyków feeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia, bedzie malutka to maly bedzie musial ciszej sie zachowywac :) Skonczy mu sie ;) A ja wlasnie mam przerwe na lunch i wcinam :) NIna jakas spokojna dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że mu się skończy przedewszystkim wizyty kolegów w domu bo te dzieci angielski to sa tak rozbrykane że nie wiem jak ci rodzice daja sobie z nimi rade a to nie na moje nerwy już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo surfika fajny zegarek :-) moj tez ze stoperem :-) kolor jakis taki niebieskawy ale w sumie nie bylo wieklkiego wyboru a mnie sie nie chcialo jezdzic wiecej po sklepach ja w kiecach tez malo kiedy chodze nie ma to jak gacie najwygodniej :-) u mnie w domu tez jak w salonie gier , maz synem na kompie wiecznie by grali :-O play station tez mieli kiedys ale w koncu sprzedali i przezucili sie na komp...tzn mamy w domu juz 2 kompy taki konik mojego chlopa :-O jakby mogl zas by jakis nowy komp kupil :-O niecierpie jak siedzi i gra, taki stary chlop a jak dzieciak :-O kupilam dzisiaj mlode ogory i zaraz zakisze juhuuu bede miec malosolne juz mi sie po nocach snily ostatnio :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojemu przeszlo granie :P Predzej ja wlacze jakies bzdury przez inetrnet :P:P:P Ale skonczy mi sie :P Martusia, ja to mysle ze rozbrykane to juz nie tylko angielskie czy amerykanskie dzieci, ale polskie tez :P A jak kolezanka byla z corka ostatnio u mnie to mala wszedzie chciala wejsc i wogole sie nie przejmuje jak jej obca osoba zwraca uwage ( ja dla niej obca, bo ostatni raz widziala mnie w tamtym roku) . Ciekawe jakie nasze bable beda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę z komórki więc tylko parę słów. Leże sobie,odpoczywam,dostałam zastrzyk z relanium. Mam brać nospę 3 razy dziennie. Jak na razie w planach jest że zostaję do 2 czerwca. Czyli 30 urodziny i dzień dziecka w szpitalu. Buziaczki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka mi to sie wydaje że to zalezy jak się dziecko wychowa bo ja tez mam taka znajoma że dzieci jej na glowe wchodzą i nie sluchają wogule a wystarczy że któres coś zawoła to mamusia leci i daje.Ja bym tak nie mogła u nas w domu raczej panuje dyscyplina bo mój mąż jest bardziej zaborczy.Naprawde to pomaga jek gdzies maly idzie to nie musimy się za nigo wstydzić.no może dyscyplina to zadużo powiedzana bo chyba w swoim 7 letnim życiu dostał tylko trzy razy po tyłku.Poprostu staramy sie mu wszystko tumaczyć i to daje rezultat.ale jak widze niechture dzieci to szok wogole się nie słuchaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_mi buziaczki to dobrze że nie beda trzymać cię do końca szybko wracaj do nas😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, dziękuję :) martwiłam się że będę miała rozlazłego brzucha, przez słabe mięśnie, a tu dostałam taki prezent...na zachętę, hehe bo to moje pierwsze, a po 2l chciałabym drugie.... a że jestem po 30 z hakiem ;) trzeba się spieszyć.. Surfitka, fajny zegarek, jakoś wśród moich znajomych fajnie chowają dzieciaki, wcale nie rozpuszczone i znają słowo : nie najgorsza jest chyba faza dwulatka, potem się zaczyna dzieciaczek układać nieco, ale spotykam w sklepie , albo u lekarza takie bezstresowo chowane...zgroza i takich niemrawych rodziców, co mówią takie anemiczne \"nie\" że ja też bym ich olała... ciekawe jaka ja będę mądra jak urodzę??hehehe dziecko miało spać w sowim łóżeczku, jeść wg łatwego planu itp, naczytałam się potem jak ono się czuje, co dla niego dobre i już się łamię i na nic nie zarzekam ;) wyjdzie w praktyce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja co u lekarza dzisiaj? mała_mi to dobrze ze nie tak długo-do 2 jakoś zleci. a co do dzieci to:moja tez jest troche rozpieszczona-ale wie ze ze mna i tata niemoze sobie pozwolić na wiele-najgorzej z babcią i dziadkiem z którymi mieszkamy ale cóż teraz już troche za późno na tłumaczenie-ale ja i tak to robie-ze babcia i dziadek to nie jest swietość.ale ogólnie nie jest źle-wstydzić sie nie musze jak niektórzy. wyobraźcie sobie ze byłam z nia na dworze i grałam w noge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba to ty kochana masz kondycje ładną jeszcze ja to chyba nie dała bym rady.Co do dziadków u