Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Czesc Dziewczynki :) Jestem !!! Goba1 🖐️ U mnie jakos ostatnio brak czasu na pisanie, malutka malo spi w dzien i wymaga wiekszego zainteresowania swoja osobka. No i byly male problemy z netem . Pepowina dalej jest!!!!!!!!!!! Kupilam fiolet , ale nie pomaga. Chyba ten typ juz tak ma, ciezko sie jej odlaczyc od mamusi :) Krostki na buzce nadal sa, mimo , ze od tygodnia jestem bez nabialu ;) , masakra!!! Dziewczyny co wy jecie , bo te wedlinki to nie zabardzo mi podchadza :( ????? A tego kremu o krorym pisala Goba u mnie niestety nie ma :O Starsza core karmilam 9 miesiecy, a z ta chyba tyle nie pociagne, ale sprobuje przynajmniej z pol roku.Ostatno dalam jej faszke , jak musialam wyjsc i powiem wam ,ze az tak zle sie z tym nie czulam :P . Starszej nie dawalam butekli i pozniej nie umiala kompletnie ssac butli. I dopiero byl problem, bo moje mleko juz jej nie wystarczalo a flaszka nie podchodzila.Wiec nie ma tego zlego.... Ja tez mam ostatnio wilczy apetyt, a waga ani drgnie w dol :( , ale na cwiczenia to nie mam juz sily i motywacji. Ewcia ja pije kawe bezkofeinowa , ale smietanki nie potrafie sobie odmowic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Agula :) Ja nie wiem czy moge pic,mozna zbozowke CARO ? bardzo sie wystraszylam ta skaza,bo on okropnie wyglada(taka ma czerwona szyjke,i pewnie to go okropnie swedzi)boje sie zeby tego nie pogorszyc. A twoja malutka to od nabialu ma te krostki? Mi tez wendliny nie podchodza,a szczeze mowiac to tez nie wiem co jesc,nie wiem czy ryby mozna? okropna jest ta dieta,ale bardzo chce malego karmic piersia.zobaczymy jak dlugo wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ryby jak najbardziej ale nie smazone itd prześlijn zdjecia małego na interie to zobaczymy jakie ma krostki mój jest teraz śliczny hihi ale wiem co czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma te krostki glownie na policzkach, i maja one biale lepki. lekarka powiedziala ze to moze byc od mleka , mi to bardziej wyglada na tradzik, ale potrzymam diete jeszcze z 1-2 tyg, i zobaczymy . Rybke tez wcinam, piczona. sprobuje zrobic fotke malej z krostkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula a niesa to potówki?a fioletem r 4 razy dziennie patyczkiem w srodku i nawet kapke wlej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponowie pytanie..Goba, co z ta ciemieniucha trzeba robic? Ryby nie tylko mozna a nawet trzeba jesc. Ja jem pieczone na patelni w mace i jest ok. Wczoraj sie nawet dowiedzialam, ze maz troszke cytryna skrapla a malej nic nie jest. Moze zaczac wiecej roznosci jesc? Jadlam lody ostatnio waniliowe i tez ok :) I szaszlyki z drobiu :) Jak bedzie tak ladnie przyjjmowac nowosci to moze ja dluzej pokarmie, jak pojde do pracy to chociaz rano i wieczor dostanie cyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam fotki na interie, czy u was tez tak wyglada skaza bialkowa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, zdecydowanie to nie potowki, moja miala potowki i sa zdecydownie mniejsze. Ja mmysle, ze to jednak alergia albo tradzik. A co ci powiedzial lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze to alergia na nabial !!!! ja tez mysle ., ze to nie sa potowki, bo smarowalam krochmalem i niz nie zeszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, to nie jest cemieniucha :) Poprosyu ma troszke sucha skorke i mam smarowac kremem i tyle ...juz sie przestraszylam, ja zawsze myslalam, ze ciemieniuch to tylko na czubkuu glowy moze byc. Ja sie nie znam agula na krostkach, ale biedulka ta twoja corusia :( No ale skoro nie jesz nabialu, to moze alrgia na cos innego. Trudne w sumie okreslenie co to moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno trzeba byc na diecie jakies 2 tyd, aby zobaczyc widoczne rezultaty , ja dopiero jestem tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja wczesniej jadlam rybke smazona i malemu nic nie bylo.tylko teraz lekarz mi powiedzial zebym nie jadla smazonych rzeczy,a rybke wedzona mozna?albo paluszki przegryzac?tak bardzo bym zjadla ciacha,przedtem jadlam i nic mu nie