Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Merana,jaka stosujecie metode,Vojty czy Bobath???? U mnie sa to delikatne cwiczonka ,chodzimy raz w tygodniu,w domu nie musze koniecznie cwiczyc ale cwiczymy tzn bawima sie cwiczac troszke.w naszym przypadku rehabilitantka wskazaal by w domu odpowiednio podnosic kube z pozycji lezacej,(pokazala oczywiscie jak),sadzac go na wlasnych kolanach i zeby glowke mial bardziej do przodu,ramionka do przodu i uwazac i poprawiac go zeby raczka prawa nie uciekala do tylu,a poza tym normalne cwiczenia z nim prowadzi,ucuy go prawidlowych odruchow i funkcji suadania,przekrecania sie,bo on jak przekreca sie na brzuch z pleckow to np nie wie co zrobic z raczka ktora zostaje i to z nim cwiczy.oczywiscie inne jeszcze relaksujace cwiczenia,masaze,zabawy.My na razie bylismy 3 razy,zaczelismy niedawno i tak raz w tygodniu.Wiem ze ta metoda Vojty jest mniej przyjemna i dzieci placza,chodzi tu o uciskanie poszczegolnych czesci ciala,poprzez ktore stymuluje sie w mozgu cos tam cos tam ,cholera wiem mniej wiecej ale nie chce napisac bzdury.Ale Vojta jest wtedy gdy dzidzia ma troszke wieksze problemy. Surfitka zasuwaj do lekarza,jesli pediatra cie zbywa to neurolog pozna sie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My stosujemy metodą Bobath. Na pewno jest dla dziecka o wiele bardziej przyjemniejsza. A mogę wiedziec w jaki sposób Twoja dzidzia przekręca sie z brzuszka na plecki i na boczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merana na boczki przekreca sie sam podczas zabawy,nie wiem jak napisac zwyczajnie ale nie lezy dlugo na boczku bo nie lubi,a na brzuszek z pleckow nie przekrecil sie sam jeszcze,ostatnio sie uczyl zreszta ja z nim tez probuje w domu,po prostu pani prowokuje go np zabawka wtedy on przekreca sie sam na bok,pani go leciutko popycha tak by prawie sam przekrecil sie na brzuch i robi to swietnie tylko nie umie jeszcze sobie raczki wyciagnac ktora jedna zostaje mu pod brzuszkiem,nasze cwiczenia to gimnastyka i nauka w formie zabawy,tez Bobath.My na razie bylismy 3 razy w srode idziemy 4 raz wiec dopiero uczymy sie raz jak postepowac,bo pierwsza lekcja to byla tez taka badawczo -zapoznawcza,na drugiej troszke plakal,bo byl zmeczony a ostatnio bylo fajnie bo byl grzeczny Ile ma twoj dzidzius jesli moge zapytac,moj 2 dni temu skonczyl 5 miesiecy i czy pomogla mu terapia?Widac postepy?np czy sam przekreca sie na brzuszek? Moj ostanio uczyl sie tez chwytania stopek swoich,on chwyta je jak mu sie pokaze o co chodzi, Teraz lezy juz prawie 2 godziny na macie i bawi sie ,piszczy wariuje,moja niemotka kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merana ja nie wiem jak to dokladnie wytlumaczyc,ona po prostu stymuluje Kuby ruchy i delikatnie zmusza go do prawidlowego ulozenia czy ruchu ,obserwuje przy tym co jest zle co poprawic i powtarza bez przerwy jedno cwiczenie kilka razy a potem nastepne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Olek za bardzo nie przekręca się na boczki.tzn, próbuje ,ale robi to podobno niewłaścieiwe, ponieważ zamiast najpierw zgiąć nóżkęw kolanie to on próbuje się przekręcać zaczynając od górnej częście tułowia. A zbrzuszka na plecki to się czasami przekręca ale też podobno robi to nieprawidłowow, bo najpierw przekręca górną część ciała na bok, a dopiero potem nogi, a powinno być odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz mam wizyte na przyszly piatek, wiec znowu o to wypytam. Jak znow powie ze to normalne, a wedlug mnie nie, to pojde do kogos innego. Tutaj jest troche do dupy z tymi lekarzami, bo zeby isc do specjalisty trzeba miec skierowanie od lekarza prowadzacego. Ale moze wymoge na niej takie skierowanie. Moja chyba dobrze sie przekreca, bo najpierw ida nozki a potem reszta. Opiera sie na rozlozynych dloniach juz, raczki rozlozone wyciaga do zabawek. Tylko ten rogal :o Czym grozi nieleczone napiecie miesniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka a jak wyglada ten rogal u ninki??????Jak lezy na pleckach to glowke wykreca w bok ale do tylu sie wygina czy do przodu sie zwija w rogalik?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na plasko sie zwija ;) Lezy na plecach, glowa w bok w strone ramienia, brzuszek wydaty na bok tak dziwnie i nogi skierowane w ta sama strone co glowa. Nie robi tego stale, ale kilka razy na dzien ja przylapujemy, oczywiscie zaraz prostowanie, zmiana pozycji..ale wiem, ze nie powinna tak sie krzywic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bobasach ma zdjecie w takie zoltej pizamce, tam jest tak wygieta troche, potrafi mocniej to zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No tak, widzę że nikt za mną nie tęsknił ;) Gratulacje dla półroczniaczka 🌻 Kurcze przeraziłam się jak czytałam, że tyle dzieci ma objawy napięcia mięśniowego. Kajcia jak widzi zabawkę, którą chce mieć to boksuje nóżkami, trzęsie piąstkami i mało jej oczy nie wyskoczą, takie to u niej emocje wywołuje. Ale nic innego nie zauważyłam. Mam nadzieję, że jej to nie dotyczy. Muszę ją dokładniej poobserwować z tym przekręcaniem się itd.. Surfitka, a na Twoim miejscy tu faktycznie nalegałabym na to skierowanie dla własnego spokoju, że jest ok - łaski nie robią. Kajka mi jeszcze nie śpi, wróciliśmy godzinkę temu z Opola, kupiliśmy sobie laptopka :D, jak Kajcia zaśnie to weźmiemy sobie go do wyrka i wszystko obczaimy :) A teraz mąż pojechał po teściów już ponad pół h temu, a miał nie siedzieć, drogi ma na góóóóra 20 minut. Ciekawe o której przyjedzie. Miałam już wizytę u tego gastrologa i powiem Wam, że jestem załamana. Muszę iść na 2 operacje w trybie natychmiastowym. We wtorek mam znów u niego wizytę i umówię się na termin pierwszej. Muszą mi wyciąć woreczek żółciowy, ale najpierw coś tam z drogami żółciowymi będą robić. Wiem, że bez tego da się normalnie żyć, ale znów kolejna choroba i kolejna operacja. Ponoć może się zacząć w każdej chwili stan ostry i przejść nawet do zapalenia otrzewnej. :( Wczoraj już miałam wieczorem kryzys - rozpłakałam się mężowi i stwierdziłam, że ja to chyba szybko umrę, bo ciągle jakaś choroba i to nie przeziębienie tylko coś poważniejszego, Jak skończyły się ginekologiczne sprawy (na razie) to zaczęły inne, ten słuch, teraz to. Sama nie wiem co o tym myśleć. Dobra pożaliłam się, teraz idę do Kajci bo jęczy. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka widzialam to zdjecie,jezeli mowisz ze bardziej sie tak wygina,to nie jest to prwaidlowe,ale poza tym ninka rozwija sie przeciez wspaniale,ja bym zapytala lekarza dla spokojnego wlasnego sumienia ,lepiej zapytac niz potem miec na sumieniu ze sie nie zadbalo.Moze po prostu ninka tak robi od czasu do czasu i nie ma to nic wspolnego z napieciem miesni,tak mi sie wydaje,ale idz do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna ,elmirka wspolczucia!!!!!!!!!!!! Moj tez jak widzi zabawke ktora chce miec to tak samo wywija nogami i wytrzeszcza galy,mysle ze to normalka,emocje po prostu,tylko ze moj wlasnie jeszcze przy tym troszke pod wplywem tych emocji napina sie ,tylko troszke,moze to tez nic zlego ale czlowieka denerwuje i martwi.Ja juz nie wiem nic!!!!!!!!!!!!!!! W sumie to u wielu dzieci zauwazylam ze tak robia pod wplywem emocji,cholerka mam ich trzech,z dwoma szlo wszystko jak z platka po kolei bez zadnych napiec alergii itp,mieli w 5 miesiacu ju siadali ,jak mieli skonczone 6 to samodzielnie siedzieli,chodzili szybko duzo przed rokiem,zadnych chorob skornych,pokarmowych alergii,a teraz takie czasy ze wszastko sie czepia tych naszych dzieciaczkow.Nie wiem moze ja po prostu jakas przewrazliwiona na stare lata sie zrobilAM? Bo juz sama doszukuje sie roznosci,a moj chlop mnie ochrzania i gada ze jestem przewrazliwiona ze wszastko jest dobrze a ja wymaslam.W sumie to on ma chyba racje jak tak sobie wszystko przeanalizuje.Co za swiat nastal...!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dopiero co pozegnalam wczorajszych gosci, troszke sie zasiedzieli wczoraj :P , a chalupa wyglada jakby tornado przeszlo ( byli z 2 dzieci ) , ale nie mam sily juz sprzatac tego... U mnie to moj chlop reaguje przesadnie na byle otarcie u dzieci i zaraz wysyla mnie do lekarza :P . Wczoraj polozylam Kamilke bez mycia na wieczor , a ten na mnie naskoczyl ze , jak mala nadrzerki dostanie to bedzie moja wina :D :P Wszystkiego najlepszego dla Eryczka na pol roczku 🌻 Surfitka, z tymi lekarzami to przesrane tu jest :( , ale nie martw sie na zapas, Ninka jest jeszcze malutka i w razie co, to rehabilitacja szybko przywroci wszystko do normy. Gabrysia przekteca sie jak na razie tez tylko przez jeden bok, ale pamietam ze starsza tez chyba przez miesiac przekrecala sie tylko przez jedna strone, potem dopiero zalapala przez drugie ramie. A gdy lezy na brzuszku to prostuje raczi , piastki tez otwiera No i ladnie pije juz sprzez smoczek, mialam zostac przy ustniku, ale jednak mala wolniej z niego pije i wiecej powietrza przy tym lyka Elmirka.... trzymaj sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, ojej :( Przykro, ze tak sie ciebie chorobska lapia :( Ale trzymaj sie, bedzie dobrze !!! Agula, no tak tu z tymi lekarzami :( A jak Gabi, bardzo gryzie ci cyce? Ja sobie tak mysle, ze na twoim miejscu poszlabym do laryngologa z mala z tym katarkiem. Moze to zatoki, a nie leczone moga doprowadzic do astmy. Tfu, tfu... Moja mala spi. Wogole dzis jest przekochana :) I wiecie co, tak sobie lezala i ja obserwowoalam i prasowalam..i nagle myk przekrecila sie na brzuszek w prawo :D Moze ja jestem przewrazliwiona. Na ten ksiezyc zwraca uwage moja mama, w koncu ona z nia jest najdluzej.Ninka ostatnio zauroczyla sie swoimi nogami, juz sie tak ciagle nie przekreca na brzuch, tylko ciagle nogi w gorze. No i wszystko chce widziec i wiedziec. Dzis zmienilismy pieluszki na wiekszy rozmiar i te nowe sa w innych kolorach. Bardzo sie zainteresowala co ja jej zakladam, bo do tej pory miala biale, a teraz liliowe :) Musialam jej dac do raczki czysta pieluszke zeby sobie poogladala. A jak ma ubranka w kwiatki, albo misie to zbiera je z bluzki :) No i hiha kochana moja z glupich minek :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnwaatwfg
Kafeteria - Dyskusja ogólna A { COLOR: #000000; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none } A:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } A.art { COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Helvetica, trebuchet ms, trebuchet ms, Trebuchet MS, Arial, Helvetica, Arial; FONT-SIZE: 12px; LINE-HEIGHT: 15px; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none; } A.art:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } A.art_s { COLOR: #000000; FONT-FAMILY: "trebuchet ms", trebuchet ms, Helvetica, Arial; FONT-SIZE: 11px; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none } A.art_s:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } td { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 10pt; TEXT-DECORATION: none } .t1 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 8pt; TEXT-DECORATION: none } .t1g { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 8pt; TEXT-DECORATION: none } .t3 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 13px; TEXT-DECORATION: none } .t4 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 17px; TEXT-DECORATION: none } .nadtekst { FONT-FAMILY: Trebuchet MS, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } .topic { FONT-FAMILY: Trebuchet MS, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } .lead { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } A.lead_link { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } A.lead_link:hover { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: underline; COLOR: #000000 } Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl »  Forum - strona główna » forum Dyskusja ogólna Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Pokaż nagłówki | Preferencje moje tematy » Data Odp. Temat Autor 22:26 0 Malowana lala la la lala + 22:26 61 lejemy wosk! (ost.) Lusesita deMilagrosDolores + 22:26 14 Logistyka, ciekawe zadanie kto rozwiaże? ciekawskaaahhhhh + 22:26 6 Nie daję rady... 4664m + 22:26 17007 Drugie spotkanie (ost.) tokina + 22:25 0 tworzenie stron internetowych czcesz zarobic + 22:25 3 Czy Wy też macie czerwoną skórę po solarce? brrrrrrrrrrrgrrrrrrr + 22:25 84503 zapraszam na kawe panie kolo 50-ki (ost.) piecdziesiatka + 22:24 49264 pokolenie 1960 zapraszam na alpagi lyk i dyskusjepo swit (ost.) ammanda + 22:24 8 KTO Z WAS ZNA / MA / MIAL DO CZYNIENIA Z OSOBAMIPUBLICZNYMI/CELEBRITIES? marynaprzyjechala + 22:24 1889 Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama... (ost.) Izolda22 + 22:23 24 chamscy klienci!!! alojzaw + 22:23 4 JAK JEST WASZA OPINIA? Ghetto + 22:23 2 głupie może, ale naprawdę nie wiem głupie ale niewiem + 22:22 10 Jak namówić mamę do pieska??? fanka piesków + 22:21 193 Widziałyście tego chłopczyka??????????????????????????? (ost.) kasienia + 22:21 460 Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek. (ost.) Lonia 25 + 22:21 64308 Wpisuj słowo które kojarzy ci się zpoprzednim....SKOJARZENIA (ost.) gragragra + 22:20 17 przypadki