Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gabrysia za obiadkami ogolnie nie przepada :( zazwyczaj zje tak 50-60 ml obiadu za to deserki, chrupki wcina az sie jej uszy trzesa melania, cos nie moge znalezc tych twoich nowych zdjec na motylkach :( kasiu, coreczki masz urocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, kupilam jej te bezy jogutrowe. Zjadla 5 ;) 6- ta wyplula. Zobaczymy, czy dzis bedzie chciala. Moja to tak roznie z obiadkami, zalezy co i jak jej sie chce jesc. Ale ogolnie nie narzekam. Za to ostatnio zle spimy. Budzi sie, wierci, lunatykuje ( podnosi sie z zamnkietymi oczami i obraca na brzuch i kladzie np w poprzek) ..wsadze do lozeczka krzyczy, a po lozku chodzi. Biore ja na przeczekanie. Chyba zachlysnela sie mozliwoscia przemieszczania. Wczesniej pelzala, ale to nie bylo tak jak teraz chodzenie czy raczki. :P Kupilam jej swieza rybke na jutro. Zrobie na parze. :) A tymczasiem wesolych przygotowywan swiatecznych. Ja jeszcze w pracy, ale jutro wolne :D Pieke tylko jedno ciasto, sernika i makowca maz dokupi. Zrobie salatke, jakas pieczen na obiad i juz po swietach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamusie, mam małe zmartwienie bo Miko od wczoraj wieczorem zrobił już 4 kupki - w tym dwie rzadkie rano... dałam mu lactoral i wypil herbatke, zjadl nawet kaszke bez mleczka... zobaczymy co bedzie dalej... w razie czego zarejestrowałam go do lekarza na południe... a jeszcze kilka dni temu pisałam, że nie mam na co narzekać... wykrakałam sobie... Agula__mysle ze Gabi powolutku unormuje sobie spanie, jak już teraz jej się polepsza... a zdjecia zeby nowe zobaczyc musisz wejsc w album Nasz Chłopak i zjechac na sam dół ;) Surfitka__pociesze cie ze my mielismy tak samo z tym lunatykowaniem... z czasem minie, nie martw się... teraz Miko ladnie śpi, przebudza się ale sam zasypia... tylko wieczorem za żadne skarby nie da się położyć w łóżeczku - zasypia na naszym łóżku, obok mnie :) ok, idę pracować - owocnych przygotowań do świąt !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki kochane chciałam Wam wszystkim życzyć na te święta wszystkiego najlepszego, radości, zdrówka i szczęścia:) Mała dzisiaj jakaś niespokojna myślę, ze to po mleczku bo wczoraj dałam jej normalny bebilon a dziś rano delikatna wysypka na szyi i jakoś tak się zachowuje jakby ją coś bolałao, biedna. Wygląda na to, że skaza nie minęła:( Następna próba po roczku. Anulek od wczoraj namiętnie robi kosi, kosi, nawet jak zasypiała i miała oczka zamknięte to jej się przypomniałao i zaczęła robić kosi. Niestety narazie żadnych postępów w rozwoju ruchowym:( Tak Wam zazdroszczę, ze Wasze dzieciaczki tak się dobrze chowają, mogą jeść wszystko, ładnie przybierają na wadze no i super się rozwijają a u nas jakoś tak wszystko do bani, mam znowu doła, mąż do jutra w pracy, więc pewnie też dlatego. W nocy miałąm koszmarny sen, ze Ani coś złego się stało aż się obudziłam, wrrr Jak Ania wstanie pójdę z nią na dwór to może mi się humor poprawi , bo pogoda super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka__nie dołuj się kobietko - na pewno Anulka jest zdrowa, a przyjdzie czas na nią że bedzie jeść wszystko i zacznie biegać, że za nią nie nadąrzysz... głowa do góry !! u nas chyba