Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Ja tez dolaczam sie do zyczen noworocznych :) Przedewszystkim zdrowia i spokoju w rodzinie 😘 Goba , mojej starsze pierwszy zabek wyszedl jak miala rok i 2 tygodnie !!!! a potem to juz polecialo , jeden po drugim. Tak wiec nie martw sie :) Surfitka ze sledziami w oleju nie zdazylam ;) ale nie ma tego co dobre, zrobilam za to salatke sledziowa z twojego przepisu - PYCHA ! Katrina 🖐️ Dziewczyny , jak przygotowania do Sylwka , wyruszacie gdzies ? My chyba w domu :( , moze pojedziemy do kolezanki do domu na taka kameralna posiadowke ale z dziecmi i tak dlugo nie zabawimy. Gabi idzie do stycznia na balet :) Kamilka chodzi juz od pewnego czasu i zawsze jak idziemy zaprowadzic ja na zajecia to Gabryska bardzo chce zostac . Instruktorka powiedziala, ze jak mala bedzie miala 2,5 roku to moze dolaczyc do grupy. Poza tym ciagle zasmarkana , ale jak ma nie byc jak ciagle na bosaka lata po zimnej podlodze . Co zaloze jej skarpety czy rajstopki to zachwile sciagniete a o jakich kolwiek ciapkach to moge zapomniec. Normalnie nie mam sily ubierac ja co chwila a zadne prosby czy grozby nie pomagaja , nawet jak dostanie klapa to mowi : to nic nie boli ! Ok kochaniutkie , trzymajcie sie cieplutko i jeszcze raz szczesliwego Nowego Roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Witam Was serdecznie w nowym 2011 roku :) i chciałam Wam życzyć aby ten rok był lepszy od poprzedniego i aby każdy następny rok przynosił Wam wszystko to,co w życiu najpiękniejsze !!!!! My byliśmy na sali na wspaniałym sylwestrze z naszymi kochanymi przyjaciółmi :) było naprawde czadersko już dawno się tak nie ubawiliśmy :) a dzieciaczki były z moimi rodzicami i podobno też świetnie się bawili doczekali do 12 i patrzyli jak petardy błyskały na niebie :) pozdrawiam i ogromniaste buziaczki przesyłam 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS KOCHANE W NOWYM ROKU!!!! I ZYCZE WAM WASZYSTKIEGO, WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! unas jakos leci pomału do przodu, sylwestra spedzilismy w domku sami... jakos niemam ochoty na jakies imprezy teraz...czuje sie juz jak wieloryb chociaz az tak duzego brzucha niemam.... jest mi coraz ciezej.... wy to pewnie balowałyscie, zazdroszcze... ja to dopiero moze gdzies pojde za jakies 3lata dopiero... a pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS KOCHANE W NOWYM ROKU!!!! I ZYCZE WAM WASZYSTKIEGO, WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! unas jakos leci pomału do przodu, sylwestra spedzilismy w domku sami... jakos niemam ochoty na jakies imprezy teraz...czuje sie juz jak wieloryb chociaz az tak duzego brzucha niemam.... jest mi coraz ciezej.... wy to pewnie balowałyscie, zazdroszcze... ja to dopiero moze gdzies pojde za jakies 3lata dopiero... a pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!! Ja tez nigdzie nie bylam , siedzialam z lampka szampana przed telewizorem :P A Ninka dzis byla pierwszy raz w przedszkolu :) Nie chciala do domu wracac, tak jej sie podobalo. Ewcia, wygaldalas zjawiskowo ! Tylko czemu wszyscy tak na czarno? Ewalona, na pewno nie jest tak zle ? Jeszcze chwila i bedziesz miala drugiego babelka :) Jakie imie w planach? Pozdarawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was w Nowym Roku !!! My bylismy u znajomych z dzieciakami w Sylwestra . Maja dwie dziewczynki w wieku moich panien wiec bylo wesolo :) Ale o maly wlos nigdzie nie poszlibysmy ..... W czwartek Gabryska tak skakala az przygryzla sobie jezyk ...dziura na srodku jezyka na szerokosc dobrego centymetra i gleboka... trzeba bylo ja usypiac i zszczywac :( .... ma dwa szwy na jezyku . Ale mojego dziecka nic nie rusza , zaraz po przyjsciu do domu na nowo to samo : wszedzie biegiem , skakanie z kanap , zaczepki z Kamilka i gada jak nakrecona .... nawet srodkow przeciowbolowych jej nie dawalam, bo twierdzila ze nic ja to nie boli :D Surfitka, fajnie, ze Ninka tak dobrze czuje sie w przedszkolu. Mama chyba bardziej przezywala rozstanie niz mala, co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, widze ze ty masz niezle agentki w domu :) Dziaciaki zywiolowe :D A moja Nina dzis spala w przedszkolu. I chyba faktycznie spala bo dopiero niedawno usnela, a zwykle uspypia kolo 9-ej. ( jest juz 10 - ta). Ale stwierdzila, ze juz sie wszystkiego nauczyla i jutro nie musi juz isc :o Mam nadzieje ze rano nabierze ochote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ewelona głowa do góry wszysto będzie dobrze jeszcze troszkę i będziecie tulić swoje drugie maleństwo :) :) surfitko to dobrze,że Nineczce podobało się w przedszkolu i oby jej tak pozostało ;) a jak się Wam tam żyje ? nietęsknisz za mężem a Ninka tatusiem ? ja to jestem tak przywiązana do męża że masakra :O moja mama się śmieje,że ja bez Zbysia to nawet tyłka sobię nie wytrę :O to głupie ale niestety tak jest mój mąż to cała moja podpora i siła ! Surfitko z tymi sukienkami sylwestrowymi to tak jakoś wyszło że wszystkie trzy ubrałyśmy się na czarno - he,he czarny wyszczupla ;) agula ojej biedna Gabrysia :( a to się załatwiła 🌻 ale z niej zuch dzielna dziewczynka !!! ale ty pewnie ładnie się strachu najadłaś :( pozdrawiam Was laseczki i miłego dzionka życzę ! pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny kupie Maclarena może chcecie się go pozbyć to proszę o wieści na GG. Dziękuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) co tam u was słychać ?? U nas wszystko oki,Eryczek zdrowiutki i ma się dobrze :) cwaniak z niego że ho,ho :) teraz mamy ferie zimowe i chłopcy są od rana do wieczora razem a więc mam bardzo wesoło :D kocham tych moich chłopaków !!!!!!!!! a ja jestem przyłamana :( może to dziwnie zabrzmi bo wiem,że jest wiele dziewczyn,które bardzo,bardzo cieszyłyby się z tego powodu a u mnie jest inaczej :( otóż chyba jestem w ciąży,testu nie robiłam ale coś tak czuję a @ już 8 dni mi się spóźnia :( bardzo często sikam,boli mnie podbrzusze i ogólnie jestem osłabiona :( muszę się umówić na wizytę do gina to będe wiedziała co jest. dziewczynki piszcie co u was ? pozdrawiam bardzo serdecznie i buziaczki przesyłam 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Ewcia ja ciebie rozumiem że sie martwisz tą ewentualną ciążą,ja też bym się zmartwiła ale z drugiej strony patrząc może tak miało być,może tym razem będzie córcia,pamiętam że czasami pisałaś o trzeciej ciąży także głowa do góry jakby nie było to będzie dobrze,w końcu to nowe życie:)Oczywiście daj znać po wizycie:) Moje dzieciaczki też są kochane,Vanesska coraz więcej gada i taka mądralińska jest że szok:)A Mati rośnie jak na drożdżach,ma 8 ząbków i tydzień temu skończył 9 miesięcy-ale leci ten czas!!!Już raczkuje jak mały samochodzik i wstaje wszędzie,przypomina mi sie Vanesska ech....fajnie się patrzy jak dzieci rosną:)Za półtora tygodnia przylatuje moja mama więc jestem bardzo szczęśliwa bo troszkę odsapnę,troszkę