doktora Bergsona... doktor Bergson + 22:20 13 PIZZA pizzzzzka + 22:20 40 Zakochałem sie w Myrewinie i Juliuszu Cezarze (ost.) mikulka + 22:19 0 Witam ponownie! pamiętają mnie? szkoda_czasu + 22:18 56 mam dosc swojego dziecka (ost.) mamamlodamialamala + 22:17 1 rury stare wykasowaly ulcia4585 + 22:17 6 ładna? tyjjjuukk + 22:16 0 myślałem , że dzis bedzie pusto tutaj, bo imprezynaobkólko sa józio + 22:15 36 To będzie chyba hymn kafeterii (ost.) marianpazdziohh + 22:13 2 bieda, wyzysk i niesprawiedliwosc to przyczyny Mucha Dżedin + 22:11 32 Moja matka komentuje zdjęcia moich koleżanek naNK. Co robić?? (ost.) Angry daughter + 22:10 4187 Turcja-kto był (ost.) Turcja-kto był + 22:10 5 Niestety smutne ale prawdziwe zasmucona tymfaktem + 22:10 24637 Magia czterech por roku dojrzalych kobiet (ost.) Zlota jesien + 22:09 2182 Kaczki na taczki. (ost.) Shatyn + 22:07 413 JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ? (ost.) imionnnnnnnko + 22:07 22 Czarna owca w rodzinie , ofiara szkolnej przemocy,chce zemsty Noel21 + 22:06 24 Schizofrenia czy to już wyrok? powrotka + 22:04 61 laptop (ost.) studjująca + 22:04 0 Od czego to zależy jak szybko zda sie prawo jazdy? mam takiepytanie do was + 22:04 949 Dla dojrzałych wiekiem...lecz młodych duchem (ost.) adelle + 22:03 3 MAM POMYSŁ NA PREZENT DLA FACETA. HEHE. upp + następne »  ul#przekierowania { width: 700px; list-style-type: none; padding: 0; margin: 0 0 0 30px; font-family: Trebuchet MS, Helvetica, Verdana, sans-serif; font-size: 13px; text-align: justify; border-top: dashed 1px gray; } ul#przekierowania li { display: inline; padding: 0 0 0 7px; background: transparent url('http://j.o2.pl/hp_img/sg/dot.gif') no-repeat 1px 4px; white-space: nowrap; } ul#przekierowania li.x a { color: black; } ul#przekierowania li.y a { color: gray; } używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze Forum - strona główna » forum Dyskusja ogólna Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Pokaż nagłówki | Preferencje moje tematy » Data Odp. Temat Autor 22:26 0 Malowana lala la la lala + 22:26 61 lejemy wosk! (ost.) Lusesita deMilagrosDolores + 22:26 14 Logistyka, ciekawe zadanie kto rozwiaże? ciekawskaaahhhhh + 22:26 6 Nie daję rady... 4664m + 22:26 17007 Drugie spotkanie (ost.) tokina + 22:25 0 tworzenie stron internetowych czcesz zarobic + 22:25 3 Czy Wy też macie czerwoną skórę po solarce? brrrrrrrrrrrgrrrrrrr + 22:25 84503 zapraszam na kawe panie kolo 50-ki (ost.) piecdziesiatka + 22:24 49264 pokolenie 1960 zapraszam na alpagi lyk i dyskusjepo swit (ost.) ammanda + 22:24 8 KTO Z WAS ZNA / MA / MIAL DO CZYNIENIA Z OSOBAMIPUBLICZNYMI/CELEBRITIES? marynaprzyjechala + 22:24 1889 Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama... (ost.) Izolda22 + 22:23 24 chamscy klienci!!! alojzaw + 22:23 4 JAK JEST WASZA OPINIA? Ghetto + 22:23 2 głupie może, ale naprawdę nie wiem głupie ale niewiem + 22:22 10 Jak namówić mamę do pieska??? fanka piesków + 22:21 193 Widziałyście tego chłopczyka??????????????????????????? (ost.) kasienia + 22:21 460 Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek. (ost.) Lonia 25 + 22:21 64308 Wpisuj słowo które kojarzy ci się zpoprzednim....SKOJARZENIA (ost.) gragragra + 22:20 17 przypadki doktora Bergsona... doktor Bergson + 22:20 13 PIZZA pizzzzzka + 22:20 40 Zakochałem sie w Myrewinie i Juliuszu Cezarze (ost.) mikulka + 22:19 0 Witam ponownie! pamiętają mnie? szkoda_czasu + 22:18 56 mam dosc swojego dziecka (ost.) mamamlodamialamala + 22:17 1 rury stare wykasowaly ulcia4585 + 22:17 6 ładna? tyjjjuukk + 22:16 0 myślałem , że dzis bedzie pusto tutaj, bo imprezynaobkólko sa józio + 22:15 36 To będzie chyba hymn kafeterii (ost.) marianpazdziohh + 22:13 2 bieda, wyzysk i niesprawiedliwosc to przyczyny Mucha Dżedin + 22:11 32 Moja matka komentuje zdjęcia moich koleżanek naNK. Co robić?? (ost.) Angry daughter + 22:10 4187 Turcja-kto był (ost.) Turcja-kto był + 22:10 5 Niestety smutne ale prawdziwe zasmucona tymfaktem + 22:10 24637 Magia czterech por roku dojrzalych kobiet (ost.) Zlota jesien + 22:09 2182 Kaczki na taczki. (ost.) Shatyn + 22:07 413 JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ? (ost.) imionnnnnnnko + 22:07 22 Czarna owca w rodzinie , ofiara szkolnej przemocy,chce zemsty Noel21 + 22:06 24 Schizofrenia czy to już wyrok? powrotka + 22:04 61 laptop (ost.) studjująca + 22:04 0 Od czego to zależy jak szybko zda sie prawo jazdy? mam takiepytanie do was + 22:04 949 Dla dojrzałych wiekiem...lecz młodych duchem (ost.) adelle + 22:03 3 MAM POMYSŁ NA PREZENT DLA FACETA. HEHE. upp + następne »  ul#przekierowania { width: 700px; list-style-type: none; padding: 0; margin: 0 0 0 30px; font-family: Trebuchet MS, Helvetica, Verdana, sans-serif; font-size: 13px; text-align: justify; border-top: dashed 1px gray; } ul#przekierowania li { display: inline; padding: 0 0 0 7px; background: transparent url('http://j.o2.pl/hp_img/sg/dot.gif') no-repeat 1px 4px; white-space: nowrap; } ul#przekierowania li.x a { color: black; } ul#przekierowania li.y a { color: gray; } używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria - Reklama - Redakcja   © 1999-2008 o2.pl Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. var gemius_identifier = new String('d1BKWEMwD9OO_xfEjvs9CqP8.F4GHf.i3sJvWHBB_Hf.K7'); var bbSite='http___kafeteria.pl'; var bbMainDomain='new.smartcontext.pl'; html#bbtPage body .bbtWord.double, html body .bbtWord.double { font-size: 13px !important; } Kafeteria - Dyskusja ogólna A { COLOR: #000000; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none } A:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } A.art { COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Helvetica, trebuchet ms, trebuchet ms, Trebuchet MS, Arial, Helvetica, Arial; FONT-SIZE: 12px; LINE-HEIGHT: 15px; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none; } A.art:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } A.art_s { COLOR: #000000; FONT-FAMILY: "trebuchet ms", trebuchet ms, Helvetica, Arial; FONT-SIZE: 11px; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none } A.art_s:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } td { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 10pt; TEXT-DECORATION: none } .t1 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 8pt; TEXT-DECORATION: none } .t1g { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 8pt; TEXT-DECORATION: none } .t3 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 13px; TEXT-DECORATION: none } .t4 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 