Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

dzień dobry zapraszam na kawusie :) kasiu małe sprostowanie - Oskarek ma 6 urodzinki a Eryk 28. maja będzie miał roczek :) dzięki bardzo za życzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! wpadlam sie przywitac i zlozyc zyczenia wszystkim solenizantom tym mlodszym i tym nieco starszym:) U nas tez ostatnio ze spaniem masakra-wczorajsza noc wogole nieprzespana-wiercila sie caly czas i plakala,temperatury nic nie ma tylko wodnisty katar-zeby jej odciagnac choc troche musze sie niezle nameczyc.Pewnie kolejna para dwojek idzie...na apetyt jej nie moge narzekac-pochlania wszystko co jej sie da. Milego dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wpadłam się tylko przywitać, dzisiaj przylatują rodzice więc idę przygotować obiad i upiec ciasto na przywitanie. Trzeba tez ogarnąc dom bo Wiki zanim wyjdzie do szkoły jest jak tornado wszystko rozniesie. Nocka dzisiaj troszkę ciężka bo małemu coś dolegało, popłakiwał i bardzo się wiercił, teraz śpi. A kataru ciąg dalszy i nic nie pomaga. Dziewczyny podawałyście waszym maluszkom wapno w syropie?? Jak tak może pamiętacie jaką dawkę się podaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, od razu przepraszam ze tak was zaniedbałam - stara spiewka - praca,praca,praca... w domu nie siadam do kompa... gratuluje wszystkim dzieciaczkom nowych osiągnięć - nie doczytałam oczywiscie wszystkiego - widziałam tylko że Ninka pierwsze kroczki zrobiła - brawo dla spryciulki !! Agula__łączę się z tobą w bólu... wymeczy cie ta twoja córcia... u nas nocki już są ok - jest pobudka na mleczko, ale poza tym spi od 20-7 rano !! a miał ciezkie noce ostatnio, budzil sie czesto z płaczem, nie chciał zasnąć... no i wzięłam się na sposób i w dzień spi tylko raz - dzięku temu lepiej spi w nocy i dłużej !! Demiluna__nie pomogę z wapnem, nigdy nie podawałam... Zdróweczka dla Juleczka !! cos sie wyklarowało z naszym kafeteryjnym spotkaniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja tez mam malo czasu na pisanie,maly jak tylko widzi mnie przy kompie to wspina sie namietnie mi na kolana i nie moge pisac,bo wali w klawiature,a zabawkowym komputerem go nie moge oszukac:P U nas ok,maly lazi przy meblach,jest bardzo delikatny i ostrozny,panuje nad wszystkim,ale pedziwiatr z niego niezly. Jeszcze sie nie puszcza ,ale prubuje jak przechodzi np.od kaloryfera do stolu,tak kombinuje ,ze musi sie czegos chwycic.Jak mial 5 miesiecy to kaloryfer byl jego ulubionym miejscem pelzania,i tak zostalo,teraz lazi najwiecej przy nim i patrzy sobie przez duze okna tarasowe:) Wczoraj zauwazylam,ze krotko stal bez trzymanki w lozeczku:):) Kuba to tak jak julek ,uwielbia raczkowac i chodzic przy meblach,za raczki prowadzany nie bardzo. Ale jak stoi ,to juz sie prawie nie trzyma,wystarczy ze jednym palcem dotyka mebla i stoi,ale sam jeszcze nie,boi sie chyba,tak mysle. Ja juz go nie musze bardzo pilnowac jak chodzi przy meblach,bo robi to calkiem juz pewnie. U nas tempki brak,katarku tez,super!!!!!!!!!!!!! Dla chorowitkow zdrowka zycze,a dla solenizantow wszystkiego naj naj naj. Dla Oskarka najlepsze zyczeni,moj Jasiulek 21 maja tez skonczy 6 lat:) oooooooo musze juz konczyc ,bo kubek leci juz do mnie i kompa.Jeszcze gratki tylko za nowe umiejetnosci dla spryciulkow,buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ninka sie puszcza jednak, dwa kroczki to wszystko na co ja stac i bach :P Ale ile radosci ma przy tym :D Jednak do samodzielnego chodzenia to jeszcze daleka