Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

właśnie zjadłam 2 marchewki,talez czareśni,talerz truskawek,kawałek arbuza i brzoskwinie.mam dość i pekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka fajny brzuchol tez wam dzisiaj moj posle ciuszki tez macie fajne ja ubieram tez na kolorowo w sumie to bialego nic nie kupilam jakos nie lubie tak na bialo a teraz sa takie fajne kolorowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się tak podobał ten niebieski ze nie mogłam się oprzeć-w końcu facet nie:-) wiki odbierałam w białym i kube tak jak widzicie-a tak ogólnie to niebieski to mój ulubiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..40.......x *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...40...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....37......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..39..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....38..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....38............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......36....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...37.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......37...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....36..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN Ewcia24--28.05------2.06-----52----------3200--------Ery k-------------SN bezire 31.05--------7.06---------51----------3000----krystianek---- ----cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezire! Gratulacje! Widzę, że na razie chłopy górą :) No, dziewczynki, co jest z wami! ( to sie tyczy także mojej małej) Zaczął mi się 39 tydzień, więc spokojnie mogłaby już się ze mnie wyprowadzić :) Czerwony pajacyk jest super, tez taki chcę - czerwony dobry kolor na "złe oko" wg ludowych przesądów. Co sądzicie np o wieszaniu czerwonej kokardki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że podobają się Wam ubranka, ale chciałam dodać, że ten pajacyk to tylko tak wyszedł na zdjęciu. Normalnie jest taki bardzo mocno pomarańczowy taki jaskrawy ale ciemny pomarańcz. No i mnie też od razu urzekł, więc musiałam go kupić:). A co do czerwonego przy wózku, to ja tam jestem za tym. Miałam kupić Jej kokardkę, ale dostałam od brata mojego męża takie serduszko breloczek niby, z krwiodawstwa, i w tej samej chwili już wiedziałam, że przeznaczę go właśnie na przywieszkę do wózka. No i kupiłam Kajuni opaskę na główkę też czerwoną, w sumie do wszystkiego będzie pasować, a zawsze to czerwone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz uciekam się szykować, bo dzisiaj znów cały dzień mam korepetycje bleeeeeee. Strasznie mi się nie chce chodzić w ten upał, ale szkoda kasiorki :p będzie na fryzjera jeszcze przed porodem hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
moj adres na poczte kiniazakrzewska@o2.pl a na NK tez jestem mozna mnie odszukac pod Kinga Zakrzewska Jadów panieńskie Oniśkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to juz wszystko wiesz odnosnie cc, ja dopiero dowiem sie dzisiaj przed 18 o ktorej jutro musze sie stawic. Badanie to przed cesarka polega na pobraniu krwi- 2 strzykawki, i kontrolne usg malenstwa, ja mialam to robione w miniony piatek. Elmirka chetnie zrobilabym jakas kolacyjke przy swiecach, ale diete musze miec, tak wiec teraz krupniczek, a na kolacyjke jakies platki z mlekiem, albo cos innego sama nie wiem, potem kapiel, no i ta lewatywe bede musiala zrobic;( Od 22 wogole juz pic nie bede mogla, ani jesc. Goba Kubus pieknie urosl, kawal chlopa z niego. Mala mi, Hania jeszcze Ci podrosnie do porodu, nie stresuj sie, bo przez to jeszcze wiecej fajek wypalsz, zamiast tego to moze jakies miesko? Za moment wejde na interie, obejrzec jakie ciuszki naszykowalyscie dla niuniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Gosia, Elmirka- brzuchy piekne!!!;) Ciuszki slodziutkie, a Elmirki takie kolorowe;) Ja mam na wyjscie rozowy komplecik, a w szafie jak narazie tez tonacje rozu, bieli, i nieco roznokolorowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczynki mam prosbe wklejajcie aktualne tabelki;) .Pogoda u mnie piekna ciesze sie razem z wami, wlasnie poukladalam w komodzie, juz nie moge sie doczekac Tomaszka, posprzatalam poodkurzalam porobilam wszystko z cicha nadzieja ze cos ruszy a tu nic:(.Jak ja chce juz miec maluszka przy sobie. te ciuszki jak je przegladam tylko upewniaja mnie w tym, ze pod serduszkiem nosimy cud..... W nas kochane bija dwa zycia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..40.......x *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...40...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....37......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..39..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....38..