się uspokoiło - nie było już następnych kupek... myślicie że mogło go tak przeczyścić po szpinaku ?? Jadł go dwa dni pod rząd, a to był pierwszy raz jak mu go podałam... Druga wersja to może, że sok mu zaszkodzil, bo stał otwarty w lodówce od dwóch dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzięki za życzenia dla Kajci, sama nie wiem jak to leci. Kajka za rączki to biega po domu, najchętniej by tak cały czas chodziła. Co do raczkowania to jakoś się przemieszcza na dupie. Śmiesznie to wygląda ale jak chce gdzieś dotrzeć to dociera i ja się tym nie przejmuję. Dziewczyny nie panikujcie, że krzywo nóżka czy rączka. Macie piękne zdrowe dzieci i na pewno będzie z nimi wszystko w porządku. Ja się takimi rzeczami nie przejmuję i zawsze jak coś zauważę, to mam w planach przy następnej wizycie zapytać, a zawsze przed wizytą mija i jest ok. Mnie szykowanie świąt omija bo teściowa wszystko robi, ja tylko warzywa na sałatkę pokroiłam przez to kółeczko do warzyw i tyle mojej pracy. Dwa ostatnie dni była u mnie moja siostrzenica i było super ale padnięta na maksa. Gdyby nie ciągła pomoc teściowej to było by mi bardzo trudno zająć się takimi maluchami, szczególnie, gdy w pewnym momencie stała w przedpokoju, Kaja wstała przy kanapie i szła w stronę ławy, a Maja zaczęła wychodzić z łóżeczku górą i mogła polecieć na główkę. Stwierdziłam, że Kajce mniejsze zło się stanie jak siądzie na pupkę i ratowałam Majkę. Takie sytuacje wyboru miałam co chwilkę ufff ale było fajnie :p A dziś robiłam wielkie porządki, mąż jak wrócił z pracy to się baaaardzo zdziwił bo porządki na maksa. Gosiek może obetnij Kubuniowi grzywkę i nie wierz w przesądy, że nie wolno. Mogą mu się oczka popsuć od patrzenia między włoskami. Melania na luźną kupkę super działa mleczko zagęszczone samą marchewką ze słoiczka. Ciężko go dostać ale na prawdę Kajci pomagał, szczególnie jak miała rotawirusy. Fajnie czytać, że Wasze skarby super jedzą, ja z Kajcią mam zawsze przeprawę z jedzeniem. Je tylko mleko, chrupki, kaszkę z babydream i bebilon bo są słodkie, danonki i suchy chleb i bułkę. Z obiadami mam maskarę, a bardzo bym chciała żeby jadła. Zje jedną łyżeczkę i cały słoiczek ląduje w torbie dla bliźniaków, moi siostrzeńcy zjedzą wszystko smoki małe hihi. Kaja coraz więcej kapuje, pokazuje milion rzeczy gdzie są w domu a ostatni nauczyła się pokazywać gdzie jest sroczka, bo zbudowała sobie gniazdo na drzewie za oknem :). To chyba tyle więc miłej soboty i powiedzcie mężom, żeby na jutro jajka umyli jak pójdą święcić papa hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego hej dziewczynki dawno mnie nie było ale jest taka piekna pogoda ze siedzimy na dworze non stop a na wieczor to padam razem z mackiem... u nas jakos leci maciek postepy robi.. siada juz perfekcyjnie, zaczol mi klekac w łozeczku i do tych raczkow sie przymieza ale jedna noge nieumie wyjac z pod dupci.. takze cos sie ruszyło dla solenizantow wszystkiego naj naj.