Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej!Goba i surfitka dzieki za przypływ energi. Zwlekłam sie z wyrka i poszłam z mlodym na plac zabaw,jak wróciliśmy to kąpanie i juz po kolacyjce. a brzuch to cały czas boli ale udzie wytrzymać. Zauwazyłam,ze lepiej mi sie oddycha jak ten brzuch opadł. Ja sie zmywam bede jutro.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka a jak wyglądają słabe ruchy dziecka? Bo to może być bardzo subiektywne uczucie. Czy jak nie ma tych 10 ruchów na godzinę to już trzeba leciec? I w jakich godzinach się to mierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
no hej.....czy ktoras moze mi powiedziec czy jak mam taka galaretowata wydzieline to juz??moj lekarz mowi ze jeszcze pare dni ale ja wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz kazał zwracać uwage najwięcej rano i wieczorem, sama dzisiaj jestem w strachu bo mały się mało rusza-może ma zły dzień-a teraz ma czkawke jestem ciekawa na czym to polega. jotka a mój ma 3250-3500 a mam 38i5dni czyli leci mi 39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolusia a wydzielina jest zabarwiona?bo podobno czop jest zabarwiony na różowo a nawet na czerwono. ja mam teraz takie uławy ze szok ale raczej nie galaretkowate-o barwie zółto-białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta pipencjo daj znać czy to już dawno malinka nie pisała jak mała i izka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
nie jest zabarwiona....taka perlowoprzezroczysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń może do lekarza albo do jakigoś szpitala to co powidzą,mi w 1 ciąży nie odszedł także niewiem na swoim przykładzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
no wlasnie dzwonilam do mojego lekarza i on mowi ze jak nie jest jakos zabarwiona to mam jeszcze pare dni...ale teraz to mnie wystrachalas...wiesz ja moze przewrazliwiona jestem ale wczesniej 2 poronienia mialam wiec wole na zimne dmuchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie dziewczynki mam skurcze co 30,20,5, 20 minut czyli nie regularne ale bolą jak cholera... Czekam dalej jak się to będzie rozwijać jak by co dam znać... No ciekawe co z ta milka.... gosia mój też często nabrudzi a potem trzeba chodzić i sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolusia ja właśnie od wczoraj też mam taką galaretową, bezbarwną wydzielinę. wczoraj miałam to wieczorem i dzisiaj też. Też się zastanawiam czy to coś oznacza. Martusia coś mi się wydaje, że jednak twoja malutka chce juz przyść na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka, wedlug tych objawow to juz powinnam dawno urodzic ;) Dziecko wstawione w 34 tc, skurcze od 35 tc...a juz 39 jest i jakos wszystko sie wygluszylo. Martusia, no ciekawe co z toba. Jak co to trzymam mocno kciuki. 🌻 Goba, milutki kacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka pewnie większośc z nas już mogłaby urodzić. Najważniejsze są jednak te regularne skurcze i odejście wód płodowych. Kurcze ciekawe jak Milka bo jakoś tak długo nie daje nam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka dokladnie jak napisala Jotka - regularne skurcze, wody plodowe, brak ruchow - czego nikomu nie zycze - lub krwawienie - to powod zeby jechac do szpitala. Objawy mamy wszystkie, no bo w koncu wszystkie w tym miesiacu rozpakujemy sie :D Ja zmykam dzis, mam nadzieje ze jutro juz beda jakies wiesci od milki. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta trzymam kciuki informuj na bieżąco ja bede rano papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem na stanowisku przed kompem z kawusia w gotowosci bojowej do klikania :-P ciekawe jak tam nasze panie...martusia? co z toba rozkrecila sie akcja?? od milki ZERO wiadomosci :-O mam nadzieje ze wszystko u niej ok pisalam do niej sms ale nie odpisala ..chyba podala dobry nr w kontaktach...moj ponoc tez wziela...kurcze czemu sie nie odzywa? odsypia? u mnie cisza totalna nic sie nie zapowiada wiec jeszcze 6 dni :-) jakie plany na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobuuuudka!!!! mam wiadomosci od milki :-D urodzila wczoraj przez cc o 8:50, mala wazy 3360 g i ma 50 cm, od wczoraj milka jest juz na chodzi i na srodkach przeciwbolowych no i przesyla pozdrowienia wszystkim ciotkom forumowym :-) noooo...zasilila grono furumowych dziewczynek bo cos dominacja meska :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka gratuluję córci:):):) Najważniejsze, że wszystko dobrze, bo juz sie zaczynałam martwić. No to wygląda na to, że teraz na mnie kolei. to juz jutro. Ciekawe jak tam Martusia, bo może u niej też już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo!Milka gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!masz juz dzieciątko ja tez juz chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Młodego zaprowadziłam do przedszkola zaraz zrobie śniadanko i sie poloże do meżusia bo śpi.PA!!!Odezwe sie póżniej!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka gratulacje🌻🌻🌻 ja właśnie przu śniadaniu,znuwu upał a wy co? marta odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..40....Ania *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...40...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..39..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....38..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....38............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......38....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...37.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......37...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN Ewcia24--28.05------2.06-----52----------3200--------Ery k-------------SN bezire 31.05--------7.06---------51----------3000----krystianek---- ----cc milka3.06-----12.06--------50---------3360---------Zosia-------------cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Bartusia wszystko ok,jutro jedziemy z nim na badanie oczu i jeszcze w tym miesiacu będzie miał 2 szczepionki.Dzis go sobie zwaze bo kupilam wage dla niemowlat:)))to wam powiem ile przytyl:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia29, bardzo sie boję, dziś wstałam już przed 7 i ciągle coś robię, żeby tylko nie myśleć , bo mysli mi przychodzą do głowy różniste. Jednocześnie się bardzo cieszę, że już jutro będę mogła przytulić moją kruszynkę kochaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzien przed bede chyba panikowac wiadomo cieszyc sie tez bo koniec ciazy i w koncu bedzie malenstwo no ale nie da sie chyba uniknac tego stresu :-( mykam na zakupy odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×