droga, utrzymac rownowage to jednak sztuka, jeszcze tylek sie zaplata :P A tak wogole jest mi bardzo smutno, znajoma urodzila wczoraj coreczke w 27 tc, malutka wazy zalediwe 750 gr i walczy o zycie :( Modle sie o nia, znajoma cierpi na to samo co ja ( policystyczne jajniki) , czekala na ciaze kilka lat. Nie wiem czemu ten swiat taki niesprawiedliwy 😭 Gratuluje naszym zuchom wszelkich osiagniec i zycze duzo zdrowia !!! I niech te zeby wszystkie juz urosna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. u nas pojawił sie katarek i wlasnie Bartus ma prz\\episane wapno w syropie 5ml 3razy na dobe i kropelki nasivin.jedna nocka byla nioeprzespana ale dzisiejsza juz byla ok.dziewczyny czy wy odciagacie katar jeszcze frida??bo u Bartusia to wielki problem poniewaz piszy ,wyrywa sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas frida w ogóle się nie sprawdziła, odciągamy katarkiem (tym co się podłącza do odkurzacza). Mały się wyrywa, owszem, ale raz dwa jest nosek wyczyszczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas frida ciągle funkcjonuje i nigdy nie było z tym problemu, ale też Ola tylko raz miała większy katarek. Kiedyś spróbowaliśmy też odkurzacza:) Ola sama podchodziła i pchała sobie końcówkę do nosa:) Tak, że też bez problemu, ale na szczęście nie ma potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dziewczyny ale mnie wystraszyłyscie co to ten katarek odkurzacz?podobno tym nie wolno nie robic dzieciom ach brr ale sie wystrachałam u nas ok mały raczkuje coraj to lepiej a ze staniem juz prawie (coc jest nadal)niema problemu z chodzeniem nic sie nie zmienilo spadam bo padam na dziób 2,5 godziny przy desce i romans z żelazkiem takze wiecie co za katusze przeszłam:-D;-) pozdrawiam was kochane papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dzis wymeczyly dziewczynki 😭 ledwo zyje a jeszcze musze skoczyc po mleko do sklepu Gabrysia marudna jak cholera, caly dzien na raczkach , kregoslup mi wysiada. A Kamilka tez daje do wiwatu , swoim gadaniem potrafi zameczyc czlowieka ;) Jeszcze dzien u nas jakis ciezki, pochmurny i deszczowy..... ech, tylko ponarzekac :P Gabrysia z tych nerwow , ze ja nie bralam na rece ( bo czasem trzeba cos innego tez zrobic )zrobila do mnie 8 kroczkow :D Dzisiejszy dzien przeciagnela na chlebku z maselkiem, mleku i suchych waflach tortowych . Wszelkie proby posmarowania chleba jakims dzemem czy serkiem koncza sie piskiem i rzucaniem nim po calej kuchni :O :O :O Mowie wam dom wariatow ;) Melania, mala juz od jakiegos miesiaca spi raz dziennie tak 1,5-2 h i nocki byly juz fajne ( 2-3 pobudki na smoczek :P ) a teraz idz chyba kolejne zeby :( Och juz wlaczyla sie mala maruda, papa lece do mojej beksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temp u Gabi nadal utrzymuje sie tak w okolicach 37,8 C na noc daje jej syrop przeciwgoraczowy/przeciwbolowy Surfitka jak sie czuje ta malusienka dziwczynka ???? Moja znajoma uodzila sie w 26 tyg , teraz dziewczynka ma 7 lat i jest zdrowym dzieckiem :) nie widac wcale u niec wczesniactwa, tyle ze jest bardzo chudiutka . Trzymam kciuki za mala kruszynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) wpadłam się przywitać i powiedzieć że u nas wszystko ok. agula 👄 dla Gabrysi oby temp. spadła brawo zuch dziewczynka :) gratki za te 8 kroczków :D gosiek gratki dla Kubusia za samodzielnie stanie 🌻 to za tydzień świętujemu 6 urodzinki Jasia :) dużo,dużo zdróweczka dla zakatarzonych 👄 Surfitko jak ta maleńka lalunia ??? mam nadzieje że będzie wszystko