Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Melania, jakby co to mocno trzymam kciuki za ciebie !!!! Dziewczynek mamy juz 3 :D Moja dziewczynka ostatnio chyba udaje ze jej nie ma, bo musze ja prosic i gilgac by sie ruszyla. A cala ciaze fiakala jak szalona, a ok 2-3 tygodni cichutko jak mysz pod miotla. Czasem sie przeciagnie, albo puknie tka w bok i tyle..no co wieczor regularnie ma czkawke :D Czop, sama jestem ciekawa jak to wyglada, od kilku dni mam taki galaretowaty sluz, ale to chyba nie czop, a szyjka pracuje...zwlaszcza, ze nie jest podbarwiony krwia. Co porodu, to chyba dziewczyny naprawde trzeba czekac i nie kombinowac, bo przeciez to najlepsze dla naszych dzieci. A my jestesmy dobrymi mamami. Jakby nie cukrzyca, to czekalabym na moja Ninke i jej decyzje o przyjsciu na swiat. A teraz jakos nie staram sie przyspieszac porodu..chociaz czekam na nia nie 9 miesiecy a prawie 6 lat :) Buziaczki i milej soboty zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryczna, nie daj sie. Jaka praca, jaka szkola w kilka tygodni po porodzie ????? O czym ci ludzie mowia ? aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...41...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........40. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....40.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..40..Nina ewunia626........siedlce........synek..........14.06...3 9tc...sebastian majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....39..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........14. 06.....39...Jula Jotka79............Lublin............synek.......21.06.. .....39............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......39....X karolinna7.........Wrocław...........syn.........20.06.. ...38....X agula78/29..........Chicago.......coreczka..20.06....... ...Gabrysia Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...38.......x lolusia1505/24.......Dobrzeń.....córeczka....21.06...... 37.......Maja Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .38....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......37..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......38...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 37.....Oliwia SylaT................Warm-maz.....córcia.....03.07...... 37....Dominika mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick----------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IM IĘ ------PORÓD Iza_---------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***--9.05--------21.06-------------------2300---- --Emilka---------SN przyszła---13.05-------28.05----51------------3480---- E liasek------- -CC Merana-----23.05 ------5.06-----52------------2700----- Aleksander-----SN Ewcia24----28.05-------2.06-----52------------3200------ Eryk------------SN bezire------31.05--------7.06-----51-----------3000----- Krystianek-----cc karka_81--31.05--------1.06-----60-----------4010------ Dawidek--------cc milka---------3.06-----12.06------50-----------3360---- --Zosia------------cc mierzejka------5.06-----5.06-------51------ 2780------ Ania-------------cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w ten piękny choć upalny dzionek! Surfitka, czy dobrze zrozumiałam Twój wpis? Też chorujesz na cukrzycę? Ja ze względu na obciązenie genetyczne mam cukrzycę ciążową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach! Jak fajnie, że to już weekend!!! Mój kochany mężulek przyjeżdża! Odwiedzi nas mój brat z żoną, i trójką dzieci – 5-letnią córą i 5-miesięcznymi bliźniakami  i robimy sobie grilla! Mamy zamiar wybrać się też na festyn organizowany w moim miasteczku, chłopcy chcą napić się chłodnego piwa z nalewaka  Mam nadzieję, że będzie gdzie usiąść bo długo to ja nie postoję w taką pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Syla, mam cukrzyce ciazowa. Do tego pco i tez raczej jest to obciazenie genetyczne ( babcia, tata). Mierzejka rowniez miala cukrzyce, dlatego miala porod wywolywany w terminie. Jak i u mnie sie planuje. A jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi powiedziano tylko, że od 38 tygodnia wezmą mnie do szpitala, ale o wywoływaniu porodu nikt nic mi nie mówił. Sorki może to głupie pytanie, ale dlaczego u Was tak robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo przy cukrzycy ciazowej istnieje ryzyko ze dziecko bedzie za duze, albo ze lozysko szybciej sie zestarzeje ( jak wiadomo starzenie sie lozyska nastepuje znacznie szybciej po 40 tc, a przy cukrzycy czasem juz te oznaki sa duzo wczesniej). A dlaczego maja cie tak wczesnie polozyc do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin powiedział, że u nich w szpialu jest taka procedura, robią to po to aby mieć poziom cukru pod kontrolą. Moja córcia nie powinna wyrosnąć za bardzo bo teraz jestem w połowie 37 tygodnia a z usg wynika, że Mała waży 2800 g. Co do łożyska to ja mam III stopnia juz od dwóch tygodni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez nie jest bardzo duza, w polowie 37 tc wazyla 3000 gr, wiec tak w sam raz :) I lekarz jak mnie bada ( szyjke) tez mowi, ze cieszy sie, bo czuje dziecko i nie jest bardzo duze. A ty bierzesz jakies leki, czy tylko dieta? W sumie dobrze, jak bedziesz w szpitalu, bo