bylo,ale teraz nie wiem co mozna jesc jak ma skaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula a spróbuj wykompać małą w nadmanganianie potasu(Kalia) i posmaruj ją po kąpieli pantenolem. Moja Hania była cała wysypana. Myślałam że to potówki a to było uczulenie na oliwkę.Już na drugi dzień po tych zabiegach była znaczna poprawa. A po dwóch dniach nawet sladu nie było. A jaka oliwką smarujesz małą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly znow pruka z kupka,nawet nie zauwarze i ma kupke co troszke,a od tego ma znow dupcie czerwona,czy wasze dzieciaczki tez tak maja? zmykam,bo nie ma nikogo,dobranoc,do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór U mnie z apetytem różnie, raczej dużo piję-nawet 4-5 litrów wody + jakieś soki, herbatkę i 1 kawę dziennie - jednym słowem bardzo dużo. Wcześniej bardzo uważałam na to co jem i skończyło się na tym że przez kilka dni jadłam na obiad ziemniaki i pieczoną pierś z kurczaka a na śniadanie i kolacje chlebek z kurczakiem. Od kilku dni jem prawie normalnie- nie pozwalam sobie tylko na kapustę i rzeczy smażone jak frytki czy placki. Na szczęście małemu nic nie jest - wczoraj zjadłam gulasz wieprzowy i miałam obawy ale na szczęście nic. No narazie jeszcze nie pozwalam sobie na dużą ilość mleka, ale do kawy sobie wlewam. Spróbowałam już pomidory i truskawki . Powiem wam że mam wrażenie że im mniej różnorodnie jadłam tym częściej małego bolał brzuszek, teraz narazie spokój w miarę. Nie mam dużego apetytu za to czasem mam takie napady że zjadłabym wszystko co słodkie w domu-na szczęście radzę sobie z tym i na szczęście waga powolutku ale nadal leci w dół-już 4 kilo mniej niż przed ciążą-oby tak dalej, ale jakoś za ćwiczenia nie mam siły się zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala-mi nie maja tego w aptece, jutro zadzwonie do polskiej , moze tam znajde. Ja mojej Gabi mie smaruje zadna oliwka :) , czasem posmaruje ja kremem babmino, ale nie za czesto.Bo oprocz tych nieszczesnych krostek na twarzy , to ma ladna, nawilzona skore. Ewcia moja tez robi takie prutki z kleksem :P i dupina zaczerwieniona :( , ale jak posypie kartoflanka to ladnie schodzi. Demiluna - ah, jak ci zazdroszcze ze tak ladnie waga u ciebie spada w dol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla Anulki mierzejki, niech biedactwo wraca jak najszybciej do zdrowka 🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ja pierwszy raz jestem pierwsza :P:P Kajunia sobie właśnie ucina drzemkę,, więc miałam możliwość na spokojne śniadanko i herbatkę. Moją Kaję przedwczoraj strasznie wysypało. Najadłam się nie mytych pomidorków koktajlowych, jak wracałam z hali targowej. Potem dolałam sobie mleka do kawy, no i w sumie nie wiem po czym to jest. Pomidory jadłam normalnie i było ok, a kiedyś wypiłam pół kubka mleka i miała dupcię wysypaną, a teraz cała. Na wszelki wypadek odstawiłam pomidory do chwili, jak jej zejdzie, a już schodzi, a mleko znów spróbuję gdzieś za dwa tygodnie. A co do pieluch, to wcześniej miała kupkę co max 2h a teraz kupka jest tylko w dzień i najwięcej po południu. Za to w nocy ma takie zlane pieluchy, że hoho. Właśnie się budzi więc zmykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, U nas takie upaly, ze w domku caly dzien siedzimy. Mala juz domaga sie uwagi prawie caly czas kiedy nie spi, a urzadza sobie juz tylko krotkie drzemki w ciagu dnia;( Surfitka, Mayka tez ma ciemieniuche na czole, i brewkach tez, posmarowalam oliwka, i wyczesuje- to wazne, bo moze to cholerstwo zajac cala glowke. Agula takie krostki wlasnie moja mala miala pare tygodni wczesniej- przemywalam krochmalem,i zeszlo. Niestety nie mam nadmanganianu, a po tym pewnie tez ladnie schodza takie krostki, bo to wysusza, i odkaza. Wtedy tez odstawilam nabial. Mleka, ani zadnych przetworow nie jem juz tez od paru tygodni, zrezygnowalam tez z jajek- wydaje mi sie, ze moja mala uczulaly. Pytalyscie, o apetyt- ja nie mam wogole, do sniadania dzisiaj sie zmusilam, za to pije litrami, i na brak pokarmu nie narzekam. Mala mi i co z ta husta???? Nosisz juz mala??? Dobry pomysl jak sie ma takiego maluszka. Musze