Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej dziewczynki a ja padnięta jestem przez pogode bo do kitu jest.Nawet pisac mi się nie chce.Co do krostek to moja mała tez czasem ma takie czerwone ale codziennie rano myje jej buzke przegotowaną wodą i smaruje jej buzie kremem bambino i krostki szybko znikają.A ma je jak np.uleje jak ją poleje niechcący moim mlekiem albo jak spi długo po jednej stronie buzki.Wypróbujcie ten kremik bo u mnie dzała rewelacyjnie .Pozdrowionka odezwie się jutro bo dzisiaj glowa mi pęka wziełam juz paracetamol ale nic nie przechodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pustki :( . Pisalam wam kiedys , ze moja tesiowa to wredna franca, ale teraz to juz naprawde przegiela. Moja Gabi w poniedzialek bedzie miala miesiac, a ona jeszcze nie byla jej zobaczyc :O . Twierdzi ze nie przyjedzie do nas , przezemnie. NIe rozmawiam z nia od Bozego Narodzenia, a najlepsze jest to ze kompletnie nie wiem o co jej chodzi , sam zwyzywala mnie po pijaku . TO ja powinnam byc smiertelnie obrazona!! Nie zna mojej mamy i teraz , przez te 3 tyg pobyty mojej mamy byla okazja, maz ja zapraszal, ale ta olala to, nawe nie zadzwonila. Poprosila mojego meza, zeby wyslac jej zdjecia malej na e-mail. Ale ten powiedzial jej co na ten temat mysli . Szkoda mi jego, bo on juz nie raz wstydzil sie za nia, jak narobila obory po pijaku. W niedziele mam babska imprezke - baby shower i ona tez tam bedzie. Az mnie telepie na mysl o spotkaniu jej. I musze wziasc Gabi ze soba , ciakawe czy bedzie pchala dziob zobaczyc mala , czy uda ze nas nie zna? Wolalabym to drugie :P Sorki , ze wam gledze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!AGULA wspolczuje tesciowej co za babsko ok.rozumiem mozecie sie gniewac ale zeby wnuczki nie zobaczyc dziwne.......Nie przejmuj sie na co taka babcia malutkiej potzebna........... Co do krostek moja nie ma zadnych i potowek tez nie.Ale mam inny problem od 3 dni jest na butli bebuko 90ml jej daje i wiecie co jak dostanie butle to wypije 60 rzadko cale beknie albo uleje i po tym spokojnie lezy z 30 minut rozglada sie a po chwili ryk,placz.histeria normalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ze 20-30-czasen 40 minut bez przerwy az z tego placzu usnie nie chce herbatki,smoczka tez nie.i budzi sie na butle rowno za 4-5czasem 6godz,od poprzedniej butli. cAMOLLLa cos pisala o refluksie no a mojej wczoraj sie nie beklo i trzymalam ja z 15 minut i polecialo zolte ale tylko raz i raz czasem 2 razy dzuennie wymiotuje mleko i wtedy od razu zasypia musze na spiaco ja przebierac. moj synek olewa KINGe tzn.nie zwraca na nia uwagi a jak ktos przyjdzie to sie popisuje.............wyglupia sie glosno sie zachowuje a tak to jakos daje rade brakuje mi snu pewnie wam tez..... KINGA teraz wypila o 18 i spi i pewnie przed 22sie obudzi to ja wykapie i po 23 bedzie chyba juz spala do3-4 byloby fajnie........... dzis byly u mnie kumpele z pracy no i oczywiscie mala dostala super ciuszki... wiecie co moja mama dostala szajby jak przyjdzie albo ja do niej jade to tylko wnuczka,a o Krystianie zapomina zwrocilam jej uwage a ona swoje farmazony ze mi sie wydaje.............slepa nie jestem............Ech szkoda gadac ale tesciowka na 6 sie spisuje bez pytania malej nie bierze tzn.sie pyta czy moze ...a mi tak glupio.... no dobra koniec gledzenia ide sie myc i posprzatac lazienke i mlody sie zajac.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,agula78 nie tylko ty masz problem z tesciowa,ja zbytnio nie narzekam moze troszke.mam synka ktory ma 5 latek i on byl pierwszym jej wnukiem bylo wtedy spoko,byl rozpieszczany wszystko mu bylo wolno,rok temu ur.sie wnuczka u tesciowej corki i wtedy sie zaczelo,byla Wikusia a Oskar poszedl na 2 plan.5miesiecy temu 2 corka ur.tez corke noi teraz wnuczki sa najwazniejsze.Eryk moj ma 7 tyg.a ona byla tylko raz,a u corek jest codziennie,z jedna mieszka.a wiec co corki to corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz-------18.04----1380----43-----17.07- -----4010----??? Milka76---Maya----------03.06----3360-----50-----11.07-- ----4550------55 camomilla_22---Claudia Natalia--03.06.---3980---52----2.07---4220---? mierzejka....Ania.........05.06....2770.....51.....3.07. . ......3900....? martusia 82-J..ulia------- 08.06----3260----?-------26.06------3520-----?