Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Ewcia, no to jak bede cos potrzebowac odezwe sie ;) Poki co te drzwi to bedziemy na gotowo robic u stolarza. Bramy, drzwi juz mamy porobione, jedynie bedziemy potrzebowac silnik z pilotem zeby sie brama sama przesuwala. A sprzedajecie moze markizy nad taras, takie w formie rolety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, a wy jakbyscie cos potrzebowali z ogrzewania, klimatyzacji, woda, gaz, kan, wyposazenie lazienek (oprocz plytek)..to wal jak w dym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przykro mi ale niestesty markiz nie mamy :( a jeśli chodzi o napęd do bramy przesuwnej to zapraszamy bo posiadamy :) kurcze szkoda że dopiero teraz się zgadałyśmy bo to wszystko było nam potrzebne 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My parapety, bramy garazowe itp wstawialismy tez 2-3 lata temu ....trudno sie mowi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam parę nowych fotek na interie. są w starej poczcie,w linku :) Eryś dziś tak szalał na podwórku że padł jak kawka.Z Oskarkiem szalał jeepem,dziś pierwszy raz nim jeździł :) a także dziś przetestował swój rowerek na drodze :) yhm już srubke zgubiliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Julek spi od 19:30 bo od 13:30 nie spał. Co do drzemek w dzień to wszystko zależy o której mały wstaje. Jeśli normalnie tzn ok 7 to idzie spać ok 10:30 i spi od 1,5 do 3 godzin, potem idzie spac ok 16:30 i śpi ok 30-45 minut. Co do bakłażana to zalecany po ukończeniu 10 miesiąca. http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/co-kiedy-w-diecie-dziecka/170-produkty-spozywcze-w-diecie-dziecka-ktore-ukonczylo-10-miesiac-zycia.html U nas dzisiaj z jedzeniem troche lepiej, tzn rano jakoś kaszkę odrobine łaskawie zjadł, ale obiadku to już nie chciał więc ja w akcie desperacji dałam mu naszego rosołu z domowym makaronem, marchewką i kurczakiem i jadł aż mu się uszy trzęsły i wołało jeszcze, mój mąz się śmieje że on już nie chce dzidziusiowego jedzonka tylko chce pojeść jak dorosły chłop. Ja jestem padnieta więc poczekam z Wiki do końca shreka i idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki :) zapraszamy surfitko ty pisałaś że osy zabijają kątniki ?? a koty odstraszają ? ja nigdzie się z tym nie spotkałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, no tak czytalam na jednym z forum. Ale ile w tym prawdy ? Nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna Eryś też bardzo lubi rosołek z makaronem ale niestety kupnym :( za to kluseczki lane ma se swojskich jajeczek,bardzo lubi kluchy lane z rosołkiem :) chyba Emilka wróci do nas,aby zwalczać pająki :) a może wiecie jak one się rozmnazają ? jak szybko i ile jaj znoszą ? nigdzie nie natrafiłam na tą zmianke. Boże jak ja bym chciała żeby one się wyniosły,mówie wam bardzo źle się czuje,popadam w depresie po mimo że wszystko w domku ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia, po slowie "pajaki" przed przecinkiem wkradla sie spacja, skopij link, wklej do paska u gory, usun ta spacje i wtedy wcisnij wyszukaj. Kafe czesto tak robi , ze linki nie wchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna, dzieki za info na temat baklazana :) robilam dzis na obiad zapiekanke z tym warzywem i zastanawialam sie czy nie odlozyc kawalek dla malej, ale w takim razie, poczekam jeszcze az skonczy 10 m-cy dzis pospala w dzien 3 h , cud !!!!!!!!! :P moglaby tak codziennie ;) i wtedy jedna drzemka bylaby OK ale nie ludze sie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zapraszam na kawke :) Surfitko coś mi nie wchodzi ten link :( Wczoraj tak się naczytałam o tych dziadostwach,i doszłam do wniosku że Emilka musi powrócić do domku,muszę poszukać jakiegoś preparatu trującego i do okoła domu to rozsypać,może zdechną. Podobno pająki wchodzą zazwyczaj wieczorem do domu,a jesienią do ciepła