mnie jest to samo pozwalają mu na wszystko ale jak teraz jestesmy w polsce raz albo dwa razy do roku to im pozwalam bo tak żadko się widują. Uffff kolege zbrała już mama ale jeszcze została nam wizyta w czwartek i w piatek jakos przezyje bo ta następna dwójka jest grzeczniejsza od trego jednego łobuziaczka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! U BUCA byłam szału nie zrobił wszystko na odp...ol.SORRRy ale juz mnie denerwuje-albo ja taka wrazliwa ech dama nie wiem........W gabinecie byłam chyba 5 minut połozyłam sie zwazył KINGUSIE ma juz 2500gi 48cm zrobił przepływy i tez ok.i wody sprawdził powiedział ze są ok ale mogłoby być więcej no i jest główką w dole!!I to wszystko a za tydziń to samo zrobi plus obmace se moją cipke i zgarnie kase......................... nie jestem sknerą ale wkurzam sie nie wiem czemu......................... WITAM NOWA KOLEZANKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odezwe sie jutro jestem padnieta ide sie myc i uwale sie do wyrka..........pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja najważniejsze ze wszystko ok. a jak on taki sknera to chódź do niego co 2 lub 3 tyg. marta gra wyglada tak:ja stoja i bronie bramki a wiki strzela gola i tak na zmiane kazda z jednej strony i jedna drugiej strzela-ja nie biegam za piłką wiki wie ze nie moge i jak ucieknie to ona biega wiec luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo to już też jestem w piżamce wykąpana dziewczyny ile kosztuja u was za granica te krople sabsimplex-na kolke podobno najlepsze a w polsce ich niema-orientacyjnie.podobno to niemieckie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Byłam dziś na ktg i na usg, wszystko w porządku, malutka waży juz ponad 3 kg no i tętno w normie! Szyjka na razie ok, rozwarcia nie ma, więc pewnie będę miała wywoływany poród w dniu terminu, chociaż nic nie wiadomo, bo główka jest bardzo nisko. Troszkę się dzis też wystraszyłam, bo jak przyjechałam do domu po badaniu to zobaczyłam na majtkach brązowe plamienia, od razu zadzwoniłam do gina, powiedział, że to normalne po badaniu bo w tym okresie szyjka jest bardzo wrazliwa. Jestem dziś padnięta, bo mąż mnie wyciągnął na zakupy a dla mnie teraz to jest katorga. Witam nową koleżankę małami trzymaj się, czas szybko zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba nie wiem bo jeszcze nie sprawdzałam ale jak bede w sklepie to zobacze i dam ci znać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja,mirzejka super że dzieciaczki macie już sporawe teraz czekać na rozwiazanie ino... A mój mąż własnie wrócił z pracy i się kapie a ja mu w piekarniczku odgrzewam obiadek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, przepraszam, ale przeniosłam na interii niechcący zdjęcia twojego prezentu do kosza i nie wiem jak to zrobić, żeby wróciło do wiadomości otrzymanych. Chyba się nie gniewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zrobione a preaent pierwsza klasa... Ten mój mąż to naprawde jest kochany dosyć że po 12 godzin dziennie pracuje to jak wraca to zmywa wszystko po obiadkach bo ja jak stoje przy zlewie troche dużej to mi nogi dretwieją i ustać nie moge to przez tą cholerna niedokrwistośc ale się przyzwyczailam bo przy pierwszej ciąży tez tak miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Może mnie pamiętacie albo nie bo tak rzadko sie odzywałam. Byłam z Wami na początku a potem niestety nie bardzo mogłam bo pracowałam. W pracy nie wolno nam korzystać z forum a w domu nie bardzo miałam czas bo mam już jedną pociechę która nie bardzo pozwalała. Teraz jestem na zwolnieniu i nadrabiam zaległości. :) U mnie termin na 26 czerwiec. Póki co czuje sie dobrze ale im bliżej porodu tym bardziej się denerwuje. Może dlatego że wiem co mnie czeka :) Od ostatniego porodu minęło 21 miesięcy wiec nie długo. Mam tylko nadzieje ze będzie szybko i sprawnie. Co do płci to tez nie wiem. Bedziemy mieli niespodziankę. Gin raz mówiła ze chłopak a innym razem ze dziewczynka. Ostatnio nie pytałam a ona nie mówiła więc zobaczymy co będzie. Nie ważna jaka płeć byle zdrowe było:) Mam nadzije ze przyjmiecie mnie ponownie a ja postaram sie częściej odzywać. Póki co spróbuje nadrobić zaległości w czytaniu. Gratuluje mamusią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×