ok. trzymam za to kciuki. u nas zimno i deszczowo :( a ja życzę wam wszystkim wspaniałej sobotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie wpadam się przywitać a potem jeszcze raz wskocze żeby zobaczyć co tam naskrobałyście bo teraz małą musz położyć..Więc buziolki dla was pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio. U nas kolejne podejście do nauki samodzielnego zasypiania w dzień. Nie wiem, czemu to taki problem, skoro wieczorkiem sama zasypia:) Skutki nauki są różne, czasem 20 minut przytulania mojej piżamy i śpi, a czasem 2 godziny i totalnie umordowana nie może zasnąć i znów kończy się lulaniem na podusi. Ale przynajmniej jak ją kładę do łóżka, to nie płacze, tylko albo ładnie zasypia, albo pokazuje mi wszystkie swoje sztuczki, żeby tylko sprowokować do wygłupów:) Nie ukrywam, że czasem jej się udaje:) Nasze nocki superowe - od 19 do 6-7 rano bez pobudek. No i rano najkochańsze dziecko:) Chyba wszystkie dzieci są rano najsłodsze, takie przytulińskie:) Dobra, idę zrobić coś pożytecznego. Żelazko na mnie kiwa;) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Pamietacie mnie? Chcialam podzielic sie z Wami tym co mnie ostatnio spotkalo. Jak pisalam, zaszlam w ciaze. Nistety, dzidzius obumarl na bardzo wczesnym etapie, bylam 5 dni w szpitalu, wylezyczkowano mi macice w narkozie, straszne przezycie. Ale jakos moze dam rade tym bardziej, ze mam juz przeciez synka. Pozdrawiam Was. Moze jeszcze kiedys mi sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka , bardzo mi przykro z powodu tego co sie stalo :( Trzymaj sie 🌻 Czarus pewnie bardzo tesknil za toba przez ten czas kiedy bylas w szpilalu ... Aisha, moja gwiazda tez najukochansza jak sie wyspi ;) Gabrysia zazwyczaj ladnie zasypia w lozeczku , tak 2 razy na tydzien robi problemy i wtedy musze ja lulac ne recach :O A tak to daje jej mleczko na fotelu bujanym , w reku ma pieluszke tetrowa i do lozeczka :) Bez mleczka nie da rady ;) Ewcia , jak imprezka, zaczela sie juz ??? Martunia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze sobota i wszystkie gdzies impezuja A ja siedze w domu bo na dworze wiatr malo glowy nie urwie, dzieciaki sie nudza, moj P w pracy, wroci pewnie pozno wieczorem :( , a na kafe nie ma sie z kim drinka napic :P Gabrysia ladnie dzis juz sama chodzi :D , oczywiscie powolutku i bardzo chwiejnie, ale ostro daje do przodu !!! Pod nosem nadal wisza glutki, ale tempetarura w normie ...ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) zapraszam na kawusie i torcika z Oskarka urodzinek :) agula brawo dla Gabrysi byle tak dalej :D nasza parka jest the best !!! (chodzi mi o to że bardzo do siębie pasują względem rozwoju,jedzonka i pobudek w nocy - prawie identyczne mają charakterki ;) ) i oczywiście wszystkie inne dzieciaczki są naj kochańsze,naj wspanialsze i wogóle naj,naj,naj !!!!!!!!!! agula imprezka nam się udała :D było suuper !!! zmykam bo mama przyszła,później się odezwę :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Jotka strasznie mi przykro :( buziaczki dla całej rodzinki 👄 co tam u Czarusia ??? rano wybraliśmy się na giełde na zakupy i troszke kaski straciliśmy :( kupiliśmy dywan do salonu,Eryczkowi czapaje,pidźamke,sobie 2 biustonosze,mężuś chapcie,Oskarkowi bluzeczke i jeszcze 2 baloniki chłopczykom :) Wczoraj moja koleżanka oznajmiła nam wspaniałą wiadomość - jest w 8 tyg.ciąży :D Moniczka 2 ciąże niestety w 8 tc. straciła :( bardzo się bała świadomie zajść w kolejną ciąże a tu taka wspaniała niespodzianka ich spotkała