porod cie w domu nie zastanie ;) Ale z drugiej strony, w domu chyba lepiej...zaskoczona jestem, ze przez cukrzyce biora cie do szpitala na ostatnie 2 tygodnie. A jak twoj cukier sie trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę insulinę do śniadania, obiadu i kolacji oraz długodziałającą na noc. Możliwe, że skrócą mi pobyt w szpitalu i wezmą mnie od 39 tygodnia bo cierpią na brak miejsc. Z moim cukrem jest raz dobrze raz gorzej, choć ostatnio zaczął mi coraz bardziej skakać z niskiego na wysoki, ostatnio po sniadaniu miałam prawie 200, nawet boję się o tym mówić mojej pani diabetolog... Kto wie może w szpitalu też podejmą decyzję o wywołaniu, bo w przypadku przenoszenia ciąży po terminie mała na pewno będzie miała więcej niż 4 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym wolę być w szpitalu, bo okazało się że tydzień przed terminem zostanę sama w domu. Mama wyjeżdża do sanatorium, mąż ciągle w trasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam bo rodzinka się zjechała, także papa do wieczorku lub jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to rozumiem skad ten pomysl szpitala. Ja jak i mierzejka bylysmy tylko na diecie i to wystarczylo na utrzymanie glukozy w normie. A przy insulinie moze lepiej szpital ...moze naprawde lepiej w takim razie. Ja tez zmykam, nikogo z reszta nie ma :) Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj syneczek w 38 tygodni wazyl wg usg 3300, ale lekarz twierdzi, ze jest wiekszy :) A u Was jak z waga dzidziusiow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy bierzecie magnez do konca ciazy? Bo gdzies przeczytalam, zeby okolo dwa tygodnie przed porodem przestac brac, a zapomnialam spytac lekarza. Wypowiedzcie sie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!Jotka mó j mi powiedział,zeby w 36tyg.odstawić magnez bo póżniej to opóżnia poród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Niestety nie mogę napisać do martusi ponieważ chyba pomyliła się i wpisała zły numer telefonu. Co do brania magnezu to też czytałąm że należy odstawić go na 2 tygodnie przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie wszystkie mamusie;) Dzisiaj wyszlysmy z Zosia ze szpitala, i przyznaje sie od razu, ze nie doczytalam wszystkich postow. Mierzejka Gratuluje Corci🌻, niech sie szczesliwie, i zdrowo chowa:) Karka ale kawal chlopa z Dawidka:) - 100 buziakow dla Was i Najlepsze Zyczenia🌻 Dziekuje za wszystkie zyczenia. Moja mala wlasnie usnela po cycu, na ktorym siedzi tak co godzine;) Wyglada to tak:spi-je, spi-je, marudzi troche jak jest glodna. Wyslle fotki w najblizszym czasie na interie, a teraz zmykam do lozka naladowac akumulator na najblizsze godziny, zanim moj maly ssak znowu zacznie domagac sie cyca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow milka super cie widziec :-)) fajnie ze juz w domu :-) ziberaj energie i odpoczywaj jak tylko to mozliwe no i opowiadaj nam wszystko po kolei jak bedziesz miec wolna chwile i czekamy na foty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perłakrynicy to powiem ci że niezły klocek z tego twojego synka. Rzeczywiście przy urodzeniu może być imponujących rozmiarów :) Gratuluję i życzę dużo dużo siły przy porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny RATUNKU!!!!!! Jestem ostatnimi czasy bardzo rozdrażniona, wszystko mnie wkurza na maxxxxa ale dzisiaj to już przebija wszystko!!! Chodzę tak wkurw...na że nawet moja złość wkurw... mnie samą :( pomocy... mam takiego doła że z tej złości chce mi się płakać, a najbardziej cierpią na tym moje dzieci bo one są Bogu ducha winne a im się obrywa tylko dlatego że ja mam zły nastrój!!! Wy też tak macie?? Albo miałyście przed porodem??? Bo ja 7 lat temu jak rodziłam moją młodszą córeczkę tego nie miałam a teraz sama nie poznaję co się ze mną dzieje!!! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia ja mam dokładnie to samo. Każdy drobiazg mnie doprowadza do szału. I praktycznie sama wyszukuje powodów do kłótni. A najbardziej do szału doprowadza mnie mój mężuś i jego beztroskie podejście do wszystkiego. A jeszcze cały dzień jestem bez papierosa więc jestem nie do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to że ja sama nie umiem opanować tej wściekłości i sobie z nią poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem niestety nadal 2w1 a wkórwiona na maxxxxxaaaaaaaa-tak jak u was byłam popołudniu na urodzinach u siostrzeńca i mnie rodzina wkurzyła-szczególnie tata bo jak mówie ze jade to on zapił papierosa i mówi ze ma jeszcze piwo i musi dokończyć i zrobiłam awanture,potem mężowi bo pojechał na nocke na ryby i jest gnój bo jestem jak lew!!!!!!!!!!!!!!! pisała mierzejka do mnie ze już lepiej u nich i mała tez już lepiej,czekaja az bedzie super,napisze wiecej jak wyjda ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej goba. to widzę że nasi mężowie mają wspólne hobby bo mój mąż też pojechał na nockę na ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ewunia brak słów-nie przeszkadza mi to normalnie ale teraz przed porodem i jak mam zły nastrój to on jedzie w pizdu!!!!!!!!!!!!! mówie ci jak się jeszcze dzisiaj mocniej wkurze to porozbijam talerze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×