17px; TEXT-DECORATION: none } .nadtekst { FONT-FAMILY: Trebuchet MS, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } .topic { FONT-FAMILY: Trebuchet MS, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } .lead { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } A.lead_link { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } A.lead_link:hover { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: underline; COLOR: #000000 } Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl »  Forum - strona główna » forum Dyskusja ogólna Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Pokaż nagłówki | Preferencje moje tematy » Data Odp. Temat Autor 22:26 0 Malowana lala la la lala + 22:26 61 lejemy wosk! (ost.) Lusesita deMilagrosDolores + 22:26 14 Logistyka, ciekawe zadanie kto rozwiaże? ciekawskaaahhhhh + 22:26 6 Nie daję rady... 4664m + 22:26 17007 Drugie spotkanie (ost.) tokina + 22:25 0 tworzenie stron internetowych czcesz zarobic + 22:25 3 Czy Wy też macie czerwoną skórę po solarce? brrrrrrrrrrrgrrrrrrr + 22:25 84503 zapraszam na kawe panie kolo 50-ki (ost.) piecdziesiatka + 22:24 49264 pokolenie 1960 zapraszam na alpagi lyk i dyskusjepo swit (ost.) ammanda + 22:24 8 KTO Z WAS ZNA / MA / MIAL DO CZYNIENIA Z OSOBAMIPUBLICZNYMI/CELEBRITIES? marynaprzyjechala + 22:24 1889 Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama... (ost.) Izolda22 + 22:23 24 chamscy klienci!!! alojzaw + 22:23 4 JAK JEST WASZA OPINIA? Ghetto + 22:23 2 głupie może, ale naprawdę nie wiem głupie ale niewiem + 22:22 10 Jak namówić mamę do pieska??? fanka piesków + 22:21 193 Widziałyście tego chłopczyka??????????????????????????? (ost.) kasienia + 22:21 460 Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek. (ost.) Lonia 25 + 22:21 64308 Wpisuj słowo które kojarzy ci się zpoprzednim....SKOJARZENIA (ost.) gragragra + 22:20 17 przypadki doktora Bergsona... doktor Bergson + 22:20 13 PIZZA pizzzzzka + 22:20 40 Zakochałem sie w Myrewinie i Juliuszu Cezarze (ost.) mikulka + 22:19 0 Witam ponownie! pamiętają mnie? szkoda_czasu + 22:18 56 mam dosc swojego dziecka (ost.) mamamlodamialamala + 22:17 1 rury stare wykasowaly ulcia4585 + 22:17 6 ładna? tyjjjuukk + 22:16 0 myślałem , że dzis bedzie pusto tutaj, bo imprezynaobkólko sa józio + 22:15 36 To będzie chyba hymn kafeterii (ost.) marianpazdziohh + 22:13 2 bieda, wyzysk i niesprawiedliwosc to przyczyny Mucha Dżedin + 22:11 32 Moja matka komentuje zdjęcia moich koleżanek naNK. Co robić?? (ost.) Angry daughter + 22:10 4187 Turcja-kto był (ost.) Turcja-kto był + 22:10 5 Niestety smutne ale prawdziwe zasmucona tymfaktem + 22:10 24637 Magia czterech por roku dojrzalych kobiet (ost.) Zlota jesien + 22:09 2182 Kaczki na taczki. (ost.) Shatyn + 22:07 413 JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ? (ost.) imionnnnnnnko + 22:07 22 Czarna owca w rodzinie , ofiara szkolnej przemocy,chce zemsty Noel21 + 22:06 24 Schizofrenia czy to już wyrok? powrotka + 22:04 61 laptop (ost.) studjująca + 22:04 0 Od czego to zależy jak szybko zda sie prawo jazdy? mam takiepytanie do was + 22:04 949 Dla dojrzałych wiekiem...lecz młodych duchem (ost.) adelle + 22:03 3 MAM POMYSŁ NA PREZENT DLA FACETA. HEHE. upp + następne »  ul#przekierowania { width: 700px; list-style-type: none; padding: 0; margin: 0 0 0 30px; font-family: Trebuchet MS, Helvetica, Verdana, sans-serif; font-size: 13px; text-align: justify; border-top: dashed 1px gray; } ul#przekierowania li { display: inline; padding: 0 0 0 7px; background: transparent url('http://j.o2.pl/hp_img/sg/dot.gif') no-repeat 1px 4px; white-space: nowrap; } ul#przekierowania li.x a { color: black; } ul#przekierowania li.y a { color: gray; } używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria - Reklama - Redakcja   © 1999-2008 o2.pl Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. var gemius_identifier = new String('d1BKWEMwD9OO_xfEjvs9CqP8.F4GHf.i3sJvWHBB_Hf.K7'); var bbSite='http___kafeteria.pl'; var bbMainDomain='new.smartcontext.pl'; html#bbtPage body .bbtWord.double, html body .bbtWord.double { font-size: 13px !important; } Kafeteria - Dyskusja ogólna A { COLOR: #000000; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none } A:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } A.art { COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Helvetica, trebuchet ms, trebuchet ms, Trebuchet MS, Arial, Helvetica, Arial; FONT-SIZE: 12px; LINE-HEIGHT: 15px; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none; } A.art:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } A.art_s { COLOR: #000000; FONT-FAMILY: "trebuchet ms", trebuchet ms, Helvetica, Arial; FONT-SIZE: 11px; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none } A.art_s:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } td { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 10pt; TEXT-DECORATION: none } .t1 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 8pt; TEXT-DECORATION: none } .t1g { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 8pt; TEXT-DECORATION: none } .t3 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 13px; TEXT-DECORATION: none } .t4 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 17px; TEXT-DECORATION: none } .nadtekst { FONT-FAMILY: Trebuchet MS, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } .topic { FONT-FAMILY: Trebuchet MS, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } .lead { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } A.lead_link { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } A.lead_link:hover { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: underline; COLOR: #000000 } Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl »  Forum - strona główna » forum Dyskusja ogólna Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Pokaż nagłówki | Preferencje moje tematy » Data Odp. Temat Autor 22:26 0 Malowana lala la la lala + 22:26 61 lejemy wosk! (ost.) Lusesita deMilagrosDolores + 22:26 14 Logistyka, ciekawe zadanie kto rozwiaże? ciekawskaaahhhhh + 22:26 6 Nie daję rady... 4664m + 22:26 17007 Drugie spotkanie (ost.) tokina + 22:25 0 tworzenie stron internetowych czcesz zarobic + 22:25 3 Czy Wy też macie czerwoną skórę po solarce? brrrrrrrrrrrgrrrrrrr + 22:25 84503 zapraszam na kawe panie kolo 50-ki (ost.) piecdziesiatka + 22:24 49264 pokolenie 1960 zapraszam na alpagi lyk i dyskusjepo swit (ost.) ammanda + 22:24 8 KTO Z WAS ZNA / MA / MIAL DO CZYNIENIA Z OSOBAMIPUBLICZNYMI/CELEBRITIES? marynaprzyjechala + 22:24 1889 Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama... (ost.) Izolda22 + 22:23 24 chamscy klienci!!! alojzaw + 22:23 4 JAK JEST WASZA OPINIA? Ghetto + 22:23 2 głupie może, ale naprawdę nie wiem głupie ale niewiem + 22:22 10 Jak namówić mamę do pieska??? fanka piesków + 22:21 193 Widziałyście tego chłopczyka??????????????????????????? (ost.) kasienia + 22:21 460 Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek. (ost.) Lonia 25 + 22:21 64308 Wpisuj słowo które kojarzy ci się zpoprzednim....SKOJARZENIA (ost.) gragragra + 22:20 17 przypadki doktora Bergsona... doktor Bergson + 22:20 13 PIZZA pizzzzzka + 22:20 40 Zakochałem sie w Myrewinie i Juliuszu Cezarze (ost.) mikulka + 22:19 0 Witam ponownie! pamiętają mnie? szkoda_czasu + 22:18 56 mam dosc swojego dziecka (ost.) mamamlodamialamala + 22:17 1 rury stare wykasowaly ulcia4585 + 22:17 6 ładna? tyjjjuukk + 22:16 0 myślałem , że dzis bedzie pusto tutaj, bo imprezynaobkólko sa józio + 22:15 36 To będzie chyba hymn kafeterii (ost.) marianpazdziohh + 22:13 2 bieda, wyzysk i niesprawiedliwosc to przyczyny Mucha Dżedin + 22:11 32 Moja matka komentuje zdjęcia moich koleżanek naNK. Co robić?? (ost.) Angry daughter + 22:10 4187 Turcja-kto był (ost.) Turcja-kto był + 22:10 5 Niestety smutne ale prawdziwe zasmucona tymfaktem + 22:10 24637 Magia czterech por roku dojrzalych kobiet (ost.) Zlota jesien + 22:09 2182 Kaczki na taczki. (ost.) Shatyn + 22:07 413 JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ? (ost.) imionnnnnnnko + 22:07 22 Czarna owca w rodzinie , ofiara szkolnej przemocy,chce zemsty Noel21 + 22:06 24 Schizofrenia czy to już wyrok? powrotka + 22:04 61 laptop (ost.) studjująca + 22:04 0 Od czego to zależy jak szybko zda sie prawo jazdy? mam takiepytanie do was + 22:04 949 Dla dojrzałych wiekiem...lecz młodych duchem (ost.) adelle + 22:03 3 MAM POMYSŁ NA PREZENT DLA FACETA. HEHE. upp + następne »  ul#przekierowania { width: 700px; list-style-type: none; padding: 0; margin: 0 0 0 30px; font-family: Trebuchet MS, Helvetica, Verdana, sans-serif; font-size: 13px; text-align: justify; border-top: dashed 1px gray; } ul#przekierowania li { display: inline; padding: 0 0 0 7px; background: transparent url('http://j.o2.pl/hp_img/sg/dot.gif') no-repeat 1px 4px; white-space: nowrap; } ul#przekierowania li.x a { color: black; } ul#przekierowania li.y a { color: gray; } używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria - Reklama - Redakcja   © 1999-2008 o2.pl Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. var gemius_identifier = new String('d1BKWEMwD9OO_xfEjvs9CqP8.F4GHf.i3sJvWHBB_Hf.K7'); var bbSite='http___kafeteria.pl'; var bbMainDomain='new.smartcontext.pl'; html#bbtPage body .bbtWord.double, html body .bbtWord.double { font-size: 13px !important; } Kafeteria - Dyskusja ogólna A { COLOR: #000000; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none } A:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } A.art { COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Helvetica, trebuchet ms, trebuchet ms, Trebuchet MS, Arial, Helvetica, Arial; FONT-SIZE: 12px; LINE-HEIGHT: 15px; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none; } A.art:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } A.art_s { COLOR: #000000; FONT-FAMILY: "trebuchet ms", trebuchet ms, Helvetica, Arial; FONT-SIZE: 11px; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none } A.art_s:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } td { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 10pt; TEXT-DECORATION: none } .t1 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 8pt; TEXT-DECORATION: none } .t1g { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 8pt; TEXT-DECORATION: none } .t3 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 13px; TEXT-DECORATION: none } .t4 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 17px; TEXT-DECORATION: none } .nadtekst { FONT-FAMILY: Trebuchet MS, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } .topic { FONT-FAMILY: Trebuchet MS, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } .lead { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } A.lead_link { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } A.lead_link:hover { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: underline; COLOR: #000000 } Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl »  Forum - strona główna » forum Dyskusja ogólna Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Pokaż nagłówki | Preferencje moje tematy » Data Odp. Temat Autor 22:26 0 Malowana lala la la lala + 22:26 61 lejemy wosk! (ost.) Lusesita deMilagrosDolores + 22:26 14 Logistyka, ciekawe zadanie kto rozwiaże? ciekawskaaahhhhh + 22:26 6 Nie daję rady... 4664m + 22:26 17007 Drugie spotkanie (ost.) tokina + 22:25 0 tworzenie stron internetowych czcesz zarobic + 22:25 3 Czy Wy też macie czerwoną skórę po solarce? brrrrrrrrrrrgrrrrrrr + 22:25 84503 zapraszam na kawe panie kolo 50-ki (ost.) piecdziesiatka + 22:24 49264 pokolenie 1960 zapraszam na alpagi lyk i dyskusjepo swit (ost.) ammanda + 22:24 8 KTO Z WAS ZNA / MA / MIAL DO CZYNIENIA Z OSOBAMIPUBLICZNYMI/CELEBRITIES? marynaprzyjechala + 22:24 1889 Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama... (ost.) Izolda22 + 22:23 24 chamscy klienci!!! alojzaw + 22:23 4 JAK JEST WASZA OPINIA? Ghetto + 22:23 2 głupie może, ale naprawdę nie wiem głupie ale niewiem + 22:22 10 Jak namówić mamę do pieska??? fanka piesków + 22:21 193 Widziałyście tego chłopczyka??????????????????????????? (ost.) kasienia + 22:21 460 Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek. (ost.) Lonia 25 + 22:21 64308 Wpisuj słowo które kojarzy ci się zpoprzednim....SKOJARZENIA (ost.) gragragra + 22:20 17 przypadki doktora Bergsona... doktor Bergson + 22:20 13 PIZZA pizzzzzka + 22:20 40 Zakochałem sie w Myrewinie i Juliuszu Cezarze (ost.) mikulka + 22:19 0 Witam ponownie! pamiętają mnie? szkoda_czasu + 22:18 56 mam dosc swojego dziecka (ost.) mamamlodamialamala + 22:17 1 rury stare wykasowaly ulcia4585 + 22:17 6 ładna? tyjjjuukk + 22:16 0 myślałem , że dzis bedzie pusto tutaj, bo imprezynaobkólko sa józio + 22:15 36 To będzie chyba hymn kafeterii (ost.) marianpazdziohh + 22:13 2 bieda, wyzysk i niesprawiedliwosc to przyczyny Mucha Dżedin + 22:11 32 Moja matka komentuje zdjęcia moich koleżanek naNK. Co robić?? (ost.) Angry daughter + 22:10 4187 Turcja-kto był (ost.) Turcja-kto był + 22:10 5 Niestety smutne ale prawdziwe zasmucona tymfaktem + 22:10 24637 Magia czterech por roku dojrzalych kobiet (ost.) Zlota jesien + 22:09 2182 Kaczki na taczki. (ost.) Shatyn + 22:07 413 JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ? (ost.) imionnnnnnnko + 22:07 22 Czarna owca w rodzinie , ofiara szkolnej przemocy,chce zemsty Noel21 + 22:06 24 Schizofrenia czy to już wyrok? powrotka + 22:04 61 laptop (ost.) studjująca + 22:04 0 Od czego to zależy jak szybko zda sie prawo jazdy? mam takiepytanie do was + 22:04 949 Dla dojrzałych wiekiem...lecz młodych duchem (ost.) adelle + 22:03 3 MAM POMYSŁ NA PREZENT DLA FACETA. HEHE. upp + następne »  ul#przekierowania { width: 700px; list-style-type: none; padding: 0; margin: 0 0 0 30px; font-family: Trebuchet MS, Helvetica, Verdana, sans-serif; font-size: 13px; text-align: justify; border-top: dashed 1px gray; } ul#przekierowania li { display: inline; padding: 0 0 0 7px; background: transparent url('http://j.o2.pl/hp_img/sg/dot.gif') no-repeat 1px 4px; white-space: nowrap; } ul#przekierowania li.x a { color: black; } ul#przekierowania li.y a { color: gray; } używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria - Reklama - Redakcja   © 1999-2008 o2.pl Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. var gemius_identifier = new String('d1BKWEMwD9OO_xfEjvs9CqP8.F4GHf.i3sJvWHBB_Hf.K7'); var bbSite='http___kafeteria.pl'; var bbMainDomain='new.smartcontext.pl'; html#bbtPage body .bbtWord.double, html body .bbtWord.double { font-size: 13px !important; } Kafeteria - Dyskusja ogólna A { COLOR: #000000; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none } A:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } A.art { COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Helvetica, trebuchet ms, trebuchet ms, Trebuchet MS, Arial, Helvetica, Arial; FONT-SIZE: 12px; LINE-HEIGHT: 15px; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none; } A.art:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } A.art_s { COLOR: #000000; FONT-FAMILY: "trebuchet ms", trebuchet ms, Helvetica, Arial; FONT-SIZE: 11px; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none } A.art_s:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } td { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 10pt; TEXT-DECORATION: none } .t1 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 8pt; TEXT-DECORATION: none } .t1g { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 8pt; TEXT-DECORATION: none } .t3 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 13px; TEXT-DECORATION: none } .t4 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 17px; TEXT-DECORATION: none } .nadtekst { FONT-FAMILY: Trebuchet MS, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } .topic { FONT-FAMILY: Trebuchet MS, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } .lead { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } A.lead_link { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } A.lead_link:hover { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: underline; COLOR: #000000 } Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl »  Forum - strona główna » forum Dyskusja ogólna Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Pokaż nagłówki | Preferencje moje tematy » Data Odp. Temat Autor 22:26 0 Malowana lala la la lala + 22:26 61 lejemy wosk! (ost.) Lusesita deMilagrosDolores + 22:26 14 Logistyka, ciekawe zadanie kto rozwiaże? ciekawskaaahhhhh + 22:26 6 Nie daję rady... 4664m + 22:26 17007 Drugie spotkanie (ost.) tokina + 22:25 0 tworzenie stron internetowych czcesz zarobic + 22:25 3 Czy Wy też macie czerwoną skórę po solarce? brrrrrrrrrrrgrrrrrrr + 22:25 84503 zapraszam na kawe panie kolo 50-ki (ost.) piecdziesiatka + 22:24 49264 pokolenie 1960 zapraszam na alpagi lyk i dyskusjepo swit (ost.) ammanda + 22:24 8 KTO Z WAS ZNA / MA / MIAL DO CZYNIENIA Z OSOBAMIPUBLICZNYMI/CELEBRITIES? marynaprzyjechala + 22:24 1889 Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama... (ost.) Izolda22 + 22:23 24 chamscy klienci!!! alojzaw + 22:23 4 JAK JEST WASZA OPINIA? Ghetto + 22:23 2 głupie może, ale naprawdę nie wiem głupie ale niewiem + 22:22 10 Jak namówić mamę do pieska??? fanka piesków + 22:21 193 Widziałyście tego chłopczyka??????????????????????????? (ost.) kasienia + 22:21 460 Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek. (ost.) Lonia 25 + 22:21 64308 Wpisuj słowo które kojarzy ci się zpoprzednim....SKOJARZENIA (ost.) gragragra + 22:20 17 przypadki doktora Bergsona... doktor Bergson + 22:20 13 PIZZA pizzzzzka + 22:20 40 Zakochałem sie w Myrewinie i Juliuszu Cezarze (ost.) mikulka + 22:19 0 Witam ponownie! pamiętają mnie? szkoda_czasu + 22:18 56 mam dosc swojego dziecka (ost.) mamamlodamialamala + 22:17 1 rury stare wykasowaly ulcia4585 + 22:17 6 ładna? tyjjjuukk + 22:16 0 myślałem , że dzis bedzie pusto tutaj, bo imprezynaobkólko sa józio + 22:15 36 To będzie chyba hymn kafeterii (ost.) marianpazdziohh + 22:13 2 bieda, wyzysk i niesprawiedliwosc to przyczyny Mucha Dżedin + 22:11 32 Moja matka komentuje zdjęcia moich koleżanek naNK. Co robić?? (ost.) Angry daughter + 22:10 4187 Turcja-kto był (ost.) Turcja-kto był + 22:10 5 Niestety smutne ale prawdziwe zasmucona tymfaktem + 22:10 24637 Magia czterech por roku dojrzalych kobiet (ost.) Zlota jesien + 22:09 2182 Kaczki na taczki. (ost.) Shatyn + 22:07 413 JAKIE IMIE WYBRAĆ NA BIERZMOWANIE DLA DZIEWCZYNY ? (ost.) imionnnnnnnko + 22:07 22 Czarna owca w rodzinie , ofiara szkolnej przemocy,chce zemsty Noel21 + 22:06 24 Schizofrenia czy to już wyrok? powrotka + 22:04 61 laptop (ost.) studjująca + 22:04 0 Od czego to zależy jak szybko zda sie prawo jazdy? mam takiepytanie do was + 22:04 949 Dla dojrzałych wiekiem...lecz młodych duchem (ost.) adelle + 22:03 3 MAM POMYSŁ NA PREZENT DLA FACETA. HEHE. upp + następne »  ul#przekierowania { width: 700px; list-style-type: none; padding: 0; margin: 0 0 0 30px; font-family: Trebuchet MS, Helvetica, Verdana, sans-serif; font-size: 13px; text-align: justify; border-top: dashed 1px gray; } ul#przekierowania li { display: inline; padding: 0 0 0 7px; background: transparent url('http://j.o2.pl/hp_img/sg/dot.gif') no-repeat 1px 4px; white-space: nowrap; } ul#przekierowania li.x a { color: black; } ul#przekierowania li.y a { color: gray; } używane auta nieruchomości ogłoszenia biustonosze perfumy notebooki, laptopy buty damskie bielizna damska RTV - telewizory, kamery wideo AGD - zmywarki, kuchenki, pralki aparaty fotograficzne i cyfrowe Kafeteria - Reklama - Redakcja   © 1999-2008 o2.pl Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. var gemius_identifier = new String('d1BKWEMwD9OO_xfEjvs9CqP8.F4GHf.i3sJvWHBB_Hf.K7'); var bbSite='http___kafeteria.pl'; var