Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej dziewczynki u mnie trzeci dzień z koleji pada i wieje jak cholera że normalnie nic się nie chce.Dzisiaj miałam nie zaciekawą noc bo mała gdzieś mi się tak polożyła na jakis nerw że cały czas bolało mnie w klatce piersiowaj jak na zawał nawet ciężko miałam oddychać.NAszczęście juz dobrze.Zaraz mi przywiozą meble do pokoju małego to będe miała robote.Układanie,segregowanie i wyrzucanie nie potrzebnych zabawek coś czuje że sporo się tego uzbiera..... Goba pewnie już doczłapała się na badanie.Daj kochana znać popowrocie jak tam ci wyszło to badanie.Co do chodzenia to nie chce mi się nawet mówic ja codzienni do szkoły z małym ide 30min w jedną stone no i potem spowrotem i popoludniu nastepna tura.W czasie drogi mam takie skórcze że hej teraz naszczęście mały ma tydzień ferii ale od poniedzałku znowu się zacznie.Chociaz to potem może pomoże mi to w przyśpieszeniu porodu więc zobaczymy.Ale najbardziej się boje że gdzieś po drodze zaczną mi wody odchodzić normalnie mam stracha... el-mi-rka miłego prasowania a jak skończysz to zapraszam do mnie też sporo na mnie czeka a tak mi się nie chce przy tej pogodzie.. karolinna ja nie musiałam tyle leżec jak znieczulenie mi zeszło gdzieś po 3 godzinach to już powoli chodziłam sobie a po 9 to juz wszystko przy małym robiłam więc nie miałam żadnych ograniczeń.wiadomo trzeba bylo robic wszystko pomału i rana troche bolała ale nie bylo zle.wiecie dziewczyny ja nastawiłam się na ogromny ból i milo się rozczarowałam bo naprawde był niewielki czego i wam życze.Więc teraz też zrobie tak samo nastawie się na ogromne cierpienie a może też wtedy bedzie inaczej.... mala-mi przeslij troche tej ładnej pogody do mnie... Ewcia ja też mam takiego stracha ale to normalka mój synek to juz nie może się doczekać.Sam wygania mnie do szpitala żebym juz z małą przyjechała ale to pewnie dla tego że starszy jest od twojego synka...Nawet ostatnio mi zaproponował że mam nauczyć go jak prześciela się małą i że bedzie mnie w nocy wyręczał hi hi hi Oświadczył że jak pojedziemy na porodówke to on chce z nami jechać i będzie w poczekalni czekał... O własnie meble jadą to do potem pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia moj syn tez sie cieszy ze bedzie miec brata, tez troche przezywa ze pojde do szpitala i nie bedzie mnie pare dni ale bardziej boi sie cfaniak o to kto bedzie im tak dobrze gotowal jak ja :-P smieje sie ze jak wroce ze szpitala to dom bedzie w syfie a oni ( syn i maz) z dlugimi brodami przy kompie :-) goba ja tez dzisiaj po ktg i usg, u mnie skurczy totalnie zero, zeszle razy byly ok 20% a dzisiaj 5 % czyli totalna cisza, do tego maly caly czas spal na ktd i tetno bylo caly czas w granicach 140 , jutro mam zas ktg kontrolne i lepiej zeby nie spal, zrobili mi tez usg, lezy dalej glowa do gory, ma 2900 g , zrobili tez przeplyw pepowinowy i jak narazie wszystko jest ok pogoda booska i kusi mnie zeby sie na balkonie poopalac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia no to super-mój mały tez był spokojny i miał takie tetno. ja wizyte mam 2.06 w poniedziałek więc jestem ciekawa ale mój lezy głowką w dól na 100%.kupiłam sobie młodą kapuste i się najem za wczasu bo potem nici. ewcia moja wiki ma 5,5 roku,cieszy się na brata nawet każe jechać już bo długo jej.a co do szpitala to też już płakała delikatnie ale wytłumaczyłam ze musze bo tam się małym zajma jak się urodzi zbadaja itd no i obiecałąm ze bedzie z tata przyjeżdżać(podobno wpuszczają dzieci-szwagierka jak rodziła 2 miesiące temu to małą jej mogła wejść)mam nadzieje ze nie zmienili. marta daj zdjęcia pokoju z nowymi meblami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek jeszcze jakis czas temu,smial sie ze mnie ze beda mi brzuch ciac,ze jak pojade do szpitala to bedzie mial wkoncu swiety spokuj,a teraz gdy widzi ze przygotowania na nadejscie maluszka ida cala para,to cos juz nie tak.My z mezem mu tlumaczymy co i jak,ale on jednak bidulek przezywa.Widze ze Wasze pociechy rowniez to nadejscie nowego czlonka rodziny przezywaja :) napewno wszystko bedzie dobrze :) a ja zmykam podlogi myc,ostatnio okna pomylam,firany zawiesilam,mialam nadzieje ze mnie cos wezmie,a tu nic. tak moj lekarz wzeszly wtorek mi powiedzial ze juz rozwarcie jest,szyjka sie skraca,to blisko porod,najlepiej troszke pracy fizycznej w domku i sie zacznie-a tu,na razie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ale okna mogłaś odpuścić bo to niebezpieczne.