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----25.06--- ---3600-----?? gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Surfitka---Nina----------16.06----3490------55---1.07--- -----3550------56 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50------------ -------------------- Jotka79...Czaruś.......19.06.....3190....53.....8.06.... ....3510.....58 goba-------kubuś---------21.06----3600----59------09.07- ----4100------? agula ..Gabrysia.....21.06......3460....51......27.06.....3465.... .52 lolusia---maja--------23.06----------4250----------59??? ???????????????? mała_mi---hania---10.07-------3000gr----57-------------- Ewcia24----Eryk------28.05------3200-----52------10.07-- ----4550-------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy!!! Powoli przyzwyczajam sie do jej zachowania, kiedys ryczalam z byle klotni, ale teraz olewam to, szkoda moich nerwow, a ona i tak sie juz nie zmieni :O . Tesciowka ma dwoch synow, jeden w Polsce i maz tutaj, i jak z nami zle zyje to wtedy syn i synowa w Polsce sa wspaniali, a jak z nimi sie pokloci to wtedy nas uwielbia, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka poposze pilnie przepis na pieczoną rybe-może zrobie jutro na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, moj maz to robi taka zwykla..akurat to byla swieza fladra wlasnorecznie zlowiona. Najpierw delikatnie nasolil i odlezala w lodowce pare godzin, potem wyplukal, obtoczyl w mace i wrzucil na patelnie z oliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam dola nie mam pokarmu,moj maly placze,a ja juz nie wiem,nic nie pomaga,ani bawarka,piwko,herbatka-nic.czego to jest wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia to mamy ten sam problem-ja tez mam mało-mój uba juz przed 20 dostał 90ml i wypił60 i od razu spokojny ale w nocy mu dam cyca i cały dzień daje cyca ale jest nienajedzony i popłakuje albo ryczy czasami.no ale uparłam się na karmienie piersią. surfitka no to jest smażona ryba taką jak ja robie ale pieczona to jak?bo jest różnica al niewiem jaka.a ugotowanej nie przełkne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia , moze podaj malemu flaszke na noc, a piersi przez noc troszke sie podpopuja :) . Mojej ostatnio jak tak ciale chciala cycusia tez zaplikowalam flaszke i wiecie co wypila ok 15 ml , malo , no nie? NIe byla wcale glodna , tylko chciala sobie possac cycka . Zrobila sobie z niego smoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula mój kuba już dawno z cyca zrobił sobie smoczek-pisałam ostatnio,że przy cycu śpi a jak odstawie to awantura-masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czasami zaskoczy i possa a czasem az mu się podnosi wszystko na wymioty;-) mały cwaniaczek się zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pewnie dam mu na noc flache,tak wczoraj zrobilam,dostal o 1 i wstal o 4 to dalam mu cyca,i przez dzien tez daje piers.on dobrze przybiera na wadze bo jak bylam u lekarza i go wazyli to wciagu 1,5miesiaca przybyl 1550 czyli prawidlowo.ja sie bardzo stresuje ze pokarmu nie mam i to pewnie jeszcze pogarsza moja sytuacje. Mam nadzieje ze wkoncu do nas goba doplynie to upragnione mleczko i nasi chlopcy beda mogli upajac sie nim :) Malutki moj juz wykapany wiec teraz zmykam i ja. milej i przespanej nocki wam zycze,do jutra,buzka papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej postanowilam co wieczor podawac flache, zje ok. 60 ml i dosc. Wiecej chyba brzusio nie miesci ;) Ale potem przynajmniej spi 4-6h :) Juz nie mam wyrzutow sumienia ze czasem sztuczne dostaje, moje zdrowie tez sie liczy :P i moj sen. Goba, no ja taka jadlam. A smazona to moze na glebokim oleju? ja kucharzem nie jestem by znac roznice ;) Bo my to tak lyzke oliwy z oliwek na patelnie dajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mój kuba ma wiecej chrostek może dlatego ze 2 dni temu dodałam mleko do kawy albo po francuskim z jabłkiem?a może po wodzie zywiec jabłkowej??? masakra jade dzisiaj do lekarza to sę dowiem popołudniu przyjmuje wiec się wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)) Bartuś też miał chrostki takie czerwone ale kupilam krem Oilatum soft i za kilka dni znikneły i do tej pory ich nie ma.Dziś mały ma 3miesiące:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Maly wczoraj dostal butle o 12 i spal do 4,pozniej sie budzil co 2 godziny,to juz dawalam mu cyca,troszke tego mleczka mi naplynelo. dzisiaj ostro walcae o pokarm-juz wypilam bawarke,i herbatke dla karmiacych,moze da mi to pozytywny efekt. Erykowi krostki nie znikly,od samego poczatku go kapie w plynie Oilatum,moze kupie ten krem,jak mu nie znikna. Izus ale ten twuj synus juz jest stary :) a tak nie dawno maluszki byly u nas w brzusiach,kochane nasze male pocieszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewci 24