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Melania, wydaje mi sie ze te luzne kupki moga byc po szpinaku, ja Gabrysi jeszcze nie dawalam, ale wiem po sobie :P Mierzejka, jak to nie ma zadnych nowych postepow w - a klaskanie !!! To jest doskonalenie koordynacji ruchow :D Elmirka, a ile ma Maja ?? Bo u mnie takie sytuacje sa na porzadku dziennym ;) Momentami to nie wiem do ktorej pierwsze leciec .... Gosiek, ja juz obcielam grzywke Gabrysi , bo wchodzila jej w oczka, a o spinkach czy kucykach to moge zapomniec :( jak sam nie sciagnie to Kamilka bardzo chetnie jej pomoze , bo ona wyczulona strasznie na wszelkiego rodzaju ozdoby na glowie, sobie nie da nic zalozyc i Gabrysi tak samo :O Ja czekam na tesciowa, bo ma zabrac kamilke do siebie i dopiero biore sie za jakas robote w domu :) Ewcia , a co u was ?????? pewnie jestes zajeta przygotowaniami do Swiat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wielkanocnykurczak.pl/sufrydzi,231306/ dziewczynki ja niewim co ja robie ze niemam czasu na pisanie i czytanie prawie cały dzień na dworze obiad posprzatac a teraz te swieta:-)duzo roboty ale zrobiłam juz galart i bigos i wiecej nie robie jutro prasowanie sprzatnie i swieconka wiec same wiecie a od niedzieli laba mam nadzieje hihi:-) kochana smacznego jajka bogatego zająca i mokrego dynguska całuski dla was i waszych rodzin i dzieciaczków naszych słodkich postaram sie w wolnej chwili wstąpić ale ze mną ostatnio to różnie przosze wybaczcie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) agula wywołałaś wilka z lasu ;) hihi dziękuje za pamięć 👄 swatko ;) u nas wszystkom ok.Eryczek sam stawia pierwsze kroczki,ale zrobi pare i kuca,woli przemieszczać się na czworaka :) No tak jestem troszkę zapracowana,zjechały się do mnie ciotki aby się farbować,ostrzyc :O och normalnie mam takie nerwy,wiecie jak to przed świętami tyle szykowania,a tu prosze muszę rękawy podwinąć i brać się do roboty :O i to wszystko za bóg zapłać.Ale już po wszystkim,ale cioteczki pewnie mi się odwdzięczą. Mężuś już mi zamontował moskitiery :) i teraz bez obawy mogę okna otwierać :D znalazłam firme która zajmuje się dezynsekcją,yhm jak się pokażą pająki to pewnie zadzwonie po nich,ale póki co ich nie widać,może zadziałały te środki którymi psikaliśmy (mam taką nadzieje ) Dziewczynki życzę wam wesołych,spokoinych i radosnych świąt Wielkiej Nocy :)🌻 i mokrego dyngusa ;) Buziaczki dla naszych najukochańszych dzieciaczków i dla najwspanialszych mam na ziemi 👄👄👄 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula Maja w lipcu skończy 2 latka, więc miałam dwa maluchy w domku. Dziś też przyszła na chwilkę dać Kajci prezent na zajączka, bo na święta się nie będziemy widziały, to sajgon w pół minuty zrobiła hehe, bo mąż oczywiście wyciągnął jej klocki i mnóstwo zabawek. Ewcia gratulacje dla Eryczka za pierwsze kroczki. Dobrze, że pająki się nie pokazują, może już masz z głowy. Buziaki dla solenizantów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Wam jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia. ________________ (▒█) ______█_█_█_█____ஜ(█▒) ____█_________█(▒█ஜ ___█___________█___ஜ(█▒) __█_____________(▒█ஜ _█_e$$$$e__♥♥♥♥_█__ஜ(█▒) █_$$$$$$$_♥♥♥♥♥♥█_ஜ █_$$$$$$$$♥♥♥♥♥♥♥█ஜ(█▒) █_$$$$$$$$$_♥♥♥ஜ █ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓_ _▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓___ ___▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓____ ____▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓_____ _____▓▓▓▓▓▓▓▓______ …..\\\\///……\\\\//..\\/..\\\\//…..