Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

ewcia eryk słodki- marta brzuchol łądniusi,a rzeczy dla małej przecudne ja nadal 2w1,nocki coraz gorsze,spać niemoge bo się krece,już mi naprawde niewygodnie,milka już pewnie po-milka gratuluje-daj znać. upał od samego rana-masakra elektryczna mały pewnie uewa-niestety nic nie zwrobisz-jak niechce jesc dawaj mu pić zeby się nieoswodnił. a tak ogólnie to ja już chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja na chwilke :) Milka pewnie juz tuli malucha :) to pierwsza dziewczynka w tym towarzystwie hehe Malemu daje herbatki,ale wiecej wypluje jak polknie, dobrze ze spal w nocy, a upaly faktycznie dokuczaja, jeszcze to cholerne 3pietro :o tu powietrze stoi w miejscu..skwar! Melania dzieki ,ze pytasz, u mnie jak zawsze bez zmian, sztuczna atmosfera, ale rodzice dzis przyjezdzaja wiec pomoga mi i bede miala troche spokoju, a Ty rodzisz sn czy cc?? gosia--- nie lataj tyle bo ci nogi odpadna hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryczna, ja niby mam SN rodzic, wszystko na to wskazuje... Chociaz jak tak dalej pojdzie i okaze sie ze mlody faktycznie tyle waży ( w piatek 3700 ) to roznie moze byc... Ale mam nadzieje, ze mnie nie potną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Melania moj syn miał 3800 z usg osttaniego a urodził sie 4550.Teraz tez zapowiada sie ze drugi syn bedzie duzy ale nikt nic mi nie mowi ze jakies cc,mowią tylko ze jak urodziłam takiego kolosa to i teraz urodze.A ja nie chce przezywac jeszcze raz tego samego koszmaru;( Wiec widzicie troszke to niesprawiedliwe ze jedne moga sobie wybierac jak chcą rodzic a drugie poprostu muszą urodzic i juz:( Buuuuu to sie pozaliłam i ide na sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca, mi na razie nikt nie wspomnial o cesarce... sama sobie tak wymyslilam :-) ze jak bedzie ponad 4kg to mnie skieruja na cc... ale znajac naszą slużbe zdrowia to wątpie :-( wyslalam zdjecia na interie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusai, rzeczy super. Mam taka pościel jak ty, tylko, że inny wzór. Ewcia, Eryczek słodki. Melania witaj, chwilę się nie odzywałaś a już myślałam, że jesteś po, ale widocznie naszym dzidzie nie chcą wyjść przed terminem. Wygląda na to, że po Milce na mnie kolei...jeszcze dwa dni, ciesze się i boje zarazem. Ciekawe czy juz Milka tuli swoją Zosię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem Mierzejka... chociaz termin za dwa dni to nic nie wskazuje na to, zebym miala wtedy urodzic... a ty bedziesz miec wywolywany czy cc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Dokładnie tak samo uwazam,ćzesto jest tak przeciez ze w osttaniej chwili cos robią jak juz jest zagrozeenie zycia,ja jak rodziłam lekarz mi dizecko ze mnie wyciskał..ale cesarki nie zrobili.A po porodzie miałam taki krwotok ze cały szpital mnie ratował przed wykrwawieniem,ale zebym słowem gdzies było o tym wspomniane w ksiązeczce małego to skad... Teraz jak pojade odrazu powiem co sie wydarzyło...tez nie chce miec cc,mimo tego wszystkiego po pn szybciej sie dochodzi do siebie itp,ten kto mysli ze cc to cos fajnego sie myli...ale kazy robi to co uwza na słuszne..strach czasem jest silnijszy i nawet przez to kobieta moze sie zablokowac i nie urodzic:( Tylko zeby moje dziecko nie wazyło wiecej niz 4 kilo to moge rodzic naturalnie,myslałam zeby wywoływac wczesniej ale nie wiem sama wizyte u gin mam 17 czerwca ytermin na 28 czerwca i czy to cos mi da,i czy w ogole sie w szpitalu zgodzą...wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe w ktorym wieku my zyjemy,zeby kobiety musialy tak cierpiec, moim zdaniem powinna miec kazda prawo wyboru. Obca...ja bym wziela znieczulenie na Twoim miejscu takiego kolosa bym nie rodzila ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Wyslalam zdjecia na interie,jest tam moj piecioletni synek Oskarek z 6 dniowym braciszkiem Eryczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie u gina w sumie nic nowego wszystkie wyniki ok maly siedzi doopskiem na dole wiec coz za tydzien ide pod noz :-) a od milki zadnych info nie mam i czekam co tam u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaG27
Witam kochane Panie. Długo mnie nie było, ale nie miałam neta. Ja już jutro zmykam do szpitala i córunię będę miała już 05.06.2008, chyba że lekarz powie że najpierw wyleczą mi katar bo ledwo oddycham. Ja mam cc, ponieważ moja okulistka nie wyraziła zgody na naturalny poród. Cieszę się, że to już jutro bo ledwo chodzę cały dół już mnie boli. Zatem mamusie trzymam kciuki i życzę wszystkim powodzonka. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Tak tak kochane wiem,i chciałam tak zrobic ale nie dają w moim szpitalu znieczulen za zamowienie,musiałabym jechac do Wawy a tam nie ma miejsc i jak nie masz lekarza z Wawy to dupa;( Wiec coz,nie chce robic z siebie cięrpiętnicy ale jak słysze ze bierzecie sobie znieczuelnia i cc na zamówienie to mi tak jakos przykro ze ja nie moge.Dziwne to wszystko ale tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania ja będę mieć wywoływany poród, ale też wolałabym cc, bo jakoś tak mam stracha przed tym wywoływaniem, pociesza mnie tylko fakt, że mam tam znajomą położną to może jak będzie mi trudno urodzić siłami natury to szybciej zdecydują się na cc. Anetka to w tym samym czasie idziemy do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu pusto a ja zaczynam się martwić porodem mały wazy miedzy 3250-3500 więc boje się ze niedam rady,wiki ważyła 2920 a musieli mi naciskać na brzuch bo wyjść nie mogła,a ju nie miałam tyle siły jej wypchać.więc boje się co bedzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca, rzeczywiście z porodami w Warszawie jest bardzo ciężko, a ty pewnie będziesz rodzić u siebie w Wolominie? Ja też uważam, że kobieta powinna mieć wybór co do sposobu rodzenia, bo przeciez nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka ja miałam wywoływany na porodówce o 7 urodziłam o 20 ale sam poród raz dwa,mam wpisane ze 2 faza porodu 1,5 godziny a 1 faza 7 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, ja też mam nadzieję, że u mnie pójdzie szybko. Położna mnie wczoraj pocieszała, że napewno będzie ok i mała szybko "wyskoczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie zmykam, jedziemy z mężem na małe zakupki, musze jeszcze kupić ceratke pod materacyk, pokrowiec na przewijak i może jednak te białe śpioszki na wyjście. Jak wrócę to napewno już będą jakieś wiadomości od Milki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Mierzejka tz mieszkam koło Wołomina ale nie chce tu rodzic bo odradzają mi wszyscy,pozatym tu tez nie ma znieczulen na zamownienie,bede rodziła w mińsku Maz tam tez nie :( ale podobno jka potrzeba jest taka to sami podają.Musze miec na kazdy dzien ubranko dla dziecka ,i w sumie to nie wiem co zabrac,jak bedą takie upały jak teraz.Jak myslicie,chyba kaftanik i pajacyk z krotkim rekawkiem starczą lub pajacyk z długim i body. bo przeciez na salach tez jest gorąco.A na wyjscie bluza z kapturem body i spodeneczki do bluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
cio tu tak pusto?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Cześć Mamusie! Powiedzcie mi proszę jak u was wygladała dieta przed porodem? tzn dzień wczesniej, Co jest lepsze lewatywa czy czopki? Bo ja mam się sama wypróznic przed porodem, bo będę miała znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję się.... ale upał,ufff Bezire, gratulacje :))) NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..40.......x *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...40...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....37......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..39..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....38..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....38............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......38....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...37.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......37...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN Ewcia24--28.05------2.06-----52----------3200--------Ery k-------------SN bezire 31.05--------7.06---------51----------3000----krystianek---- ----cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Czy byłyście szczepione przeciw żółtaczce gdy miałyscie mieć cc??? to jest konieczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po pobraniu wymazu na obecność paciorkowców. Zwiedziłam sobie szpital w którym chyba urodzę. Pierwsza faza porodu jest czynna. Czyli można być w ruchu i korzystać z różnych pomocy. Obecność osoby towarzyszącej nawet podczas cc. Znieczulenie na życzenie ale płatne 150 zł. Pokój jednoosobowy 100 zł za dobę. Tak to 3 osoby w pokoju. Porodówka w jedno osobówce. Sale ładne czyste. Szpital dostał nagrodę Rodzić po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już jestem własnie wróciłam od położnej mówi że wszystko dobrze ale ja cos czuje że poród się zbliża wielkimi krokami bo tak boli mnie od dołu że chodzić nie moge a każdy ruch dziecka sprawia mi ból.W pewnych momentach czuje jak by mała miała mi zaraz wyskoczyć.Ale cóż tutaj podobnież wszystko jest normalne...jutro będe miała badanie krwi zobaczymy czy chemoglobina mi się wkońcu podniosła.Chcialam żeby mała jeszcze z tydzień posiedzała ale po tych wyprawach z małym do szkoły to nie wiem czy dotrzymam.Jutro kolezanka mi go odwiezie ale potem i tak znowu spacerek godzinny w dwie strony... monika ja miałam cesarke 7 lat temu i nie miałam żadnych szczepień wczesniej... mala_mi to trafiłaś dobrze... goba ja tez się martwie kurcze i to jeszcze ten dziwny kraj no zobaczymy musze być dobrej mysli... Elektryczna mysle podobnie jak inne dziewczyny że mały ma to z powodu tych upałów.Szerze troche wam zazdroszcze bo u nas chlodno i pada:(:(:( Kurcze jakies dziwne skurcze czuje musze zacząć je mierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×