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziolchy! dajscie przepisa na szparagi.. jakies zapiekane, bo mam od rolnika ja znow w nocy goraczka bleeeeeeeeeeee........ ale weszlam dzis w jedne stare spodnie í jestem z siebie dumna :D a czy ktos mi odpowie wkoncu dlaczego ELMIRKA I MILKA I INNE MAJA CC BO JA NIE MAM CZASU PRZEWRACAC STRON PRZEZ 1H PROSZE O ODPOWIEDZ!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..39.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...39...Mikołaj Bezire/21............Warszawa..........synek.......... 07.06...38.....Krystianek kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....37......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........38. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....38.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..38..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....37..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....37............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......36....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...36.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......36.Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 36....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......36...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....36..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
U mnie OK, tylko od kilku dni słabo się czuję, takie ogólne osłabienie:( Już przez dwie noce śniło mi się że przewijałam i jeździłam wózkiem z dzidziusiem :) Było to bardzo przyjemne, tylko, że ten dzidziuś to był chłopczyk a ja mam urodzic dziewczynkę. Tak sie sni odwrotnie :) W kazdym razie chce już dzidzusia trzymać na rękach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki!!! Od kilku dni strasznie swędzi mnie brzuch i dłonie zaczęły,już się naczytałam że to może byc cholestaza ciężarnych i się martwię bo tutaj to nawet nie wiem do kogo się zgłosic z tym problemem,martwię się o moje dziecko bo to dosyc grozne właśnie dla dziecka a już sobie wkręcam że się jakby mniej rusza itd,ja już chcę urodzic bo zawału dostanę!!!!!!!!!!!Idę zjeśc śniadanko i napic się kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym u mnie pogoda tak jak u Martusi,w końcu mieszkamy na wyspach bleeee,nic się nie chce normalnie a też czeka na mnie sterta prasowania no i obiadek trzeba jakiś zrobic,ale mam lenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza w takim razie ja też sobie idę wziąśc się za coś choc mi się nie chce!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi wszystkiego najlepszego,szybkiego porodu i zdrowego dzidziusia!!!!!!!!!!!!Nie jesteś wcale starą d...,ja też za 2,5 miesiąca kończę 30 lat i nie czuję się staro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz po wizycie! MALA MI 27 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN-BEZBOLESNEGO PORODU I ZDROWEJ DZIDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dZIS MAM 36I4DNI CIĄŻY I ROZWARCIE NA 3CM ATERMIN NA 21CZERWCA MÓWIŁ,ZE DO 10CZERWCA POWINNAM JUZ URODZIC. w SUMIE ZADNYCH SKURCZY NIE MAM TYLKO JAK CHODZE TO MIEDZY NOGAMI TAK BOLI I PARE RAZY MIAŁAM W NOCY SKURCZE MOZE ZE 3-5 RAZT A TAK TO CISZA.nIC O MOJEJ WADZE NIE GADAŁ-2,800DOKŁADNIE NA PLUSIE.mAŁA JUZ GLÓWKĄ W DÓŁ ,ROBIŁ PRZEPŁYWY I WAZYŁ MA 2980 A JA 24 KILO MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!z MAŁĄ WSZYSTKO OK.jAK NIE URODZE DO 10 TO NA KTG MAM ISC 10 CZERWCA!!!!!!!!!!! mAM PROSBE NIECH KTÓRAŚ Z WAS ZMIENI MI W TABELCE NA 37TYDZ.BO JA TO CIEMNA JESTEM!