\\\\///… \\\\\\\\////....\\\\\\////....\\\\\\\\\\/////....\\\\\\//// …..\\\\///……\\\\//..\\/..\\\\//…..\\\\///… \\\\\\\\////....\\\\\\////....\\\\\\\\\\/////....\\\\\\//// Dla Julci 🌻 na 10 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przesłałam życzenia świąteczne na interię, razem z rodzinnym zdjęciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat !!!! Gdy porządki w kość Ci dały, gdy Cię gnaty rozbolały- zrób se wolne, podnieś nóżki, d**e wcisnij se w poduszki. Drinka w łapę, pilot w druga odpoczywaj chwilke długą. Potem zdrzemnij się troszeczkę, albo wypij se flaszeczkę. Co nie zrobisz droga damo, swięta tak i tak zostaną. Nikt ich przecież nie odwoła nawet jak syf dookoła. No to po co się tak trudzic??..... - Gościom żeby mogli brudzić?? !!! ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dla Julki na 10 miesiecy Ale ten moj ziec zdolny ;) Buziaczi od narzyczonej dla Eryczka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Wszystkiego naj,naj dla Juleczki na 10 msc.🌻👄🌻 agula dobre hihihi 👄👄 dla Gabrysi od Erysia och dziewczynki jestem przejedzona już chyba 2 kg na plusie,podczas szykowania tak sobie podjadałam,aż brzuchol mi wywaliło ;) Eryczek był dziś święcić jaja ;) i tak ładnie w kościółku sobie śpiewał :) Zmykam lulu,moje chłopaki już smacznie śpią a ten największy właśnie mnie woła :) życzę spokoinej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNY, WAM I WASZYM RODZINOM I WIEEEEELKIEGO ZAJĄCA DLA MALUCHÓW. U nas się zająca raczej nie obchodzi, ale żeby nie było chcieliśmy kupić Kajce foremki do piasku, bo ostatnio pięknie się bawiła i dziś zeszliśmy kilka sklepów i dostaliśmy tylko zestaw łopatka + grabki za 1,50zł hehe. To się postaraliśmy nie :P:P:P ale to akurat nie nasza wina, chcieliśmy dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
´´´´´´´´´$$$$$$$$$$$$ ´´´´´$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ´´´´$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ´´$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ´$$$$$$$$$$´$$$$$´´$$$$$$$$$$ ´$$$$$´$$$´´$$$$´´´´$$$´´$$$$$ $$$$$´´$$´´´$$´´$´´´´$$´´´$$$$ $$$$´´´$´´´´´$$$$´´´´´$´´´´´$$ $$´´´´´´´´´´$$´$´´´´´´´´´´$´´$ ´$´´´´´´´´$$$$$$´´´´´´$$$$´´$ ´$´´´´´´´$$$$$$$´´´´´$$´´$´´$ ´$´´´´´´´$$$$$´$´´´´$$$$$$´$ ´$$´´´´´´$´´´´´$´´´$$$$$$´´$ ´´$$´´´´´$´´´´$´´´$$$$´´´´$ ´´´$´´´´´$´´´$´´´´$´´´´´´$ ´´´$´´`´´$$$$´´´´´´´´$´´$$ ´´´$$´´´´´´´´´´´´´$$$´´$ ´´´´$$$´´´´´$$$$$´´´´´´$ ´´´´´´´$$$´´´$$´´´´´´´$$ ´´´´´´´´´´$$´´´´´$$$$$$ ´´´´´´´´´$$´´´´´´$$´$ ´´´´´´$$$$´´´´´´´´$´$$ ´´´´$$´´$´´$$´´´´´$´´´$ ´$´$$´´´´$$$´´´´´´$$´´´$´´´´$$ ´$$$´´´´$$$$´´´´´$$$$´´´$´$$$$ ´$$$$$´´$$$$$$´´$$$$$$´´$$$$$$ ´$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ´´$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ´´´$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ´´´´´´$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ´´´´´´´´$$$$$$$$$$$$$$$ Wczoraj kury tak gadały: Nasze jajka oszalały; Malowały się w paseczki i w kółeczka i wstążeczki. Teraz wszystkie krzyczą: Hurra, Wesołego Alleluja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzajemnie kochana wszystkiego naj,naj naj dla całej rodzinki super prezent ;) liczy się gest :) papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych,zdrowych,rodzinnych