się pchają,no tak a ja często zostawiałam okna otwarte - to teraz mam :O Dziewczynki życzę wam miłej sobotki,słonecznej i bardzo radosnej. U nas zapowiada się ciepluni dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Ewcia wez kota do domku, moze cos sie zmieni? My mamy domek pod laskiem, ale pajakow nie mam, za to mnostwo pancernikow, tylko one do domu nie wlaza. Ale sie dzis wyspalam mala spi cala noc, ale w sypialni jest chlodno, wstalam szybciej od Mai, bo czekam na kolezanke z coreczka 3 mies maz pojechal do farankfurtu na caly dzien. Nie wiem co na obiad zrobic, chyba kurczak z brokulami wg przepisu Surfitki- dawno nie robilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia masz dla swoich chlopakoe takie autko? Zamiezam kupic, bo Maya nie chciala zejsc jak bylysmy u kolezanki. http://cgi.ebay.de/2208-Berchet-Rutscher-Bubble-Go-II-Balade-Dach-Orange_W0QQitemZ350186428544QQcmdZViewItemQQptZDE_Allesf%C3%BCrsKind_Spielzeug_Kinderfahrzeuge?hash=item350186428544&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 Jak zwykle mega dlugi link;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Milka,super że się wyspałaś a autko bardzo fajne :) ja nie mam takiego ale ten rowerek Erysia mu bardzo odpowiada i pewnie jest na tej samej zasadzie co ten samochodzik.Musisz kupić Mai a córunia będzie zadowolona :) Eryczek w tym rowerku nawet w domku siedzi włącza sobie muzyczke i na siedzonco tańczy :) kurcze nawet boje się pościel na balkon wynieść,bo jak pająkusy do niej wejdą :( Bardzo dziwne że te dziadostwo tylko u nas jest,ale pewnie dla tego że mieszkamy tak w polach a tu jest teren podmokły,a one to lubią.Wszyscy sąsiedzi mieszkają tak przy ulicy,może pająki mają tam za głośno ? i cofają do tyłu ? Milka dobrze że te pancerniki do domku wam nie włażą i super że pająków nie ma.Fajnie tak mieszkać pod laskiem,super zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki u nas też zapowiada się super pogoda to po południu pojedziemy na spacerek koło zamku.Dzisiaj jak pisałam będzie u Kuby kolega na noc i mały tak się przejoł że wstał o 7 rano i pucuje swój pokój hi hi hi Mała moja śpi z dwa razy dziennie pierwsza drzemka to od 10-13 a druga 16-17 (ale nie zawsze śpi ten drugi raz) a potem o 20 do łóżeczka i śpi gdzieś do 7 rano z małymi wyskokami jak jej ząbki dokuczają albo jak jest pełnia... Własnie kończą się teletubiśki i musze zrobic jej kaszke i pomału lulu idzie.Co do nocnika my używamy od 9 miesiąca i jestem z małej bardzo zadowolona.Prawie zawsze robi mi kupke albo siusiu jak ją posadze a rano po nocy to zawsze jest od dwóch tygodni kupka... Mojego Kubulka też sadzałam tak samo i równo jak skończył 2 latka to spał już bez pieluszki na noc... Demiluna ja to chyba przez te 3 tygodnie to na głowe dostane bo ciągle bede tylko słyszec \"mamo nudzi mi się, mamo nie mam co robi itp...\" Ewcia jeju te pająki to cię wykończą ale wież tak pomyślałam żebyś zadzwoniła do jakiegoś specjalisty od tych pająków on może ci poradzi jak je wytępic.Może jakiegoś od insektów jak już ci radziła jedna dziewczyna.Bo on może ci coś doradzi. Milka ale super ten pojazd:) Dobra zmykam bo mała jedząnka się dopomina buziolki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia moze lasek to za duzo powiedziane. Mieszkamy w samym centrum dzielnicy, po jednej stronie mam ulice dosc ruchliwa, a z tylu za ogrodem jest lasek, to byl kiedys park. Z tylu za laskiem jest jakis zaklad, ale na szczescie tego nie widze. Takze do lasu to nam daleko, ale w sumie wystarczy przejsc kawalek, i juz jest pieknie: rzeka, prawdziwy las, konie, krowy. Musze uciekac na zakupy, no i czekam na kolezanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki !! mamy dzis piekną, wiosenną pogodę, a ja siedze w pracy do 13 !! :( ale potem planuje wypad poza miasto, pooddychac w koncu swiezym powietrzem ( w naszym miescie jest