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..39.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...39...Mikołaj Bezire/21............Warszawa..........synek.......... 07.06...38.....Krystianek kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....37......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........38. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....38.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..38..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....37..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....37............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......36....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........37....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...36.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......36.Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 36....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......36...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....36..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Beja już zmieniłam ci tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już jestem :p Nie cieszcie się tak, że chętna jestem do prasowania. Zaczęłam prasować i masakrycznie źle się poczułam. Zaczęło mi się w głowie kręcić, słabo, niedobrze, zimne poty, tragedia normalnie. No i teściowa mi poprasowała :) taka kochana mówię Wam. Nie wiem, jak można być taką teściową jaką ma Elektryczna. A potem poszłyśmy razem na zakupki, ale bliziutko jakieś 300 metrów i mamy biedronkę. No i oczywiście nie było nas 2h. Przyszłam zmęczona jak zbity pies, ledwie przyczłapałam. I tak teraz siedzę i odpoczywam. Powinnam się wziąć za naukę, bo w ten weekend na uczelnię :( więc mnie tu nie straszyć upałami, bo jadę pociągiem, ale tka mi się cholernie nie chce. Chyba wolałabym prasować :P Mała Mi -- wszystkiego najlepszego Ty stara dupo :P:P:P hihihi W tym dniu wspaniałym Niechaj kraj cały Kłania Ci się w pas A smutki odejdą w las. Krzycz głośno niech każdy się dowie Może przyniosą po podkowie Czterolistnej koniczynce I ogromnej złotej rybce. Rybkę nie do smażenia Niech spełnia Twe wszystkie marzenia Zdrowia, pieniążków i Cudownej Hani To życzenia od Elmirki i Kaji :D Elektryczna ja mam cc ze względu na spojenie łonowe. Pisałam o tym jeszcze przed Twoim porodem milion razy ;) a pewnie teraz też nie przeczytasz, to jak będziesz chwilkę przy kompie to wtedy Ci napiszę jeszcze raz i jeszcze, aż dotrze ;) A jak tam piersi?? Lepiej po tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już poprasowałam,zmęczyłam się strasznie,ale już z głowy:)Obiadek też zrobiony tylko za pół godzinki wstawiam ziemniaczki i czekam na męża,a teraz ooooodpoooooczyyyywammmmmmm:)Jeszcze mam plan żeby dzisiaj spakowac torbę do szpitala-w końcu!!!Nic więcej nie robię,słodkie lenistwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączcie sobie rozmowy w toku na tvn. Teraz jest reklama, dlatego przyszłam Wam napisać. Normalnie bym niektóre te kurwy zastrzeliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELMIRKA-ja tez oglądam te rozmowy w toku co za k....z tych bab .. A ja mam dla WAS jeszczse jedno zaproszenie na telewizor tak po 18 na programie POLSAT ZDROWIE i URODA jest francuski film dokumentalny o ciązy.-polecam warto naprawde!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Mamusie. Dopiero co nadrobilam wasze wpisy:) Musze Wam powiedziec ze juz kazda z nas chcialaby miec swojego brzdaca obok siebie, ja tez juz nie moge sie doczekac, dzis maz mowi do mnie zeby Tomus juz wychodzil , jak pomysle jak takie malenstwo przytuli sie i zacisnie swoje male piastki na naszych ramionach, to nieprzespane noce i pieluchy nie beda nam straszne bo te piekne chiwle. Malutki dzis strasznie sie wierci maly rozrabiaka.Zmykam u nas sie wypogodzilo ide konczyc zmywac prac i odkurzac:) a potem 5 min na slonku.:p Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale balagan