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....38............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......36....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...37.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......37...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....36..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN Ewcia24--28.05------2.06-----52----------3200--------Ery k-------------SN bezire 31.05--------7.06---------51----------3000----krystianek---- ----cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj moje kochane drugie życie złapałam za pietę, albo kolanko :) Mielismy ubaw wyobrażając sobie jej zdziwienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii im wiecej bodzcow dla maluszka, tym lepiej ponoc sie rozwija, ja moja mala tez lapie ile sie tylko da, albo glaskam, i czekam na reakcje -jak nie ma to dalej ja zaczepiam, az odpowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy przypadkiem te bodźce nie przyczyniły sie do tego, że przestało jej sie spieszyć na zewnątrz :) Po tym jak ostatnio śpiewaliśmy sobie chyba stwierdziła, że poczeka aż znormalniejemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dobre;) napewno szczesliwa jest tam w srodku. Wzielo mnie, i mojej zlotej rybce wode zmieniam w akwarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka też będzie przygotowana na przyjście Zosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z ktg, skierowanie do szpitala już mam na czwartek. Ale upał okropny, dobrze, że w domku troszkę chłodniej. Kupiłam sobie jeszcze 2 kg truskawek i będę je zaraz zajadać. Idę na interię obejrzeć zdjęcia ciuszków i brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja mojego glaskam po glowie tak sie niekiedy rozpycha ze czuc wyraznie glowka az widac ja no ale nie dziwne jak siedzi doopskie na dole :-P milka jak sie czujesz? stresik? bo ja sie chyba bardziej stresuje niz ty i mysle jak to ci tam jutro bedzie :-) no i zazdroszcze ze ty juz bedziesz miec z glowy i bedziesz z zosia w domu a ja dopiero pojde pod noz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszki słodkie, ciuszki rewalacja. Ja moją kruszynke wczoraj tez chyba za cos złapałam, wydaje mi się, że za kolano, ale kto to wie. Głaskanie plecków lub pupki jest prawie cały czas:) lubi wypinać je szczególnie po prawej stronie brzuszka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moja tez glaskam ile sie da, a jak sie urodzi to masazyki, dziecko takie dopieszczone musi byc mierzejka to razem bedziemy w szpitalu lezec, co prawda ja juz bede po, ale miedzy naszymi pannami tylko 2- 3 dni roznicy bedzie:) Gosia mialam stresa w sobote, a dzisiaj juz wogole, teraz chce juz jak najszybciej miec to za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
no witam wszystkie....ja mam termin na 20.06.08....i wczoraj wyszlam ze szpitala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
moze mi ktoras powiedziec czy jak moja corka w tej chwili wazy juz 3700 i dalej rosnie to dobrze czy zle??boje sie ze bardzo duza bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas setymentalna jestem, jak pomysle, ze od jutra mala juz bez pepowiny bedzie egzystowac- coz najwyzsza pora na cyca, ech skusilam sie jeszcze na kawalek czekoladki;) Mierzejka pyyycha truskawki, ja juz nie jem , bo te pestki. Skusze sie jeszcze na jablko wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ty już pewnie w czwartek lub piątek wyjdziesz a ja dopiero pójdę do szpitala, no, ale tak czy tak to ja też już nie długo. Zasilimy teabelkę w dziewczynki, bo na razie to chyba na wojnę się ma prawie sami faceci na tym naszym forum:) Muszę chyba zrobić remamement w mojej torbie do szpitala, bo chyba przesadziłąm z rzeczmi dla małej, wzięłam kilka par ubranek, rożek, kocyk. Rożka może jednak mnie będę brać bo nadają upały, najwyżej mąż dowiezie. Kupiłam dzis kosmetyki dla małej:Oilatum-emulsję do kąpieli, Linomag, gaziki nasączone spirytusem do przemywania pępuszka, bepanhten plus, no i tak się zastanawiam, czy jeszcze coś jest potrzebne. A Wy jakie kosmetyki będziecie uzywać na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolusia dziecko rosnie przez caly czas;), wedlug mnie tak do 4 kg dojdzie, a ciesz sie, ze mala taka pulchna, i rosnie jak na drozdzach. Powodzenia zycze, i nie przejmuj sie tak waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka ja tez rozka nie biore, a dla malej tylko tyle co na wyjscie. Z kosmetykow to krem do pupki, balsam do cialka, kremik i jakies probki. w razie potrzeby dokupie cos co mi poleci polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie jeszcze sol morska do noska, i spirytus w spreyu, bo to moze sie zawsze przydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×