Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----13.07------3865----??? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----11.07-- ----4550------55 camomilla_22---Claudia Natalia--03.06.---3980---52----2.07---4220---? mierzejka....Ania.........05.06....2770.....51.....3.07. . ......3500.....? martusia 82-J..ulia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50------------ -------------------- Jotka79...Czaruś.......19.06.....3190....53.....8.06.... ....3510.....58 goba-------kubuś---------21.06----3600----59------09.07- ----4100------? agula ..Gabrysia.....21.06......3460....51......27.06.....3465.... .52 lolusia---maja--------23.06----------4250----------59??? ???????????????? mała_mi---hania---10.07-------3000gr----57--------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eno, a czemu tu nikogo nie ma ? Nieladnie :o Czas leci szybko, Nina juz ma 4 tygodnie :) Ladnie w nocy spi, wogole jest takim pogodnym bobaskiem juz :) Udalo mi sie zrobic zdjecie jak sie smieje :D I tak zaczyna sie kolejny tydzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Bartuś za 5dni bedzie miał 3miesiące:)))nawet spokojny jest,w dzien czasem marudzi ale w nocy daje pospac.tez sie usmiecha ale jeszcze nie jest to smiech.bylismy u neurologa wszystko jest ok, bedzie mial rehabilitacje dlatego ze jest wczesniaczkiem.jutro idziemy na badanie sluchu tylko podejrzewam ze bedzie problem bo musi byc dziecko uspione a on noie zawsze spi nawet po butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus, a moze wlasnie bedzie spal :) Nina tez na glos sie nie smieje, poki co na jej twarzy pojawia sie tylko czasem rogalik :D Wrzucilam do fotosika zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dobrze, że dzisiaj troche chłodniej, te upały są okropne. Mała wczoraj marudna a dziś śpi prawie cały dzień. Cieszę się, bo nockę przesypia całą z dwiema przerwami na jedzonko. Wczoraj jak zasnęła po kąpieli ok 22 to obudziła się po 3, później o 6 i jak wzięłam ja do łóżka to spałyśmy do 9.30. Super tak to już można się wyspać. Mi już baby blues się skończył:) Najgorszy był miesiąc, no i najważniejsze by dziecku nic nie dolegało, zwłaszcza by nie miało kolek. Anulek też już się uśmiecha jak się do niej coś mówi:) Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u babci no i babcia taka była szczęśliwa jak mał się do niej uśmiechała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam u znajomej i podała mi stronę internetową na której jest modlitwa rodziców w intencji dzieci. Podaję ją: www.rozaniecrodzicow.pl Ja juz się zapisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja julcia tez ma kolke a kupke robi co drugi dzien sama nie wiem czy to kolka ona sie cały czas tak głosno nadyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki,dawno do was nie pisalam,brakowalo mi czasu. u nas Eryczek rosnie wazy juz 4550,taka mala kluseczka z niego :) no ale w nocy to ja mam proble,maly budzi sie ci 2 godziny,i mija godzinka zanim usnie,zawsze jestem niedospana :( dzisiaj kupilam mleko modefikowane i mu je dam na noc,zobacze moze duzej przespi. a przy piersi czesto tak ma ze je a zachwilke marudzi,tak jakby mu cos nie pasowalo,i on sie denerwuje i ja,moze mu za wolno leci,juz sama nie wiem. buziaczki dla Was i KOCHANYCH MALUSZKOW.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----13.07- -----3865----??? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----11.07-- ----4550------55 camomilla_22---Claudia Natalia--03.06.---3980---52----2.07---4220---? mierzejka....Ania.........05.06....2770.....51.....3.07. . ......3500.....? martusia 82-J..ulia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50------------ -------------------- Jotka79...Czaruś.......19.06.....3190....53.....8.06.... ....3510.....58 goba-------kubuś---------21.06----3600----59------09.07- ----4100------? agula ..Gabrysia.....21.06......3460....51......27.06.....3465.... .52 lolusia---maja--------23.06----------4250----------59??? ???????????????? mała_mi---hania---10.07-------3000gr----57-------------- Ewcia24----Eryk------28.05------3200-----52------10.07------4550-------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochaniutkie U nas był kryzys wylądowałam z Malutką Hanią w szpitalu na oiom-ie prawdopodobnie zakrztusiła się i nie mogła złapać oddechu zaczęła nam odpływać i nie