Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gobus nie jestem na nk tylko na interia zagladam ogladac bobaski i wasze wiadomosci;) Ewunia u nas moze byc tylko milo wspieramy sie i pocieszamy razem sie smiejemy i placzemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeej zmykam troche polezec, bo zareaz nog moich ciezkich od ziemi nie oderwe.Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezire mały słodki taki tyci tyci ewacia na górze w preferencjach masz ze zaczernij się i klikasz na to i wymyśl sobie hasło zebyś nie zapomniała agula zaraz ci wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia626
jeśli można goba1 to dopisz mnie. ewunia626 Siedlce synek 14,06,2008 39 Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..40....Ania *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...40...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..39..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....39..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....38............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......38....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...38.......x lolusia1505/24.......Dobrzeń.....córeczka....21.06...... 37.......Maja Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......37...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 37.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania agula78/29..........Chicago.......coreczka..20.06....... ...Gabrysia ewunia626........siedlce........synek..........14.06...39tc...sebastian NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN Ewcia24--28.05------2.06-----52----------3200--------Ery k-------------SN bezire 31.05--------7.06---------51----------3000----krystianek---- ----cc karka_81...31.05....1.06.......60.........4010......Dawi dek.........cc milka3.06-----12.06--------50---------3360---------Zosia -------------cc agula wysłałam sprawdz poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!Tu Wieloryb!Melduje sie! Witam nowe dziewczyny! MNIe tez tam boli na dole jak chodze takie kłucie-do terminu 16dni rozwarcie na 3,5 albo na 2cm badało mni e2 lekarzy -moji z izby w szpitalu a skurczy nie ma .....................bu.......... GOBA-miedzy naszymi dziećmi jest róznica taka sama 5,5 mój z lutego juz nie może sie doczekać siostry mówi ze bedzie pomagał. A twoja Wiki jak? ja sie boje zeby on nie pocuzł sie odrzucony lub mniej kochany duzo znim rozmawiam,tłumacze ale nie wiadomo co to bedzie jak sie urodzi.Troche sie boje ,ze nie dam rady-musze dać!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
tez jestescie teraz takie rozdraznione??czy to tylko ja taki jaks egzemplarz jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
beja dasz rade....takie maluchy z poczatku nieufne ale potem bedzie dobrze...tym bardziej ze mowisz i tlumaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszę! następna rozdrażniona :) a myślałam że to tylko ja jestem jakimś ewenementem i chodzę wściekła jak bomba zegarowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chodze ciagle rozdrazniona, za wstyd sie przyznac ale wczoraj nawrzeszczalam na Kamilke i meza sama nie wiem za co, byle glupota wyprowadza mnie z rownowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam nowe kolezanki i nawet z tego samego kontynentu ;) Bezire, link sie nie laduje :( A ja siedze w robocie, nudzi mi sie i jakos nie mam nastroju do pisania nawet...jakas tez jestem rozdrazniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja miedzy moimi dziewczynkami bedzie 2 lata roznicy i troche mnie przeraza jak to bedzie, Mala widzi moj brzuch, glasze go, caluje, ale mowi ze nie chce miec bejbika w domu, nie jest swiadoma co tak naprawde sie dzieje.Ostatnio probowala wcisnac mi zelka przez pepek do brzucha, bo twierdzila ze bejbik jest glodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to jak corka mojej kolezanki, ma 3 lata i tez przyniosla mi butelke ostatnio, zeby nakarmic malutka..a potem obrazila sie, bo kiedy to baby w koncu wyjdzie, bo ona by sie chciala z dziewczynka pobawic, a ona nie chce wyjsc z brzuszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