bbMainDomain='new.smartcontext.pl'; html#bbtPage body .bbtWord.double, html body .bbtWord.double { font-size: 13px !important; } Kafeteria - Dyskusja ogólna A { COLOR: #000000; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none } A:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } A.art { COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Helvetica, trebuchet ms, trebuchet ms, Trebuchet MS, Arial, Helvetica, Arial; FONT-SIZE: 12px; LINE-HEIGHT: 15px; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none; } A.art:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } A.art_s { COLOR: #000000; FONT-FAMILY: "trebuchet ms", trebuchet ms, Helvetica, Arial; FONT-SIZE: 11px; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: none } A.art_s:hover { COLOR: #808080; FONT-WEIGHT: normal; TEXT-DECORATION: underline } td { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 10pt; TEXT-DECORATION: none } .t1 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 8pt; TEXT-DECORATION: none } .t1g { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 8pt; TEXT-DECORATION: none } .t3 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 13px; TEXT-DECORATION: none } .t4 { FONT-FAMILY: "trebuchet ms", helvetica, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 17px; TEXT-DECORATION: none } .nadtekst { FONT-FAMILY: Trebuchet MS, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } .topic { FONT-FAMILY: Trebuchet MS, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } .lead { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } A.lead_link { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: none; COLOR: #000000 } A.lead_link:hover { FONT-FAMILY: trebuchet ms, verdana, sans-serif; FONT-SIZE: 11px; LINE-HEIGHT: 13px; TEXT-DECORATION: underline; COLOR: #000000 } Magazyn dla kobiet Kafeteria jest częścią Portalu o2.pl »  Forum - strona główna » forum Dyskusja ogólna Spis tematów | Nowy temat | Szukaj | Pokaż nagłówki | Preferencje moje tematy » Data Odp. Temat Autor 22:26 0 Malowana lala la la lala + 22:26 61 lejemy wosk! (ost.) Lusesita deMilagrosDolores + 22:26 14 Logistyka, ciekawe zadanie kto rozwiaże? ciekawskaaahhhhh + 22:26 6 Nie daję rady... 4664m + 22:26 17007 Drugie spotkanie (ost.) tokina + 22:25 0 tworzenie stron internetowych czcesz zarobic + 22:25 3 Czy Wy też macie czerwoną skórę po solarce? brrrrrrrrrrrgrrrrrrr + 22:25 84503 zapraszam na kawe panie kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O , ktos wpisal nam dlugasnego posta. Ostatnio przeszlo jej troche gryzienie cycusiow , na szczescie zabek jeszcze malutki, wiec jeszcze tak bardzo nie przeszkadza :) Surfitka, nawet mnie nie strasz tymi zatokami :( , od 2 dni jest troche lepiej , nie ma juz tak zatkanego noska. Ale chyba w poniedzialek rzeczywiscie zadzwonie gdzies do laryngologa... A jaki rozmiar pieluszek masz dla Ninki ? My konczymy paczke 3 i nastepne kupie juz 4 . Te 3 z pampersa sa niby do 22 lb, a moja ma 19, ale wydaja mi sie juz jakies ciasne :P Od paru dni Gabrysia ucieka mi z kocyka. Poloze ja na srodku pokoju, a za 5 mniut znajduje ja pod kanapa :D . Lezac na brzuszku odpycha sie raczkami do tylu i jak rak wedruje po mieszkaniu. A lezac na pleckach odpycha sie nozkami i przesuwa sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, dziękuje za odpowiedź:) Bardzo dobrze napisałaś to, ze kiedyś tak tym wszystkim się nie przejmowano, dzieci chowały się same, nikt nie słyszał o tym cholernym napięciu mięśniowym itp a z tymi alergiami to też już można zwariować bo dookoła się słyszy, że dziecko uczulone a to na to a to na tamto. No nic mam nadzieję, że nasze dzieciaczki topikowe będą super zdrowe. Aha gosiek podoba mi się ta twoja rehabilitanka my koniecznie musimy wybrać się do innej EL-mir-ka współczuję problemów zdrowotnych, trzymaj się kochana. Agula a jak nauczyłąś Gai pić z butli, z jakiej firmy masz butelkę? A twoje mleczko pije z butelki, czy tylko soczki? Później wpadne i napiszę coś więcej bo teraz szykujemy się na wizytę do nefrologa, trzymajcie kciuki, żeby okazało się, że nie musimy robić jej tego okropnego badania(cystografii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) W imieniu Erysi i swoim dziekuje bardzo za milutkie zyczenia 👄 Elmirko tak mi przykro z powodu twojej choroby,duzo zdrowka ci zycze 🌻🌻 Surfitko moj Erys tez robi takiego rogala jak spi :( w pon. ide na kontrole a wiec napewno o tym powiem dr. Wczorajsza wizyta u znajomych nam sie udala :) Erys zostal wybawiony,wynoszony przez ciocie :) Kurcze chyba sie bardzo rozkoiarzyl,bo nam usnac nie chcial :( poszedl spac o 1 :(:( - szok !!! zmykam zrobic sobie kawke,komu jeszcze podac ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a ja dzisiaj zabiegana byłam rano juz po torta bo Wiki jutro ma 6 urodziny a my dzisiaj na imprezke idziemy -andrzekji na sali;-):-) elmirko współczuje ale napewno po zabiegu bedzie ci lzej moja tesciowa tez to miała zwijała się z bólu a teraz juz po sprawie. ewcia mój wczo\\raj usnął po 22 ostatnio tak ma zaśnie około 20 i po godzinie się budzi wyspany i gada a ostatnio nawet o 3 w nocy tak gadał:baba baba bebe pepe peba :hihi ze tesciu na dole słyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ja na krotko,trzymam kube na kolanach i bujamy sie i podskakujemy on to lubi.o zgrozo,moj dzisiaj w nocy tez obudzil sie o 3 i gadal a potem o 3.20 sam zasnal,na szczescie ni plakal. juz jest spiacy ,zaraz go uspie a potem lece do sklepu pa wczoraj do 2 w nocy czytalam w necie na temat napiec asymetrii,jestem przerazona i bardzo sie ciesze ze chodze z malym na gimnastyke uczyc sie poprawnych ruchow,bo to co wyczytylam to juz wiem ze kuba zle sie przekreca na boki,robi jakby mostek a to jest nie poprawne.jejku ja nigdy nie zwracalam uwagi na to przy tamtych dzieciach i nie pamietam czy tez tak bylo ale wiem ze sa zdrowe i wszystko jest w porzadku,a teraz swira dostaje ,przewrazliwienie!!!!!!!!albo za duuuza wiedza hehehe bo wczesniej nie slyszalam nic na temat asymetrii,czy napiec wrrrrrrrrrrrrrrr zla jestem!