pomocy będe miała,no i stęskniłam się:) Ewelona a jak ty się czujesz kochana????Jak dzidzia? Buziaki dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Dzięki katrina 👄 no tak kiedyś pisałam że chciałabym 3 dziecko ale później mi przeszło i czułam się spełniona w roli matki dwóch smyków :) To pragnienie odeszło w dal i nawet w święta rozmawiałam ze szwagierkami,że mamy już odchowane dzieci i że ja sobie nie wyobrażam aby znów wracać do pieluch.Ha,ha i właśnie tej nocy szalałam z mężem - fajnie co ? teraz tak się strasznie boję,normalnie nie mogę spac w nocy bo cały czas myślę jak to będzie ? Kurde jestem taka stara i taka głupia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! naprawde czuję się okropnie :( umówiłam się na środe z ginem ale ja jestem pewna,że jestem w ciąży. Katrina to super,że mamusia do Was przylatuje wspólnie spędzicie wspaniały czas :) Mati ma już 9 miesięcy - szok jak ten czas szybko leci. surfitko,agula co tam u was ??? ewelona a ty jak się czujesz ? pozdrawiam,,,,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczeta u nas ok julka łobuzuje jak niewiem mowie wam mala diablica EWCIU I CO TAM U CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) kasiu u mnie nadal miesiączki brak,strasznie mnie mdlą zapachy :( i jestem bardzo rozdrażniona i płaczliwa :( katrina napewno dam znać po wizycie u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.... i dzieki za pamiec... u nas jakos leci... ostatnio bylam w szpitalu bo jak zwykle skurcze i skrocona szyjka ale juz ok.... jeszcze 6tygodni takze damy rade jakos..... maciek odpukac zdrowy... juz nie moze sie doczekac na brata..mowi tylko wszystkim jak to bedzie sie znim bawil, kapał,pomagal itd oj bede miala pilnowanie na okragło.... ewcia juz po wizycie???? jesli jestes w ciazy to ci serdecznie gratuluje!!!! i głowa do gory!!! jakos to bedzie tzn musi byc.....dobrze....trzymam kciuki katrina mati to juz duzy chlopak.... oj leci ten czas jak szalony...a waneska jak tam te pieluchy widac poprawe?? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) no i tak kochane jestem już po wizycie moje przypuszczenia się sprawdziły i jestem w ciąży to jest 6 tydz. i 1 dzień. ewelona dziękuje za gratulacje !!! fajnie tobie już nie dużo zostało :) a ja jak narazie jestem przerażona i czuję się fatalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu Moje Gratulacjie jak ja ci kochana zazdroszcze tez bym jeszcze chciała jeszcze jednego skarbeczka ale moja druga połowa juz niechce no i mam 33 lata Zobaczysz kochana bedziesz bardzo szczesliwa pozdrowionka Avb ja moje kochane zaczełam chodzic na siłownie na kardio i mam zamiar zrzucic pare kilogramow mam nadzieje ze mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia gratulacje!!!!Chociaż na razie jesteś przerażona(ja to rozumiem-też bym była) to z czasem na pewno będziesz szczęśliwa i wszystko się ułoży:)Teraz dbaj o siebie!!!A jak mąż zareagował na tą wiadomość?Głowa do góry!!!! Ewelona niestety Vanesska nadal lata w pampersach,już nie wiem co robić,tłumacze tłumacze a ona nawet nie chce słyszeć o nocniku:(A widzę że pieluchy jej coraz częściej przeszkadzają więc czekam aż sama w końcu do tego dojdzie bo cóż ja mogę???Mam ją zmusić????Teraz moja mama przyjeżdża za tydzień więc może razem przemówimy jej do rozsądku.A ty też będziesz miała wesoło już niedługo hehe:)Będą ciężkie chwile ale moje dzieciaczki już się potrafią razem bawić i jest super:)Cieszę