świąt Wielkanocnych zycze wam mamusie i waszym rodzinkom. u nas wszystko ok.Bartus chodzi w lozeczku juz a jak go sie trzyma stawia kroczki.juz nie chce gotowych dan tylko nasze.lane kluski z rosolkiem i mieskiem.pulpeciki z mieska cielecego z odrobinka wegety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A tu co nikogo nie ma od wczoraj. Świętujecie i się pewnie obżeracie hihi a od jutra znów narzekanie na kilogramy ;) Buziaki dla dzieciaczków pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,u nas wspaniale!!!!!!Super swieta no i juz po swietach:( My tez balismy ze swieconka i Kubusiem,spiewal cala para w kosciele i smial sie do wszystkich wchodzacych do kosciola,zaczepialski moj! Ja tez chyba przybralam na wadze ,bo tesciowa tyle smakolykow naszykowala,mniam mniam:) Moj kubol zasuwa w dalszym ciagu na raczkach,pokonuje wszystkie odleglosci.Troszke pokasluje od wczoraj,ale to chyba nic zlego,mysle ,ze to przez nasza podroz do polski,cieplo bylo,maly siespocil no i wieciejaki wynik z tego,podziebil sie ale jest ok,tempki nie ma. Ewelona,macius robi super postepy,juz tylko chwila zostala mu do raczkowania,moj tez na poczatku nie umial nozki wyjac spod pupy ale szybko opanowal ten ruch ,a teraz chodzi jak szalony,to juz tuz tuz u Maciusia. Kochane,jutro wracamy do niemiec i bede na biezaco:) pozdrawiam was cieplo,dziekuje za zyczenia i zycze milego dnia papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!witam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! święta święta i poświętach!!!!!!!! my cała sobota na dworzu tylko na jedzenie do domu mój małżon miał wolne i szykował bo na 1swieto wyprawiał urodziny 29!!!!!!!!!było troche ludu!!!!!!!!!!!a dziś w pon.do pracy na 4godz,bo rezerwacje mają bo ktoś sobie chrzciny zamówił w restauracji i musiał isć!!!!!! Teraz Kiniusia śpi a Krystian buduje z klocków! ja w swieta skromni zzarciem !!!!!!!!no i oczywiście komplemencików troszke dostałąm ,ze chyba znowu schudłam -super! A Kiniusia czaem tak dziwnie na 4chodzi mówie am kupa śmiechu !!!!!rączki do przodu brzuch na podłodze i nózki w góre!!!!!!!!a jak sobie przypomni to juz normalnie! A ja już dałam jej taka normalna herbatke malinową granulowana ale nie dla dzieci taka zwykła i ok smakuje jej! w czasie świąt posmakowała ciasta,sernika ,kotlecika,jajko,i wszystko ok!!!!!!!!! lubi bułeczki takie mieciutkie mleczne jedna zje na raz!!!!!!!!!!! A ZFilipkiem juz lepiej wybudził sie ale chyba juz pisałam i teraz ma rehabilitacje mieć prawa strona ciałka ma jakby wykrecona czy cos takiego ale mówili,ze jak beda cwiczyć reguralnie i jakies lekarstwa brac to wszystko wróci do normy i jak na dzień dzisiejszy to zachowuje sie jak 5-6miesieczne niemowle!a roczek bedzie mial w lipcu!ale jeszcze w szpitalu jest poswietach ma mieć rezonans robiony chyba tak mówiłameza siostra jak dzwoniła do nas!oby wszystko wróciło u nich do normy!!!!! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane witam serdecznie pisze dopiero teraz bo znowu komputer mi nawalił.Był dzisiaj u nas znajomy i naprawił więc jestem... Wiec spóznione życzenia świateczne dla was i waszych łobuziaków.U nas dobrze małej wyszedł 4 ząbek.Gaduła jest z niej niesamowita pewnie po mamie hi hi hi... to zaraz biore się za nadrabianie buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Stawiam kawkę wszystkim i mleczko dzieciom i lecę sprzątać. Pranie już zrobione, zaraz będę wieszać, pokój zaczynam ogarniać bo Kajcia ma mnóstwo nowych dużych zabawek i wszystko w jednym małym pokoju :( potem mam sporo do załatwienia i dużo planów na dziś. Dwa dni temu się ważyłam i kolejne kilo mniej, w sumie już 8 :) Zajrzę później. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) u nas święta bardzo radośnie upłyneły,a wczoraj nas tak Eryś miło zaskoczył :D Byliśmy wczoraj u teściów i mój Eryczek postanowił sobie samodzielnie chodzić na 2 nóżkach :) szok tak cudnie chodził !!!!! byłam z niego taka dumna :) mój spryciulek kochany :) .......no tak teściu zauwazył że Eryś już tak ładnie chodzi,Gosia męża siostra również ale babcia i druga siostra ta co ma 14 msc.Julke już nie :( ojciec Juli tylko powiedział tyle że Julka jak miała 10 msc to już sama chodziła - tak jakby chciał się pochwalić że Julia jest lepsza. Ja nic się nie odzywałam......doskonale pamiętam że Julia zaczeła chodzić po 11 msc. 12 Stycznia były urodziny ojca Julci,to Julusia chodziła ale tylko w łóżeczku jak się trzymała,a 12 lutego miała roczek..............yhm,no to niby jak ona już chodziła jak miała 10 msc ?????? zobaczcie jak się kłamie aby tylko ich dziecko było pierwsze,mądrzejsze itd,itd... :O Dziewczynki pozdrawiam was bardzo serdecznie i meldować się po świętach.Buziaczki dla wszystkich naszych kruszynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, jejku, ale sie ciesze !!!!!! :) Super jest ten twoj synek !!!! Buziaczki i gratulacje dla Eryczka 😘 🌻 Maly zdolniacha :) , samodzielne chodzenie w wieku 10 miesiecy to dopiero wyczyn !!!!! Jeszcze raz gratulujemy :D Ale tesciowa i szwagra to masz bardzo nie przyjemnych :( :O A to gadanie o Julce to poprostu z zazdrosci ;) , olej ich :P U nas w koncu po Swietach , pisze w koncu bo mialam juz dosc. Dwa dni przesiedzielismy w gosciach (w stanach poniedzialek jest juz zwyklym dniem roboczym, ale stary wziol wolne i swietowalismy po polsku ;) ) i ja zamiast odpoczywac to latalam ciagle za dziecmi. Wiecie jak to jest u siebie to puszcze na podloge i wiem gdzie pojdzie, a u kogos to : tego nie rusz, tego nie sciagaj, tam nie idz itd , chwila nie uwagi a Gabrysia juz w polowie schodow itd . Nie mogla zasnac, bo nie bylo jej lozeczka i wczoraj nie spala od 6 do 2.30 !!! Tak wiec dziewczynki, ja bardzo sie ciesze ze juz po swietach i wizytach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula dzięki - buziaczki od Erysia 👄 a Eryczek ma już 10,5 msc. Ale naprawde super niespodzianke na święta nam zrobił :D Gabrysia to tak jak Eryś u obcych ciężko jest spać :( Eryk wczoraj w domku tylko 1 godz. spał i później dopiero na noc zasnął o 23. agula dobrze cię rozumiem, w domku to niebezpieczne rzeczy są pochowane a w gościach...dzieciaczki wszystko interesuje ;) A szwagrem i teściówką się nie przejmuje,mam ich w nosie...doskonale wiedzą kiedy Julia zaczeła chodzić,sami się oszukują i okropnie kłamią :O a prawdy nic nie zmieni. zmykam z Erysiem na dwórek,taka piękna pogoda :) pozdrawiam i miłego popołudnia życzę buźka pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×