rafineria :( ) tak sie ciesze ze wróciła piekna pogoda, oby swieta takie byly... tydzien mialam bardzo zapracowany a popoludnia spedzałam na powietrzu z mikołajkiem... zaliczylismy juz wszystkie hustawki, zjezdżalnie, wczoraj nawet bawił się piaskiem w piaskownicy :P oczywiscie pod moim nadzorem... nocki u nas coraz lepsze, jedna pobudka na jedzenie i spanie do 6 rano, tak ze nie jest zle... pozdrawiam wszystkie dziewczyny i maluszki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Rodzice dzisiaj rano wyjechali:(,tak mi jakos smutno,teraz jest pusta chata,no ale coz?zabrali ze soba Bartka na ponad tydzien,i tym bardziej mi smutno,kocham ponad zycie mojego kawalera i wole jak jest w domu,nie lubie jak wyjezdza,no ale dzieci u nas maja ferie 3 tygodnie,albo dwa:P wiec niech sie chlopak rozerwie u babci i wujka,mojego brata wesolka:P My tez wyjezdzamy na swieta,w piatek ,ale jedziemy do moich tesciow bo tesciowa ma urodzinki,no i potem Bartka odbierzemy. Ewcia,tym pajakom chyba podoba sie Twoj domek hihihihi,tak pieknie urzadzony wiec gdzie im bedzie lepiej jak nie u Ciebie hihihi Moj Kubus ladnie spi w nocy,a w dzien spi dwa razy,albo raz.Pierwsza drzemka potrafi spac do 3 godzin,wtedy juz nie robi tej drugiej,a jak pierwsza traw godzinke to wtedy spi jeszcze popoludniu z godzinke albo dluzej.Na noc idzie okolo 20.30 spac,i tak spi do rana:):):) Milka nie wiem jeszcze jakie butki bede kupowala dla Kuby,ale chce jakies porzadne,dobrej firmy.Mam jakie kamaszki firmowe ,teraz w nich chodzi w wozku na spacerach,ale zapomnialam jak sie nazywaja,a nie chce mi sie isc na gore patrzec,no i mamy dwie pary sportowych butkow,Nike i adidasa.Uwazam ze Elefanty sa fajne i dobre.Musze rozejrzec sie niedlugo za butkami dla niego. U nas dzisia przepiekna pogoda ,tak jak wczoraj:):):)Potem idziemy na spacerek z dziecmi,pograc w pile z jasiem i na plac zabaw,a jutro Jas idzie z tata do kina:) Zycze milego dnia kobietki ,do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja juz chyba weszlam w faze bezsennosci ciazowej,bo dzis pol nocy sie przekrecalam z boku na bok probujac zasnac...Mnie dzis babka w spozywczym rozbawila-wczoraj zauwazyla ze \'\'przytylam\'\' na brzuchu,ale do glowy jej chyba nie przyszlo ze ja w ciazy znow,a sama nie powiedzialam i dzis jak kupowalam bulki -maslane, ona mi wyskoczyla z tekstem ze ja tych bulek nie powinnam jesc bo one sa tuczace :D:D:D:D:Dw innych okolicznosciach bym chyba babe zabila wzrokiem za taki tekst no ale teraz...wybaczam:P Ewcia mi sie tylko wydaje ze dezynfekcja zabija i potem odstrasza-przynajmniej dziala tak na karaluchy...a ze uszczelnic okna,wstawic siatki w okna musicie to juz inna sprawa.A czemu wasz dom akurat?Moze jakies smaczne owady w poblizu byly i temu..:Pa co do ich rozmnazania,wiem ze samce robia pajeczyne,potem zapladniaja,z reguly samice ich zjadaja no i nosza przez jakis czas jajka w odwloku, a potem wychodzi masa pajaczkow-pamietam kiedys byl film o pajakach na TVP 1:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tak czytam, i wychodzi na to, ze moja mala malo spi. Wasze dzieciaki po 14-16 h na dobe, moja z reguly 12, w porywach do 13. Jeszcze mi nigdy nie spala 3 h w ciagu dnia, a jak spi 1,5 h to sukces jakis jest :o W nocy nie budzi sie i spi 10h pod rzad. Szkoda czasu na spanie ;) A i chcialam sie pochwalic, ze dzis zaliczylysmy pierwsze siku na nocnik :D Camomilla, no brzusio duzy, bo przeciez zaraz na swiecie bedziesz miala dwie kropeczki :) Podeslij jakies zdjatko jak znajdziesz chwilke. Las, drzewa...my mamy tylko park, i 5 drzew w nim na krzyz :P A zeby jechac do lasu to 1,5 h nie nasze w jedna strone, moze nie jest daleko, ale zeby sie wydostac z tej metropolii, to trzeba w korkach odestac. Zawsze, o kazdej porze - nawet w nocy :P W koncu Nowy Jork to miasto ktore nigdy nie spi. Za to w Polsce jest ogrod kolo domu..i 15 min