w tym moim wpisie;p Nastepnym razem sie poprawie. Pozjadalam slowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowy w toku ogladalam niezla radoche miala babka jak opowiadala ze 7 razy usunela :-O ja dopiero teraz mam obiad jakos tak wyszlo ze nie bylo czasu wczesniej :-P nalatalam sie dzisiaj jak gupia, najpierw ktg potem jeszcze rutynowa kontrola, potem udalo mi sie zalatwic polska polozna juhuu i od razu pojechalam z nia na spotkanie, nawet spoko babka i pracuje w szpitalu w ktorym bede rodzic :-) no i jeszcze zakupy a przy tym upale ( + 30) idzie ocipiec, aaa i jeszcze bylam w warsztacie bo cos mi klima w aucie siadla :-O a jutro z rana zas ktg bo dzis cos bylo nie za bardzo maly sie nie ruszal ( chyba przespal badanie) i caly czas tetno bylo ok 140, bez duzych skokow a jednak jak sa skoki jest lepiej, wiec jutro powtorka i mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem dziś jakaś padnięta, jak wróciłąm z ktg to ledwo zrobiłam szybki obiad i musiałam sie zdrzemnąć bo oczy mi się kleiły. Następne ktg mam mieć w terminie porodu, mam nadzieję, że jednak wszystko szybciej sie zacznie. Badanie musiałm powtarzać, bo za pierwszym razem mała nie chciała sie ruszać, to mały uparciuszek. Elektryczna, eliaszek jest naprawdę śliczny:) Super, że masz juz go przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja nic niema na tym polsacie zdrowie i uroda. ja mam skurcze takie jak zawsze-nachodziłam się dzisiaj i dlatego. ja następne ktg 4.06 a wizyta 2.06 ja na ktg mam chodzić raz na tydzień.ide poprasować bo mnie mobilizujecie. surfitka odezwij się czy już się coś zaczęło że nic nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Goba, nic sie nie zaczelo..ale skonana jestem dzis jak nie wiem co. Po pierwsze pol nocy nie spalam bo znowu mnie skurcze dorwaly :o po drugie pogoda fatalna, a po trzecie wiesz jak to sie wraca po dlugim weekendzie do pracy :o Skurcze mi sie utrzymuja dzis tez, jutro z rana do gina, ciekawe czy rozwarcie sie powiekszylo. Ciekawe ktora z nas w koncu pojedzie na porodowke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski poprasowałam i umyłam okno w kuchni-teraz korytarz-balkonowe a jutro u wiki(aczkolwiek niewiem czy umyje bo się boje-musze wejść na biurko bo ma akurat pod oknem)firanki mąż powiesi.innym zwracam uwage na okna a sama myje-ale musiałam już były brudne-ale firany obiecuje mąż. surfitka a ty melduj się a nie ja myśle że mnie wyprzedziłaś:-) a reszta co śpi?mnie teraz energia rozpiera az szok normalnie bo rano zdychałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz pyta czy juz dziewczyny urodzily;) mowie ze pierwsze 3 maja juz za soba, a reszte ja musze zapoczatkowac, bo inaczej nic sie nie ruszy;) Ja sie dzisiaj nasprzatalam jak glupia biegalam z odkurzaczem, i lecialam wszystko- pajaki (niewiadomo skad ich tyle???), kaloryfery, za szafkami, poprostu wszedzie gdzie rura wlazla;), jutro mala dezynfekcje robie tzn drzwi, i w kuchni troche, bo ja mam bzika na punkcie bakterii, no i moze okno umyje, ale tylko w sypialni, bo tam Zosia bedzie ze mna spala. Brzuch wczoraj zaczol mnie bolec jak na @ i tak do dzisiaj, mysle ze rozwarcie mi sie robi, albo mala schodzi jeszcze nizej. W nocy sie zapomnialam i spalam nie wiem ile na plecach, wkoncu jak sie obudzilam,i obrocilam to taki bol mnie dorwal, ze az sie nastraszylam;(- dziewczyny nie spijcie na plecach!!! Padnieta jestem nadal, nie obejdzie sie bez dzemki popoludniowej, tak sobie mysle czy jak mala sie urodzi to tez taka nie do zycia bede, czy moze jakiegos powera dostane- przynajmniej na poczatku- zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba uwazaj zebys nie urodzila gdzies pod oknem;) wieszalam dzisiaj pranie(suszarnie mam w piwnicy), taka juz tym bylam zmeczona,ze pomyslalam, ze przeciez moglabym w kazdej chwili urodzic tutaj w tej piwnicy!!!! Takze widzicie, im blizej konca to koszmary juz nie tylko we snie, ale i na jawie mnie przesladuja;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×