i nosi maleńkiego 18 mm aniołeczka pod serduszkiem :D dziewczynki mówie wam jak się ciesze :D zmykam i życzę wam wspaniałej niedzielki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, trzymam kciuki za kolezanke i jej malego dzidziusia :) Poszalalas na zakupach ;) Co dobrego robilas do jedzenia na urodzinki ??? Nasza parka to dotatkowo cycusiowe dzieciaczki , fajnie jakby kiedys spotkalil sie w realu :) Gabrysie polozylam spac , bo wstala cos strasznie marudna , P zabral Kamike na dwor a ja popijam kawke , zapraszam !!! - Ewcia moze dorzuci kawalek ciasta :) Moj maz caly tydzien w pracy a dzis jeden dzien wolny i juz mnie wkurza od rana :( :( :( Chodzi jakis naburmuszony i wszystko mu przeszkadza 😭 A miala byc taka piekna niedziela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane najnowsze wiesci u nas Jula ma piatego zabka ,i wczoraj zrobiła z osiem kroczkow jest taka odwazna puszcza sie na kazdym kroku mały urwisek z niej jest i powiem tyle .Kobitki wstawajcie kawka stygnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) kasiu ja poproszę kawusie :) gratki za kroczki 🌻 super że Julia ma już 5 ząbków :) agula ja na urodzinki zrobiłam sałatkę z makaronu ryżowego,ananasa,szynki,pory,kukurydzy. Na gorąco był grill a do grilla sałata z sera fety i warzyw,sos tzatziki. Do kawy ciacho Stefanka i torcik kupny ;) To było przyjęcie bardzo małe bo był tylko jeden kolega Oskarka z rodzicami :) postanowiłam że dla rodzinnki wyprawimy urodziny chłopców wspólne :) za jednym razem :) hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gartuluje wszystkim dzieciaczkom postepow. Wszystkie juz samodzielnie chodza ? Moja cwiczy ;) Wczoraj zaliczylysmy przygryzienie jezyka, az krewka poszla, a krzyku bylo :o W lozeczku skacze jak zajac no i wyrabala szczeka w porecz. Moze na przyszlosc bedzie ostrozniejsza. Strasznie niecierpliwa sie robi, wszystko chce juz, i tylko by chodzila ze mna za rece. Przychodzi na raczkach, staje kolo mnie i chwyta za rece i ciagnie. Komediantka mala, i chichocze tylko jak cos zbroi. Gratki dla Julci i Gabi za samodzielne chodzenie 🌻 Dzielne dziewczynki. Agula, jesli chodzi o wczesniaczka to malutka zyje, jej stan jest stabilny. Najwazniejsze tylko by przybierala na wadze i byla zdrowa! Jotka, bardzo mi przykro :( Ewcia, ano pewnie ze razem :) Przeciez chlopaki majowe :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O..o a co to nasz topik umiera ???? :( meldować się dziewczynki !!! Surfitko oj biedna Ninusia :( chyba musiało ją dość mocno boleć :( 👄 żeby córunia szybciuchno zapomniała o tym małym wypadku przy pracy. Ninka mała komediantka powiadasz :) och to masz super wesoło w domku :) U nas wszystko git :) dziś pogodę mamy w kratkę - raz leje :( burza jak cholera a za chwilkę słońce świeci i upał doskwiera :) jeszcze raz ładnie proszę ;) meldować się mamusie !!!!!!!!! pozdrawiam,buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamunie Jotka, bardzo mi przykro :( Surfitko, pisałaś, ze kolezanka urodzila malenkie dziecko. To bardzo przykre co spotkalo Twoja znajomą i jej dziecko, zycie jest takie niesprawiedliwe... Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki. Ja tez mam znajomą, ktora dlugo starala sie z mezem o dziecko. W koncu udalo sie dzieki in vitro. Blizniaki. Chłopcy... Niestety jeden zmarł około 20 tyg. ciazy. Teraz walcza o zycie drugiego. Ona cały czas bierze antybiotyki i mnostwo leków, by donosic drugie dziecko do 30 tyg i wtedy bez wzgledu na wszystko zakończą ciążę. Najgorsze jest to, ze zaden lekarz nie jest w stanie im powiedziec co bedzie? Jak to sie skonczy? Dziewczyna nosi pod sercem dziecko i martwy płód... :( :( :( Oby wszystko skonczylo sie dobrze dla tego malenstwa, które nosi... Surfitko, moj Mati jeszcze sam nie chodzi. Drepta przy meblach, staje wszedzie gdzie sie da, ale za raczke chodzic nie chce. Mi to nawet pasuje, niech jak najdluzej sobie raczkuje :) Bidulka Ninka, przygryziony jezyczek :( Moze rzeczywiscie bedzie teraz bardziej uwazala, ale pewnie raz dwa zapomni :) o tym przykrym incydencie :) Ewcia, ale pysznosci na tym grilu, az slinka cieknie :) kasiu, gratulacje dla Julci zabka. My już mamy osiem, wszystkie jedynki i dwójki. Teraz ida nastepne, a sliny tyle, ze szok. Poza tym widze, ze Mati ciagle jezykiem tych dziaseł dotyka, mieli i mieli :) Wasze dzieci tez tak robia? Śmiesznie to wyglada :) Ewcia, wszystkiego naj dla ciężarnej kolezanki :) Super wiadomość :) agula, gratulacje dla Gabi samodzielnych kroczków :) Na roczek bedzie biegała az miło :) gosiek, dla Kubusia :) cmokasy, silny chłopczyk :) Mati staje, na chwilke sie pusci a potem bam na pupsko :) Ale super już staje i z powrotem na kolanka :) Cały czas robi porządki w szafach i na ławie (jak cos widzi) to laduje na podlodze :) Poza tym zauwazylam, ze coraz mniej mówi typu mama tata baba, mowi mniej tego typu \"słów\" a coraz wiecej nowych, po swojmu gada :) np na naszego psa Daisy mowi dejdi hehe I jak poprosze go o zabawke, ktora sie bawi to da mi na sekunde a zaraz potem odbiera :) Ale zawsze da jak poproszę. No i rozumie coraz wiecej. Jak pytalam gdzie jest piesek to juz od dawna pokazywał, ale teraz np pytam gdzie pileczka to poraczkuje do pilki (taka mala) i przyniesie mi :) Jak pytam gdzie lampa to zaraz patrzy do góry :) I pokazuje oczy, nos, buzie :) Duzo sie nauczyl ostatnio, ale papa nie lubi pokazywac. Czasami pokaze, ale zazwyczaj to sie smieje, jak go prosze zeby pokazal papa. Dziewczyny, czy dajecie juz swoim dzieciom dwa dania na obiad? Moj Mateusz je jedno, ale taki duzy sloiczek. Nie wiem czy wprowadzic juz dwu-daniowy obiadek? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa mamo, ja daje jednodaniowy obiadek wciaz, ale to ze wzgledu ze moja mama jet problemowa :O I po protu jej sie nie chce przygotowac jej drugiego dania. Chociaz Nina nie pozwala nikomu nic jesc jesli i ona nie je. I zawsze dostaje to co jedza dziadkowie ( moj tata ma teraz diete, i je takie lekkostrawne niedoprawione zupki, miesko z pary itp ). Tak wiec Ninka wsuwa ziemniaczki, miesko od dziadzia :) Od nas wczoraj jadla cielecinke i frytki pol :P Tez ladnie pokazuje wszystko, i powtarza po nas slowa. Papa robi tylko tym kogo dobrze zna. A najwieksze poruszenie jest jak widzi psa na ulicy : hau, hau, hau krzyczy :D I uwielbia ta zabawe daj, prosze, dziekuje, i tak w kolko mozemy :) I jeszcze puc, schyl do niej glowa to guz murowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, ja się niby melduję ale do sesji nie dam rady się udzielać zbytnio bo po prostu czasu nie mam. MASAKRYCZNIE dużo nauki mam :( :( :( tylko napiszę, że katarek - ten, co siędo odkurzacza podłącza, zmniejsza siłę ssania i jest to takie delikatne ciągnięcie, nawet bym powiedziała że delikatniejsze niż frida, ale za to ciągłe także kozy wyskakują parami ;) jedna za drugą ;) hehe. także nie mao bawy że coś się dziecku stanie, a wynalazek naprawdę super. wpiszcie na allegro katarek i powinno się pokazać. wracam do nauki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×