Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość Martynka12czerwiec
No to podajcie mi jakies dane zebym mogla was znalezc na nk no i jak mam sie na czarno zrobic? cos tam czytalam ze mam wejsc w preferencje i sie zaczernic ale ja nie widze tam nic takiego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka wejdź w preferencje i kliknij punkt a tylko hasło wymyśl sobie takie które na pewno zapamiętasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi już jest bardzo ciężko Zastanawiam sie jak niektóre dziewczyny mogą mówić ,że mogłyby chodzić w ciąży przez okrągły rok .Ja do prawie piątego miesiąca zwracałam po kilka razy dziennie nawet parę razy musiałam wstawać w nocy :( Mówiłam do mamy ,że czuję się tak jakbym miała zaraz umierać :( W sumie to 6 i 7 miesiąc był znośny Teraz jak nie kręgosłup mnie boli to mam skurcze to się odparzam pod biustem a mam go wielkości melonów brrr - po prostu masakra Mam nadzieję ,że chociaż poród będę miała lekki .Daj Boże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka z tymi melonami to se mozemy rece podac :-O tez se odpazalam ale wina byl zly cycnik jakis chlerny material ale jak wymienilam go na inne juz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu mały się rusza ze szok dziewczyny ja już chce jechać dzisiaj pomyłam podłogi na kolanach-myślicie ze pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem goba ja od kilku dni robię więcej niż przez całą ciążę razem wzięta i nic mnie nie bierze:) podaj mi te dane na interię to was znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musisz mi podać swojego meila bo na forum tego nie podajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia29 zmieniłam chyba ze 30 staników Kupiłam i bez szwów i dla matek karmiących i całe bawełniane ale nic nie pomaga :( Goba1 dobrym sposobem na wywołanie bóli jest masowanie piersi Wiem to od lekarza i położnej ale nie polecali takich metod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka a czemu nie polecali? ewunia wysłane daj znać czy zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na interie doszły moje zdjecia po 3 dniach od wysłania wiki zrobiła na zdjeciu takie oczy jakby zeza miała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba1 bo wiesz jak to lekarze, twierdzą że natura sama zrobi swoje ;) ale absolutnie nie jest to szkodliwe dla dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moje "cc"mnie drażnią to i tak nic z tego,trudno poczekam,najwyżej przenosze,już nic na to nie poradze ale jak przenosze to mały urodzi się pod konie czerwca-27.06 jeśli wywoływany-masakra to jeszcze 3 tyg. beji i małejmi dzisiaj nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w goglach wpisz ineria jak ci wyskoczy to kliknij poczta potem wpisz login i hasło-hasło razem dwa wyrazy złączone jakby co to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Już jestem. Byłam u bratowej. A potem pojechałyśmy jej autem na zakupy. Matko kochana ta kobieta to szatan na drodze. Dziwię się że mój brat pozwala jej jeździć z dzieckiem. Oliwka masowanie sutków nic nie daje. Masuję je od paru dni i nic. Dzisiaj weszłam dwa razy na 8 piętro i też nic. Wypiłam wczoraj masę soku malinowego i też nic. O kant dupy rozbić te domowe sposoby na wywołanie porodu. Mam doła wszystko mi się wali. Żyć się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi a co się dzieje?wiem ze z mieszkaniem problem a znależliście coś już?a do terminu jeszcze masz czas-n=koniec czerwca nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początek lipca-masz jeszcze miesiąc więc nie wywołuj bo ci powstrzymaja do 38 tyg w szpitalu i co?madralo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny!! Mierzejka-------gratuluje :D mam nadzieje, ze dobrze sie czujecie!! ciekawe co u Milki :) u mnie ok, z dieta nie szaleje, jem normalnie, w glowie karuzela wiec nie chce dostac jakiejs choroby ;) maly spi teraz, maz zaraz idzie do roboty, dobrze ze rodzice sa to sie nie nudze :) trzymajcie sie,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba nie powstrzymają bo pójdę rodzić jak już zacznie się 2 faza porodu. Już nie będę taka głupia jak z poprzednimi porodami i nie spędzie kilkunastu godzin przykłuta do łóżka porodowego. A mieszkania nie znalazła. I nie szukam mam dość. Wszystko muszę robić sama. Mój mąż jest takim nieudacznym maminsynkiem. Muszę za niego myśleć. Prowadzić go za rączkę. Co jest że przyciągam same sieroty życiowe.To małżeństwo już mi bokiem wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki Ja po moich nocnych spacerkach ledwo zyje, usnelam dopiero przed 4 . Bylam z Kamilka na spacerze i w parku, ale u nac takie upaly , ze tylko bardziej sie zmeczylam zamiast orzezwic sie porannym powietrzem- wyszlysmy z domu o 8 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małąmi masz kryzys małżeński jak kazdy,jeszcze troche i bedzie ok a mąż pewnie spanikował lekko-dziecko w drodze brak mieszkanie i dlatego bedzie dobrze zobaczysz a mimisynkowie to pewnie wiekszosc -mój w domu mądy a jak coś załatwić wykłucić się to nie wszystko ja załatwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam bo siedze już ponad godzine i mąż już klnie bede potem papatki małąmi głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×