powiedziec[po obejrzeniu zdjec na interii], ze moja Maya taka grubiutka jest w porownaniu do innych dzieciaczkow. Taki maly pedraczek z niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ewcia mój mały też jak pruka to popuszcza i bardzo często muszę pieluszke zmieniać, ale na szczęście nie ma zaczerwienionej pupy nawet gdy mu sie w nocy przydarzy, ale np dzisiaj w nocy w ciągu 15 minut 3 razy go przewijałam bo on często tak ma że robi dużą kupkę w odstępie kilku minut. U nas dzisiaj pogod nienajlepsza, może się jeszcze wypogodzi. Wczoraj było pięknie, więc pojechaliśmy na plażę, Wiki przesiedziała 3 godziny w wodzie, budowałyśmy zamki z piasku i inne cuda. Mały sobie albo spa, albo jadłł albo podziwiał świat z fotelika samochodowego. Ogólnie było super, a świeże powietrze sprawiło że dzieci super spały w nocy, mały od 20 do 7 rano z przerwami na cyca o 1 i 5 rano. Teraz ucina sobie drzemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!melduje sie!dawno mnie nie było!byłam w przychodni z mała i ma juz 4170 nawet kilograma od wagi urodzeniowej nie ma!widocznie jej starcza!u nas upały jak cholera!wychodze na spacery tak ok.15-16 i do 20 szaleje z dzieciakami.... chrzciny mamy zaplanowane 24sierpnia akurat rowno Kingulek bedzie miała 2 miechy.jeszcze musze zrzucic pare kg zeby jakos wyglądac...szkoda mi kasy na nowe łachy jak szafa pełna w cos sie wcisne.A chrzciny u mojego męza w pracy. MIERZEJKA TRZYMAJ SIE Z ANULKA-jak juz wyjdziecie TO DAJ ZNAC JAKIE BYŁY OBJAWY. goba -ja jak nie karmie to widze ze KINga lepiej sie czuje tzn.tak nie płacze,jest spokojniejsza i mam kontrole ile wypije no ale wiadomo cyc najlepszy!!!!!!!!! wiecie co lekarke mam szajbuske-KINGA była w czerwonym body a ona ze to brzydki kolor i ze od tego dostała potowek ze była w to ubrana!!!!!!!!!!!!!!1co za baba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
witam Was kobietki1 Wczoraj byłam na kontroli z Kubusiem..przez 3 tyg przybyło mu kilo sto,a jak wychodzilismy ze szpitala miał 3980:) ładnie cio..i jest tylko na cycu.Ja tez juz jem wszystko prawie,tylko nie wzdymające,i czekolady. Malutek spi mi w dzien bardzo ładnie,ale nocki takie sobie bo od 5-6 do 8-9 juz nie chce mu sie spac..wiec ja niedospana,Ja zamierzam karmic cycem do wrzesnia,moze jestem tez wyrodną matką bo robie to ze względu na siebie,zeby gdzies wyjsc,odchudzic sie itp ale przeciez dobry stan matki psychiczny jest bardzo wazy prawda,nie mozna do niczego sie zmuszac.A mysle ze 3 miesiace to i tak sporo jak na cycka:) U mojego to samo z pusci bączka to z nim kleksik i tez czesto tyłeczek mu sie odparza.ale mąka kartoflana działa cuda! Staram sie przebierac bardzo często,no ale w nocy przeciez nie bede go budziła non stop,czy w dzien jak spi...wiec czasem bywa tak ze polzey troszke w tej kupce.Ubranka na 62 juz za małe:/ a ile jeszcze było w ogole nie uzytych a tu juz trzeba wymieniac,pieluskzi tak samo od wczoraj juz trojki,bo przy 2 cały czas sie zasikiwał..juz były za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobty :) U nas nocka spoko,malutki spal w nocy tylko 2 razy sie obudzil na cyca. Przez to popuszczanie ma cala dupcie czerwona,boli go bo jak mu przemywam to sie bardzo denerwuje,poprzednio tez przez to prukanie z kupka mial dupcie odparzona i goilo mu sie miesiac bardzo dlugo,i bylismy z tym u lekarza mial przepisana masc z antybiotykiem. Teraz sie bardzo boje zeby mu sie to niepowturzylo. Agula maka ziemniaczana to normalnie posypac dupcie czy wklepac delikatnie? Zaczerwienienie na twarzy i szyjce przez skaze troszeczke zbladlo,wiecej teraz ma na pleckach.wyglada to tak jakby byl poparzony przez pokrzywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ot tyg.boli mnie glowa a dzisia bardzo co moge zarzyc na bol?bo karmie i nie wiem co mozna.Cala ciaze mnie nie bolala,praktycznie wcale mnie glowa nie bolala,a teraz tak strasznie mnie boli,pewnie to przez to ze sie przejmuje synkiem,ta skaza i tym odparzeniem.Moj pierwszy syn byl zdrowy jak ryba,zero zmartwien,a Erys od samego poczatku cos.Biedne te dzieciatka jak im dolega cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×