no prosze czyli ze nie jestem sama...a juz najbardziej wyprowadzaja mnie z rownowagi dziadkowie mojego meza...my mieszkamy z nimi i sie nimi opiekujemy...a i tak zawsze jest cos zle i nie tak...ale te starsze roczniki chyba tak juz maja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolusia, ale i tak sa starsi od moich rodzicow...a mnie moi wyprowadzaja z rownowagi swoimi staroswieckimi pogladami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
A wiecie co mnie denerwuje najbardziej? To ze nasi rodzice wciaz tylko powtarzaja zeby dziecko bylo zdrowe.No ja rozumiem ze to najwazniejsze ale przez te ich gledzenia az sie gotuje,bo tylko strasza i strasza a ja i tak w strachu zyje tak jak kazda matka oczekujaca dziecka.Przeciez to oczywiste ze najwazniejsze jest zdrowie a i jeszcze ze tyle obowiazkow na nas spadnie.....no ja cie krece kazdy to przeciez przezył i dal rade .Nie daja sie nacieszyc odliczaniem dni bo zawsze maja cos do powiedzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
laseczki macie juz lozeczka porozkladane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
surfitka mowie ci ze i tak masz lepiej.....moj dziadek ostatnio tabletki pomylil i wzial jedna od babci na spanie i caly dzien sniety jak ryba chodzil a ja sie zastanawialam dlaczego....to juz jak dzieci na kazdym kroku pilnowac trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lozeczko przewijak i w sumie wszystko naszykowane ale we wtorek ide pod noz juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Lolusia ja juz mam dawno lozeczko ,w srodku juz materacyk i karuzelka przyczepiona ale poscieli jeszcze nie przygotowuje..Jest juz kupiona,wyprana ale na wlozenie jej w lozeczko poczekam do narodzin.Ponoc pecha to przynosi,tez slyszalas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Prostuje-pecha przynosi jesli przygotujesz lozeczko w pelni zanim sie malenstwo urodzi,no tak slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, martunia, swieta racja i te rady i wogole i co to bedzie..jakos oni dali rade to i my damy :) Tesciowa tez ostatnio wypalila po raz 10 chyba, ze wszystkie buty bede miec do wyrzucenia, bo ona miala tak jej nogi puchly..ja sie wkurzylam i wkoncu jej mowie, ze nie bede miec zadnych do wyrzucenia, bo mi nogi nie puchna i nie przytylam wiele. Zdziwko miala..fakt nie widziala mnie od 7 tc, ale przegryza, a to ze w nocy nie bedzie spania ( bo moj maz byl niegrzeczny bardzo), a to ze to albo tamto ..niby sie cieszy, ale czemu ma byc tak jak bylo u niej? lolusia, ja lozeczko mam skrecone, posciel poskladana w kostke i czekam. Jak mnie wezmie porod juz, maz zalozy wszystko, a jak bedzie wywolanie 15-ego, to w sobote sama zaloze :) Po co ma sie na przod kurzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
Myśmy w tym tygodniu z mężem łóżeczko skręciliśmy:)-nie ma źle ale jeszcze kołderki i baldachimu nie dałam:) do 12 mam jeszcze troszkę:) ale za to zbieram sie jak nie powiem co do porządków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Surfitka dobrze ze mnie rozumiesz i nie myslisz ze jestem moze nie wdzieczna...za te ich rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, ja nie mieszkam z rodzicami i nie musze sie nimi opiekowac..ale taka spychologie stosuja ze szok. Nie mowia po angilesku i kazdy glupi telefon ja w ich imieniu musze zalatwiac :o A maja takie problemy i z takimi sprawami kazuja dzwonic, ze mi wstyd :o dasz palec to od razu cala reka..a jak pytalam mamy, ktora nie pracuje czy moge liczyc na jej pomoc, jak bede musiala wrocic do pracy, to mi powiedziala, ze nie wie czy jest w stanie 8 h byc z dzieckiem..zaznaczam ze ma 57 lat i jest w pelni zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Witaj TAK TYLKO ja tez mam termin na 12:) cc czy silami natury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Surfitka ja tez nie mieszkam z rodzicami i cale szczescie!! Wiem ze na poczatku bedzie ciezko ale wiem ze damy z mezem rade:)) Ja zostane z dzieckiem na wychowawczym bo nie bede miala komu zostawic malej...Mama jeszcze pracuje,tata na rencie ale tez czasem dorabia no a tesciowie nie mieszkaja w tym samym miescie co my,A z opiekunka napewno jej nie zostawie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×