Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej!gratuluje nowej mamie bezire!!!!!!!!!!! Co ja mam z tą ciążą to ludzkie pojecie przechodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byłam u gina wszystko ok.rozwarcie mam juz na 3,5cm gadał,ze brzuch duzo sie obniżył i powiedział,ze jak chce to moge jechać sobie na ktg-moze panią zostawią ztakim rozwarciem-powiedział.Ale ja mu mmowie,ze brzuch non stop od wczoraj booli jak na okres i rano czop mi odszedł-chyba.Duzo takiego śluzu galaretkowego i ciut rózowy chyba to było to. No i pojechalam na ktg i po ktg mówe położnej ze chce rozmawiać z dyżurującym lekarzem .no i przyszedł zbadał a wg niego mam 2cm a nie 3,5jak mój mnie dzis badał i gadał,ze moge jeszcze pochodzic ze 4tyg.ze to nic nie znaczy ze mam rozwarcie a jak mu powiedziałam ,ze to dopiero 37i4dni to normalnie mnie wuysmiał!!!!!!!!!!!!!Ale jak popatrzył na brzuch to tez powiedział,ze bardzo nisko.Jak nic do terminu sie nie wydarzy to kazał ze 2-4dni poterminie na ktg i ze zbadaja rozwarcie i zobaczy sie. Jak wyszłam to sie zryczałam jak głupia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miałam nadzieję a tu d.............. no ale za miesiąc o tej porze mam nadzieje ,ze wszystkie bedziemy juz miały nasze dzieci!!!!!!!!!!!!!! A brzuch cały czas boli a chodze jak taka pokraka nie mam siły na nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie dziękuje za pocieszenie,a teraz ubrałam pościele małemu bo wcześniej tego nie chciałam ale łóżeczko od razu lepiej wygląda a teraz myśle w co włożyć kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle bym tylko lezała i leżała taki leń ze mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tez jestem ciekawa jak tam milka!!!!!!!!! goba a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeju..wylalam na siebie caly jogurt..wygladam jak swinia :o Susze sie..a brudny mam oczywiscie caly brzuch i spodnie. Ale neizdara ze mnie :o Beja, no widzisz co lekarz to inna diagoza..musimy czekac. Sama jestem ciekawa co jutro moj powie..z checia poprzekonywalabym go, zeby przyspieszyl mi porod, ale przed terminem wiem ze tego nie zrobi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam,podsyłam ,w domu mam czysto ale odkurzaczem miałm dzisiaj zjechać. posłałam zdjęcia na interiw łóżeczka z pościelami i karuzelą. mam nadzieje ze wyciągne męża na zakupy do ikei po kasz na rzeczy brudne dla kuby-widziałam fajny za 15zł,i może jakiś plaka-gdzie mam kupić takie coś?i koszyk mały z trawy na kosmetyki.co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja, ja ci posylam..ja do roboty latam jak w piatym miesiacu teraz. tyle jeszcze przed odejsciem na macierzynskie musze skonczyc :P A w domu to tez nie chce mi sie lezec..plecy mnie bola jak leze :P Wiec lap ta moja energie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, a probowalas w jakis sklepach ze szkolnymi akcesoriami,zabawkami albo w supermarketach ? W supermarketach chyba beda miec najtaniej i mozna znalezc takie ladne, kolorowe. Ikea ma, ale takie ..no nie kazdemu sie podobaja ;). Melania, duuzy ten domek - ile ma metrow? Ja tez postaram sie podeslac moja polska posiadlosc ;) Lozeczko sliczne. Martusia, wozeczek wyglada na praktyczny :) Eryczek cudowny chlopczyna :) Elektryczna, jak to corka Milki pierwsza..przeciez mamy ksiezniczke Malinki, co broni babskiego honoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po fryzjerze,czuję się trochę lepiej,ale nadal ciężko i wszystko boli jak chodzę,ale wierze w to że jeszcze troszkę i w końcu zobaczę swoje maleństwo:)Mam przeczucie że niedługo się zacznie,zobaczymy czy się sprawdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrin, ja mialam takie przeczucie ze 2 tyg temu i jakos nic sie nie dzieje..mnie zawiodlo :P. Teraz juz cos czuje na 99% ze bedzie wywolanie. I dawaj fotke nowego fryz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma miała termin na 27 maja. Nic się nie zaczęło. Więc postanowiła wywołać sobie poród domowymi sposobami. A więc długi spacery,sex,pikantne jedzenie, sok malinowy,masowanie sutków i brzucha, łażenie po schodach. I wiecie co o kant doopy rozbić te domowe sposoby. Nic jej nie ruszyło. Za tydzień idzie na indukcje porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewoszki mój mąż mnie własnie na porodówke chce wysłać bo chciał wyjść wczesniej z pracy i powiedzal kolegą że chyba się zaczeło hi hi hi No i jak mi to powiedział to sie śmieje bo oprucz tych boli w ći..... to zaczeły mnie brać skurcze jak na okres promieniujące do pleców no i czekam jak to się rozwinie dalej.Na dodatek od dwóch dni coś mnie czyści więc jak by co to wam odrazu napisze czy jedziemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba łóżeczko śliczne... Zaczełam własnie pisać sobie co ile mam skurcze bo wydaje mi się że za często.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 29
ja jestem sprzatam pokoj od syna syfilis ma okropny :-/ a sam jak robi to na odrpier.... martusia ...czyzby cie bralo??? pisz no jak sie czujesz i czy bardziej skurcze dokuczaja? co ile juz masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 29
martusia pojechalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 29
goba widze ze my zu obie w stresie czekamy hehe a milka mi znaku zycia nie dala :-O mam nadzieje ze wszysko u niej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki wyślę jak mąż mi zrobi:)Marta czyżby już???Ja też chcę,brzuch mi się podobno już obniżył,także czekam z niecierpliwością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze czyżby następna dziewczynka nam się rodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis u swojego lekarza. Powiedzial, ze dzidzius ma 3300 wagi, ale raczej wiecej, ze duzy jest. Szyjka juz gruba i miekka, ale rowarcia nie ma. Mam czekac na porod i niczym sie nie martwic. To juz 38 tydzien. Wiec w kazdej chwili moze byc porod. Twardnieniem brzucha, nawet czestym w ogole mam sie nie przejmowac. Do szpitala mam jechac tylko jesli beda regularne skurcze bolesne, plamienie, bardzo slabe ruchy dziecka, albo odejda wody. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 29
wow jotka spory dzieciak ja tez 38 tydz a maly ma 3000 g bylam tez dzisiaj na kontroli i to juz ostatni raz bo za tydzien we wtorek ide na cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×