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja sobie na chwilkę właśnie siadłam, ale już Kajcia jęczy więc tyle było z siedzenia :p Od rana sprzątanko, pranie i wreszcie po robocie. Mężulek oczywiście przed laptopem siedzi. Dziewczyny chcę powystawiać Kajki rzeczy na allegro bo nazbierało się tego od cholery. Ale chcę wystawić to jako zestaw. Może któraś z Was wie jak wystawić aukcję co będzie ciągiem mnóstwo zdjęć, a nie tylko 8. Tam niby jest język html, ja potrafię zrobić stronę, wstawić na nią obrazek, ale w allegro to nie działa :(. Jakbyście wiedziały, to będę czekać na każdą propozycję jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane u mnie lepiej z tym przeziębieniem dzięki za życzenia:):):) Ale się naczytałam o tych dzieciaczkach.Moja mała to chyba nygusek w poruwnaniu z waszymi jak lezy na podłodze na kocyku to wymachuje rączkami i nóżkami ale o jakim kolwiek obracaniu się to nie ma mowy.Jak znowu lezy na sofie to mi juz dzisiaj się dwa razy przekręciła..Jak lezy na brzuszku to podpiera się na łokciach, czasem na dłoniach i ładnie sięga sobie zabawki i bawi się nimi w tej pozycji.widze że jesteście przewrazliwione na tym pukcje powiem wam szczerze że jak czlowiek się czegoś naczyta to idzie zwarjować...Ja też wczesniej przy kubusiu nie zwracałam na to uwagi teraz jakos bardziej... Demiluna jak mały nie chce ci jeść z butelki to pewnie z powodu żąbków bo go dziąsełka bolą przed karmieniem posmaruj mu dziąsełka kostka lodu albo zelem powinno pomóć. Elmirka ty bidulko dużo zdrówka dla ciebie i zobaczysz na pewno wszystko będzie dobrze😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA ELMIRKO ZYCZE CI DUZU DUZO ZDROWKA WSZYSTKO BEDZIE DOBZE ZOBACZYSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka zdrowka!!!!!! Martusia masz racje z tym przewrazliwieniem u mnie to juz chyba choroba!!!!!!!! Ja np nie sugeruje sie jedna opinia lekarzy,bo oni tez sie myla. Dwoch lekarzy powiedzialo mi ze U kubusia ta faldka to tluszczyk,na podstawie usg stwierdzone jest ze jest wszystko ok,ale moj maz idzie w poniedzialek zrobic sobie badania krwi i ja wybieram sie z nim i kuba ,bo chce jeszcze zeby nasz domowy lekarz ,ktory jest swietnym specjalista powiedzial swoje zdanie.Jak ten powie to samo to dam juz spokoj,moze i glupia jestem ale nie zaszkodzi isc i nic mnie to oprocz wyjscia z domu nie kosztuje. Tak jak z ta rehabilitacja,jak Kuba mial 3 miesiace to bylam na 4 cwiczeniach u innego rehabilitanta,ktory leczyl nie Vojta ani Bobath,tylko jakos inacze ale tez przez uciskanie posczegolnych partii ciala,Po 4 wizytach powiedzial mi ze wszystko jest dobrze i nie potrzebujemy wiecej.Ale mni to nie wystarczylo i jak bylam na wizycie u pediatry to powiedzialam ze kuba nie chetnie lezy na brzuszku i on mi dal znow skierowanie tylko na tej podstawie.Teraz jezdzimy do rehabilitantki ktora cwiczy tylko dzieci ,Vojta i Bobath,jak jej opowiedzielismy o decyzji tamtego rehabilitanta to ona powiedziala ze Kuba powinien jeszcze dostac troche cwiczen,ale powiedziala tez ze tamta metoda u tego pana pomogla na pewno i ze jest on dobrym specjalista ale chcial juz zakonczyc terapie.Dlatego ciesze sie ze chodzimy do tej pani i cwiczymy ,bo przynajmniej mam czyste sumienie i wiem jako laik ze to mu sie przydaje i jest potrzebne w poprawieniu bledow jakie popelnia. Martusia ja uwazam tak delikatnie ze Twoja corcia powinna juz przekrecac sie na brzuszek i odwrotnie ,ona ma juz prawie 6 miesiecy.powinna probowac czesciej juz.Mnie tez sie wydawalo ze Kuba do tych leniuszkow nalezy ale wlasnie te cwiczenia maj go do tego zmobilizowac i nauczyc ,bo juz powoli czys na to,pomimo ze on skonczyl dopiero 5 miesiecy,ale tak uwazam.Wiadomo ze dzieci rozwijaj sie w roznym tempie ale sa pewne granice czasowe i nieraz trzeba dziecku w tym pomoc ,nauczyc po prostu ale nie samemu ,bo wtedy popelnia sie tez bledy od tego sa rehabilitanci,chyba ze tak jak Ninka surfitki spryciulka ona sama bardzo szybko do wszystkiego dochodzi,tak bylo u mojego jasia ,mial 6 miesiecy i sam siedzial bez oparcia i w sumie to nie wczesnie tylko noralnie jest,bo 6-8miesiecy dziecko powinno juz samodzielnie siedzeic.Ale sie rozpisalam sorrrki,juz koncze te gadke z tymi rehabilitacjami!!!!!!Wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pepuszek spiacy jak cholera,teraz oglada sobie nozki!!!!!!My po obiadku a ja ide kawusie pic paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja uważam ze nic dziecku nie zaszkodzi ale powiem wam ze juz przesada ze co 2 dzieckko na topiku coś ma.mojej kumpeli córeczki miały ok 8 misiecy jak zaczeły się przekrecas chdzić zaczeły po roczku i wszystko jest z nimi ok. moja wiki tez wszystko szybciej kumała a kuba niet. przekreca się ładnie z obie strony tylko nieiwe co z raczka robić i trzyma sie na raczkach od dłoni do łokci .zobaczymy jak bedzie dalej . a ja jeszcze siedze i nie szykuje sie naweyt na impre jakos niemam siły hihi. surfitka a ty się nie przejmuj za barzdo małą bo moja sie wyginała w pałąk i do dzisiaj po 6 latach tak robi jezeli cały czas to ok zgadzam sie rehabilitacje ale jezelitylko czasami i w momentach jej dogodnych to moze jej tak wygodnie?sama nieiwme kazdy robi jak uwaza, oczywiście jak bede na wizycie z małym to zapytam o wszystko lekarki cze wszystko ok z nim. kopnijcie mnie na zaped;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam podobnie jak goba kazde dziecko ma swój własny rytm i faktycznie jestesmy przewrażliwione.Chociaż z drugiej strony jak pisała gosiek lepiej dmuchać na gorące.Ja w czwartek mam wizyte w przychodni to zapytam połoznej.Chociaż mój leniuszek przewraca się na boki jak jej na sofie widocznie księżniczka woli miekkie lądowanie.chociaz nóżek tez jeszcze nie łapie może z dwa razy jej się trafiło ale ona jest jakaś od małego taka mało elastyczna(ale smiesznie napisałam hi hi hi)za to bardzo szybko brała zabawki w ręce i teraz dość duzymi sie bawi obraca nim na wszystkie strony.no i uwielbia lezec na brzuszku nawe z 20 minut potrafi tak leżeć i się bawic zabawkami.... goba udanej imprezki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki martunia juz sie umalowałam ale ciuchy wisza i biegam w szlafroku impra na 20 wiec mam czas hihi mój tez m\\nóżek jeszcze nie chwyta moze ze 2 razy i to wszystko a zabawkami sie bawi z tym ze ma rece jakies sztywne jak je trzyma tzn jak zabawki trzyma w łapkach to ma sztywne i zaraz mu wypadaje ale podaje z jednej do drugiej a najlepiej to mu się trzyma i gryzie tetre to uwielbia na zdjęciach to zawsze patrze i wyciagam mu bo on 24 na dobe z tetra łazi hihi ale mi isę niechce iśc masakra normalnie lenia dostałam dzisija takiego ze szok buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba moja to bez problemu ma ze zabawkami nieraz to się dziwie jak ma silne rączki bo dosięga sobie sama i bawi się więc jak zostawiam ja na kocyku to sama sie bawi... Koniecznie zrób zdjecie jak będziesz wychodzic i przyslij na interie...Napweno sie wybawisz bo jak się nie chce iść to wtedy będzie na bank super zabawa wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×