Witam Ja również urodziłam córeczkę w czerwcu a was poczytuje od samego początku. Dla mnie też bardzo ważne było karmienie piersią i na całe szczęście kryzys laktacyjny szybko minął. Miałam super położną, która powiedziała mi żeby ilość mleka regulować ilością wypijanych płynów. Piłam ok 3 l płynów na dobę (w dzień i nocy), z czego 1,5 l to była niegazowana woda mineralna a oprócz tego herbata zielona, dla matek karmiących, rumianek - bo Maja ma wzdęcia. Gdy miałam kryzys brałam Maję do karmienia i duszkiem wypijałam 2 szklanki wody mineralnej. Mnie pomogło Tobie życzę tego samego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewci 24
Zapomniałam dodać że jesli dziecko przesypia 1 godzinę i dobrze przybiera na wadze to jest najedzone. Moja Maja ma juz 6 tyg. i w nocy przesypia 6 godz. a w dzień to nawet co 2 godz. domaga się jedzenia (dodam że karmię tylko z jednej piersi na zmianę). Położna wytłumaczyła mi że po 1. jak jest ciepło to sluzówki się wysuszają i dziecku chce się pić. A po 2. dziecko ma uczucie syta od przełyku po odbyt więc jeśli zrobi kupę albo uleje to domaga się uzupełnienia tej straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Maji dziekuje bardzo za dobra rade,bede sie starala pic jak najwiecej,piszesz ze zielona herbate,a wiec wprowadze ja.Ja myslalam ze pokarm wytwarza sie z posilkow,wiec solidnie jadlam,no a pic mniej, a od 2 dni staram sie pic wiecej.Mam nadzieje ze to poskutkuje,i nie bede sie martwic ze moj synek jest nie najedzony. Zycze Tobie i coruni duzo zdrowka i radosci,jeszcze raz bardzo bardzo dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się wziełam za siebie i staram się pić wiecej na interie pośle wam zdjecie kuby i jego krost i powiecie czy wacie dzieci maja tez takie moze to faktycznie tradzik a ja niepotrzebnie nie jem nabialu ewcia i daj znać czy ta herbattka dla karmiacych pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ja juz 2 opakowanie zaczelam,pisze tam zeby pic ta herbatke 2 razy dziennie ona jest z hippa,a ja ja pilam tak sporadycznie,teraz bede sie starala pic 2 razy dziennie. no ale od wczoraj czuje wieksza poprawe,czuje ze mleczko naplywa,ale naprawde b.duzo pije,goba sprubuj pic duzo,ja juz wypilam 1,5l wody niegazowanej,herbatke,2 bawarki ,1 kawke zbozowa.a u ciebie jest poprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba moj Eryk tez takie krostki ma,tylko troszke mniej.czy to moze byc skaza bialkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Goba, moja Ninka ma inne, pojedyncze i jej szybko znikaja - ale u nas to na 99% potowki. Nie sadze by to byla wysypka po jablku.Moze dobrze byloby isc do tego alergologa z nim. Sama nie wiem. Tez kapie w oilatum i pomaga na krostki na ciele :) A na buzie Weleda. Jej zapach jest boski. I tez zauwazylam, ze mala sobie poje, po czym jak zrobi kupke za 20 min juz zaczyna po niej kwekac i ssac smoczka, bo czuje sie glodna. Cyca przez dzien wola co 2h i ssie ok 15-20 min z reguly jedna piers, rzadko siega po druga. Na wieczor pokarmu jest malo, i wypija z obu piersi i jeszcze sie domaga, dlatego dokarmiam. Nie wiem ile przybrala, nie mam wagi. Kiedys stanelam ja z nia na "doroslej" wadze i wyszlo jakby wazyla tylko 3900, czyli od urodzenia przybrala za miesiac tylko 400 gr? No chyba ze waga sie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja znowu tylko się za meldowac bo naprawde czasu brakuje mi ostatnio i jakas ospła jestem chyba ta anemia mnie chwyciła we wtorek ide do lekarza to zrobie badania... goba moim zdaniem tez sadze żebys musiała iść do lekarza bo to wygląda mi na jkąś alergie ale pewnie się myle bo lekarzem nie jestem.Jeżeli chodzi o skaze białkową to córka mojej kuzynki miała i nie miała takich krosteczek.A prz skazie dzieci mają również wysuszoną skurke za uszkami i na zgieciach nóżek i rączek.Więc jeżeli nie ma wysuszonej skóry to pewnie to nie skaza... buziaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×