się że Vanesska ma rodzeństwo:) Ewcia pisz jak ci będzie źle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie pare dni a takie newsy :) Ewcia - gratuluje !!! Bardzo sie ciesze :) Moze to bedzie malenka krolewna , z dwojka starszych braci bedzie miec super ! U nas nic nowego, Nina do przedszkola, ja do pracy. Z nowosci to zab jej wyrosl :P Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia gratuluję!!!! Teraz nie możesz sobie wyobrazić, jak to będzie, a za rok nie będziesz mogła sobie wyobrazić, jakby to było bez tego maleństwa:))) Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnego czasu oczekiwania na kolejny maleńki cud:* U nas tak zwyczajnie, że nie ma o czym pisać. Pozdrawiam wszystkie mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie było mnie tu znów trochę, a tu taka wiadomość. Ewcia ja jakoś tak zapamiętałam, że chcecie mieć jeszcze trzecie dziecko, ale teraz rzeczywiście jak pisałaś jest już tak wygodnie, no bo te nasze szkraby to już tak jakby odchowane (tylko u nas jeszcze pielucha,bo tak jak Venesska, Ania również nie chce słyszeć o nocniczku i jak jej zdejmę pieluchę to wyje, aż uszy bolą, wiem, że nie powinnam ustąpić, ale nie da się tego marudzenia słuchać) Ewcia głowa do góry i mimo wszystko gratuluję. My będziemy starać się za rok. Kasia większość kobiet rodzących ma mniej więcej tyle lat co TY. Ja za rok będę miała 32 i będziemy się starać o drugiego dzidziusia, więc myślę, że jeszcze nic u Ciebie straconego. Pozdrawiam Was, buziaczki dla waszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Kasia. Ja w grudniu skoncze 32 lata i jesli Bozia pozwoli bede w ciazy, albo bede sie starac o bejbika. Jak dla mnie nasz wiek to naprawde jeszcze dobry czas na dziecko :) Ale nie mam dzis checi do roboty...brr... A co do pieluszek to ja nie mam rad dla was. Mysle, ze dziewczynki same powinny zrozumiec ze juz nie sa dzidziami i najwyzsza pora zadbac o czystosc ;) Ale na wszystko przyjdzie czas. Moj dzidzius pyskaty na maksa, uczy sie angielskiego, praktycznie codziennie przynosi jakies nowe slowko z przedszkola. No i generalnie jest zadowolona z zycia :) Tylko troche teskni za domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z dziewczynami Kasiu że twój wiek jest jak najbardziej dobry na urodzenie dziecka.Ja w tamtym roku miałam 32 i urodziłam ślicznego,dorodnego i zdrowego synusia:)Także namawiaj męża i do dzieła skoro ci się marzy jeszcze jeden dzidziuś:) Surfitka zazdroszczę ci tego przedszkola,ja bym bardzo chciała żeby Vanessa zaczęła chodzić ale wciąż czekamy aż zwolni się jakieś miejsce,wiem że to by było dla niej bardzo dobre.A co do pieluch to nic na siłę,poczekam aż zrobi się ciepło i wtedy b,edzie latać bez pieluchy i zobaczymy,myślę że 3 lata to odpowiedni wiek na to żeby zrozumiała że pieluchy są już be:) Czekam na mamusie z niecierpliwością,już w środę będzie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej EWCIA kochana serdeczne gratulacje ty jeszcze to nic-nie przeżyłaś takiego szoku jak ja jak sie dowiedziałam o 3 ciąży bop ja nawet nie śmiałam przypuszczać. a teraz ?Paulinka jest moim oczkiem w głowie jeste słodka kochana i nie wyobrażam sobie zycia bez niej :-)wiec jeszcze troche czasu minie i zaczniesz sie cieszyc zobaczysz a u nas?: wiki do komuni idzie wiec nerwy kuba gada rojbruje i wogóle szatan mały-woła siku i kupke choc czasem zdarzy się w gatochach mam zamar dac go przedszkola niebawem tykljko jeszcze