spacerkiem do prawdziwego lasu :) A tutaj mamy ocean :) Wybieramy sie, tylko czekamy na pogode i w miare bezwietrzny dzien, bo wiatry tu ciagle szaleja, a mloda nie chce z ochraniaczem na wozku jezdzic :o Moze na swieta pogoda dopisze. Dobrej nocy zycze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam pierwsza i na kawusie zpraszam oraz mleko z musli... U nas wczoraj super dzionek byliśmy koło zamku i na jedzonku chłopcy wybawili się ale padli dopiero po 23.Zaraz wybieramy sie na basen popluchtać we wodzie.U nas dzisiaj słoneczko tylko troche chłodniej niż wczoraj jak narazie... Surfitka gratki dla Ninki za siusiu... Dobra zmykam ale kawusie zostawiam:):):) Miłej niedzelki kochane pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedziele:) U nas ok,nocka ok,ale wystapila temperatura u Kuby,pewnie znow zabki:( Sloneczko dopisuje,ale troszke wietrznie jest. Martusia dzieki za kawusie!! Zapraszam na druga kawke i zycze milej ,spacerowej niedzieli,papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ryczec mi sie normalnie chce na to spanie Gabrysi 😭 ja juz nie wyrabiam z tymi nockami :( :( :( dzis znowu pobudka co 1 , co 0,5h , idzie ocipiec :O i codziennie pobudka o 6 rano !!!!! probowalam juz wszystkiego , oczywiscie nie jednej nocy :ciensza i grubsza pozamka, bo moze jej zimno, wyzsza i nizsza temp w pokoju, spala i ze mna i w lozeczku, kropelki homeopatyczne na zabkowanie, syrop przeciwblowy, krople z waleriana i rumiankiwem , mleko w nocy, picie, zapalona lampka itd, itd i NIC !!! W dzien spi zazwyczaj 1,5-2 h . Juz nie wiem co z tym dzieckiem robic ???? Gratulacje dlla Ninki za pierwsze siuski :) My mieszkamy na przedmiesciach Chicago i mamy blisko do lasu ( blisko samochodem :( ) , wokol duzo zieleni, 5 min piechota na fajny, zielony plac zabaw . Wczoraj bylismy na spotkaniu z zajaczkiem wielkanocnym , Kamilka bala sie i niechciala podejsc do niego ;) a Gabrysia dala sobie zrobic z nim zdjecie , zaraz wysle na interie. Camomilla, a duzy nasz juz brzuszek ? Ja w drugiej ciazy w 6 mcu wygldalam juz jak slon przed rozwiazaniem :P Martusia basenik , super :D ja tez wybralabym sie na basen , zrelaksowac sie troszke . Ale dzis nic z tego, mamy zajeto niedziele. Gosiek, masz jeszcze goraca kawke ???? Chetnie sie napije A jak Kubus, dalej ma goraczke ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,Kuba ma dalej goraczke:(,39,2 w pupie po odjeciu 38,7:( Ale od czego??????????Nie kaszle,kataru niet,moze zabki????????? Boje sie wyjsc z nim na spacer ,a nawet ladna pogoda,nie wiem czy mozny przy goraczce ,slyszalam,ze nie powinno sie hmmmmmmmmmmmmmmm. Kuba nie jest marudny,teraz bawi sie na podlodze,raczkuje po pokoju,oooooooooooo wlasnie zakaszlal:( ale chyba sie zakrztusil,mam nadzieje,hmmmmmm bede obserwowac,choc mysle na 99 pro ,ze to zebiska:) Moje dwa chlopki pojechaly do kina:) Kuba wlasnie szaleje i robi sobie kosi kosi,slicznie mu to idzie,w sumie to brdzo radosny jest. pzdrowienia kobietki Agula,ja nic nie pomoge na sen gabrysi:( wspolczuje,Ci kochana.Ja bym chyba wyszla z siebie i stanela obok hihihi,ale coz takie to mamy uroki macierzynstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my już po basenie własnie obiadek mi się gotuje.Ale było super Julka po pół godzinie miała dosyć bo z deka śpiąca.Musze zmienić te wizyty na basenie na popołudniową pore bo Jula własnie do południa lubi sobie pospać.Chłopaki szaleli jak nie wiem ,teraz grają na playstation.O piatej jedziemy odwiez kolege a potem do znajomej ma córeczke 10 dni młodszą od Julki to może się pobawią. agula to faktycznie już wszystiego wpróbowałaś moja Jula lubi spać jak jest chlodniej w pokoju..słyszałam że nie które dzieci poprostu tak mają i muszą z tego wyrosnąć.Mam nadzieje że u was szybko sie to stanie bo kochana faktycznie się wykończysz. gosiek witaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×