mogliśmy z Nią złapać kontaktu pojechaliśmy do szpitala i podali jej tlen. Dobrze że mąż akurat wrócił z pracy bo inaczej nie wiem co bym sama zrobiła bez samochodu. W szpitalu byłyśmy 4 dni ale już jesteśmy w domku i jest oki pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladnie Ewcia ęryczek ci przybiera jestem ciekawa ile moja kluseczka teraz waży .Kontrole razem ze szczepieniem mam 7 sierpnai wiec zobaczymy... Alkatraz to faktycznie przeżyłas koszmar dobrze że już wszystko jest dobrze.Moja mała też bardzo często się krztusi i też się boje żeby nie za mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak podajecie sab simplx?nrazie nic mu nie jest ale awaryjnie bo mam w domu załatwiony. alkatraz no to współczuje przeżyć mój kuba tez czesto się dławi-usypia przy jedzeniu i zapomina połykać i oddychać z wrażenia:-) no ale grunt ze wszystko dobrze:-) a eryczek niezły kolosikP:-) polećcie mi jakiś krem dobry i nie z wygurowaną ceną na rozstępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkatraz kochana to przezylas,ja tez tak mialam z pierwszym synem. no Eryczek troszke przybral na wadze,tak mi sie wydaje,bo nie mam porownania. goba,nie mam pojecia jaki jest dobry krem na rozstepy,po pierwszej ciazy mialam ich bardzo duzo,ale niczym nie smarowalam,a one z biegiem czasu,zrobily sie mniejsze,i jasniejsze,mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Co tu tak pusto ostatnio, pewnie malenstwa daja wam popalic , co >? :D . Moja tez dzisiaj w nie najlepszym humorze, ciagle wissi na cycku, juz mnie bola od tego auuu . W sobote byla u mnie kolezanka, mama rocznego chlopca . Spytala mnie po co ja karmie piersia ? :O Bo , przeciez wszystkie wartosciowe slkadniki w mleku wyczerpuja sie po 6 tygodniach :O . Ona jest amerykanka i zadna z jej kolezanek amerykanek tez nie karmila piersia. Jak sie dowiedziala ze pierwsza corka karmilam przez 9 miesiecy , to zrobila niesmaczna mine :( . Jej synek przesypia 12 godz w nocy.Spytalam sie czy nie budzi sie w nocy na jedzenie, a ona na to , ze budzil sie ,ale ona nie reagowala i po tygodniu placzu , przyzwyczail sie ze nie dostanie mleczka :( .Oczywiscie to takze dzieki podpowiedzi kolezanek :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkatraz.....to najadlas sie strachu, dobrze ze juz wszystko w porzadku {kwiat] dla Hani Goba....czy Kubusiowi odpadl pepek? Gabi ma juz przeszlo 3 tyg , a tu wcale sie nie zapowiada zeby pepek odpadl w najblizszych dniach, nadal jest taki ''zywy'' 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znowy gadam sama ze soba...... ale przypomniala mi sie , nazwijmy to ciekawostka..W stanie ktorym mieszkam ( Illinois ) do nie dawna nie mozna bylo karmic dziecka piersia w miejscu publicznym, grozil za to mamdat !!! Teraz , chcac dac jesc dziecku, trzeba sie owinac jakims kocykiem, zeby nic nie wystawalo, wyglada to tak http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3121387 Surfitka, a jak w NY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szok co to w tej ameryce nie wymyslaja u nas w niemczech to czesto widac matki karmiace publicznie i nikomu to nie przeszkadza chociaz ja bym sie nie odwazyla cyce przy ludziach wyciagac :-P kurcze jak to sie stalo ze moj maly najciezszy? idzie w slady mamusi czy co :-P moj maly teraz smacznie chrapie po porannym karmieniu ( 150 ml) i przewijaniu, pousmiechal sie pare raz i zasnol z anielska minka :-) a tak to leci dzien za dniem, karmienie przewijanie spacerki itp na szczesnie nie ma kolek i juz jedzenie idzie mu coraz lepiej, zjada tak co 3-4 godz a nie tak jak bylo wczesniej-ze co godz glodny :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kobietki:) Moj malutek konczy dziś dwa tyg i widze ze coraz częsciej usmiecha sie do nas,chyba juz swiadomie;) Nadal walczymy z pokrzywką + doszły potówki..juz sama nie wiem jak mam go ubierac zeby nie było tych potówek..:/ Pozatym jestem załamana moją wagą bo zostało mi 5 kil wiecej niz z przed ciązy a i wtedy nie byłam za szczupła,po 1 dziecku tak fajnie schudłam jakos samo zleciało zaraz a teraz nic:( I teraz pytanie do Was czy karmiąć pierisą chudniecie??? I jakie znacie spodoby na odchudanie bez odchudania,wiem głupie to pytanie ale karmie pierisą i za bardzoi to ja sie teraz odchudzac nie moge a jednak chciałabym zaczac cos robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula wypadł mu w niedziele ale w środku zostały reszti-położna kazałam myć i się wymyje. obca ja wpieprzam wiecej niz w ciązy moze przez diete i brak nabiału;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, co do dawkowania sabu to powinno się podawać 15 kropelek dziennie, można 5 dać rano i 10 wieczorem, kremu Ci nie polecę żadnego bo sama nie wiem który jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc rzadko zagladam bo nie ma kiedy... albo zabawiam mikolajka, albo jak spi to i ja spie, albo cos do roboty...i tak w kółko... jak czytam wasze posty do dostaje stresa ze tylko moj mikolaj taki niegrzeczny w nocy... po prostu cos mu sie przestawilo i najdluzsza drzemke ma 2,5 godziny, a wczesniej nawet 5 godzin pospal... nie wiem czy to wina mleka ze za chude i on sie nie najada czy po prostu wiecej potrzebuje a ja nie wyrabiam... moze to tez wina tego cholernego kataru bo ciagle ma... kolezanka z hiszpanii polecila mi sposob na katar - do malutkiej strzykawki nabiera sie sół fizjologiczną tyle ile wlezie i to wstrzykujemy do jednej dziurki, po czym przewracamy malca na brzuszek... potem to samo z drugą... ponoć wypłukuje wszystkie smarki... już mi raz to pokazała ale w dzien mikolaj katar ma slaby i niewiele wylecialo - w nocy mu sie nasila, wiec zobaczymy wieczorem czy zadziala... goba, nie poradza w zadnej z obu spraw o ktore pytasz... rozstepy mam ale nie smaruje, nie wierze w te specyfiki... smarowalam sie przeciw rozstepom i uwazam zze to kasa wywalona w bloto...zrobily mi sie na piersiach i udach :-( Alkatraz, dobrze ze tak to sie skonczylo...az strach pomyslec !! Surfitka, nie moge wejsc na twój fotosik :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane u nas wkońcu ładna pogoda chociaż nie ciesze się za bardzo bo tu w każdej chwili może się zmienić.Na moją Julcie nie nażekam karmie ją o 22 potem o 2 i po 4 i koło 7 więc się wysypiam.W ciągu dnia jest spokojna nie lubi noszenia na ręcach bo od początku ją tak uczyłam tylko czasami poprzytula się do mamusi.Uwielbia leżeć w swoim leżaczku i na sofie.... Agula tutaj u nas jest wprost odwrotnie wszyscy chwalą kobiety które długo karmią piersia.A co do karmienia publicznie to możesz karmić wszędzie nawet w restauracji mozna wyciągnąć cyca i karmic a jak np. właściciel ci zwróci uwage to masz prawo zaskarrzyć go do sądu.. Obca a ty się tą wagą nie martw bo to dopiero dwa tygodnie waga powraca gdzieś do tego 6 tygodnia więc głowa do góry..U mnie jest 5 kilo mniej niz przed ciążą i teraz waga od tygodnia mi stoi mam nadzieje że jeszcze schudne bo nadal mam nadwage.Przed ciążą miałam bardzo dużą teraz o 5 mniej a tak bardzo bym chciała wrócić do normy a do tego jeszcze mi brakuje 12 kg.Od poniedzałku zaczynam ćwiczyć czyli bieganie , brzuszki , rower i basen zobaczymy bo narazie zapał jest ale co potem to nie wiadomo:(:(:( goba ja równiez nie stosuje żadnych kremów bo jakos nie wierze w te preparaty a co do sabu to nie wiem bo też nie urzywamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Kochane powiedzcie mi co to jest ten sab? Zauwarzylam ze od jakiegos czasu moj maly sie denerwuje podczas jedzenia,nie zawsze,juz wiem to jest wina pokarmu,bo czasami mam go zamalo,slabo leci a on glodny.Co moge zrobic zeby bylo go wiecej,bo bardzo chce karmic piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z waga tez 5 na plusie,tak od samego porodu i nic nie leci,a to juz 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! U mnie nadal 6,5 kg na plusie 😭 , nie mieszcze sie w zadne stare ciuch, a nie chce kupywac wiekszych !!! Po pierwszym dziecku zajelo mi dobre pol roku , aby dojsc do wagi sprzed ciazy. Teraz jestem 3 tyg po , wiec mam cicha nadzieje ze samo mi zleci :P , bez wyrzeczen. co do rozstepow to nie znam zadnego kremu, na brzuchu nie dostalam, a na cyckach mam juz od dawna, teraz zrobily sie bardziej widoczne. Ja tez uwazam , ze nie ma cudownego kremu na te zaraze, jak maja byc to beda. DZisiaj w nocy Malutka grzecznie spala, a za to starsza corka ciagle budzila sie z placzem, a to piciu, a to siku :O , znowu nie wyspana jestem. Ewcia na pokarm- czeste przystawianie, duzo wody, herbatki ziolowe na laktacje, bawarka, piwko karmelkowe Czy slyszalyscie o kryzysie laktacyjnym ok 3 tygodnia? Podobno duzo dziewczyn to ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×