nie dzwoniłam czy maja miejsca a pauli?ma 1 ząbka chodzi w łóżeczko jest kochana ma 9 miesięcy. pozdraiwam was kochane serdecznie surfitka ja nadal nie wiem czemu ty znowu jestes w NY a nie tu? ewelona juz niebawem będziemy ciociami u małego juz niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Dziewczynki dziękuję,dziękuję wam bardzo !!!!!! to bardzo miłe że wspieracie mnie na duchu :) to jest dla mnie naprawde trudny czas i jakoś nie dociera to do mnie i nie mogę sobie tego uświadomić,że już we wrześniu będe miała 3 dzidziusia - boję się okropnie i to wszystkiego :( teraz czuję się fatalnie,strasznie mnie mdli i nie mam siły normalnie na nic :( jestem strasznie zmęczona i ospała :( Jeszcze nikomu nie mówiłam o mojej ciąży tzn. wie o tym moja mama i siostra no i wy a nie chcę zapeszać bo to dopiero początek ciąży. Katrina pytałaś co na to mój mąż a więc mój mąż jest bardzo zadowolony cieszy się i cały czas mi powtarza,że będzie dobrze,że zawsze we wszystkim mi pomoże. Kasiu ja też tak ja dziewczynki sądze,że twój wiek jest jak najbardziej odpowiedni na to aby starać się o dzidziusia :) trzymam kciuki aby mąż dał się przekonać :) Pozdrawiam was laseczki bardzo serdecznie i przesyłam buziaczki dla wszystkich dzieciaczków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Goba, sama sobie zadaje to pytanie :P Dostalam prace i przylecialam. Mamy ogromny projekt i siedze zaklikana... A co dalej? Nie mam pojecia. Albo do Polski wroce, albo jeszcze tu posiedzimy przez jakis czas. Sama nie bardzo wiem co robic. W Polsce kicha z praca, ale lepsze warunki mieszkaniowe i zyciowe co za tym idzie. Ale jak nie bedzie pracy to biede klepac bez sensu. A marzy nam sie drugi bobas ( a nawet jak patrze na ninke to bym i trojke chciala :P , tyle ze na to to juz czasu chyba mi nie starczy ;) ) . No zobaczymy jak to sie wszystko ulozy. Ewcia, a w pierwszych ciazach tez mialas mdlosci ? Katrina, zaskoczylas mnie. Jakos myslalam , ze ty masz 27-28 lat. A ty myslisz o trzecim? A Vaneska na pewno zaraz sie nauczy czystosci, pewnie ze nic na sile. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Surfitka że mnie trochę odmłodziłaś:)No niestety w sierpniu skończę 33 wiosny:)Nie ja o trzecim dzidziusiu nie myślę,mam parkę jak chciałam i to mi wystarczy,wiadomo że jakby się trafiło to by było:) Ewcia ty masz super męża bo z tego co pamiętam to bardzo ci pomagał przy Eryczku więc teraz też będzie ci pomagał na pewno,a pomoc męża to bardzo dużo!!!Oby tylko te mdłości ci minęły bo jeszcze pamiętam jakie to nieprzyjemne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) dziś troszkę lepiej się czuje :) surfitko jak byłam z Oskarem w ciąży to czułam się fantastycznie a z Eryczkiem okropnie tak jak i teraz :( fajnie surfitko,że chcesz trójeczke dzieciaczków - mam nadzieję,że się spełnią twoje marzenia !!!!!!!!!! katrina o tak mąż bardzo dużo pomagał mi przy Eryku i Oskarku również - jest naprawdę wspaniałym ojcem i mężem !! mój Oskar bardzo się cieszy,że będzie miał jeszcze rodzeństwo :) już wybrał nawet imię dla chłopca ;) a Eryczek też mówi że chce jeszcze jednego braciszka ;) i ja coś tak czuję,że to będzie chłopczyk ale to jeszcze trochę potrwa za nim poznamy płeć :) jak chodziłam z Eryczkiem w ciąży to byłam pewna,że pod serduchem noszę dziewczynkę a tu na usg wyszło nam inaczej ;) a wy dziewczynki miałyście jakieś przeczucia co do płci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×